Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
2008-as tavaszi babák
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 59, 60, 61  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 04, 11:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!
LolliMom, ne a képtárast nyisd meg, hanem a lentit, ahol a házikó van www-ikonnal
De hogy egyszerűbb legyen Smile
http://s143.photobucket.com/al.....0nyaralas/

Magától úszás előzménye volt 2 db ovis úszótanfolyam, ahol előszörre semmit se Sad , másodjára meg a siklást tanulta, meg külön a kar és lábtempót, ezt illesztette össze. A hátúszás meg magától ment, szerintem sokat jelentett neki, hogy nézte az úszó vb-t, és levette a mintát. Ő így könyebben tanul ha látja.
Hegedülni meg jövő héttől megy, kell a ráhangolódás a tanárnénivel Smile
Tej allergia, ó, sajnálom, viszont ez kinőhető, remélem ki is növi Lolli hamar. A másikról meg dunsztom sincsen mi lehet...

Ginának meg hatalmas, szívbéli gratulációm! Kicsit írígy vagyok, mert nekem már nem lesz pocibabám, vagyis nem tervezünk több gyereket (kivéve apánkat, amikor néha rájön némi lila köd az elméjére Smile )... Én szinte akkor éreztem magam a legnőcisebbnek, amikor pocim volt Smile most is van némi hasam, de inkább zavar a nőiességemben, vagy inkább a hiúságomban! Wink

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
LolliMom

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 04, 10:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, hello! Tegnap jól visszajöttem Embarassed Délután elhúztunk egyet csobbani Smile

Zsuzska, lehet én vagyok nagyon vak és nagyon béna, de nem látom a 2009 nyaralás aldumot Rolling Eyes Embarassed

Niko, csodaszép helyen voltatok! Repülőút hány órás volt? Hogy bírta Nikike?

Nálunk nyaralás kimarad, mert Apa sokar dolgozik és határidős melói vannak aug. végéig, de lehet még elcsúszik szept.-ig is Confused Szóval, lehet mi majd télen megyünk nyaralni Wink

Lolli sem körözi le sok foggal Fruzsit, ő 6dbot számlál. Talán most jön neki hátul valamelyik, mert igen csak tömködi a kezét már pár napja. De sok reményt nem fűzök hozzá.
És Nikikét se nagyon beszédügyben. Apa, anya, hinta megy ezerrel és a babahalandzsanyelv, na meg a jelelés. Legalább így tudunk kommunikálni egymással Wink

Olyan nagyon firss képeket még nem töltöttem fel sehova, de itt találtok párat: http://horvathlolli.multiply.com/

Janó "magától" tanult meg úszni? Tök ügyes!Very Happy

Gina, meg valóban terhes! Very Happy Ha jól számolom, akkor már 7 hetes Smile

Lollinál meg végre nagy nehezen kiderült első körben, hogy tejallegiás, második körben meg, hogy IgA hiányos Confused Erről majd később bővebben, de most muszáj főznöm Confused
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 03, 17:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló, hát ügyvéd-ügyben sajna nem tudok segíteni. Apu tartotta velük egy ideig a kapcsolatot, aztán -nem tudom miért- egy ideje nem jelentkeznek.. ( apai nagyapám disszidált '57-ben, mamám nem mert nekiindulni 2 gyerekkel, nagyapának, ha életben akart maradni abban az időben, csak ez a lehetőség maradt. Mama a Fertő-tónál megállt.. Nem is tudom, hogy jól tette-e.. és ő ott kint új családot alapított..)Szóval asszem más utat javasolok ügyvéd témában...bocsi.

Beszéd, hát hugi sem akart nagyon megszólalni, aztán egyszercsak rájött, hogy milyen jó, ha mindig forog a nyelve Zsombi volt olyan, hogy ő meg sem szólalt volna semmi pénzért, no de neki meg a szeme beszélt a szája helyett is. Nikinek is ilyen beszédes szemei vannak, jól látom, ugye? Wink
Nyeremény-nyaralás, jó lenne 1 db jegy az aquaparkba, a többit megint mi álljuk...Dehát ajándék lónak....

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 03, 13:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na helló!
Végre valami mozgás.. Smile

Niko, én nem rég tettem fel képeket, a ww-s bigyesz alatt 2009. nyaralás fülnél nézd meg.
Dadogás: hát nem tudom, valszínűleg az a difi, hogy gyorsabban jár az agya, mint ahogy kifejezni tudja magát. Meg nemrég volt egy műsor a tv-ben, ott azt mondta egy akárki, hogy beszorul a levegő a mellkasnál. Fene tudja, a lényeg az, hogy verseket dalokat megtanul azóta is úgy, hogy nem dadog. Olyankor jön elő, amikor idegen helyzetbe, idegen emberek közé kerül. Meg amikor stressz-szerű helyzet éri. A szobatisztaság elég jól megy, végre a wc-be kakál. Bár mindig nekünk kell felajánlani, hogy menjen. Beállt neki egy fix időpontra, így azért sokkal könyebb ezt is kivitelezni. Éjjel még pelus van, és ha reggel nem veszem le neki ébredés után rögtön, akkor beleereszti az első pisit a pelusba. Szóval kicsit kényelmes a drágám. Most éppen anyósékat boldogítják a fiúk, jövő héttől megint együtt leszünk. Jó ez a kis szünet, de rémesen hiányoznak.. Rolling Eyes Wink
Janó meg megtanult úgy-ahogy magától úszni. Élvezi is, így azért nagyobb könyebbséggel megyünk megint Balatonfüredre letudni a nyeremény-belépőt. Smile
Fruskám is egész csoki-baba, de Nikinek a nyomába sem érne. Smile Néztem, csak úgy világít a szeme Smile Szép helyen voltatok. Én is elmennék egyszer erre, de az nem mostanában lesz az tuti. Apámnak tesói élnek kint, L.A.-től nem messze. Ő volt is kint, egyszer.
Fogai száma egyenlőre 4 db alsó-felső egyesek, de most mintha hátul jönnének az őrlők... Nehéz egy derbi lesz.. Embarassed
Ő beszél ha kell, ha nem, és énekel meg táncol hozzá . Smile ÉS előjött a cirkuszi vére is, állandóan akrobata-mutatványokat kell csinálni vele. Persze ő nem döglik ki tőle, csak én. Smile És most már oda kell figyelnem előtte is, mit beszélek, mert ismétel minden kiejtett szót.. Embarassed

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
LolliMom

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 03, 12:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello Lányok! Smile
Mi is élünk és zugolvasóként nyomon követtelek Titeket Embarassed

Shocked Bocsi, de ennyire futotta, mert a kisasszony felébredt, de ígérem amint önfoglalkoztató üzemmódba lép, folytatom Wink
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 22, 15:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló, gondolom felhozom ezt is előre, hátha elfeljtettétek Smile
Mi jól megvagyunk, nyaralás megvolt, dögmeleg ugyan nem volt, de jól éreztük magunkat. Smile
Fruskának nagy nehezen áttört a felső foga, így az 1-esek már kint vannak, nem tudom, hogy melyik jön hamarabb, a 2 vagy a 4-es, mert eléggé hátrafele nyúlkál a szájában. És mióta kibújt az utsó 1-es foga, az étvágya is sokkal jobb, bizti jobban tud rágni velük. Most már mindent megkóstol, bár ez nem jelenti azt, hogy kéri a következő falatot is. Smile
Zsombikám, szegényt, eléggé megviseli a középső státusz, kis mimóza, és ennek tulajdonítom az utóbbi hetek dadogását is, ami van hogy nincsen, de van, hogy egész nap csak küzd a szótagokkal. Sad
A szobatisztaság is nagy meccs. Van, hogy napokig minden okés, de van, hoyg egy nap 5-6 pisis-kakis cuccot csinál..Sad

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 15, 11:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!
Nem is agódom Csucsu-lába miatt. Visztont rendesen terheli, hiába ajánlotta neki a doki, hogy pihentesse. Ezért sokszor felnyílik a seb. Ez végülis nem veszélyes, mert nem kapirgálja, de így nem lesz olyan állapotban a lába, hogy valaha is eljussunk srandolni. Bár már azért látványosan csökkent a mérete.
Fruska cicije nem csökken, de mivel nyirok-duzzanata nincsen, így én sem aggódom, ráadásul nem fájlalja. Szóval majdcsak alakul. Smile
Viszont extra nyúgös, mert ő is letaknyosodott, orvosi utasításra nem antibiotikumozunk, mert nem lázas. Így csak köptetőt kap, mert éppen felszakadós fázisba jutottunk. Éjjel szerencsére tud aludni, szóval össze-tehetem a kezeimet.
A fogából egy mini-méretnyi áttört felül, gondolom ez is okozza a nyűglődést.

Zsombi meg kis rosszaság-gombóc. Sajnos megint megy a hasa, és valamiféle bokortermésre tippelek. Tavaly nyáron ugyanígy kezdte: hasmenés volt júni közepétől szinte megállás nélkül júli végéig. Először mogyoróra tippeltünk, de mivel máskor is evett már mogyorót, és nem ment ilyen durván a hasa. Viszont van egy bokor, amin bogyók vannak és pont ilyenkor terem.. Bizti amikor nem figyelünk oda, oda settenkedik és eszik belőle. Evil or Very Mad Az az érdekes, hogy nem egyfolytában hasmenéses, mint pl. gyomor-rontáskor, hanem a napi megszokott 1-2 székletet produkálja, de ez szinte kifolyik belőle. Sad

Még akartam vmit.. JA, én azért titokban szorítok, hogy a műtét előtt még legyen egy kis szopizós időszak az életedben. Wink

Ma van az utolsó tanítási nap, sikerült Csucsunak elkésnie.. Laughing

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 09, 13:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi, átadom.. Wink

olvastam, és válaszoltam is Smile

Mi sem vagyunk a topon, a 2006-os nyáriba tegnap leírtam, miért így most csak átmásolom..
VASÁRNAP ESTE, a szülinapi buli utolsó perceiben:
Megvolt a buli, 9 nagyfiú rohangált a lakásban, csak addig volt csend, amíg ettek. Smile Szerintem tuti 2* is infarktust kapott az alsó lakó, annyira zajongtak, dübögtek a gyerkőcök. Mindenki jól érezte magát, aztán lementünk kicsit levegőzni, és sietni kellett fel, mert beborult. Meg történt 1 és más... nem úsztuk meg baleset nélkül, Janóék fent kommandóztak a dombon, aztán jöttek le, hogy baj van. Janó kullogott hátul, és majdnem elájultam, mert kiállt a lábából egy 6 centi hosszú és 2 centi széles fadarab(igazából kúp alakú volt). Gyors kihúztam a lábából. Kb. fél centire állt a lábába, de mivel ott fél centis átmérőjű volt, így nem szúrt, hanem befelé nyomott sebb lett. Rohanás fel, gyors lemostam, ferőtlenítettem, most szellőzik a seb. Meg hát mellette felsértette kb. egy ötven forintosnyi terülten a bőrt.. Esküszöm, ez volt eddig a legsúlyosabb balesete. Remélem ennél komolyabb sose lesz. Azért elég gázul néz ki, ha reggelre bedagad, azért elviszem a dokihoz, amúgy nem hiszem, hogy vinnem kéne..

Fruskát viszont vinnem kell, mert a bal cicijénél van már kb. 2 hete egy kis duzzanat, ami nem akar elmúlni. Lövésem sincs mi lehet az, de mivel nem múlik el, elviszemm, fájni nem fáj neki, mert simán engedi, hogy ott is fürösszem. Ha feljebb húzom picit a bőrt, akkor is simán látszik a duzzanat, kb. mogyorónyi lehet. Eléggé aggaszt a dolog...pont a melllbimbója alatt van.
TEGNAP:
megjártuk a sebészetet, mert bepirult a seb széle, dunsztkötést kapott, hátha maradt benne szálka. ÉS mivel teljesen szét van roncsolódva a sebe, így megúszta az összevarrást. 3 hétig tart, mire rendbejön a lába, de örökre meglesz a nyoma. A csúcs az, hogy 2 hét múlva megyünk a Balcsira...
Fruzsit is megnézték egyúttal, egyenlőre semmi komoly, emlőduzzanat, normális. 1 hónap múlva kontroll.
Nálunk akut betegeket látnak el ügyeleti időben, meg nem tűnt nagyon veszélyesnek, ma reggelre viszont eléggé randa lett.
MA:
Ott ültünk 2 órát mire Janó sorra került, egyedül 3 gyerekkel, ki is idegeltek teljesen, mondtam is a dokinak, hogy nyárra, ha itthon lesz mind a három, íratnom kell fel nyugtatót. Laughing
Holnapra viszont sikerült ideriasztani a mamáékat, mert barátnőm gyereke tiszta beteg, rá így nem bízom a 2 kicsit. Van elég gondja így is, plusz nekem se hiányzik a nyakamba egy betegség..

Akartam is kérdezni, hoy a csomód megoldódott már? Tudod hol...

viszont ma hívtak a csokisok, hogy küldik a belépőt..remélem ideér amire indulunk.. anyámat meg sikerült rávenni, hogy jöjjön házpásztornak, nehogy kellemetlen meglepi érjen, mire hazaérünk..

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 06, 14:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló, gyors leszek, hátha el tudom küldeni fagyás nélkül.. Confused

Fogak: 1esek, utánna 2esek, aztán a 4esek, utánna 3asok és közben jönnek hátul az 5ösök.. Nagyjából így, de pl. Csucsunál szinte egyszerre jöttek a 4-3-5ös sorozatok... És náluk először az alsók jöttek utánna a felsők. Remélem érthető..
Fruzsinak egyenlőre még törődik felül az 1es, méghozzá alőször jön a bal, utánna tolódik a jobb. A múltkor írtam, hogy napok kérdése, hát nála ez lutri, mert oltéri lassan törik át a foga, kínlódik is éjjel rendesen..
Végr kész vagyok a nagy robotolással, estére, ha elalszanak a srácok/lányok csak fel kell mosni, és kész minden holnapra. Csucsukám élete első buliját fogja tartani, pizza lesz, a tortát most sütöttem meg, vagyis alul van tészta, gesztenyés cucc rajta, és morzsolt tésztát kell majd rászórni, ha kiveszem a formából. Hangyaboly torta. Smile guszta meg nem ez a vajas gejl, na attól a falra tudok mászni. Egy ideje nem is rendelek tortát, mert mindig megszívom...annyira tömény vajasok, hogy meg sem lehet enni.. Sad
2 hét és irány a Balcsi, képzeld egy csokipapíros játékkal nyertünk Füredre az aquaparkba belépőt.. Remélem addigra megkapjuk.. Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Jún. 02, 09:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló, nagyon csini a köpeny, Fruska anyáméktól gyereknapra egy poncsót kapott Smile majd a Balcsin teszteljük Smile

Megyek is, mert a hétvégén kirándultunk, így jó sok dolgom van még.. Az idő nem kedvezett nekünk, de azért elütöttük az időt. Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 28, 16:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Niko, a nagycsaládosok országos egyesületénél kell ilyesmit kérni, mindjárt keresem is a linket, utazásnál azt tudom, hogy vonaton és volán-busz járaton van kedvezmény, ha a 3 gyerök eggyütt utazik (asszem 90%-os mindenkinek)..(na ezt mi nem valószínű, hogy valaha is az életben használni tudjuk) Amúgy meg érdemes különböző honlapokon utánnanézni a dolgoknak, a fent említett egyesületnek itt az éves díja 4000 forint, ezért sok mindent adnak is, de mivel a tagdíj mindig dec. 31-ig érvényes, sztem jövőre lépünk be..
http://www.noe.hu/ itt lehet böngészni a kedvezményekről, ezután persze nem árt mérlegelni, hogy tudsz-e annyi kedvezményt igénybe venni, amennyibe a tagdíj kerül..

Futok hát, egyik héten reggel fél6-kor, a másik héten meg este 6-tól. Smile Már látszik is az eredmény, bár egyenlőre csak a centiken, a derekamból 4 centi a csípőmből meg 6 centi a változás kerületben. A súly nagyjából ugyanannyi, mint eddig, vagyis kicsit kevesebb, mert megint sikerült visszadiétáznom magam a pocis lét előtti súlyomhoz, bár a vágyam az, hogy Csucsu előtti időkhöz menjek vissza, ez meg még 4 kiló, ami végülis nem annyira elérhetetlen, de ha csak lemenne a hasamból még vagy 5-10centi, már elégedett lennék. Viszont azóta teljesen más a lelkiállapotom, fittebb vagyok. Viszont a lábfejem izületei nem nagyon akarják megszokni a futást, így be kell ruházni némi fáslira.. hétfőn rosszul léptem és kicsit meghúzódott a lábam.. Jövő héttől bejön még napi 20 perc hasizom és farizom torna. Aztán remélem, mire a Balcsira megyünk, nem kell egésznap a strandon lélegzet-visszafojtva hasat behúznom. Smile bár sztem kelleni fog. Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 27, 13:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló, vagyok én is, csak inkább pihagek, dögmeleg van, és inkább nem melegíten agyon a sobát a géppel, amúgy is baromi lassú, bedöglött a RAM-ja, enélkül megy, várjuk a júniusi zsetont, mert most nem tudom kigazdálkodni..
Szopi téren elkezdtem az elválasztást, elég nehezen megy, ebben a melegben állandóan cicin lógna, főleg éjjel. Nyitott ablaknál meg nem tudom aludna-e, elég forgalmas út mellett lakunk, de ma este talán kipróbálom így is. A felső fogak még nem törtek át.

Én meg egy hete járok futni, már érzem is jótékony hatását. Csak az a gáz, hogy állandóan kerülgetni kell a kutyabombákat. Sad Sebaj, viszont amit előszőrre 40 perc alatt futottunk le futós-társammal, az ma reggel már csak 25 perc volt Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 19, 13:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló, semmi gáz.. Smile
Csucsu még szeret suliba járni Wink
Szopi? 1000000-rel még mindig..bár mostanában jó étvággyal eszik mást is, ha éppen akarja.
Fog: kettő van alul, és jön fönt is kettő, az egyik sztem napokon belül áttörik, a másik kicsit le van maradva..Smile
A nyaralás is módosult, légvonalban 500 méterrel odébb megyünk, bár jobb lesz így, mert apartmanba megyünk.. Valamennyire a magunk urai leszünk.

Itt esik az eső és süt a Nap, dörög is rendesen, Zsombi be is van tojva rendesen, itt ordibál, hívja Fruskát, hogy ne legyen egyedül. Wink

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 14, 13:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!
É part, víztől nem messze, Badacsony és Keszthely között, bár strandra járunk mindig. Van saját strandjuk is, csak eléggé elhanyagolt, bár elég nagy fejlesztéseket csinál a tulaj, így gondolom a strandjuk is sorra kerül egyszer.

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 12, 15:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!

Mi sokat játszózunk, de mindig van társaságunk is Smile
Balcsira meg családostul megyünk, plusz jön egy barátunk és az ő családja is. Egyedül 3 gyerekkel nem mernék nekivágni a Balatonnak.. Vagy ha a fiúkat kikötném egy pórázzal a partra, és nem kéne őket így külön terelgetni annyira.. Zsombi kompletten 1 személyes gyerek, olyan, mint a tűz..

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 08, 14:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Niko, mi már túl estünk a homokozáson egy ideje, Fruska imádja a földet-homokot túrni. Smile
TEgnap sikeresen bányásztam 2 db fürdőrucit huginak, egyszerűen ennivaló benne, alig várom, hogy illegesse magát a Balcsi-parton..Smile Apja szerint inkább csadort kéne vennem neki.. Wink A játszón mindig talál 1-2 rajongót Fruzsi. Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 07, 13:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És bizony nem írtad, hogy micsoda lépegető-baba Niki is. Smile
Fruskám szinte alig mászik már, mindig cipel valamit, megkapta egy régi kihervadt pénztárcámat, telerakva plasztik-kártyákkal, és rendezgeti őket. Sk. kistáskája is van már, tündibündi kis nőci lett. Smile
Persze Zsombinak is kellett egyből pénztárca. Neki meg autós névkártyákkal van teli, milyen jó, hogy van itthon regeteg mintadarabunk.. Mire nem jó 1-2 nyomdász a családban, kár hogy 20ezrest nem tudunk nyomni Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 07, 12:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Niko, én is turkázni szeretném, mert azért sokallok 2000-ret kiadni egy pár négyzetcenti textilért.. már kaptam is tippet, hogy hova is menjek Wink
És Zsombit felvették a kiszemelt oviba Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Máj. 07, 08:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Niko Smile , én meg sajna nem úszom meg, pedig mindig próbálom visszatartani, a könnyek még csak-csak, de megszólalni nem tudok pár percig, és persze a torok-gombóc is ott van ahol lennie kell Wink .

Én meg elvagyok, rengeteget levegőzünk, így itthon csak a munkára jut időm, ráadásul lerobbantam én is, szerencsére csak 1 napra..

ÉS, Fruska-muska végre JÁR! Smile

Grr, gratula a pici lánynak! Wink

Éppen most kajtatok fürdőrucit huginak, mert június végén nyaraláskor csak nem fog tán pucér testtel belemerülni a magyar tengerbe? Wink

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
grrrrrrr

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 30, 08:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!

Mi is megvagyunk... Smile

Timi szépen feláll kapaszkodás nélkül is. Fut, szalad, dumál. És még szopik esténként, de napközben is kajálás után.
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 29, 14:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vasárnap.. Smile
a suliban meg 11-én, és hegedülni is fog, én meg bőgni fogok...Wink

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 28, 18:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Niko, köszi, de a csajok nálatok is igen csinik ;)Niki szeme igen huncutra sikerült Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 28, 15:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 28, 15:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát az nem kifejezés, hogy fúj... és még el kell mennünk hegedűre... hát nem vágyok kimozdulni, de ez van..
Nekünk egész jó a sulink, azzal nincs is baj... sokáig volt egyedüli gyerek, plusz egyszem unoka...nehéz megszoknia, hogy osztozni kell mindenben és mindenkin.. és ezt rajtam vezeti le..

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 28, 13:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!
Niko, ez elég gáz lehetett, hát tudnék most egy cifrát mondani, meg ecsetelni, melyik "nemzetiséget" (mert van 1 tippem, melyik nemzetséghez tartozik az, aki meg akart szabaítani a láncodtól) mennyire szeretjük, és mennyire nem.. Dehát ez van, a legjobb, hogy mi tartjuk el ezeket a görényeket...ezért se bánnám, ha munkához kötnék a gyest...dögöljön éhen, ha nem akar melózni..

Más, tegnap és ma dokinál voltunk, komplett családi program Wink , szemüveg nem kell, ellenben gyógycipő igen, és idén megúsztuk nyárra lúdtalpbetéttel, tavaly is ezzel lehettünk volna, csak rám tukmálta a csaj a gyógyszandit. Van esze, hiszen a betét 3700, a szandi meg 12ezer.... Dehát tudják ezek, hogy az ember a gyereke egészségéért mindenre képes... csak azért bánt, hogy ezt ki is használják sok helyen. Főleg, hogy ugye azt mondta nekem a nő, hogy ide már nem elég a betét... és mégis elég.. Confused

Hát nálunk vasárnap borult a bili, életemben nem voltam még ilyen dühös a gyerekre, azóta új időszámítás van, és beköszöntött a drákói szigor... Ha ez kellett neki, hogy észhez térjen, akkor ez van. Azóta aztán tudja, hol is a helye....

Mindjárt töltöm fel a képeket, és dobok 1 linket is. Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 24, 10:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia! Smile Persze mindenkinek szia! Wink

Fogak, hát nekünk még mindig csak egy db van, olyan kis mókás az egyszem fogacskájával.
Kaja, haladunk, az ő tempójában, ált. naponta 3-4* van nem anyából származó étel, és kb. ugyanennyiszer meg a régi anyatej.. Smile Nagyon ragaszkodik a szopihoz...
Alvás, nálunk is ez a trend, napi 1* 3 óra szunya, szerencsés esetben mindkettő egyidőben alszik.
Viszont észjaka állandóan ordít a kiságyban, így most inkább a rendes leesésgátló ágyban alszik, de innen meg könnyen kimászik az íróasztalra, és amióta észrevette, hogy micsoda buli az íróasztalon ücsörögni, nem is jelez, ha felkelt, csak amikor már ott trónol az asztal közepén, így sztem megint kinéz vmiféle szoba átrendezés....
Fruska még nem jár, csak elfelejti ezt a tényt. Vagyis, ha nagyo nleköti magát képes 2-3 lépést megtenni, de ekkor észbe kap, hogy ő ezt még nem tudja, ilyenkor meg lecsücsül.. Fruska is így szeret mászni az udvaron, a popója az égben, és lengedezik errearra. Smile

A séta miatt sajnállak, gondolom ki akartak zsebelni vagy ilyesmi, ugye? azért errefelé is van olyan körnék, ahol nem merek a két kicsivel (meg még a naggyal sem) csak úgy sétafikálni.. a közvetlen környékünk viszont elég nyugis... szerencsére...

Janókámn készül az anyáknapjára, meg májusban hegedű koncert és záróvizsga, nyáron meg nem lesz nyugta, mivel folyamatosan órái lesznek, jövő tanévtől viszik versenyekre. Suliban matekból háziversenyen volt, elég jól szerepelt... Imádnivaló, csak jön ez az átok kiskamaszkror, és a nyelve egyre jobban fel van vágva... Sad

Zsombi is nagy franc, bujtogatja Janót, aztán meg Janót szidom le.. Szóval jobban kell figyeljek rá, mert már most kis haramia..

Fruska is szeret a miénkbőől csipegetni, tőlem nem mindent fogad el, de ha az apja száraz lócitromot adna neki, azt is megenné.. Kis bestia. Wink
Nálunk Zsombi a csípős bajnok, a többi gyerek (meg én) nem bírja a csípőset, de Janó mostanság már nagyfiúnak érzi magát, és bele belekóstol a csípősbe is, több-kevesebb sikerrel meg is eszi.

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 23, 13:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sehol senki Sad

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 20, 13:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Niko kétszeresen is Sad

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
LolliMom

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 18, 13:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nikikének is nagyon boldog 1. szülinpot kívánunk! Smile

Este jövök és reagálok mindenre és mindenkire Wink
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 59, 60, 61  Következő
4 / 61 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés