Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
2010 Nyári Babavárók
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 10, 15:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bant, nekem azt mondták, hogy 2,3-ig jó az afp és különben is ez egy teljesen felesleges vizsgálat (csak még egyelőre kötelező), a legfontosabb a 12. heti uh és a 18. heti uh. Amint beérek jövő csütörtökön a munkahelyre, rögtön megírom, hogy mi volt. Mi csak uh-t kértünk.

Mozgások - az elején olyan volt, mint ha valami végig suhintana valahol belül, meg néha kicsit kapirgálás szerű ismétlődő érzés volt. Ne középen figyelt, hanem kicsit oldalra. Nálam a bal oldalt preferálja. Három napja már érzek erős nyomást is, úgy gondolom, hogy ezek rúgások (csak még gyengék). Nálam kívülről semmit nem lehet érezni egyelőre.

Szerintem nem adtól függ, hogy hány kiló vagy, mivel akkor tuti nem én érezném korábban Smile Biztosan egyéni, én az ovulációt is mindig éreztem, amivel Fülöpöt ki is készítettem, mert nem akartam két naponta uh-ra járni, de minek, ha úgy is éreztem a tűszőrepedést.
bant1

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 10, 14:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,

Gratu neked is! Az 1,6-os AFP-től kicsit megijedtem, hogy nem magas-e, de Vajda teljesen bagatellizálta a telefonba, hogy ennek önmagában amúgy sem sok értelme van, szerinte OK egyben a kép. Holnap amúgy is hívom Fülöpöt OEP ügyben, akkor azért neki is bemondom, ha nem rakja le időközben a telefont. Gondolom első napján egy kis jetlag-gel megtűzve maga lesz a bűbáj Smile
És persze az AFP-t, ha jól emlékszem, vinnünk kell majd csütörtökön az Istenhegyire is. Már nagyon várom!
Mivel Ti hamarabb mentek, megtennéd, hogy még frissen leírod majd, hogy zajlik? Gondolom, egy sima UH (vagy Ti kértetek mellé más tesztet is?), de mégis.

Írtad, hogy már milyen régóta érzel mozgást. Az a fura, hogy én meg nem, vagy nem ismerem fel. Pedig nem vagyok nagydarab, talán emlékszel még arról az elég szerencsétlen IVIG sorsolós reggelről. Pont ma mértem magam, lassan kezdem elérni a terhesség eleji súlyomat, ma már kerek 50 kg-t nyomok. Persze érzek én mindenféle nyomásokat meg kisebb csikizésszerűségeket, de ezeket főleg étkezés után és már hetek óta, úgyhogy inkább az emésztésnek tulajdonítom ezeket.

Lányok, az elején, amikor mozgást éreztetek, akkor azt hogyan tudnátok leírni? Kívülről, a kezet a hasra téve érezhető ilyenkor?
Kicsit türelmetlen lettem, köszönöm.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 10, 13:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bant, nagyon jó eredmények. Gratulálok!

Nekem a labor eredményekben voltak eltérések, amire azt mondta Fülöp, hogy olyan csekélyek és annyira a terhes mamiknál fordulnak elő, hogy ő a füzetjébe azt írja (ami mint tudjuk nagy szó Smile ), hogy a labor - negatív.

Az AFP eredmény - 1,25. OGTT meg inzulin eredményem csak jövő héten lesz. Hepatitisz B, Toxoplazma, Lues negatív.
bant1

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 10, 12:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Megvan a tegnapi laborok eredményének egy része: AFP 1,6, OGTT, labor OK (ide nem tudok számot), csak a trombocita számom magasabb, de azt mondták, ez még belefér van.
Nálatok is rendben vannak?

Adriana, Brigs, az FcR-em 62%, megint meg egy kicsit feljebb a múltkori óta.
Vissza az elejére
Brigs

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 09, 17:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana!

rossz volt a gépem, most tudtam csak írni.
a cytológiát nekem sem Fülöp vette le, hanem teljesen máshol.

Bant!
köszi hívom majd a máv kórházat!
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 09, 15:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bant, nagyon ügyes vagy. Várjuk a sok jó eredményt holnap.
Én pénteken megyek OGTT+inzulin kontrollra, mivel a többi már megvan.
Fcr blokkolót már régen nem nézettem, de arra is el kellene menni valamikor jövő héten.

Ha jól emlékszem a lányok azt írták, hogy csütörtöktől lesz Fülöp.
bant1

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 09, 15:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szülőszoba látogatás: láttam plakátokat ma a MÁV-ban. Havonta ismétlődő ciklusban van program, minden héten szülőszoba látogatás napközben heti egyszer, és aznap este különböző előadások (mit kell magaddal vinni szüléshez, vajúdás, szülés, fájdalomcsillapítás), aztán köv. hónapban indul újra a kör. A plakátok elég régiek, úgyhogy az időpontokat nem írom ide megtévesztésnek, mert kérdeztem az orvosom aszisztensét, de csak azt tudta, hogy fut még a dolog, de a pontos programot nem. A szülőszobát kell hívni, ott mondanak pontosabbat róla.
Vissza az elejére
bant1

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 09, 15:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Megvolt a vérvétel, végül lett OGTT+ inzulin (0', 60', 120'), normál labor (+vizelet), toxoplazma, ellenanyag, AFP, HBsAg, vagyis éhomi 8 cső, majd 2-2. A fél citrom nagyon sokat könnyített a szőlőcukros lötyin, egész gyorsan lenyomtam, nem volt olyan rossz az egész.

Holnap lesz a nagy részéből eredmény, valamint a szokásos FcR kontroll eredmény szintén. Mivel jövő héten genetikai UH, és múlt héten a baleset miatt voltam úgyis az orvosnál, így a holnapi kört lemondtam, csak akkor kell menni, ha a leleteken telefonban valami rosszat mondanak (ne tegyék!).

Adriana, nem emlékszel, hogy Fülöp pontosan mikortól dolgozik? Már holnap, vagy csak holnapután? Még mindig az IVIG OEP engedéllyel küzdünk, de már talán a befutó és visszatérítik a decemberit, emiatt kellene vele beszélnem.
Vissza az elejére
bant1

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 08, 19:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,

Én megpróbálok inzulint is kérni, de arra Fülöp azt mondta, hogy nem kell. Csak ha gond van, nem akarok emiatt mégegyszer szenvedni ezzel a löttyel, jobb, ha már megvan az eredmény. Ha már úgyis döfnek és odaküzdöttem magam éhgyomorra.
Még terhesség előtt, a kivizsgálásoknál emiatt kellett ismételni, már akkor sem szerettem.
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 08, 18:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bant, még nem tudom, hogy hova fogunk járni felkészítőre.
A terheléses vizsgálatot nekem is meg kellen csináltatni, csak még nem találtam ki, hogy hol Smile Most már csak a terheléses cukor vizsgálatot kell elvégezni vagy az inzulint is?
bant1

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 08, 18:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana, hova fogsz járni felkészítőre?
Vissza az elejére
bant1

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 08, 18:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,

Köszi. Vicces, a mi korábbi időpontunkban mész ezek szerint. Mi még a 12. hetinél kértünk időpontot mostanra, hogy a férjem utazását tudjuk szervezni, és a 10 órát kaptuk. Aztán később kicsit módosult a programja, így kértem át délutánra.

Holnap lesz AFP, terheléses cukor (a Meforal leállás miatt), toxoplazama ismétlés, HBsAg és talán normál labor is, emiatt még nem kezdtem el szedni a Semicilint, hogyha van valami gyulladás, azt ne fedje el. Másnapra a toxoplazma és a HBsAg kivételével meglesz az eredmény elvileg, és ha minden OK, akkor indítok a Semicilinnek, ha nem, akkor úgyis mondanak valami okosat.

Megpróbálom megérdeklődni, hogy a MÁV-ban mikor van a szüléses előadássorozat.a

És ma vettem övleszorítót, reméljük, innentől feleslegesen csatolgatom majd.
Vissza az elejére
LaPrincesse

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 08, 17:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana, Ezzel mondjuk én is így vagyok. Szeretnék legalább felkészülni amire lehet. A kismamatornát még meglátom, én sportoltam terhesség előtt is, nem hagytam abba, még mindig járok, de most már azért egyre nehezebbnek érzem. A doki azt mondta, hogy ameddig jól esik csinálhatom. Lehet hogy egy próbát megérne...

[^]  
Vissza az elejére
LaPrincesse

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 08, 16:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak azért kérdezem, mert nálunk a szülésfelkészítő, ami ingyenes csak hétköznap délelőtt van, még csak nem is reggel, hanem ilyen 11 körül kezdődik. És elvileg apás szülés lenne, tehát apának is jönni kellene, úgy vettem ki a védőnő szavaiból. Mind a kettőnknek a délelőtt tuti nem oldható meg munka mellett egyszerre, így maradna az esti ami meg fizetős. Azt még nem tudom mennyibe kerül...

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 08, 16:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Princess, én szülés felkészítőre fogok járni, mivel én szeretek mindent előre tudni, hogy mi is fog velem történni a szülőszobában (legalább is amennyire lehet).
Tornára szerintem annak érdemes járni, aki a terhesség előtt is sportolt. Hát én sajnos nem ...
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 08, 16:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Princesse,
Szerintem érdemes elmenni ,biztos jó lehet,felénk sajna nincs ilyen.Normál terhességnél nem adják a semicilint,ne aggódj.

[^]  
Vissza az elejére
LaPrincesse

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 08, 16:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree,
Oké, a lényeg megvan. Smile Tehát a semicilin nem vonatkozik általánosan mindenkire, alap esetben akkor valószínűleg nem kell szedni.
A szülőszoba látogatást pedig megérdeklődöm akkor a védőnőnél vagy max a kórházban.

Mi a véleményetek a kismama tornáról meg a szülés felkészítőről? Érdemes elmenni?

[^]  
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 08, 16:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree,
Én nem szedek semicilint még csak nem is hallottam róla!Én nem Vagyok habitulális vetélő,Nekem ez az első terhességem,igaz 7.lombikos ET.Valamit félreértettél. Puszi
Adriana,Én is érzem néha Mazsit,de ezek még csak olyan kis pattogások,kapirgálások nem határozott mozgás.Én is várom már az AFP eredményét,és 24.én Nekünk is genetikai UH lesz.Húú hús undor,az nem lehet kellemes,sajnálom,de csak válltozik majd.

[^]  
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 08, 15:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana: Hús undor nálam is van, mostanában. Azért figyelj oda, hogy kellő mennyiségű fehérje kerüljön be a szervezetedbe.
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 08, 15:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

LaPrincesse: Én sem Pesti vagyok.
Szülőszoba látogatás felénk is lehetséges, de leginkább azok szoktak vele élni akik apás szülést szeretnének, és járnak szülésfelkészítőre.
Szerintem orvosa válogatja, és Bogiék esete más ezért is írhatják nekik fel a semicilint. Nekem HAnkinál sem mondta doki,hogy szedjek és egyenlőre most sem szólt. Sőt a kismama barátnőimtől sem halottam eddig erről.
Nekem Angyallal szinte végig magnézium port kellett innom annyira keményedett a pocakom. Mondjuk azt meg csak a 36. hétig szabadott, mert annyira ellazítja a dolgokat, hogy szüléskor nem segít a fájásoknál és a kitolási szakaszban.
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 08, 15:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bant, nem emlékeztem csak hogy délelőtt. Felhívtam a Klinikát, így pontosan tudom már - 10 órára megyünk.
A Semicilint 16+0 hetesen kell elkezdeni. Sajnos én begombásodtam a Semicilintől, így most még egy gyógyszert szedhetek.

Bogi, én is jól vagyok. Szombattól már minden nap érzem a mozgást. Jövő csütörtökön, március 18-án megyek genetikai uh-ra, már nagyon várom. A pocakom is növöget és hús undorom van, ez a hétvégén kezdődött...
bant1

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 08, 15:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,

Nekem nem Fülöp csinálta a cytológiát, ezért nem válaszoltam. De ahogy ismerem, kizárt, hogy ne a kórházba vigye. Egy próbálkozást megér, ha arra jársz. (Ha jársz arra...). Írtam privit neked pár napja, hogy ti hányra mentek 18-án, de még nem válaszoltál.

Semicilint betöltött 16. héttől kell szedni (vagyis 16+0-tól)? Kösz előre is.
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 08, 15:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Adriana,
Köszönöm jól Vagyok!Most olyan lassan telik az idő.És Te hogy Vagy?Mikor mész UH-ra?Én március 24-én megyek,de már úgy várom!

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 08, 14:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Princess, Bantnak, Brigsnek és nekem egy dokija van, és ő kötelezően mindenkinek adja a szemicilint (ez egy antibiotikum). Mi pedig szót fogadunk neki, mivel a múltban több vetélésünk is volt és ő habituális vetélőkkel foglalkozik (talán az egyetlen, akir ennyire komolyan odafigyel a habituális vetélőkre).
A korház látogatással kapcsolatos kérdésedre sajnos nem tudok vállaszolni.
Bogi, hogy vagy?
LaPrincesse

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 08, 14:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Bant1, Brigs üdv nektek!

Én nem hallottam még, hogy semicilint kellene szedni.. A dokim sem mondta eddig.. Ez mindenkinek ajánlott?

Csajok, van valaki még rajtam kívül, aki nem budapesti? Szülőszoba látogatás meg ilyesmi minden nagyobb kórházban lehet?

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 08, 10:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree, a semicilint a dokink kéthavonta szedeti a 16. héttől burokvédelemre.

Bant, Brigs, kérlek segítsetek. Nézzétek meg, kérlek, hogy a Fülöp által végzett cytologia leleten melyik egészségügyi intézmény szerepel.

Brigs, szülöszoba látogatás a MÁV-ban havonta egyszer van, de sajnos már nem emlékszem, hogy a hónap melyik hetében. Az ambulancia bejáratánál ki van téve, de nem tudom,hogy mikor járok arra.
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 06, 14:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Halló csajok!

Kiváncsiskodhatom? Miért kell semicilint szednetek?

Étvágyam: Próbálom kordában tartani. Bár érzem, hogy az elmúlt hónapban feljött 2 kiló.
bant1

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 06, 12:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana, Brigs,

Az első Semicilin adagot mikor kell pontosan kezdeni? 16. betöltött hét elején (vagyis amikor a kalkulátor 16+0-t mond), vagy a hét végén?

Brigs, a MÁV-ban még a kivizsgálások alatt láttam olyan plakátot talán az ambulancián, hogy 'A mai szülés...??? tanfolyam elmarad', pontosan nem jegyeztem meg, mert akkor még messze volt ez. De ezek szerint szokott lenni. És mintha hallottam volna, hogy szülőszoba látogatás is van vagy ennek keretében, vagy ezen kívül. Kedden megyek vérvételre, akkor megkérdezem.
Persze ha ti hallotok valamit, írjátok meg ide is.

Igen, fiúnak tűnik nálunk is Smile
Vissza az elejére
Brigs

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 05, 19:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

betöltött 24. hét, most kezdtem a 2. semicilint adagot.

Adriana!
szerintem Fülöpnél fogok szülni, csak hozzá járok!
szüléstanfolyam, előkészítő vagy szülőszobalátogatás van a a MÁV-ban? már régen nem jártam és nem emlékszem....

Adriana, Bant, mindhármunknak kisfia lesz!

Bogi!
vonalzót nem tudom hogyan kell és nem merek feltenni...
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 05, 17:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Brigs, végül kinél fogsz szülni?
Gree, hogy van az étvágyad?
bant1

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 05, 17:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,

a 18-áról írtam privit, csak még nem láttad. Amúgy 4-re.

Gree,
köszi.
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 05, 12:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Afp: NEkem 2 hét múlva lesz esedékes. Az eredményre szintén 1 másfél hetet kell várni.

Brigs, Bant: Üdv itt közöttünk.

Brigs: Lehetséges, hogy te fogsz legkorábban babázni közöttünk. Hány hetes vagy pontosan?
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 05, 09:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,
Nálunk 1-2 hét mire van eredmény,Szerintem jövő hét vége felé már Nekem is meglesz.

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 04, 21:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Lányok!
Örülök, hogy irtatok ide is.

Brigs, jól vagyok és dolgozok (csak nektek mondom, nem a dokimnak Wink ). Nem kérdeztem a szülés áráról, mivel a habitus fórumon azt olvastam, hogy valakinek azt válaszolta, hogy rábizza a házaspárra.
Annyira jó, hogy már elkezdtél bevásárolni!

Bant, 18-án hány órára van időpontod?

Princess, nagyon jó ez a cukoreredmény!!!

Bogi, mikor lesz meg az afp eredményed?

Ma megvolt az afp vérvétel és az eredménye negativ, igy már csak a genetikai uh maradt és a kötelező vizsgálatok meglesznek.
Elég mozgalmas napom volt, mivel a vérvétel után volt egy üzleti ebédem, és utána rögtön mentem is a fogorvoshoz, kontrolra már csak júniusban kell majd mennem.
bant1

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 04, 19:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Brigs, jó, hogy már ebbe a topikba tartozunk, nem a vetélősbe, Adriana és Bogi is Smile
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 04, 19:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv Brigs!Ügy örülök hogy szép lassan gyülekezünk a Fórumon!Akkor hány hetes is Vagy?Mi lesz Kicsifiú neve?Vonit nem Szeretnél?

[^]  
Vissza az elejére
Brigs

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 04, 18:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!

csatklakoznék én is adriana ajánlásával.
Én is többszöri vetélős fórumról jöttem és Fülöp dokihoz járok.
Június közepére várjuk a kisfiunkat, ma már vásároltam ruhákat is és barátoktól nagyon sok mindent fogunk kapni!

Adriana!
jól vagytok? dolgozol még?
Az elején én is fogytam, de már +1 kg-nál tartok.
megkérdezhetem hogy Fülöp mondott-e összeget nektek a szülésre? valakitől úgy emlékszem talán varianntól hogy nem mondott konkrét összeget.

Bant! Smile
Vissza az elejére
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 04, 15:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bant,
Üdv Közöttünk,de jó hogy Te is csatlakoztál!(Olvastalak a másikon mint Adrianat,Nekem nem vagy Új! Wink Laughing )Kitartást a Fogdokihoz!Még jó hogy nem lett bajotok,ez az övleszorító nagyon jó ötlet!!!

[^]  
Vissza az elejére
bant1

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 04, 15:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Csatlakoznék én is. Adriana ajánlotta a fórumot, mivel én is a "Spontán vetélős"-ből jövök, Fülöp-féle kezeléssel, vagyis van előtörténetem...
De most úgy tűnik, minden rendben, a 15. hét közepén tartok, most kezd növögetni a pocak, eddig nem sok látszott. De még így sem érem el a teherbeesés előtti súlyomat, pedig úgy érzem, rendesen eszem.
Holnap fogorvoshoz megyek, mert már két hete nyilall a fülem egy alsó fogtól, a fogorvos ennyi türelmi időt adott, mert nem akart röntgen nélkül hozzányúlni (többszörösen tömött bölcsességfog), de sajna nem múlt el, így nagy tortúrára számítok.
Jövő héten pedig cukorterhelés, AFP, újabb labor.

És hogy rögtön okoskodjak is: minden autózós kismamának övleszorítót! Tegnap vérvételre menet belénkjöttek hátulról, az öv alsó része megnyomta a hasam, az övleszorítóval pont ezt lehetett volna elkerülni. Persze mentem rögtön UH-ra, szerencsére minden rendben, baba rendesen tornászott, lepényen sincs bevérzés, de nem kívánom senkinek sem ezt az ijedelmet.
Vissza az elejére
LaPrincesse

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 04, 11:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Gratula az eredményeitekhez, örülök hogy mindenki rendben van Smile
Nekem tegnap mértek vércukrot, 5 lett, uh-ra jövő kedden megyünk. Addigra már túl leszünk a felén.. El se hiszem Smile

Üdv

[^]  
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 03, 15:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bogi, Adriana: Ügyik vagytok a kilókkal kapcsolatban.
Én is próbálok tudatos lenni és odafigyelni, vannak ilyen napok amikor nagyon nehezen megy.

Adriana: A cuki eredményed is nagyon rendben van.
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 03, 12:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,
Ez nagyon jó eredmény!!!Én még nem érzek határozott mozgásokat,csak olyan sejtetőset,Én ezt még nem veszem mozgásnak,majd ha határozottan érzem a mozgást majd akkor.

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 03, 10:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Voltam cukormérésen is az egy órás 5,4 volt. Szerintem ez jó. Még gondolkozom rajta, hogy vegyek-e cukormérőt.

Ti melyik mozgást írtátok be a terheskönyvbe? Én arra gondoltam, hogy megvárom amig nagyobb mozgás lesz.
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 02, 20:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adriana,
Most annyira nem ugrált,inkább fülelt,de azért mocorgott is.Jól teszed menj is el és méresd meg a vércukrodat!Te nem akarsz venni Sajátot?

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 02, 17:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bogi, már nagyon vártalak. Gratulálok a jó eredményekhez. Hatalmas az a baba Smile Mit csinált?

Képzeld, engem is dicsért a doki. Nekem is mondta, hogy látszik, hogy egy nő, aki megérett a terhességre és nagyon odafigyel magára. Hát igen, remélem így is marad, én még csak most áltam le az inzulin gyógyszerrel. Tervezem, hogy holnap reggel elmegyek a közeli gyógyszertárba és megméretem a cukor szintemet 1 órával étkezés után.
bogi30

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 02, 17:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Megjöttünk!Mazsikánk már 10cm-er és Gyönyörű!!! Love A méhszáj teljesen zárt,levették a vért is az integrállt teszthez+AFP második részéhez!Nem látszott 100%-osan de a Doki arra tippel hogy Kislány! Love Március 24.én kell menni legközelebb,a genetikai UH-ra+vizsgálatra.(már most úgy várom,pedig ma láttam! Embarassed Laughing )
Kívánosság:Ugyanaz mint Adriánánál nem Vagyok kívános Én is napi 6x eszem és Én is 1 kg-ot híztam eddig.Meg is lettem ma dícsérve,azt mondta Professzor Úr csini fitt Kismami Vagyok! Embarassed Laughing

[^]  
Vissza az elejére
LaPrincesse

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 02, 12:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree, ezzel én is így vagyok. Folyamatosan éhes vagyok, de igyekszem inkább gyümölcsöt, joghurtot vagy ilyesmit enni. Nekem azt mondta a doki, hogy az a legjobb ha az amúgy háromszori napi étkezést 5 felé osztjuk el és kevesebbet de többször eszünk. Alapjában véve nekem bevált.. Eddig 3 kg-t híztam.

[^]  
Vissza az elejére
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 02, 12:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree, én nagyon meg vagyok lepődve magamtól, mivel nem kívánok semmit. Bár az inzulin rezisztencia miatt én kétóránként eszek, de lekopogom, eddig még csak 1 kilót híztam.

Lehet, hogy segítene, ha kis mennyiséget gyakrabban ennél. Nem tudom biztosan, csak egy ötlet.
Gree

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 02, 11:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csajok!

Őszintén. Ti, hogy vagytok a kívánóssággal ? Én már az evés gondolatával fekszem és kelek. PEdig az előző hónapban olyan jól tudtam magam kontrolálni.
adriana

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 02, 10:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bogi, nagyon-nagyon várlak az uh-ról!!!
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Következő
21 / 23 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés