Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
2010 Nyári Babavárók
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 21, 22, 23

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 20, 15:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon szép neveket vállasztott a férjed Smile
Nálunk a kisfiú Vitold lesz, hát a kislánynak én a Jolánta nevet szeretném, de a férjemnek nem tetszik. Hátha hétfőn kiderül, hogy kit is várunk Smile és akkor majd komolyan megbeszéljük a férjemmel.
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 19, 18:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,
Szívemből szóltál Én se tudnám megmondani mit szeretnék még ha megvernének se!!!!Egészséges legyen és itt legyen a karomba és már szeretgethessem,Nekem is csak ez számít!!!! Love Nálunk ha Fiú lesz Botond ha Lány Jázmin lesz,de ez még változhat.Férjem választotta őket,Nekem ez is mindegy. Wink Laughing És mik azok a határozott nevek?(persze csak ha szabad tudni)

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 19, 15:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bogi, nagyon csinin lehetsz és biztos nagyon csinos is nadrágokban jártál, hogy egy sem megy rád. Én szoknya párti vagyok és egyelőre mind jó, bár ezen a héten én is hiztam egy kilót, ezért vagyok most 68kg. A 14-ig hétig lapos voltam mint a deszka, mert hát a súlyfelesleg nálam a fenekemen és combjaimon oszlik el, és a hasam mindig lapos volt. Már kezdtem is aggódni, hogy nem nől a pocakom, hétfőtől viszont belehúzott Smile)
12 év várakozás után nekünk nem számít, hogy ki lesz. meg sem tudnám mondani, hogy kit szeretnék jobban. a férjem a szíve mélyén szerintem kisfiút, de nem mondja ki. a nevekkel gondban vagyunk, mivel nekem határozott elképzelésem van és ha a fiú névben még egyetértés van, a lány névvel nem ez a helyzet.
És ti kit szeretnétek? Nevek nálatok megvannak?

Gree, gratulálok a jó eredményekhez.
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 19, 15:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree,
De jó!!!!Szuper!Vonalzót nem csinálsz?

[^]  
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 19, 14:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Halihóóóóóóóóó!

Na a mai UHn minden rendben. Azt mondta a doki, hogy számoljam csak úgy, mint eddig. Ő viszont szereti ha egy kicsit nagyobb a baba, így inkább kétszer vizsgál, mint egy alkalommal rosszat mondjon.
MEgkaptam az AFP-re a beutalót.

Hányingerem nekem, volt egy kicsi. Hol azért, mert éhes voltam, hol meg azért mert ettem. NO meg cigi szagtól, és a csemetém labellójának az illatától. Ja meg a tükörtojás illatától. De remélhetőleg, ez lassan elmúlik.

Hankus eddig nagyon örül a tesónak. Néha olyan, mintha legalább ő is szülőként és nem tesóként várna az új családtagot.Smile Ő egyenlőre lányt szeretne jobban, bár azt mondta, hogy a fiúval majd autózik.
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 19, 13:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Húú annyira jó látni a vonalzóinkat! Love Love Love

[^]  
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 19, 13:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,
Igen látszik,kicsit(Férjem Szerint nagyon)mondjuk az tény hogy már egy nadrágom se jött rám,vettem is egy nagyon tuti Kismami nacit.Egyébként 1kg-ot híztam eddig így Vagyok 48kg.(163cm)És Neked látszik már "Várva várt?"Mit Szeretnétek Kisfiút vagy Kislányt?Neveken gondolkoztatok már?

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 19, 13:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bogi, kis szerencsés Smile, hogy még hányingered se volt. Milyen már a pocid, látszik?
Mariza

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 19, 10:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bogi!!!!
Neked is sok puszi!!!

Elég ritkán jövök, de Aki érdekel, és Akit tudok, megnézem ám....!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 18, 17:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,
Az tökéletes súly!Ne aggódj visszaszeded még azt,arról meg nem tehetsz hogy Hozzád költöztek a rókák.(a hányás biztos car lehetett,Nekem még hányingerem se volt)Olyan érdekesen húzódik a hasam,nődögél Mazsi.

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 18, 17:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

176cm magas és 68 kiló. nem vagyok én sovány, és jól érzem igy magam, csak talán fogyni nem most kellett volna.
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 18, 17:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree,
Akkor lesz két agusztusi Babád!És Hanki mit szól a Kistesóhoz?

[^]  
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 18, 17:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,
Hát a vérképhez nem értek hogy miért rossz,de Nekem még vérvétel elött azt mondta a Házidoki hogy akkor se kell megijedni ha nem lesz túl fényes,mert hogy ez valamilyen szinten normális,de majd a Saját Dokid megmondja!(Nekem 11 hetes és 1 napos volt Mazsi amikor nézték az AFP első részét,de a méretei alapján 11hetes 3 naposnak mérte az UH)Hány kiló Vagy?

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 18, 16:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát én sajnos nem jeleskedem. Amennyire jór vérképem volt a terhesség előtt, most pedig egy csomó csillagom van. Nem tudom, hogy miért, talán a hányások miatt és hogy az első 12 hétben 5 kilót fogytam. Hát majd hétfőn megmondja a doki.
A genetikai uh-t a 11-13 héten végzik, nekem 12 hetesen 2 naposan nézték.
Gree, hol fogsz szülni?
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 18, 16:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bogi: Igen. Hanki spontán baba. A tesója is...igaz rá vártunk 1 évet. De csak sikerült, bár amilyen lelkiállapotunk volt a férjemmel az elmúlt évben nem is csodálom, hogy csak mostanra sikerült. De itt van és augusztus végén meg is születik. HAnkinak augusztus 8.án van a szülinapja. Smile Smile
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 18, 15:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree,
Hanki spontán Baba?És Kistesó?Ne haragudj de még nem olvastalak vissza. Embarassed Very Happy

[^]  
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 18, 15:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree,
Hanka gyönyörű!!!Nem értem Nekem kimondottan a 11.héten volt az UH(Tarkóredő,orrcsont),és a vv-el is!A 2.része meg a 16.héten március 2.-án lesz!
Adriana,
Tegnap telefonált a Házidoki(Barátunk),hogy gratuláll mert megjött az eredményem és olyan jó hogy mutogatni kéne!!!Örültem Neki a vércukor terhelésem ugyis car lesz majd....,legalább a vérképem jó,állítólag a vasam is átlagon felül jó.

[^]  
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 18, 15:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tegnap voltam elvileg az első genetikai uhn. Mert az utolsó vérzéstől számítva már kedden betöltöttem a 12. hetet. Erre a dokim közli, hogy egy kicsit korán mentem, mert még csak 11 hetes és 4 napos a baba.
Oké, persze ő látja a méreteket. De könyörgöm én honnan tudjam, hogy mekkora bébi lakik benn. Én számolom( meg a védőnéni is) a vérzés szerint és kész. Mert mihez máshoz is nyúlhatnék. Egyébként pedig amikor legutoljára voltam nála akkor voltam 9hetes 6 napos, és .....akkor azt mondt 2 hét múlva találkozunk.
Így is történt. Szóval az lett a vége, hogy holnap mehetek hozzá vissza....bár holnap is csak 11hetes 6 napos lesz a bébi. DE remélem ez így már jó, és kapok AFP-re beutalót. És meg is kérdezem tőle, hogy akkor inkább a szombati napokkal számoljam a hétváltást? Vagy most mi legyen?

Egyébként az első csemetémmel is ilyen dolgokat kaptam állandóan, hogy kicsit kisebb, mint az átlag. Kisebb a feje. amikor már 38 hetes voltam a dokim (akkor másik volt) visszaminősített 2 héttel. Mondván csak akkora súlyú és méretű a manó. Erre 2 nappal korábban született, mint a kiírt időpont. És tök normális súllyal 3050g és 53cm. Ja és a fejmérete is rendben volt.

Egyébként most a súlyommal eddig rendben volt minden másfél kiló mínusz..no nem fogyózom csak nem zabálok és rengeteget sétálok. Ezt csak azért írom, mert Hankámmal befektettek az utolsó 2 hétre diétára, mert 15 kilót híztam. Hát most ezt próbálom megúszni.

Ha van kérdés kérdezzetek. MOst egyenlőre ennyi jutott eszembe.
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 18, 15:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bogi, neked nem romlott a vérképed mióta terhes vagy?
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 18, 09:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Üdv Gree,de jó hogy csatlakoztál!!!!

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 17, 20:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree, szuper, hogy csatlakoztál.
Meséljél magadról egy kicsit kérlek.
Már voltál genetikai uh-n?
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 17, 19:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Csatlakoznék én is hozzátok.
Vonalzóm is lesz remélem hamarosan, csak valami miatt nem akarja betenni a másik alá.

Egyébként (elvileg) 12 hetes vagyok. Bár a mai vizsgálaton azt mondta a doki, hogy csak 11 hetes 4 napos.
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 17, 14:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen megvolt!A mediterrán tipusú diétát tartom amit Tűű Doki ajánlott!

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 17, 14:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, az még jó és milyen diétát tartasz be?
Mellesleg, hajfestét megvolt Smile?
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 17, 14:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igy méregetem Magamnak,és tudom a korlátaimat mi fér bele az étkezésekbe mi nem.Kiválasztok egy napot a héten és nézek egy reggeli éhgyomrit majd reggeli után 1 órával,majd ebéd után 1 órával majd vacsi után 1 órával.A Többi napon meg rajtaütés szerűen szoktam mérni vagy ebéd után vagy vacsi után.Hála istennek azóta teljesen jó a legroszabb eredményem egy vacsora utáni 6,2 volt eddig,de ugye az se rossz még! Wink

[^]  
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 17, 14:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen!(muszály volt nem akartam hogy a terhelésen derüljön ki hogy car a cukrom)

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 17, 14:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vettél egy cukormérőt?
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 17, 13:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én egészen addig amíg megtudtam a terhességem Avandametet szedtem 2x1000-et aztán meforállt 2x1000-et a 12.hétig utána fokozatosan leépitettem.De ép a napokba mértem egy 9-es vércukrot,jól meg is ilyedtem,azóta tartom a diétát,és azóta tök jó a cukrom.

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 17, 13:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is IR-es vagyok, jövő héten fogom abbahagyni a Merckformint. Kicsit izgulok is, mivel több lánynál is felment utána a cukor.
Te mit szedsz és meddig?
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 17, 13:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,
Irigyellek az UH miatt Nekem még ezen kívül 1 hét,pedig már Én is úgy megnézném Mazsit!!!Lehet már a 16.heti UH-on kiderül az is hogy Fiú vagy Lány,bár teljesen mindegy,de azért kíváncsi Vagyok! Embarassed Laughing

[^]  
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 17, 13:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azért itt csak jobb lesz megbeszélni a babás dolgainkat!Erre se a küzdős se a vetélős nem alkalmas.Remélem csatlakoznak még Mások is és sok sok tapasztalatot fogunk tudni cserélni mind terhesen és már amikor meg lesz a Baba akkor is! Wink Very Happy

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 17, 13:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia, Bogi itt is
Nagyon ügyes vagy, hogy nyitottál egy külön fórumot!!!
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 17, 13:35    Hozzászólás témája: 2010 Nyári Babavárók Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Azokat várom ide akik idén nyáron szülnek mint Jómagam! Wink Laughing

[^]  

A hozzászólás legutóbb bogi30 által 2010, Ápr. 16, 11:05-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
23 / 23 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés