Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
2007-es nyári babák
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 1068, 1069, 1070  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
madoemszi75

HozzászólásElküldve: 2017, Okt. 26, 21:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az enyémek jók a régi nevemnél Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
b.anita01

HozzászólásElküldve: 2017, Okt. 26, 20:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Asszem lefagytak a bonalzóim 🤔😀
http://hu.fotoalbum.eu/banita01
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
b.anita01

HozzászólásElküldve: 2017, Okt. 26, 20:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hellóóó 😂

Én is idetaláltam 😄😂😂
http://hu.fotoalbum.eu/banita01
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
madoemszi75

HozzászólásElküldve: 2017, Okt. 26, 17:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mindenki elfelejtette a jelszavát ? Very Happy
Vissza az elejére
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2014, Nov. 19, 18:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lanett írta:
Haliho!!!!!!!!!!

Valaki.....megvagyunk még?

Van egy nagy hírem! Nálunk jön a 3. Very Happy úgy október 24 felé
.....

Ez volt egy ève ... semmi?? ☺
http://kep.tar.hu/madoemszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2013, Okt. 31, 14:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló !

figyelgetek szóval Lanett , ha már külön vagytok jöhetnek a paraméterek Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2013, Aug. 28, 13:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok !!!

Szia Lanett !

Micsoda hír Smile Ez szuper jó!!!
Túlélési praktika ... hm Smile
csak ereszd majd össze őket Te meg ülj le kávézni , teázni Smile
Addig is kitartás mindjárt itt az az október Wink
Képzeljétek KaZsóék itt laknak velünk rézsút szembe Smile
És ebbe az a vicces , hogy erre csak nemrég jöttünk rá .
Vissza az elejére
Lanett

HozzászólásElküldve: 2013, Ápr. 03, 15:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Haliho!!!!!!!!!!

Valaki.....megvagyunk még?

Van egy nagy hírem! Nálunk jön a 3. Very Happy úgy október 24 felé
.....úgyhogy Mado! HELP! Tanácsok? Túlélési praktikák?
és ha valaki 5 évvel ezelőtt azt mondja nekem, hogy a lombiktól eljutunk addig hogy védekezés mellet is teherbe esem, biztos a képébe röhögök, de itt vagyok élő példának.
nagyemi

HozzászólásElküldve: 2013, Márc. 22, 12:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Érdeklődve olvastam bejegyzéseiteket, amiben a testvérféltékenység is téma! Náliunk is hamarosan aktuális lesz, igaz Barnabás már óvodába jár, de talán emiatt még többet kell vele lennem, ha hazajön majd, mikor megszületik a pici. Lehet én parázom túl, mert ismeretlen az egész, de azért tartok tőle.Razz Nem mintha lenne rá eddig okom...Smile Várja, szereti, puszilgatja a pocakom. Nemrég voltunk pocakfotózáson, ahol természetesen ő is főszerepet kapott és magától mondta Juditnak, hogy megpuszilja a pocimat, lefényképezi-e! Smile
Tündéri képek lettek, mindenkinek csak ajánlani tudom Tündik Juditot!
Vissza az elejére
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2013, Márc. 12, 17:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wáááá megtaláltam !!!
ki van még meg a bandából?
Vissza az elejére
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2011, Okt. 10, 13:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!

Le kéne porolni ezt a fórumot, mert nagyon szétestünk !
mondom én ,aki ugyanúgy 100 éve nem járt itt ...
Nálunk minden gyerek "dolgozóba jár" . Smile
a felnőttek is Razz
most épp Áki mondta be az unalmast ...egész éjjel köhögött szal ma nem ment ,mert fáradtan ébredt (akárcsak én)
mondjuk az utóbbi időben én is ügyes voltam ,de legalább a bokám kibicsaklása miatti pihenő-időben letudtam egy 4 napos lázasos torokgyuszit....

holnap én is teszek fel képet oké Lanett Razz Very Happy
Vissza az elejére
Lanett

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 26, 12:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok csajok!

Ha még emlékeztek rám,itt egy elveszett bárányka. Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

most tértem vissza munkafrontra, és netközelbe. otthon még mindig se gép se net Sad Sad mondjuk az igazat megvallva időm se lenne rá...

Látom kissé elhagyatott a fórum, de nagyon örülök, hogy látok meglepibabákat Laughing

Somni, Tanczy! Nagyon gratulálok!!
Kitartást, türelmet, jó egészséget, sok boldogságot Nektek!!!!!

Rólunk: 2010. május 11-én megszületett Botond Péter 4770 grammal (nem elírás ) 59 cm-el, simán, másfél óra alatt. Most kezdett el menni, most már a Réka is tud vele mit kezdeni. Wink
Nálunk az első 3 hónap maga volt a pokol, hatalmas hisztik voltak ha kézbe vettem az öcsit. Talán mostanra egy kissé lecsengett de még mindig vannak rázós pillanatok. Most Rékus is nagyon sokat változott, érezhetően nagylányosabb már, komolyabban is gondolkodik.
Lejárt az 1 év, most kezdtem melóhelyen, kicsik most a mamánál aki épp elment nyugdíba, szeptembertől bölcsi és ovi.

nagyon sok puszi mindenkinek!!!!

Holnap hozok képet róluk
cs.janka

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 29, 13:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Szülők!
A Budapesti Gazdasági Főiskolán Pénzügyi és Számviteli Karon Emberi Erőforrások szakon végzős hallgató vagyok és idén írom a szakdolgozatomat. A dolgozat témája a kisgyermekes anyák visszatérésének lehetőségei a munkaerőpiacra. Nagyon hálás lennék, ha a kérdőívem kitöltésével minél többen hozzájárulnának munkámhoz.
http://www.kerdoivem.hu/kerdoiv/426247876/
Előre is köszönöm a kitöltőknek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
KaZso

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 25, 12:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Somni, az a bosszantó, hogy ide is bejártunk ismerkedni Mátéval, és valahogy a "problémás" óvó nénivel sosem találkoztunk. Milyen érdekes. Hiába minden, ami nekünk nagyon tetszett, lehet szép az udvar, jó a levegő, nagy a csoportszoba, stb stb., ha a szeretet nincs meg megette a fene az egészet. Ez most nagy lecke nekünk. Remélem a másik ovi jó lesz, illetve az óvó nénik, dadus, stb. Kisebb, büdösebb helyen van, de nem ez számít Wink

Lányok, ma kiborultam Mátétól, illetve magamtól. Azt hiszem valamit nagyon elbaltáztunk, de még nem jöttem rá mit Shocked Vagy ő teljesen rendben van, csak én vagyok türelmetlen és várok el sokat. Rolling Eyes ÁÁÁÁÁÁ
Somnifer

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 25, 10:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

KaZso, nagyon sajnálom, hogy nem jött össze az ovi, pedig ha jól emlékszem, az egyik legjobb hírűbe vittétek Mátét. Olyan rossz, mikor egy óvónőn nem látod a gyerekek felé a kedvességet, szeretgetést! Az új oviban meg lehet ismerkedni előre az óvónénikkel? Remélem, ott már jó lesz Máténak!

Nagy-Kicsi viszony nálunk eddig pár nap tapasztalata alapján: Brii minden nap többször rohan megnézni a kisöccsét, mindenáron gondoskodni akar róla, sokszor próbál segíteni körötte, cserébe viszont sokkal több figyelmet igényel mostanság Brii, mint korábban. Ezt mutatja pl a múlt éjszakánk: Erik végre csak 2-kor és 6-kor kelt az este fél 9-es szopi után, viszont fél 5-kor Brii átjött hozzánk, pedig már jó rég óta csak a saját szobájában, saját ágyában alszik. Igazából már most érzem, hogy nagyon nehéz ez az időszak, mert Brii is nagyon másképp viselkedik, mint szokott, több figyelmet is igényel, közben mi meg egyre fáradtabbak, feszültebbek vagyunk az apjukkal. De egyelőre még igyekszünk megoldani, h ne robbanjon senki. Sokat számít az is, h Brii oviba jár, így napközben "csak" a mindennapi rutin és a csöppség van, este meg a nagy pörgés (főleg, h most még minden napra van látogatónk, de szerencsére mindenki hoz Briinek is vmi apróságot). Persze ez csak pár nap tapasztalata, Tanczy szerintem többet tud mesélni.
KaZso

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 23, 17:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még annyi, hogy Máté nagyon anyás, nem múlt el nyomtalanul az a 3/4 év, amíg a kezelések zajlottak nálam. Semmi komoly, valószínű, hogy csak néha meg kellett volna ölelni, puszilni az oviban is (amit a másik két pedagógus meg is tett) és minden rendben lett volna.
KaZso

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 23, 17:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajnos az egyik óvónővel nem jöttek ki. Elég fura dolgai voltak és egy idő után már mi sem tudtuk apunkával elfogadni. Így persze Mátét sem tudtuk meggyőzni arról, hogy szereti őt Zs néni is, csak morcos természete van...
A végén ott tartottunk, hogy minden nap sírt az oviban és azt mondta, csak akkor szeretne menni, ha Zs nincs ott. Na ez már gáz. Kértünk tanácsot pszichológustól, más pedagógustól, szülőktől és mindenki azt mondta azonnal vegyük ki onnan. Az ovi, amit választottunk helyette, közelebb van hozzánk, Almáskert óvoda, de csak szeptemberben tudják átvenni, vagyis újra be kell iratni.

Már azt hittem a gyerekkel van gond, de szerencsére kiderült, hogy nem Smile
Somnifer

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 23, 17:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Köszönöm a sok gratulációt. Tegnap nem volt se időm, se erőm írni nektek. Az a helyzet, hogy bár ez a gyerkőc sokkal többet alszik, mint azt a nővére tette anno, azért ő is leköt minket rendesen, ráadásul a nővére is még több figyelmet igényel most.

Dodi, tök jó, hogy a lányka is összejött! Smile Akkor Lencsi baba lesz?

KaZso, miért kellett Mátét kivenni az oviból? Hova megy másik oviba?

Nagy-kicsi dolog eddig úgy áll, h tetszik Briinek Erik, de azt mondta, h még olyan kicsi. Szóval hiába készítettük fel erre, nem fogta fel korábban, hogy vele még nem tud játszani, még semmire sem jó. Látom Brigin, hogy kicsit furcsa neki a helyzet, de ez csak a nyűgösségén jelent meg eddig. Amikor megszületett az öccse hozott is neki rajzot, amit direkt az öccsének rajzolt. Ő meg kapott egy plüss katicát az öccsétől, amit 1,5 napon át szinte le se tett.
Majd talán írok hosszabban is, de most még nagyon nincs időm semmire.
KaZso

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 23, 16:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Somni, gratulálunk szeretettel! Ügyes vagy és gyors Wink Várom a fotókat is majd, ha lesz időd levegőt is venni. Nagylány mit szólt?
Engem is érdekel a mit szól a nagy a kicsihez téma Smile

Dodi, minden rendben lesz! Wink
Máté nagyon akaratos, az idegeimre megy néha Smile Na mondjuk legtöbbször azt hallom vissza ugye, amit tőlünk tanult, szóval nagy meglepik nincsenek, csak az ember ezt nem mindig veszi észre...
Az indulás, öltözés órákig tart, mindenfelé elkalandozik a figyelme, nem egy gyors pasas és ha sürgetem csak rosszabb lesz Smile
Az alvás még mindig horror, egyetlen éjszakát nem alszik végig, szerintetek?

Meséltem már Lányok, hogy ki kellett vennünk az oviból? Az új oviban csak szeptemberben kezdhet, szóval nem egyszerű....

Puszi
Kisdodi

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 22, 17:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Smile Mado, Rád fér a pihenésSmile Gyerkőcök merre mennek?

Somni, várunk a részletekkel!

Tanczy, jó lenne, ha bejönne, amit írtál...hátha...

már kezdek kínlódni, még dolgozok, meg fogok is, de az éjszakai alvás már csak fázisokban van jelen:-) felkelek pisilni, de visszaaludni már nem tudok:-) elkezdődött a deréknyilalás is, már vártam:-) a jövő héten szerdán megyek nst egyeztetésre, ha úgy jön, mint Gabó, akkor 3,5 hetem van még hátra:-)
de nagyon furcsa, hogy Csajszi...puskák, autók meg traktorok utánSmile most esett le, hogy fülbevalót is kell vennünk, számomra ez olyan hihetetlen:-) de jó lesz ez így, mert ha majd jön a Harmadik, akkor már lesz Fiús és Lányos tapasztalatom is:-)

nem tudom, Ti hogy kezelitek ezt a 4. éves makacsságot...én szigorú vagyok Gabóval, de legalább rám hallgat, az Apját inkább játszótársnak tekinti, nem hallgat rá, emiatt el is van szegény Apunka keseredve. Mindig meglágyul a szíve, ha szigorúnak kellene lennie, már előre félek, hogy mi lesz, ha Kislánya lesz, azt mondják, sokkal jobban elolvadnak tőlük a Férfiak...na nem tudom, majd kiderül. de más ez a terhesség már, a vizsgálatokra az uccsó pillanatban megyek, nem olvasgatok állandóan, hogy ugyan két nap alatt mennyit nőhetett a pocakomban...de nincs is rá idő...este 8-kor elterülök, mint az Alföld, már legtöbbször a Barátok Közt első részét sem "élem túl" nyugtassatok meg, hogy mással is így van, volt, mert a lelkiismeret meg gyötör is miatta rendesen...

puszi, bocs, h. hosszúra nyúltam!
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 21, 19:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sejtem mire érted,hogy nem csalódtál Laughing
ez alap Razz
nem is olyan nagy baj ha holnaptól nem lesznek gyerekeim ... talán utólérem a gondolataimat ,vagy pont fordítva ... engedem ,hogy utólérjenek Very Happy
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 21, 17:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mado,
jól van, nem okoztál csalódást Wink Razz

Dodi,
nem kell félni, max. attól, ha követed a példánkat, hogy nem érsz be a kórházba Very Happy
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 21, 17:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok !

Idióta módon fényképezőt nem vittem .... nem kell reagálni erre Razz

Nagyon édes fia van Somninak !
tök kis pasis Smile szép hosszú ujjai vannak , nagyon nézelődött mikor Edyvel ott voltunk.
mindketten jól néznek ki Smile
Somni dokija megjegyezte futtában ,hogy nah már megint látogatói vannak Razz
biztos többet ül a folyosón mint a kórterembe Very Happy
mert ,hogy oltári kényelmes a váróban az a hajlított lukacsos pad Razz
Holnap már biztos otthonról ír ide Smile ( nem akartam célozgatni Razz)
így is nagyon szófogadó kislány Laughing

félúton hazafelé jutott eszembe ,hogy a pogácsát amit sütöttem azt meg elfelejtettem odaadni... pedig passzolt a sörhöz ..áááá nah mindegy...

mennem kell
sziasztok!
Vissza az elejére
Kisdodi

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 21, 14:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Hatalmas Gratula! Jó nagy Baba lett Erik!
Kérek azért a szülésről is részleteket, ha lehet:-) Én már úúúúúúgy be vagyok tojva:-)

Meg ha van időtök, írjátok meg légyszi, hogy mit szólnak a Nagyok a Kicsikhez?

Azt hiszem én leszek a következőSmile Most vagyok 33 hetes! És 100%, hogy Kislányunk lesz!

Puszi Mindenkinek! Írjatok! Laughing
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 20, 20:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Somni Very Happy nagyon illik ez a hajós voni !! kivéve a kalóz zászlót ,de minden nem passzolhat ,ugye Smile
Most szerveződik a merénylet a látogatással kapcsolatban !!
(jó azóta már beszéltünk is Razz )
Vissza az elejére
Somnifer

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 20, 14:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Mado, így megfelel? Látod már a kórházban is szót fogadok neked. Smile
Szóval igen, megszületett Erik 56 cm-rel és 4100 grammal. Majd később bővebben is írok talán, de ez most nem az én mobil netem, amit használok.
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 19, 17:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Somni!
Nagyon gratulálok!!! Smile
(látom beálltál a szüljünk gyorsan sorba Smile)
Szép nagy babátok lett!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 19, 12:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok !

Somni is javíthatja a voniját !!!!! Smile

ma éjjel negyed 1-kor jött az sms, hogy 22:55-kor megérkezett 4.100-al a kisfia Smile
az egészben az a poén ,hogy 21:45-kor még beírta skypera , hogy indulnak ...
előtte meg tudósította melyik fájás mikor és meddig tartott Smile
izgultam !

szép hírrel szép napot mindenkinek!!!
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 02, 22:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép estét!! tanczy gratulálok a picidhez!!!

Nekem jó a link ( gondlom megfelelő program kell hozzá vagy erősségü gép)

belehallgattam ( 3éves a gép telepítése mondom megpróbálom de viszi Very Happy

[^]  
Vissza az elejére
KaZso

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 14, 11:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves antcsilla!

Nekem nem működik a link, nem tudok belehallgatni sajnos...
antcsilla

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 14, 10:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Anyukák, Apukák és Gyerekek!
A Kicsik Rádióját 2010 decemberében alapította rádiózást szerető családunk, mert felfedeztük, hogy nincs kifejezetten gyerekeknek szóló magyar nyelvű rádió. Ezért összegyűjtöttük a magyar dalokat, mondókákat, meséket, kiegészítettük idegen nyelvű gyerekdalokkal, magyar népzenével és babáknak, ill. kismamáknak szóló muzsikával. Így állt össze a műsorstruktúránk, mely sokak tetszését elnyerte. Reméljük a jövőben egyre jobb és igényesebb műsorokat tudunk majd készíteni kis hallgatóink számára. Hallgassatok Ti is bele az adásba, és lájkoljátok az oldalt, ha elnyerte a tetszéseteket. Kellemes Rádiózást kívánunk:)
http://kicsikradioja.atw.hu/
http://www.facebook.com/pages/.....6446173445
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 11, 11:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Somni,
igazad van, múlt héten 3asban voltunk itthon, plusz anyu, mert már akkor vitte volna a drága férjem, ha hagyom...
De a hétvégén szépen hazajön, mert ebből nem engedek.
Somnifer

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 10, 19:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanczy, nem szeretek kéretlenül tanácsokat osztogatni, de leírom a véleményem. Sztem az is csoda, hogy azt lazán veszi Zali, hogy 1 hétig mamázik most, mikor megérkezett a kistesó. Én ugye mindig is lazán lepasszoltam Briit a nagyszülőknek, de a kistesó születésekor nagyon oda kell figyelni sztem az ő lelkivilágára, és pont akkor nem jó huzamosabb ideig távol tartani, nehogy azt higgye, lecserélődik a kisebb gyerkőcre.
Babacucc ügyben én majd, lehet, elsietem a dolgokat, mert lehet, h már jövő hét végén elhozzuk anyóséktól a legkisebb ruhákat. A többivel még várok, mert nincs ezekre időm betegség és meló mellett.
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 09, 22:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Somni,
Zalán még nem jár oviba, az első hetet velem töltötte itthon (anyu 2 hétig szabin van), most meg anyóséknál van.í
De ezen már megy a vita, mert a férjem kitalálta (állítólag anyóssal együtt csak engem nem kérdeztek...), hogy 2 hétig maradjon Zalán. Gondolom, hogy neki ne kelljen az oviba hordani..
De ezt már nem akarom, mert imádja a Tesókáját (ő hívja így), de zavarja, ha sokáig csak vele foglalkozom, és félek, hogy rám fog haragudni, ha túl sokáig hagyom a mamáéknál Embarassed
A baba cuccokkal meg nem kell kapkodni, én is akkor készítettem össze a dolgokat, amikor a 36. héten kiderült, hogy 1 ujjnyira teljesen nyitva vagyok Razz Laughing

Kazso,
szerintem ez így teljesen jó, ahogy mondtátok, majd Máté szépen a helyére teszi a dolgokat, ha jön a tesó Smile
KaZso

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 09, 21:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi Lányok! Smile
Tanczy, Máténak elmondtuk, persze az ő szintjén, és azt mondta egy fiút és egy lányt szeretne Shocked Laughing
Mondtuk legyen egy kislány először Smile Mondta jó, olyan legyen mint a Lili (unokatesó és nagyon szereti), majd folytatta valami egészen mással a beszélgetést Smile
Somnifer

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 09, 16:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Viszonylag rég írtam, de sajna sok a meló és még egy fülgyulladást is sikerült összeszednem. Még Algopyrint is be kellett vennem, mikor felszakadt, annyira fájt. És még most is nehezen tisztul, pedig reménykedtem abban, h hétfőn már fájdalmak nélkül megyek dolgozni. No mindegy, nem panaszkodni jöttem.

KaZso, drukkolok, hogy hamar sikerüljön az örökbefogadás! És örülök, hogy jól vagy!

Tanczy, hogy telnek a 2 gyerekes napjaitok? Melyik volt könnyebb, az ünnepek között 2 gyerekkel de apai segítséggel is, vagy most, h "csak" 1 gyerkőc van otthon ovi időben?

Mado, cukrod hogy alakult az ünnepek alatt?

Szindi, sajnálom szegény Jázmint a fulladások miatt! Neked meg drukk, h hamar túl legyél a zsírcsomó műtéten. Kellemetlen, h ki kell vágni, de utána hidd el, jobb lesz.

Dodi, voni és kép ügyben még mindig nem jutott el hozzám semmi. Van valami híred a kistesóról? fiú vagy lány lesz? Mikorra is vagy kiírva?

Kikka, kérdezted, ki van nálunk a pocakban. Kisöccse lesz Briginek, csak neve még nincs a kiskrampusznak. Azaz még nem sikerült megegyeznünk. Igaz semmi más sincs még előkészítve neki, amit meg pluszba kéne venni, azt is majd később még elintézzük.
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 07, 23:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Kazso!

Annyira örülök, hogy jól vagy! Smile
Drukk, hogy minél előbb sikerüljön az örökbe fogadás, és legyen Máténak tesója Smile
Tényleg, őt beavattátok? Mit szól hozzá?
KaZso

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 07, 15:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Lányok!

Boldog Új Évet kívánunk! Egészségben, boldogságban, sikerekben!

Tanczy, hatalmas ölelés, és nagy gratula! Örülök Nektek!

Velünk minden rendben. Máté ovis, bár még mindig többet, vagy legalább is annyit van itthon, mint az oviban.

Én bejárok apunkához dolgozni, és hamarosan indul a webáruházunk is.

Közben beadtuk a papírokat az örökbefogadáshoz, reméljük belátható időn belül sikerül is Smile

Jól teltek az ünnepek, Máté mindennek nagyon örült, és mindig várta, hogy bonthasson ajándékot, akárkihez mentünk Smile

Millió puszi, igyekszem majd frissíteni a képet is. Rolling Eyes
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2010, Dec. 31, 23:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok!
Maryann

HozzászólásElküldve: 2010, Dec. 30, 16:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Tanczy sokat gondoltam rád/rátok az elmúlt napokban, most olvastam a jó hírt. : )
Gratulálok!
Egészséges boldog új esztendőt kívánok nektek!

s ez utóbbit mindenkinek!
Pusza: Mary
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 1068, 1069, 1070  Következő
1 / 1070 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés