Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
2008-as tavaszi babák
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 59, 60, 61  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
mamacka

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 30, 09:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
Édes terhek ezek. Viszont most már az az egy tuti, hogy több babó nem lesz. ELég ezeket is átvészelnem úgy, hogy maradjon idegsejtem nyugdíjas koromra. Smile

Háááát igen kicsit tartok tőle! Az évek során rájöttem milyen jó, hogy fiaim vannak! Bár Áronom is elég hisztis.
De azért nagyon-nagyon jó, hogy kipróbálhatom minkét variációt! Smile

Amúgy én sosem voltam egy lányos alkat, kislányként is fiús játékokkal játszottam... a gyerekeim öltöztetése most sem egy nagy öröm... kicsinek sem szerettem a babákat öltöztetni inkább fára másztam! Smile

De nagyon jó nekem úgy ahogy van! Smile

Nagyon örülünk kis Rebinek. Ízlelgetjük a dolgot! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
nono27

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 30, 09:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mamacka: már gratuláltam a blogodban is de itt is! Nagyon örülök h kispunás....júúúúú. Klassz!

zsuzskanéni. Az áprilisban született babáknál már csak 2 év a gyed de Márk után még 3 évig jár tehát 3 éven belül meg kell születnie. Akkor a jogfolytonosság megmarad bár a törpével már csak 2 évem lesz itthon. De nagyon bízom Orbánban. Azt mondta h ha visszajön visszaállítja a 3 évet. Úgy legyen.

Hiszti: nálunk a kispasim aki hisztisebb. A lánykám nem is volt az és most sem az de a fiam...jáj. Csak üvölt....ha kimegyünk a szobából visítva jön utánunk. Főleg az apja után de ha nyűgi akkor simán utánam is.
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 30, 07:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!
Mamacka, gratulálok a kislányhoz. Bár igazából a kisfiúhoz is gratuláltam volna Wink . Tudom, mit éreztél, én is teljesen elkönyveltem anno, hogy nekem bizti csak fiaim lesznek, és jött ugye Fruska. Smile Bár, el kell mondanom, hogy most aztán megtudtam, milyen is a lányhiszti és akarat. Hát, nem semmi, rájjöttem, hogy nekem a fiaim nem is hisztisek, pedig azt hittem. Nem volt hasonlítási alapom, na most van.... De cseppet se bánom. Smile
Édes terhek ezek. Viszont most már az az egy tuti, hogy több babó nem lesz. ELég ezeket is átvészelnem úgy, hogy maradjon idegsejtem nyugdíjas koromra. Smile

Nono, azért olvass utánna enek a gyed témának...április után született babók esetén változik a dolog. Bár gondolom már utánna olvastál is. Wink

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mamacka

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 29, 18:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Köszönjük a gratulákat!

Nono
Harmadik! De jó! Mindent bele!!! Smile Smile Smile

Megjöttem egy potya uhuról! Ingyenesen lehetett jelentkezni, hogy betaníthassanak dokikat kezelni a gépet.
Férjem is odaért!

Sajnos a nőci akinek átadta a doki gyakorlatozni a gépet nagyon béna volt. Sad Százszor elmondta, hogy forgassa a fejet, de hiába, nem tudott rendes portrét!

DE!

A lényeget megtudtuk!

KISLÁNY!
Rebeka

Nagyon furcsa érzés! Már úgy elkönyveltem, hogy én biza fiús anya vagyok! Smile Remélem azért inkább az apja jellemét örökli! Smile

Hímezhetem a rózsácskákat! Smile Smile Smile

Persze a lány lét bizonyítékáról elfelejtettek fotót készíteni... Sad Pedig állítólag nagyon egyértelmű volt. Én nem is láttam szinte semmit, a képernyő nem úgy volt fordítva, hogy mama is élvezhesse! Még jó, hogy apa jött látott...

[^]  

Ez a tarkó tiszta Andor! Smile Smile Smile

[^]  

[^]  
Vissza az elejére
nono27

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 27, 11:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
Köszi! Cool Jó újra itt. Jól megkeverték itthna cart...és nem is írtam olyanokat ki a nyíltra.....
de úgy voltak velem, ha azt írtam vmire szép, közölték állszent vagyok. Ha azt írtam vmire csúnya akkor meg gonosz lettem. Semmi nem volt jó....
Na midnegy.

Mbölcsi: jó lett volna de havi 60e csak a félnap +kaja.....az egész nap meg...jáj.

A harmadik vonalzóm azt jelzi amúgy h annyi időm van h összejöjjön a 3. baba. Akkor ugyanis addig megszületne míg kicsifiam betölti a 3. évét. A jogfolytonosság miatt ugye. Ert nem dolgoztam még és nem lenne biztosításom és azért nemmindegy h a gyed mennyi.
Csak a sok a félelem...nem is tuom miért....
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 27, 08:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!
Hát hogyne tudnánk ki is vagy!! Wink Vagyis, ha a magam nevében beszélek, én biza tudom. Smile
Mbölcsi itt is húzós árú, bár gondolom felétek drágább...
Hűha tervben a harmadik? Hát nem lenne sokkal több gondod, anyagilag talán, amúgy meg bele lehet rázódni gyorsan.
Örülök, hogy írtál!

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
nono27

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 26, 14:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem is helyes volt azt írnom, tervezzük a harmadikat.....én tervezem szeretném közben meg agyalok h bírom e majd. Smile

oltás: mi semmiképp.

Niki: nagyon sajnálom. Biztos nehéz. Remélem azért öszejön még egy babó.
nono27

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 26, 14:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Régi tag vagyok új néven...csak azt nem tudom hogy mondjam meg h ki voltam régen úgy h ne kelljen ide kiírnom.
Semmi extra nem történt csak amiket írtam vki elolvsta és elmondta a családomnak.....ők meg belém kötöttek. így egy időre eltűntem. Visszafogadtok még?
Ha minden igaz márnem olvas az illető de azért biztos ami biztos alapon eme néven maradnék ha visszafogadtok.
szonjamárkom van.

mamacka: itt is gratula a harmadikhoz. Szoktam olvasgatni a blogod! Rég tettél fel pocis képet. Nagyon gáz a hívő csaj h milyen bunkó volt. Sajnos mindenhol vannak bunkók.

Rólunk: beszoktunk az oviba, midnen szép és jó. Az első év iszonyat gázos volt. Csak betegségek voltak, egészségesek 2 napig nem voltunk egyhuzamban. Kisfiam pedig egész nap depis h nincs itthon a tesó. Kerestem magánbölcsit h egy két de. elfoglalja magát ott de horror árak vannak....marad velem.

Tervezzük harmadikat. CSak nagyon félek tőle...hogy bírjuk anyagilag, idegileg segítség nélkül....apa még nem adta be a derekát én meg nem erőltetem. Azért legyen mert ő akarja és ne azért mert asszonypajtinak megfelel.

Hirtelen enyni.
Visszaolvasok és jövök még ha visszafogadtok.
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 25, 20:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!
Sajnálom... azért mennek továbbra is a drukkok, hátha megint sikerálna egy spontán baba! Smile

Oltás megvolt, nem volt semmi difi, bár szerintem enélkül is meglettek volna... Wink

Mi meg voltunk kicsit kikapcsolódni, ezer éve nem jutottunk el (én személy szerint kb. 20 éve.. Wink ) a szentendrei skanzenban, szombaton ezért oda mentünk el. Nagyon jó volt, a vonatozás sajnos nem fért bele már az időnkbe, legközelebb viszont nem hagyjuk ki.. Zsombi méltatlankodott is miatta.
Csütörtökön meg beíratkoztam a suliba, annyira jó lesz megint tanulni valamit. (sosem gondoltam volna, hogy valaha önként és dalolva tanulok még valamit suliban Wink ) április végére meglesz a papírom is. Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 16, 21:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!
Niko, nem is várom, hogy most topon légy, mindenesetre én csendben szorítok, hogy a lehangoltságodnak semmi oka se legyen folytatódnia.. Ez eléggé nyakatekert lett, de remélem kihámozható a lényege...És jó hírekkel várlak ám vissza holnap, vagy holnapután Wink
Golndolok Rátok azért sokat...
Hugi most megtáltosodott az evésben, ami a fogához való, az megy is lefelé, egyedül a szopiról nem hajlandó lemondani... Már unom, tudom ,ez lehangolóan hangzik, meg mások szerint engem is minősít, de meszziről gondolok erre. EZ a lassan hároméve tartó folyamatos szoptatás kissé egyhangú, monoton és, bevallom UNALMAS.... Sajnálom azért kicsit hugit, de itt az ideje, hogy elhagyja a szopizást. Persze azért naponta így is hozzájut a mannához, de szigorúan csökkentjük az adagot és a lehetőségek számát. Szegénykém meg örömében reszket, amikor látja, hogy startolhat hozzám.... Kis majom. Smile

H1N1, beszéltem a dokival, ő sem nagyon pártolja, főleg, hogy még nem kapott rá zöld utat , engedélyt még nem adtak rá. Bár véleményem szerint kissé fel lett ez tupírozva... Sok az információ, persze mindenhol csak a rémhírt hallani. Azért az lenne a tiszta sor, ha százalékos adatokban beszélnének erről...
Végülis a "rendes" influenza ellenit kapják meg mindannyian, ezt kapta tavaly Janó, idén mindenki megkapja, a doki szerint ugyanis idén eléggé nagy eséllyel lesz hatalmas járvány... De kiváltás után olvastam, hogy ebben a szuriban is van némi H1N1-es téma, az 5 féle törzs között. Meg itt ugye teljesen más az alapanyag minősége, és formája.
A nagy H1N1-est nem kapják meg...

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Bíborka

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 12, 18:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzskanéni: köszi a jókivánságot. A fiúk is soványak, az Andris 15 hónaposan 6 centivel volt magasabb a Nándinál (sokkal soványabbnak tűnik), súlyra 9700gr körül voltak mindketten. Amíg az orvos nem szól, hogy gond van a súllyal én nem foglalkozom a kérdéssel. 18 hós súlymérés, oltás hasmenés miatt elmaradt, de szerintem nem sokat híztak.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 12, 11:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Először is gratulálok az újabb tesókhoz is! Smile
(kicsit irigykedek is ám, mert életem legjobb időszaka volt a pocisságom, de én már sajna pocis többet nem leszek..Sad )
De őszintén örülök mindkettőtöknek, nagyon!
Mamacka, Rólad már tudtam, hogy jön a kistesó, egy másik fórumon már láttam. Smile
Kívánok minden jót, amit csak lehet ilyenkor!

Amúgy én sem aggódom túlzottan a soványság miatt. Érdekes, hogy a két fiam között alig volt súkly és magasság különbség egyidős korukban, Zsombi mégis sokkal zsurmibb, mint Jankó volt kicsinek.. Hugi meg egy törékeny "úrihölgy" Smile Mondjuk neki is paraszt-gyomra van, hihetetlen gyorsasággal tömi magába mindkét kicsi a töltött káposztát és társait. Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Bíborka

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 11, 18:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
mamacka

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 10, 22:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bíborka
Gratulálok! Smile
Vissza az elejére
Bíborka

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 10, 18:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ezer éve nem írtam nektek én sem, de nekem is ugyanaz a jó hírem van, mint a Mamackának, mi is babát várunk a tavaszra, ezt gondoltam megosztom veletek. Amúgy jól vagyunk, a fiúk szépen fejlődnek, egyikük pöttyög már értelmes szavakat, a másik nem, de én sem foglalkozom vele, mert úgyis behozza a lemaradást.
mamacka

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 10, 12:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzskanéni
Andorom is kis vékonyka, pont 9,5 a nyurgája pedig ő fiú!

Anyukám idegesít mindig, hogy sovány, pedig szerintem szép arányos. Nem kell mindenkinek hájasnak lennie! Smile
Vissza az elejére
mamacka

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 10, 11:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Gondolom már nem nagyon emlékeztek ránk!
Gondoltam bekukkantok és elújságolom a hírt, hogy várjuk a harmadik babót 2010 tavaszára.
Hát igen úgy néz ki nálunk az a ritmus, hogy kétévente tavasszal szülünk!

Most 16 hetes vagyok, eddig hála Istennek minden rendben.

Sajnos Andorral az elmúlt pár napot kórházban töltöttük, fulladásos légzéssel vittük be. Tegnap engedtek haza, kaptunk Ventolin pipát. Nagyon jól volt, de ma megint vacakul van, egész reggel hányt és nagyon elesett.

Remélem nem komoly csak a lenyelt váladék jön vissza.

Remélem veletek minden rendben! Smile
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 06, 09:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló, mindenki elveszett? Sad
Elkezdtem az elválasztást...sajnálom a kisasszonyt nagyon, de túlságosan is függő... Sad
Novemberben pedig indul a sulim.

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 29, 15:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!
Hát nagyot fordult a világ, az bizti, de anno Csucsukám idejében már voltak ilyen hasonlítgatós szülők, no nem annyi mint most. Mondjuk, ezt a hasonlítgatást is lehet úgy "csinálni", ami még belefér az egészséges keretbe...

Nem nagy a difi hugival, csak kicsit meghűlt a hétvégén, szerencsére még talán elkerülhetjük az antibiotikumos kezelést is..
Suli egyenlőre jól megy Csucsunak, egyedül a németben kell neki segítenem, mert azért ez új nyelv neki. A többi jól halad, bár sikerült már begyűjtenie némi kisegyeseket, mert nem figyelt ének órán, pedig a kisujából kirázza, hisz szolfézson ezeket előkészítőn tanulták... Ennek meg bünti lett a vége, így most már figyel, mint egy kisangyal. Vagyis merem remélni..
Fruska se egy vastag csaj, tokkal-vonóval 9,5 kilós, nálunk a fiúk 1 évesen voltak ekkorák, Zsombi meg még több is. Dehát mivel nem kórosan sovány, így nem foglalkozok vele. Aki meg szóvá teszi, olyan választ kap, hogy elgondolkodhat rajta.. Smile Apánk annyival lerendezi, hogy edzzük a csajt a bikini-szezonra.. Smile
Fotózás--->használtan lenne ennyi egy alapgép.. Sad
Férj nyomdász, itt ált. év végére jön a hajrá...a cd-téma, az más tészta, az a zenekarosdihoz passzol.. Bár a borítót, stb-t ő intézte. Kikerült már egy pár demo, most ezt küldik értő kezek/fülek közé Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 29, 10:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!
Hát eléggé lehervadt a kisasszony, de még mindig képes huncutkodni Smile
Ezt a lesajnáló nézést ismerem én is, bár egyszerűen nem tudom megérteni. A tanácsadásra is azért szoktam olyan időpontban menni, amikor kevesen vannak, mert egyszerűen kiver a víz 1-2 szülőtől. Szinte vizslaként nézik a másik gyerekét. Aztán, ha az ő gyerekük hosszabb, több szúlyú vagy éppenséggel több mindent csinál, mint a máséi, hát annyira tudnak nyilvánosan örömködni, mint az a bizonyos majom egy bizonyos testrészének.. Mintha ez jellemezné a szülőt, hogy na , jobb vagyok, mint Te... Ettől tudok kiakadni, hiszen ált. a szülő nem tudja ezeket befolyásolni... Meg még a sok különóra az egyéves gyereknek... SZegényeket csak sajnálni tudom, de ha valaki ezt érzi jónak, és a gyerkőce is élvezi, akkor persze miért is ne?
Szóval ki is dühöngtem magam Wink, lenne még mit sorolni.. Összefoglalva az emberi butaság minden formája hergel engem, bár nem hiszem, hogy éppen nekem ne lenne olyan tulajdonságom, ami másnak ne csípné a szemét.. Smile

És remélem sikerélményes lesz a "legszebb munkád" ! Wink
Ez a meló téma persze elég gáz, de ilyenkor én is arra gondolok, hogy nemsokára vége, aztán csak több idő jut majd egymásra.. (apánk munkája ráadásul most fog majd csak felpörögni...)

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 29, 09:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!
Hát elég sokoldalú vagyok, ez tény.. Sokszor pont emiatt vagyok mérges.. Smile
Fotózás.. hát ez így nem járható út, mivel ehhez kellen egy kicsivel komolyabb gép, mint amilyen most nekünk van. Ennek az ára minimum 250ezer, akkor még a derítéshez szükséges cuccok, megint ugyanennyi.. Szóval ennyi pénzt belelölni meg nem tudunk. A baba és pocifotózás meg szép és jó, de errefelé mégúgy sem kell a népnek, mint felétek..Sad
Erre is gondoltunk már, de egyenlőre megmaradok a cég házifotósának. Smile Itt meg teljesen más témákat találok. De előkapom a gépünket, aztán megpróbálok legalább a családomról csinálni képeket. Évek óta ezt kapják a nagyik karácsonyra Wink persze nincs is lázongás, szerintem akkor lenne, ha nem ezt kapnák Smile

Fősuli, nahát nekem meg erre nem lenne időm. Persze, ha sikerülne majd oviban elhelyezkedni, akkor szivesen mennék pl. óvónőire meló mellett levelezőn. De ennyi. Nem hiszem, hogy a diploma számítana is nekem valamennyit..

Beszéd, éppen ma voltunk a dokinál (hugi kicsit meghűlt) , és ő meg azon volt elcsodálkozva, hogy mennyit beszél Fruska, bezzeg az ő unokája (3 nappal fiatalabb huginál) meg alig beszél. Szóval nincs semmi difi, én is ettől őrülök meg, hogy mindenki hasonlítgatja a gyerekét a másikhoz. Minek?? Eltelik 2-3 év, és úgyis egyforma lesz a tudásuk. Smile
Meg hát nekünk ugye itthon volt Zsombi és ő is lökte a sódert rendesen. Smile

A lombikhoz szorítok, most mennem kell, beteget ápolni. Sad

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 23, 12:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!
Akkor csak szépen drukkolgatok Nektek a továbbiakban is.. Smile

Végzettségem szerint számviteli ügyintéző vagyok(gimis érettségivel), van még egy fotós papírosom is, de ez ahoz kevés, hogy saját termet nyissunk, meg se pénz és szerintem kereslet sincsen már erre annyira, hogy milliókat öljünk bele... sajnálom, mert amúgy imádok fotózni. Sad
A számviteli témában soha egy percet se dolgoztam, így ez is valamennyire kilőve, hiszen többnyire min. 1-2 éves gyakorlatot kérnek...
Ezelőtt vállalkozó voltam nyomdai vonalon, de azt felszámoltuk, ráadásul nem is szeretném újra kezdeni. A nyomdaiparban talán még rosszabb a fizetési morál, mint az építőiparban.. Sad Azért meg, hogy megint csak a pénzem után rohanjak se időt, se energiát nem vagyok hajlandó fektetni.
Szóval a 3 gyerek mellé meg jön a vállalkozói múlt, ez így nem igazán jó munka keresés szempontjából. Ezért is töröm a fejem, hogy hogyan lehetne valami olyat csinálni, ami menne is, ráadásul egyedül tudnám csinálni. Valami bolt-féle vagy ilyesmi... A dajka is azért lenne jó, mert kiszámítható munkaidővel, kevés túlórával járna. Szóval ez van, csak sajnos azt nem tudom eldönteni, hogy túlságosan optimista vagy éppen pesszimista is a nézetem munka terén. Őszintén megmondom, félek, mi lesz majd tavasszal... Dolgozni viszont muszály lesz, mindegy ha takarítani is kell elmennem, akkor is csinálni kell, aztán majdcsak találok valami olyat, ami jobban tetszene...
Sokféle munka tapasztalatom van, de pultosnak már nem mennék, nem nekem való már. Még 10 éve egy másik városban az önkorményzatnál melóztam, azt szerettem nagyon.. Van még egy pár vasam a tűzben, remélem, valamelyiken pecsenye is lesz számomra Smile

Hát elég rossz lehet , hogy ilyen keveset találkoztok, de legalább munka miatt. Nem is tudom hogy bírnám, ha hetekig-hónapokig nem látnám .... Augusztusban 3 napig külön voltunk itt a lányok ott a fiúk, és iszonyat vacak volt...

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 17, 13:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!

Hát nehogy azt hidd, hogy nálunk nincsen ilyen hullám... Embarassed Laughing
Teljesen normális, amit érzel... Nekem dettó a nyakamba van szakadva a
három gyerek, szóval elég szaladgálós az életem... Smile Viszont ezért van nálam a családi kocsi, így azért sokkal nyugodtabb vagyok, bár sokszor azon filózok mennyivel egyszerűbb lenne csak felszállni a buszra, nem kéne parkoló helyet keresni, ráadásul az elmúlt pár hónapban nyakamra szálltak a parkolósok, elég genyó módon bírságoltak meg mindkétszer, vitathatóan, szinte ugyanazzal a módszerrel.... viszont amivel én mentegetném magam, pont azzal mentegetik ők magukat. Szóval nem könnyű ám itt sem. Smile

Apánk helyzete ált. stabil a cégnél, viszont mivel ebben a szakágban is eléggé ott van a körbetartozás, sokszor csúszik a fizu... Rolling Eyes Meg hát a főnöke se egy százasizzó, én már kb. 5 évvel ezelőtt léptem volna a helyében elbocsátások, takarékosság terén.. A mai napig van legalább vagy 5-6 ember, akit nem is értek, mi a fenét keres ott? Csak téblábolnak ott egész nap... Mindegy , ez dühít, mert apánk és a kollégája szívnak, akik viszik a hátukon az egész céget..megbecsülés meg? Nuku... Evil or Very Mad

Amúgy én is szinte egyedül vagyok a srácokra, csak eddig nem nagyon reklámozom a dolgot.. Embarassed Egyik héten este mire hazaér, már mind alszik, köv. héten reggel meg még alszanak, amikor elmegy. Hétvégéken többnyire együtt vagyunk ,ez jó, de most meg elindult a koncertezés is, szóval az együtt töltött idő nagy részében alvás van.. Sajnálom apánkat is, meg a srácokat is, mert látom mindegyiken, hogy nem jó ez így. Hugi viszont szerencsés, ő itthon van, így a délutános héten ki is apázza magát.

A suli meg egy fél éves okj-s dajka képző, nem telt ki a létszám, így októberre halasztották az indítást, ha akkor se indul, keresek mást. Végzettségemmel, sajna, nem érek már egy fabatkát sem, mivel gyakorlatom nincsen benne. Ráadásként meg itt a 3 poronty, ez még jobban nehezíti majd a dolgom tavaszra.. Szóval nem tudom mi lesz, dolgoznom viszont sajnos muszály lesz, a gyessel nem leszünk kisegítve.. Embarassed

Szerintem biztosan képes lennél még egy gyerkőcre, remélem sikerül is... Bármennyire is nem így érzel most...

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 10, 11:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!
Annyi elintézni valóm van mostanában, hogy egyszerűen alig jutok géphez, olyankor is csak a legfontosabb dolgokra, no meg olvasásra futja..

De amiért ma feltétlen jönnöm kellett:

NIKIKÉNEK ÉS ANYUKÁJÁNAK NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!!!! Partytime Sport Hello

Amúgy jól vagyunk, most megint "csak" 2-3* kel hugi, ez már a hátunk mögött lévő 2 hétben istenesnek mondható...
Zsombi megunta az ovit, reggelente hisztizik, és már 2 napja nem eszik az oviban, itthon persze még a falat is rágja... Janó is ilyen volt, remélem hamar túlesünk rajta...
És elkezdtünk hugival rendszeresen bilizni, hát mondjuk nem valami hű, de eredményes, de már szól, ha "dolgozik" Wink

Gyors ennyire tellett, ja ha minden igaz, és kitelik a létszám, 2 hét múlva indul a sulim. Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 02, 10:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most látom, mennyit félre ütöttem.... nem javítom, ha nem baj, mert lusta vagyok..

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 02, 10:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na helló!

Semmi gond, jó is lett volna 1 hét, de ugye előtte már voltunk 1 hétig..suli előtt meg nem nagyon akartuk lenullázni magunkat..

Niki beteg? Sad A védőoltás mellékhatása, vagy més van a háttérben? Ó, gyógyuljon meg gyorsan.

Nálunk minden rendben, Csucsu suliban, az új oszifője üzente, hogy küldjek már be egy adag leukoplastot, bizti szóf@sása van még mindig. Remélem, hogy ezt azérttudja majd korlátozni, most ugyanis egy jóval szigorúbb tanárnénit kaptak. Mondjuk én nem bánom. Wink
Zsombi is ovis, így télleg üres szinte a lakás, és végre a rend is tovább megmarad, bár estére így is feldúlt az egész lakás, csak így napközben nem kell annyiszor rendet raknom... Laughing
Zsombi meg imádja az ovit, nála azért van harc, mert haza KELL jönni... MA már bent is alszik a drágám. Sőt reggel úgy rohant be, hogy még puszit se volt ideje adni. ÉS megint alszik délután, vagyis jól lefárad az oviban. Smile
Ma szülői lesz, kíváncs ivagyok az új tannénire, így bizti elmegyek, amúgy nem sok kedvem van hozzá Confused

Beszéddel hogy álltok? Fruzsi rákapcsolt.. Smile A modókákat is próbálja utánozni, aminek egyenlőre a dallamát tudja utánozni.
ÉS egyre jobban ott van a politikában is Smile a mőltkor kérte, hogy a Kókás mondókát játszuk el.. Mire rájöttem melyik is az ---> csip-csip- csóka. Wink

Kísérjük mindkettőt, vagyis kocsival fuvarozom őket. A suli a belvárosban van, az ovi meg még beljebb, így mindegy, hogy meddig megyek, meg mivel mi azért a peremen lakunk, hiába 20 perc gyalog a központ, nem merném még egyedül elindítani Csucsut.... főleg, hogy zebráznia is kéne, olyan helyen, ahol rengeteg kamion jár,- ezért is jó lenne már ez az elkerülő út, akik tojnak a lámpa színére, és hát nemegyszer volt, hogy nekünk is kapkodni kellett a lábunkat, nehogy kamion orr-díszek legyünk babakocsistól-gyerekestől.. Evil or Very Mad Meg hát nem olyan a közbiztonság, mint amikor én voltam gyerek... Akkor már elsőtől kezdve egyedül jártam suliba, bár ugye kisebb városban és távon, mint a mostani lakóhelyünk...
Szóval szerintem 12-14 éves koráig hozom-viszem őket. Majd ráér középiskolába egyedül menni.,... lehet, túlzottan féltem- sok egyedül csellengő gyereket látok reggel is meg délután is, de sose lehet tudni...
Mondjuk most már 1 utcával hamarabb kiszáll, ennyit ezért engedek neki. Smile Meg így nem kell kerengeni az ovi felé... Embarassed

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 24, 17:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Niko, köszi, de már sajna vége is a nyaralásnak, csütörtök-szombatig voltunk ott. Smile vagy inkább Sad Wink
Alsóőrsön voltunk, itt elég jó kis strand van, 20-án indultunk, jó korán próbáltunk menni, de így is benyaltuk az M7-esen a nagy dugót..Sad jó 1,5 órával tartott tovább az út.. Este viszont a nagyfiúk kimenőztek, tüzijáték , gokartozás, ilyesmi. Jó is volt, mert hiányzik Csucsunak az apával töltött idő. Most meg csak ő volt , nem kellett másra figyelni. Ki is rosszalkodták magukat, bicikli-gokarttal sikeresen behajtottak egy pizzeria teraszára. Smile
Jó volt nagyon , az idő csúcs, az akvapark is jó volt, viszont olyan szinten sikerült jó helyet találnom a nyereménybelépőnek, hogy még most sem tudom , hova is tettem.. Szóval mégiscsak ki kellett fizetni mindenkinek a beugrót. Nagyon jó volt ott is, egyik gyerkőc se akart eljönni onnan.. Zsombit megcsípte egy darázs, szerencsére nem volt allergiás rohama (én is Csucsu allergiások vagyunk) . Egy nagy adag kék fagyi meg is gyógyította. Smile apjuk is akkora hévvel csúszdázott, hogy sikerült beszereznie egy ínhüvely-gyulladást. Izgul is, mert szombaton koncerteznek, és eléggé fájdalmas neki így zenélni.. Bár gyanítom, hogy ha addig nem is pihenteti ki a kezét, nem fogja lemondani a koncertet. A demo-juk is készen van, szeptemberben elkezdenek kiadót is keresni.. Szóval zajlik az élet nálunk is. A fiúk vidéken, hugival vagyunk itthon, de mérges is vagyok, mivel szerdáig itt kell rostokolnom, persze a dolgok, amik miatt visszajöttem, nem tesznek ki együttesen 1,5 órát sem.. Ez dühít némileg..
Szerdán még el kell ugranom hazafelé egy őszibarack-ültetvényre, lekvár alapanyagért.
Épp most hívtak a nagyok, Szolnokon voltak pecázni, hogy 20 kiló halat fogtak. Hát lesz majd mit pucolniuk, ha hazaérnek a mamáékhoz. Wink

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 18, 10:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Gina, mégegyszer gratulálok én is a pocibabához.. Smile Majdnem napra pontosan 2 év lesz közöttük? Kíváncsi vagyok, hogy hugi vagy öcsike fog jönni hozzátok! Smile

Nikolette írta:

Foci--> Na ez nálunk apánál nem megy,így talán,ha lesz fiam,nála sem lesz téma..legalábbis a tvben nem. Smile

Hát ez érdekes, mert nálunk is egyedül ő ilyen focis, na jó, most már Zsombi is kezd érdeklődni a foci iránt. Szerintem a suliban sikerült elkapnia ezt a foci-kórt. Smile

Oltás, éppen holnap fog letelni az egy hét.. és holnapután indulunk.. szóval remélem nem lesz lázas meg ilyesmi..

A tesó-témához meg extra drukk!!!! Wink

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Ginamano

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 16, 12:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Igen, igaz a hír, Árminnak kistesója lesz:)Köszönjük a gratulációkat.
Még élünk ám, csak a rosszullétek miatt nem nagyon tudtam a gép elé ülni.de ma talán már jobb lesz.ma vagyunk már 9 hetesek!hihetetlen!
voltam szerdán a dokimnál, nagyon rendes volt.szept.9én megyünk a 12.hetes uhra, meg a kombinált tesztre meg dokihoz.
már nagyon várom!

Ármin jól van, nagyon kis csibész, egyre többet beszél, és szerenocsére szép tisztán, nem pöszén!és mostanában minden nap egy új dolggal áll elő.elnevezett már 2 maciját(Buti, Sziszi)Vicces, meg cumiztatja őket(a cumisüvegéből),meg a cumiját is odaadta nekik.tegnap puszilkodtak a macik:)szóval zajlik nálunk za élet:)

remélem mindenki jól van!
néha azért olvasok ám.

szép hétvégét mindenkinek!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 14, 13:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!
Niko, nyugodtan nekiindulhatsz, a mellékhatás a szuri beadásától számított 1 hét múlva jöhet elő, kb. 3 napig tarthat, de ha eddig se viselte meg Nikit a többi szuri, akkor ez sem fogja... Én azért voltam kicsit beparázva a mellékhatástól, mert pont a szuri beadásától 1 hétre készülünk le a Balcsira, remélem nem lesz difi.. bár a strandolásra rákérdeztem, nyugodtan vihetem a vízbe..Wink

De, ha láttál már mimózát, na hugi mellett elbújhat mindegyik. Igazi kis zsarnok -lenne, ha hagynánk. Hiszti, ha nem játszhat a fiúkkal, hiszti, ha nem azt a falatot adom, amit kinézett. ÉS hiszti, ha bármelyik tesója meg mer érinteni. Extra hiszti és krokodilkönnyes zokogás, ha ezen felül fel is merészelem venni a tesókat, a pusziról nem is beszélve..kicsit kezdek besokallni...nem vagyok én ehhez hozzászokva.. Wink

Alvás, nálunk is kb. 2 napja nem ébred éjjel, így az első kelés 5 körül van, mondjuk ilyenkor, ha leütném se aludna tovább. Bár azért ezt így jobban bírom, mintha a reggeli fix 5-ös kelés mellé még jönne egy-két hajnali ordibálás is. Smile Mondjuk nem is tudom mikor volt vagy lesz olyan, hogy pl este 10-től reggel 7-8-ig egybe aludjak. Lehet nem is lennék már rá képes. Smile

Bilihez meg gratula,ügyesek vagytok!
Mi is elkezdtük, nálunk egyenlőre nincsen nagy siker-széria, bár volt már bilibe pisi, mondjuk a miénk nem zenél, hanem autó formájú (vajon milyen is lehetne nálunk Wink ), de hugi imád autózni, így brümmögve bilizünk. Smile
Most is ki van rakva, és kettészedve a forma1-es pálya, amit szülinapjára kapott Zsombi, és egymás mellett fekve autóznak. A nagy meg focit néz a tévében, most kezdődött ez a nagy foci mánia Rolling Eyes már unom.. dehát ez van. Smile A hegedűre meg majd a válasza.. Evil or Very Mad

Télleg, ha nem vagyok túl tolakodó, a tesó-témával hogy álltok most Question

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 12, 07:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Niko, gratula a 8000-hez. Wink

Fruzs ma kapja a szurit, de mivel (ha a dokink telefon-gyógyászatban is profi) elméletileg a rózsahimlőn túlestünk, így talán nem lesz semmi mellékhatása, nem bánnám, ha így lenne..
Nálunk júliusban volt szabin a dokink.
Beszéd terén egyre csak kapkodom a fejem, Fruzs annyira szívja magába a szavakat... Zsombi viszont eleve későn kezdte, de sztem kb. fél év, és hugi beéri. Bár az oviba talán ragad rá némi szókincs...na nem mintha itthon nem f@snám éppen eléggé a szót.. Wink
Janóm már nagyon várja a sulit, bár gyanítom, nem a tanulás, hanem a srácok miatt.

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 11, 11:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló, mindenkinek!
Niko, köszi, de én februárban tartom. Smile Azért jól esett. Smile
A beszédhez meg hajrá...hugi is így kezdte, most meg le se lehet lőni. Akkor van csend, ha alszanak a gyerkőcök. Zsombi egyfolyvást énekel, ilyenkor nem dadog, ám ha mondani akar valamit , akkor sokszor dadog még. Holnap megyünk tanácsadásra, megkapja végre a 15 hós szurit Fruzsi, így majd rákérdek a dokinknál is erre a dadogásra...
Fruska napról napra bővíti a szókincsét. Imádom. Smile
Janü a barátjánál van, ott is alszik, holnap hozom haza, és délután már megy is hegedűre..

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 05, 12:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!
Futni még futok, bár nem mindennap, de valamiféle mozgás be van iktatva.. Smile A futótársaságom éppen nyaral, így egyedül meg nem mindig van kedvem hozzá, így marad az itthoni tornázás, esetleg nem lifttel, hanem gyalog a kezemben hozom fel Fruskát. Smile
Nyerni én sem szoktam, legutóljára kb. 6-8 éve nyertem 1 törölközőt egy cigis játékban. Nem is nagyon töröm magam azért, hogy esetleg nyerjek.

Hát még így sem egíszerű az ügyvédesdi, mármint arra értem, hogy Te itt, az ügyvéd meg ott.. Vagy ha per lesz belőle,akkor ki kell utaznod?

A beszéd meg majdcsak alakul Wink bár én már sokszor gondolok arra, hogy miért is beszél már mind3 gyerököm.. Rolling Eyes Wink Laughing

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 59, 60, 61  Következő
3 / 61 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés