Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
2008-as tavaszi babák
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 59, 60, 61  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 07, 13:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mamacka!
Gratulálok én is! Nagyon gyönyörű kislány! Wink

Niko, nektek is gratula az újlakáshoz. Smile Azért vigyázz magadra/magatokra! Smile
Mi meg elkezdtük a bölcsit...háááát, kemény dió lesz. Mondjuk ma a 2. napunk, de eddig enni semmit sem volt hajlandó bent. Nemtudom mi lesz így a jövő héten.. Sad Bár menni szeret, napközben elvolt eddig, csak ebédnél jön rá a dilióra. n is ledöbbenek a lányomon, mert simán lefekszik a földre ordítani.. Sajnálom is belül nagyon, de ez van, ha itthon maradok, akkor abból nem élünk meg, amit gyesre kapok..Sad

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mamacka

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 02, 10:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
2010 03 14 megszületett Rebekánk!
Gyönyörű és nagyon szeretjük!

Volt egy-két izgalom, négynaposan elkékült, de most már reméljük megnyugodhatunk.

lánkám egy hetesen:

[^]  

[^]  

[^]  

[^]  

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
nemesbetti

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 05, 20:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni a szakdolgozati kutatásomhoz! A témám a tápszerek megítéléséhez, és a táplálékallergiákhoz kapcsolódik.
A kérdőívemet 25 és 35 év közötti Budapesten élő édesanyák, és az ő édesanyjuk körében szeretném kitöltetni, így megvizsgálva a generációk közötti különbséget. Ha valakinek egyszerűbb, akkor szívesen elküldöm e-mailben is!
A kérdőív itt érhető el: www.kerdoivem.hu/kerdoiv/304075682/

Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket! Ha bármilyen kérdésetek lenne, a nemesbetti@hotmail.com címen elértek!
További jó babázást kívánok mindenkinek!
Betti
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 05, 16:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Niko, hát télleg nem unatkozok...adót meg már úgy fizetnék én is...a fizumból...Wink
lehetne tisztább is az elosztás, de amíg ez az adót nem fizető réteg csak nő, addig meg a másik oldalon hatalmas szavazó-bázis.. ördögi 1 kör... a lopásos téma meg vérlázító, sajna nekem is volt hasonló tapasztalat.. Sad
Csucsut túléljük, őszre meg meg országos hegedű versenyre... náron meg zenetáborba (eddig akinek mondtuk, mindenki az Amerikai Pitére gondolt egyből..)

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
mamacka

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 04, 10:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én nem is új támogatásokról álmodozom, csak azt ne vennék el ami eddig volt...

Egyenlőre nem derült ki voltam-e
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 03, 09:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na helló!
Mamacka, remélem, hogy kiderül, hogy voltál már himlős. Nálunk Zsombi születése előtt pont ennyivel lett himlős a nagyfiam. Smile De mivel én még élénken emlékszem a himlőre (16 évesen sikerült belefutni) , így nem aggódtam annyira... De azért szorítok, hogy ne legyen difi. Smile
Hát én is elég nehéz eset voltam anno, a gyerekek apja se volt egy könnyű, szóval remélem nem hatványozottan kapjuk vissza most mi ezt.. Wink
És szülés után mentek vissza a Balcsihoz?
A 3 gyerekesek támogatása már évek óta tervben van, de szerintem nemhogy kedvezni fognak nekünk, inkább szorítások jönnek.. Érdekes, hogy mióta 3 gyerekünk van, elvileg könnyebben kéne élnünk, de az az igazság, hogy ez nem így van.

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Brigs

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 02, 18:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

egy másik fórumról írok és szeretnék érdeklődni hogy van-e esetleg valakinek eladó jó állapotú babakocsija amit újszülött kortól használható?

előre is köszönöm,

Brigs
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mamacka

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 02, 17:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Áron ma megjegyezte:

Nagyon jó pasik vagyunk a Bandival! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Cool
Vissza az elejére
mamacka

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 02, 17:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono
Mi sem tudjuk eladni a lakást már nagyon alá mentünk árban, de így sem... Sad

Én azt hittem, hogy dolgoztok a babán csak még nem jött össze! Ezek szerint férjed nem is szeretne?
Vissza az elejére
mamacka

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 02, 17:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Micsoda hír!

Gratulálok a két picihez Nikolett!

Mi már betöltöttük a 36.hetet, de persze kell egy kis izgalom így a végére.

Áronom bárányhimlős lett én meg nem tudom, hogy voltam-e???

Még kb egy hét és rajtam is ki kell jönnie a pöttyöknek, persze a legjobb az lenne ha a vérteszt eredménye megjönne.

Ha nem voltam az nagy baj!!!
Azon kell drukkolni, hogy úgy betegedjek meg,hogy a baba még ne szülessen meg a betegsége alatt legalább 5 napig.
Ha 5 napon belül születik,vagy a születése után 5 napon belül leszek beteg,akkor neki passzív oltást kell kapnia a kórházban Varitect. (az ilyen újszülöttek közt kezelés nélkül 20% a halandóság)

Bárányhimlős szülést a László kórház bonyolít és itt aktív szülőágy nincs, hála Istennek az István és a László egy így az Istvánban rendeznek be nekem egy karantént ahol szülhetek (amúgy is ott szülnék) Gondolom így a háborítatlanság oda lesz de legalább ismerős a hely. Azt nem tudom, hogy így lehet-e apás szülés és a baba melyik kórházba kerül szülés után.

Felköltöztünk Pestre itt várjuk az eseményeket. Áronom már javulóban, Andoron még nem jöttek ki a pöttyök. Rajtam sem... a hétre ígérik a vérteszt eredményét. Férjemnek haza kellett mennie nem eshet ki ennyire a munkából. Ez lelkileg megterhelő nagyon, félek nem ér vissza mire menni kell...

Zsuzskanéni
Remélem megoldódik a munka helyzet!
Jaj kamaszodás már előre félek tőle!!! Smile Én is elég nehéz eset voltam!
Nálunk egyenlőre a legnagyobb is még csak kiscsoportos, de sajnos tudom nagyon hamar elrepül ez az idő!

Olyan boldog vagyok és annyira hihetetlen, hogy nemsokára háromgyerekes mami leszek! Illetve már most az vagyok!

Képzeljétek találkoztam egy játszótéri mamival.
Rám néz...
-Hát te meg már megint? Látom nem unatkoztok otthon! Shocked Rolling Eyes

[^]  

politika
Azért vannak olyanok akik nagyobb eséllyel fogják támogatni a nagycsaládokat, ezt ne felejtsük el! Persze mindenhol vannak gazemberek, de ha így állunk hozzá akkor akár vizelhetünk a konnektorba is (férjem szavaival élve Smile )
A szocializmusban lehet voltak jó dolgok -bár én ezt nem tudom így nézni- de most annak isszuk a levét...
De inkább hagyjuk is...

A hozzászólás legutóbb mamacka által 2010, Márc. 02, 17:10-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 02, 13:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!
Niko, hihetetlen, hogy mennyire egyre jár az agyunk.. Wink
Munka, inkább majd csak akkor említem fel újra a dolgot, ha már tuti lesz valami kilátásban. Lett volna egy jó, de valahogy nem szeretem ezt a dönts most, és azonnal indul a képzés, stb... Nekem valahogy jobban körürágósabban megy minden. Pedig ez egy darabig bizti jólkereső lett volna, de mindegy, viszont vakulásig kellett vona csinálni..Ezt meg most még nem merném bevállalni ennyi gyerek mellett, hogy heti 7 napon napi 8 órában keressem hülyére magam. Mondjuk az utolsó 3 szó jólesne nagyon, csak kicsit családbarátabb közegben..lehet, hogy túl válogatós vagyok? remélem nem..

A tesó-ügy meg miért nem maradna így, és tuti élveznéd, ha srácaid lennének. Én, aki nagyon lányos anyuka akartam lenni, most már látom, hogy ez így ideális - nekem.. De a lényeg úgyis az, hogy mindenük a helyén legyen a kicsiknek, nemigaz? Wink (azért legalább az matematikai esély megvan arra, hogy az ivararány változzon, akár döntetlenre Laughing )

Skacok jól vannak, Csucsu kamaszodik, de veszettül, én meg most valahogy nem úgy látom ezt, mint anno, amikor én voltam kamasz. most nehezebb lesz átvészelnem ezt. Rolling Eyes Very Happy
Nagyon szépen hegedül, most nyert meg egyversenyt, a zsűri díjáról is csak éppen, hogy lemaradt.. Szóval nagyon büszke vagyok rá. Jól tanul, a magatartása is min. 4-es, szóval szavam se lehetne, de amit itthon művel.. Rolling Eyes ...bár valahol ki kell eresztenie a gőzt.. Szóval merem remélni, hogy Zsombinál zökkenő-mentesebb lesz ez az időszak..

Zsombi ovis, imádja, szerelme is van, és a buszon mindig csajozik, bókolni nagyon tud. Éppen most nézzük, hogy hová írassuk be kicsit sportolni, mert rengeteg energiája van, nem győzzük levezetni. Birkózás vagy cselgáncs lesz belőle. Jók hozzá az adottságai, már amennyire ezt fel lehet mérni egy majdnem 4 évesnél. Wink

Hugi meg?.... ő egy igazi kis minidíva. Beszél, már majdnem úgy, mint Zsombi, táncol, hihetetlen csípőmozgása van.. És iszonyat hisztis. Alog bírom elvonni a figyelmét.. Remélem ezen leht majd alakítanunk az évek alatt..
És persze mindhárom akkora poéngyáros. Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 01, 09:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!
Niko, köszi, de akkor meg lemondok róla, mert annyit meg nem adok érte, mint amennyit itthon kérnek ...
Gondoltam Rád, hogy hazaértél-e már, amikor ez a földrengés téma jött..
A szivecskékhez meg gratula.. Smile Látod, simán leköröztél mindenkit, és örülök, hogy azért viszonylagosan hamar jöttek a tesók, mégha némi segítség is kellett hozzájuk. Most már csak azért szorítok, hogy az ivararány kicsit javul nálatok Wink
álláskeresés..ne is mondd. Sztem tuti első körben megnézik a barátkereső portálon, hogy ki is vagy. Akkor egyből lejön, hogy hoppá itt 3 gyerek van. Tehát visszajelzés sem bizti, hogy érkezik... De arra meg nem vagyok hajlandó, hogy levegyem a gyerkőcök képét tőlem, hogy több esélyem legyen... Végülis azért annyi előnyöm van, hogy itt a saját cég. De azért jó lenne, ha lenne mellette némi plusz, vagy egy fix melóm, ahol a kortársaimmal lehetnék, nem pedig innen a lakásból irányítunk, és csak üzleti megbeszélés van, de ha nincs más.... Annyi minden kavarog a fejemben, és sokszor bosszant, hogy felülről jön a nyomás, hogy fogy a népesség. Ráadásul mi effektíve potenciális munkásokat nevelünk fel. És persze ha lennének motiváltva a cégek, hogy felvegyék a többgyerekes anyákat.. (Amúgy meg biztosan kevesebb hiányzást és táppénzt kéne kifizteniük, ha pár cég összefogna és csinálna, mint régen munkahelyi bölcsit- tuti, hogy olcsóbban kijönne, mint a táppénzzel meg a hiányzással)--> emiatt gondolkodtam, hogy ki kéne állni a nép elé, és végre felvállalni valakinek ezt a réteget is. IGen, de mint egyéni képviselő, nem sokra vinném, a bal és joboldal midnegyik ágától kiver a veríték. A két új "pártban" meg nem tudom, hogy mennyire lehet bízni, melyik melyik felé fog húzni. Ráadásul ez egyik mozgalomba éppen most lett területi képviselő jelölt egy olyan ember, akit személyesen is ismerek. Eddig az összes pártot bejárta, mindig oda tartotta magát, ami éppen vezetett, és most meg minden további nélkül felveszik ebbe az újba.... Hát ezek után a maradék kedvem is elszállt ettől. Pedig valakinek ezt nagy szín elé kéne vinnie, szerintem nagy része a országnak érintett ebben... Dehát én innen a Dél-Alföldről beszélhetek, Ezen a fórumon úgyse tudom megváltani a világot..Sad
Bocsi, kissé negatív a végszó...

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 19, 17:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!
Néha én is erre vagyok, de intenzív álláskeresésben vagyok, remélem sikerül majd valamit összehozni... Mondjuk van vészterv is, de remélem nem lesz majd rá szükség..

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
nono27

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 17, 10:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Látom lehalt a vonalzóm...na majd ezt is rendezem.
nono27

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 17, 10:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Niki! HATALMAS GRATULA ÉS SOK SOK ERŐT HOZZÁ!!! NAGYON JÓ HÍR!!!! Sport

Mi megvagyunk, feladtuk a bölcsit...most épp tüdőgyula járvány van, előtte 3 hétig bronchitissel volt itthon a fiacskám....úhogy besokaltam mert ennek nincs sok értelme.....ősztől dolgozni szeretnék de csak akkor ha olyan munkát találok amiből telik magánbölcsire és marad annyi mint most a gyed. Hát nem tudom...nagy álmok....igazából jó lenne ha apa meggondolná magát és szeretne 3. babát. Nem akar.....
Lakást még nem tudtuk eladni...kezd elegem lenni, veszett kinőttük és meglenne ami tetszik....de nem vágunk bele mert belerokkani nem akarunk.
Hát így vagyunk. Többször benéztm de nem nagyon írtatok.
Mamacka lassan a célegyenesbe fordul. Már 34 hetes. Szval érkeznek a topik tesók! Remélem én is beszállok még egyszer a körbe!
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 08, 11:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Látom, az uh-n ott voltak a kisborsók!
Nagyon örülök ám ! Wink

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 02, 16:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tesó-fellépőt is tudsz hozni?

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 02, 14:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Niko! Hello Sport
Ennél jobb blépőre nem is számíthattam volna.. Bevallom, nagyon reméltem, hogy így "térsz" vissza. És jól látom, hogy lehet, hogy le is körözöl minket gyerkőc terén? Mindenestre drukk, hogy minden jól alakuljon.. Very Happy
Velünk mi újság?
Hát, a suli megy...áprilisban vizsga..melóhelyet egyenlőre csak nézegetek, de lassan rá kell húzzak, mert áprilistól dolgozni akarok. A bölibe is felvették a csajt, szóval akadály nincsen. Már csak a melóhely nem biztos, de remélem, hogy a sulim gyakorlati ideje után már nem fog fájni a fejem. Smile
Közben meg titokban aggódok, hogy elég legyen őszre a fősulihoz a pontom.. Embarassed

+ a nagyobbiknak mége hónapban meglesz élete első hegedű-versenye, igazi díjazásos lesz... Én jobban izgulok miatta, mint ő. Laughing

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 28, 09:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ki merre van??

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Ginamano

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 24, 17:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Emlékkarácsony
Decemberi álom, hótenger,
most oly tiszta minden mosoly.
Boldog minden hóember,
melyek körül annyi gyerek bujdokol.

Mindent elárulnak a csillogó szemek,
a szeretet a szívekbe költözött.
Hegyet– völgyet fednek most hópelyhek,
a világ boldogságba öltözött.

Minden száj éhes az asztal körül,
a bejgli illata a családot odavonzza.
Minden ember boldog, mindenki örül.
Nekem ezt a karácsonyt ki adja vissza?

Boldog Ünnepeket mindenkinek!
Gina
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
mamacka

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 23, 19:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Áldott, békés, boldog karácsonyt és gyönyörűséges jövő évet!

[^]  

[^]  

[^]  
Vissza az elejére
mamacka

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 20, 18:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Bekukk!

Nono Jobbulást nektek!

Bandim kicsit vacakul volt nálunk is, befulladt megint egy kis takonytól, de ezzel az otthoni puffal úgy néz ki, hogy jól tudjuk kezelni.

Jaj annyira szeretjük a havat! Úgy sajnálom, hogy karácsonyra elolvad!

Voltunk lenn a parton. Áron nagyon élvezte Andor hazafelé végig ordított, remélem nem gyullad be a torka. Ő annyira a szánkózást sem élvezi már az elején le akart szállni.

[^]  

[^]  

[^]  

[^]  

[^]  

[^]  

[^]  

[^]  

[^]  

[^]  

Hazaérve pont finom meleg volt még a mákos guba! Smile
Bandi annyit evett, hogy majd kipukkant.

26 hetes pocak

[^]  

[^]  

[^]  
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 14, 15:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló mindenki!
Nono, remélem már jobban vagytok. Mi oltattunk, egyenlőre nincs vírus nálunk, nem bánnám, ha nem is lenne..Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
nono27

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 13, 19:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az előző hsz folytatása:

és csak akkor ír fel ha erősen valószínű h a vírus okoz nagyobb kárt és nem a szer. Ez főleg kórházakban és erősen alapbeteg embereknéál fordul elő, így nekem nem ír fel, ha a gyerekeim ilyen szépen átvészelték szte nem lesz gond én is túlélem midnen szövődmény nélkül.

Megkérdeztem az orvost h ő ajánléja amúgy az oltást (persze már mindegy nekünk) és azt mondta beadja ha kérem. Mondom nem ezt kérdeztem hanem h ajánlja e....beadjam volt ismét a válasz de nem merte kimondnai h ajánlja meg azt sem h nem. Kérdeztem ő be van e oltva. NEm volt. Mondta h az e.ü-i központban ahol dolgozik senki nem oltatott.
nono27

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 13, 19:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, vagyok én is csak sajna nem nagyon van mire reagálni.

Nos gondoltam elmesélem, hogy úgy néz ki kiscsaládom átesett a h1n1-en.

Tünetek: láz, 38,6 körül de feljebb nem ment, erős végtagfájdalom, levertség, fejfájás, takony, torokfájás és olyan érzés mintha a mellkasomrra ült volna a másfél évesem. 4 nap volt a lefolyás az első naptól míg meg nem gyógyultunk. Ebből egy nap volt nagyon kemény de már másnapra hatalmas javulás. Harmadnapra már csak egy kis orrfolyás negyednapra már csak a köhécselés maradt meg.
Lánykám kezdte, egy hétre rá a fiam folytatt aztán újabb egy hétre én. Körzetim szerint ez így okés is hisz nem olyan fertőző mint a sima influ és abban különbözik a sima influtól h az 40 fokos láazt okoz ez meg nem. Biztos tudjátok h Szegeden egy orvos fexik az intenzívnen h1n1-el . A lánya a barátnőm. Ő mondta h anyujának detto ezek voltak a tünetei azzal a különbséggel h ő pneumococcus felülfertőzést kapott és mikor már azt hitték jobban van összeomlott a tüdeje a pneumotól.
Gyerekorvos kettő is járt erre, mindkettő egymástól függetlenül állította h1n1 volt.
Körzetim mondta h azok akik tesztre mentek u.ezzel a tünettel és ilyen pár napos lefolyással kimutatta a teszt. Ebből gondolja h nekem is az van.
Én nem mentem tesztre mert péntek du. hívtam ki és csak de. van teszt és mondta a körzetim h sajna a teszt csak akkor megbízható ha vki akkor megy mikor totál beteg mert akkor van a legtöbb vírusa. Amikor javulni kezd akkor csökken a vírus szám és nem mutatja már ki a teszt és minél később megy annál esélyesebb h a teszt nem mutatja kui. Hétvégén nem volt teszt hétfőn pedig már az 5. napon leszek akkor már felesleges ráadásul 5e ft.
Dokim azt is mondta mikor kérdeztem h miért nem ír fe4l antivirális szert h szinte midenkinél okoz idegrendszeri károsodást csak nem u.akkorát, kinél jbban kinél kisebbet.

elküldöm nehogy elszálljpn azt folytatom
mamacka

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 02, 18:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Látom eléggé eltűnt a csapat!

Ma mi is megkaptuk az oltást... nagyon hosszas tipródás, örlődés eredményeként.

Szerintem nincs jó döntés ebben a kérdésben csak döntés van. Sad

Remélem nem lesz semmi bajunk.

Én is beteszem a linket a munkáimról hátha valakit érdekel valami.
Vannak drágább dolgok az általam illusztrált könyv eredeti illusztrációi, nyomatai, egyéb illusztrációk, grafikák, kerámiák. Illetve olcsóbbak: képeslapok, matricák, ajándékkísérők egyebek... jó böngészést!

http://krumplinyomdashop.blogspot.com/

http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=5875
Vissza az elejére
BéBé

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 01, 16:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Csak egy kérdésre ugrottam át hozzátok egy szomszédos topikból...
Van valaki Szombathelyről? Ott keresek egy nőgyogyit, aki megultrahangozna privátban és akár szombaton is. Légyszi írjon nekem az, aki tudna ott ajánlani vkit!
Előre is köszi!!
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 30, 14:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tényleg! Tesó ügyben feltétlen jelezd, ha van vmi! Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 30, 14:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!
Niko, azért remélem, hogy errefelé is jársz majd..
Mondjuk megértem, hogy zárttá váltatok..

Oltás, végülis mind3 gyerkőc megkapta mind2 oltást, és mi szülők is felvettük a H1N1-et. Eleinte nem akartam magunknak, aztán történt itt felénk ez a kismamás intenzíves dolog. Az döntött helyettem is, hiszen bárkivel bármi megeshet, és nem hagyhatok itt 3 gyereket egyedül.. Jó, ez egy kicsit túlzott hangvételű lett, bocsi érte. A lényeg az ,hogy mindenki oltva lett, egyedül a nagyszülők nem mentek el oltásra.

Jól vagyunk, Fruska már "csak" éjszaka szopizik, így 3 szopi van naponta 1 a délutáni alváshoz.

A suli nagyon tetszik, úgy döntöttem, beadom a jelentkezésemet jövőre gyógypedagógusnak, igazából szurdopedagógusi pálya tetszene, az meg sajna pesti suli. Sad Így marad a gyógypedagógia, mellé meg szeretném januártól elkezdeni a jelnyelv tanulását.

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 18, 13:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!
Köszi a reklámot, aranyos Vagy. Smile
Plakátolva ki van már a fél városunk, meg apróban felraktam a barátos portálra is, de a fórumokra nem kifejezetten ezért járok. Smile Lehet, hogy ezért nem lettem ebből milliomos? Wink
Teszveszes nevem megvan még, ugyanaz, mint itt, csak nincs benne ékezet. Smile De egy ideje csak venni szoktam dolgokat...

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 18, 10:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!
Niko, gondolom az iwiw-en láttad a hirdetést Smile
Mivel ez nem a reklám helye, így privben küldök Neked felvilágosítást Wink

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 05, 14:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!

LolliMom, gratulálok a pocibabához! Smile
És persze szurok a beköltözőkenk. Smile

Nono, az Amira annyira nem áll közel hozzám, ellenben Jázmin és Leila ismerős babók vannak errefelé. Smile Végülis az Amíra se olyan "biztosíték-kiverő" név, nálam legalábbis nem.

Skanzen.. hétvégén Márton-napi liba-téma lesz. A belépőn legalábbis ez állt. Bizti nem rossz a'se, de én odafagynék a földhöz (mondjuk némi forraltborral jobban csúszna nekem is a program Very Happy Wink )

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
LolliMom

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 05, 09:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello! Smile
Továbbra is zugolvasóként üzemelek Embarassed

Nálunk júniusban érkezik Ketteske Very Happy Már 8hetes6napos a Pocakbébi. Elég sokáig titkolóztunk, a család is csak a 7. héten tudta meg. Meg akartuk várni az első UH-t és több időt hagyni magunknak "feldolgozni" (nem ez a legjobb szó rá, de most jobb nem jut eszembe), nem úgy mint Lollinál.

Gratulálok én is a sok Pocaklakóhoz és szurkolok a még "be nem költözötteknek"! Wink
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 04, 17:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!

ha valaki csinált töklámpást akkor itt várom a képeket Smile
http://www.csaladinet.hu/forum.....php?t=1521
http://kep.tar.hu/madoemszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
nono27

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 04, 14:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zsuzskanéni: a Szonja még hagyján......de amiket most találtam ki......a családomat biztos az őrületbe kergetem.....de mondjuk enyém gyerek enyém jog h megmondjam mi legyen a neve.
Amíra vagy
Jázmin Leila
ez a két esélyes van.
Ciki nem ciki ezek tetszenek...... Embarassed Cool
Fiú nevem nincs még nagyon. Illetve ami van az nem illik a vezetéknevünkhöz. Vhogy lánynevek közül olyan egyszerű választani. Nekem legalábbis.

Skanzeba mi is készülünk de egyszerűen nem jutottunk még el. Ilyen időben is érdemes menni?

Apa egyenlőre nagyon nem szeretne......már megkért hagyjam az elszólásaimat.... Crying or Very sad ellenében nem akarok persze. Csak tudnám miért ilyen iszonyat erős a vágy h mégis legyen.... Rolling Eyes

Bár mondtam neki jobb ha vigyáz. Imádkotztam h apa legyen a férjem és úg ylett. Aztán kislányt akartam és megkaptam. Aztán lakást kértem és az is lett. Majd tesófiút. És láss csodát simán meglett. Majd diplomát és azt is megkaptam. Most pedig 3.ért imádkozom de úgy h apa is akarja. Mondtam neki h jól csinálom szval jobb ha vigyáz. Laughing Bár azt mondta vigyázz mit kérsz még megadatik! Very Happy Úgy legyen. Ámen. Cool
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 04, 13:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!
Mamacka, nálunk meg éppen a Rebire akartak rábeszélni. Smile

Nono, sztem nem gáz nevek... A Szonja kifejezetten a szivem csücske (majdnem letérített a Fruzsiról anno. Wink ) Én a hiper-csúcs-trendi nevektől vagyok kissé kiakadva... Smile

Niko, kifejezetten élvezte a csaj a programot. A vonatra nem váltottunk külön jegyet, majd nyáron, amikor nem kell babakocsizni már. MEg melegebb is van vonatozni. A pékség még működik, fincsi is nagyon, a mézeskalács-sütöde is működik. És az állatok is megvannak még. Smile Fruzsi jól el is tárgyalt a birkákkal. Smile
Ja, és szuper kis játszótér is van már. Wink
Egy dolog volt csak gáz, a kijárat (gondolom gazdaság-politikai okból) az ajándékbolton keresztül vezet. Confused

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
mamacka

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 01, 23:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Apukám Rebizett engem mindig... Akkor halt meg amikor Andorral 15 hetes voltam. Ő copfos kislánynak látta a kicsit... Andor is már Rebeka lett volna apu miatt. háát így

Amúgy azt jelenti lebilincselő, lenyűgöző!

Apósom utálja és nem hagy minket békén, hogy ne ezt a nevet adjuk... a hátam mögött próbálja férjemet lebeszélni! Sad

Remélem majd mire megszületik abbahagyja! Sad
Vissza az elejére
nono27

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 31, 15:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a Szonjával is kivertema biztosítékot......most sem kell majd félteni.....ismét bomba robbanha meghallják....dehát úgy látszik nekem mán csak a fura nevek jönnek be....
:DDD
nono27

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 31, 15:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát én nagyon lányos anyuka vagyok. Még most is. Ha harmadik lenne inkább lány szeretnék. na nem azért mert nem szeretem ugyanúgy a kettőt de a rózsaszín rucikért megveszek.
Mikor a kiskrapekkal voltam terhes és elkezdtem fiús motyókat vásárolni úgy kezdtem h megálltam a bejáratban végigpásztáztam a kínálatot messziről és elindultam a rózsaszín holmikhoz. Szépen átböngésztem, sóhajtottam aztán megvettem a kékeket. Olyan távol állt a lelkemtől. És amikor a lányom megszületett az éppen 3kg-jával....az csoda volt. Aztán mikor megszületett a fiam a 4200gr-ával akkor úgy meglepődtem.
Az első pelenkázás meg...hihihihi az kész röhej volt. Kinyitottam a csomagot és felkiálltottam ez meg mi???? Néztek rám a szobatársak furán.....totál meglepődtem h kukaca van....ott rötyögtem magamban h nem is tudom mit vártam. Aztán mmikor be kellett krémezni...na ahhoz külön segítséget kértem h mit is kell ezen krémezni.....2 mami is beállt mögém és hallkan röhgtek de azért segítettek. Az már nem volt olyan vicces mikor 3x lepisilt....egy pelenkázás során.....
Azóta ez megváltozott és imádom öltöztetni a fiam is meg a lányom is. Csak olyan furi volt elsőre.
Márk olyan férfias.....a lánykám meg olyan kis madárcsontú törékeny. De igazából akármi lenne a harmadik (hehe mintha olyan sokféle lehetne) mindegy. Ez már csak olyan dili h szeretem a rózsaszín holmikat. De az is jó ha pasi lenne. Akkor mi ketten Szonjával, mint anya lánya....júúú kis mini szövetség a házi társadalmunkban a pasikkal szemben. :DDDD

na elfilózgattam itt.

Szép név h Rebeka. Honnan jött? Hogy lehet becézni?

Nekem is megvan már a lánynevem. Illetve majdnem. de már csak 3 maradt a rostán. Itthon persze kicsapom vele a biztosítékot az sicher....de sebaj. Smile)
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 59, 60, 61  Következő
2 / 61 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés