Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
2007-es nyári babák
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 1068, 1069, 1070

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Zselykemami

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 27, 11:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!! Laughing
De jó látni, hogy megszületett a legifjabb topic!!!!! Laughing Boldog babavárást, pocaknövelést kívánok nektek!!!!!!! Laughing (titkon azért abban reménykedem, hogy csatlakozhatom még hozzátok..(.kéne még 1 babóka... Embarassed )
[^]  
[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 27, 11:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lanett:
Laughing Jo itt olvasni teged nagyon. Smile En a Szent Imreben szeretnek szulni. Szerintem jo korhaz, kozel van es jo a dokim nagyon, akinel szulni szeretnek. A Schöpfibe en a 12. vagy a 16. hetig fogok jarni. Rolling Eyes Nagyon birom azt a dokit is, nagyon fog hianyozni a nyugodtsaga es a pozitiv gondolkodasa. Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 27, 11:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Riet, Peszkó!
Örülnék ha csatlakozhatnátok hozzánk Laughing

Kata,

az evéssel én is úgy vagyok, hogy nem nagyon van étvágyam.
Magnesii citricit nem próbáltad?
Szerintem neked a stimu miatt is érzékenyebb lehet a hasad.
Bár ma az enyém is rendetlenkedik, most vettem be magnéziumot. Meg kezd szorítani a farmerom Embarassed

Tapolcán megmondom, hogy szeretnék oda járni amíg lehet. Legfeljebb a 11. hét környékén megkeresem a n?gyógyászomat, mert másnál nem nagyon szeretnék szülni.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Lanett

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 27, 11:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szívb?l kívánom hogy sokan sokan csatlakozzatok hozzánk, mindenki pocakososdjon minél el?bb. Ugye lányok?
Lanett

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 27, 11:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello Lányok!

BIldinek köszi az infot,én is megjöttem!

Kata!
Most olvastam a lombikoson, gratuláltam ott is de megteszem itt is.
De jó hogy összejött és gratula Nektek még egyszer!

Tanczy!
Most olvastam a BMC-s topicon hogy egy csajnak volt szívhang és már nem is kell többet oda mennie. Úgyhogy most nekem is megy a nagy dilemma, hogy hova tovább, mert én még azt se tudom hol kívánok szülni.

Tünetek?
Mormota alvásmennyiség, ma reggel volt egy kis hányingerem, miután leküldtem a szokásos 1/2 decimet (Aloe áfonya gél ), mondjuk annak alapba borzalmas íze van, de most nagyon szeretett volna visszafelé jönni. És reggeli után is volt egy kis hányinger. Úgyhogy lehet hogy csak most kezd?dik.....
riet

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 27, 11:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ilyet kívánok jöv? nyárra:

[^]  

[^]  
[/url]
Vissza az elejére
riet

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 27, 11:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Lányok!

Most láttam, hogy inditottátok ezta topikot, nagyon remélem, hogy hamarosan jöhetek közétek. Wink
Addig is vigyázzatok magatokra Wink

[^]  
[/url]
Vissza az elejére
nkata37

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 27, 11:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Peszko: szeretettel várunk! Wink

Tanczy: menjél csak Tapira ahányszor lehet, nekem itthon még egy ßhcg-s vérvételre se írt beutalót senki! Evil or Very Mad Kaáliba meg csak nov. 16-án mehetek UH-ra, addig a gyógyikat is itthon kell felíratnom.Szóval ha mehetsz, használd csak ki!

A MagneB6 nekem is bevált, de ha többet kell szedni akkor nekem át kell váltnom mert baromi drága! Evil or Very Mad
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
nkata37

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 27, 11:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ildi: azt a mocorgásszer?t én is érzem a petefészkeknél, méhemnél, még napközben is! Nekem sokat fáj a pocim, ülni ,menni nem nagyon jó! Confused A cicim most kezd érzékenyebb lenni, n?ni még nem nagyon n?tt csak olyan "tinisebb" lett! Very Happy
Megkérdeztem ma a Kaálisn?vért hogy nem baj-e hogy így feszül meg puffad, de azt mondta hogy s?t! Ha reggelre lemegy akkor semmi gond vele!Hát lemegy de aztán kezd?dik újra és estére már leveg?t is alig kapok olyan nagy lesz a pocim! Shocked
Az evéssel én is csehül állok, se éhes se szomjas nem vagyok, csak figyelek azért rá. Én pl most a túróra nem bírok gondolni se, brrr! Smile
betti85

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 27, 11:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Kismama! Egy keresztnévadással kapcsolatos kérd?ív kitöltésére szeretnélek megkérni. A keresztnevek divatját és a névadásban szerepet játszó szempontokat vizsgálom a készül? szakdolgozatomban. Egy korábbi évfolyamdolgozatomhoz már készítettem felmérést ebben a témában, már akkor is sokan segítettek/segítettetek nekem a kérd?ív kitöltésével. Ennek az eredményét a www.citromail.hu ?n (felhasználónév: keresztnevek, jelszó: keresztnevek) nézhetitek meg. Amennyiben kedved lenne a kérd?ív kitöltéséhez, akkor kérlek küldj egy e-mailt a kerdoivek@citromail.hu címre. Segítségedet el?re is köszönöm!
Vissza az elejére
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 27, 11:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Peszko:
Remelem Te is Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
Peszkó

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 27, 11:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szaisztok, kismamik! Smile

De jó látni, hogy van 2007-es nyári babás topic is. Smile
Minden fórumlakónak kellemes pocaknövesztést és jöv? nyáron boldog babázást kívánok! Smile

Nagyon irigykedve olvastam a soraitokat, remélem, még nagyon-nagyon sokat társulnak hozzátok! Wink
Vissza az elejére
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 27, 11:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanczy:
Szerintem amig lehet menjel oda. Ott tuti tobb vizsgalatot engedelyez az OEP, mint a normal nogyogyinal. En is ezert maradok. A progis vervetelek is kizartak lennenek a nogyogyimnal. Vagy ha meg is csinalnak, tuti nem aznapra. Rolling Eyes Szoval szerintem a 12. hetig hasznald ki.

A hozzászólás legutóbb baratodildi által 2006, Okt. 27, 11:27-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 27, 10:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azon is gondolkodtam, hogy mit csináljak, ha megkérdezik Tapolcán, hogy szeretnék-e még jönni hozzájuk?
Januárban a szívhang után nem kellett többet menni, aztán a köv. héten már nem volt szívhang Sad
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 27, 10:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanczy:
Tuti latnak majd. Razz Inkabb en izgulhatok, mert en csak 6 hetesen (max 31 nap) megyek majd ujabb uh-ra aznap. Shocked Szoval nalad tuti minden latszani fog mar...
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 27, 10:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ildi,

ha a házirovos felírja, akkor 31 Ft körül van az ára Smile
Csak múltkor figyelmetlenségb?l 1 dobozzal írtak fel nekem.
De hétf?n telefonálok és kérek még pár dobozzal, a hétvégére meg elég, ami van.
Hát olcsóbb mint a magneB6

Szerinted csütörtökön látnak már szívhangot? Akkor leszek 6+6
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 27, 09:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanczy:
Ezt a magnesii citricit szeded? Olcsobb ha az orvos felirja?
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 27, 09:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ildi,
Van itthon magnézium, de csak akkor veszem be amikor tényleg érzem a hasam.
De én is kipróbálom, hogy napi 1et eszek rendszeresen.
Csak akkor kell feliratnom az orvossal Smile
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 27, 09:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanczy:
Biztosana a mehecsked novoget. Szedsz magne B6-ot vagy megnesii citricit? En tegnapelottig 1 szemet szedtem reggelente az utobbibol, mert akkora, alig birom lenyelni, de tegnapelott megemeltem 2x1-re. En kifejezeten ereztem este amikor bevettem, hogy hamarosan elmult az alhasambol a feszultseg tole.

A hozzászólás legutóbb baratodildi által 2006, Okt. 27, 09:52-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 27, 09:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ildi,
nekem estére lesz nagyon érzékeny a mellem. Meg hát a mérete ugye...
A pocim az éjjel görcsölgetett, nem volt vészes, de éreztem.
A kaják terén én is válogatós vagyok Smile Van olyan dolog, amire ha rágondolok ki is ráz a hideg, hogy egyek bel?le Laughing
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 27, 09:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jo reggelt kismamik! Smile Olvastam Kata, hogy ma is teszteltel Very Happy Szep a csikocskad ma is, jo eros! Smile
Tegnapelott en is vettem egy tesztet, de igy uh utan elegge hulyen erzem magam vele, ugyhogy meg nem hasznaltam el. Embarassed
Tegnap is a vegen 3 utrot nyomtam fel. Nem tudom a doki mit fog szolni, hogy nem 2x1, hanem 3x1 nyomogatom, de gondolom csak nem harapja le a fejemet. Confused Ugy erzem ennyi kell. Tegnap is ugy ereztem. Rolling Eyes Ma megint tok jol vagyok, bar ketsegtelenul jobban erzem a pocim az utobbi napokban.
Nektek nem szokott az lenni, hogy amikor felebredtek, akkor mintha hirtelen elkezdene lent mukodni valami es oda koncentralodik a bizserges a petefeszkekhez es a mehecskehez. Nekem ebredeskor mindig Rolling Eyes
A hanyingerem gyakorlatilag megszunt par napja, ami van az valogatossag kaja teren. A mellem sokkal erzekenyebb lett. Meg a mellbimbom is sotetedett. Rolling Eyes
Nalatok milyen tunetek vannak?

A hozzászólás legutóbb baratodildi által 2006, Okt. 27, 09:34-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 26, 16:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanczy:
Na en is idetalaltam vegre. Laughing Mar megint jol elnyomott delutan az alommano. Nagyon remelem, hogy sokaig egyutt maradunk itt Very Happy

nkata:
Hihihiiiii!!!!!!!! De jo, hogy itt vagy!!!! Razz
Vissza az elejére
nkata37

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 26, 15:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanczy: benéztem én is, nagyon remélem hogy sokáig együtt leszünk itt, és nagyon sokan jönnek még át az összes topicról minél el?bb! Smile
nokica

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 26, 14:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanczy: remélem hamarosan én is csatlakozok hozzád.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
nokica

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 26, 14:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Évinéni: Láttalak múltkor titeket a Tv-ben nagyon édes a lánykád, és nagyon küzzd:)
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 26, 14:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Evienne, Noi,

köszi a jókívánságokat!

Remélem nyárig maradok is a topikban és nem jön közbe semmi.
evinene

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 26, 14:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanczy üdvözletem az új topichoz és kívánom legyen is sok jöv?nyári baba itt is Exclamation Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

evinene az 2006os ősziektől

[^]  

A hozzászólás legutóbb evinene által 2007, Máj. 18, 20:14-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
nokica

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 26, 14:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Tanczy! Én csak szeretnék akkor szülni, de azért írok ide is neked:)
Nagyon örülök, hogy sikerült neked.
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 26, 12:57    Hozzászólás témája: 2007-es nyári babák Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Várok mindenkit, aki jöv? nyáron fog szülni.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 1068, 1069, 1070
1070 / 1070 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés