Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
2007-es nyári babák
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 1068, 1069, 1070  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 31, 11:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ildi,

jó neked. Én próbálok nem ráborulni a billentyűzetre és horkolni Laughing
De a héten már nem dolgozom többet, csütörtökön doki, péntekre meg szabit kértem. Tudok majd aludni Smile
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 31, 11:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hat eppen azon filoztam, hogy meg jo is, hogy itt akarok szulni, ha bevezetik, hogy csak a korzeti korhazban szulhetsz... Rolling Eyes

Hu en mar megint megyek csucsulni Embarassed
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 31, 11:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ildi,

szerintem ráérsz az UH után felhívni.

Én is gondokodtam már, hogy valamikor azért jó lenne bejelentkezni a helyi orvosomnál is.
Azt meg nagyon remélem, hogy nálunk nem vezetik be azt, mint a szombathelyi kórházban, hogy nem lehet fogadott orvosod, hanem annál szülsz, aki épp ügyeletes. Evil or Very Mad
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 31, 11:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanczy:
Hu en mar nagyon izgulok am. Most eppen azon torom a fejem, hogy a masik nogyogyaszomat, akinel szulni fogok felhivjam e ma, mert azt mondta, hogy akkor jelentkezzek, ha mensitol szamitva betoltom a 6 hetet, na ez ma van. Amugy meg csak holnap vagy holnaputan lesz. Uh-ra meg a heten ugysem mennek hozza, mert ugye egy heten ket uh kicsit sok. Talan eleg jovo heten felhivni. Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 31, 09:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Évinéni,
hogy vagytok? Olvasgatom ám a kislányod blogját! Smile

Engem meg kezd elkapni az allergiám. Ahhoz képest, hogy január óta nem szedek semmit az asztmámra, és az inszem óta nem szedem az allergiás bogyóimat egész jól vagyok.
De ha túl leszek a 8. héten mindenképpen el szeretnék menni a tüdőorvosomhoz is. Jön a párás, nyirkos tél.

Ildi,
Már csak 2 nap és megyünk babát kukkolni! Smile
Beber

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 31, 09:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó reggelt lányok! Ez csak próbaüzenet, hogy megnézzem a vonalzóm, hogy változnak-e rajta a napok...Bocs:)
evinene

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 30, 22:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsókuci én is megnézném ha ilyen dolgom volna mivel ugye még dobog a szívecskéje Exclamation Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

De nagyon örülök, hogy ilyen jól alakulnak a babás dolgaid ha csak egy maradna meg gondold azt hogy megmentette az "A" baba életét a "B" baba a felszívódással ;(

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 30, 22:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsókuci:
Sad Sajnalom a masodik babat, de ugyanakkor a masik csodasan novoget. Annak nagyon orulok. Nehez ez, amikor az egyik szem sir, a masik nevet. Sad
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 30, 21:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsókuci,

sajnálom a kisebbik babát! Sad

De az nagyon jó hír, hogy a másik ilyen sokat fejlődött pár nap alatt! Laughing Laughing

Köszi a linket, megnézem! Smile
Zsókuci77

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 30, 21:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

baratodildi,
bocsi, a link tényleg lemaradt, cserébe küldök most kettőt is Smile
http://www.bebilap.hu/terhesseg/hetek/1_11_het.htm
http://mama-baba.freeweb.hu/hetrolhetre1.html

Beber,
Ez a jó hozzáállás! Smile Így is kell! Smile

Tanczy,
ne stresszelj!! Nem szabad.

Amúgy nem rég értünk haza a dokitól, volt UH is... Háát, vannak jó és rosszabb hírek egyaránt. A jó hír, hogy az "A" baba petezsákja 4 nap alatt 10 mm-t nőtt, és a CRL 3mm-t, így a petezsák 36 mm, a CRL pedig 10 mm SmileSmileSmile

A rossz hír, hogy úgy néz ki "B" baba kezd felszívódni, kisebbek a méretei mint 4 nappal ezelőtt...SadSadSadSad A szivecskéje még működik, de a doki szerint ne nagyon reménykedjünk, hogy ketten maradnak. Sad Persze már jól kibőgtem magamat...Sad
Persze örülünk nagyon-nagyon, ha egy baba marad akkor is, csak hát kicsit már beleéltem magam az ikrekbe. Még nem adjuk fel, kicsit még reménykedünk.

Elvileg 4 hét múlva kell mennem majd UH-ra, akkor leszek 11+4, de szerintem 2 hét múlva kiharcolok egyet, mert tudni szeretném, hogy mi a helyzet odabent...

Puszi mindenkinek.

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Beber

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 30, 17:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, újat csináltam! Tanczy! Ne félj! Minden rendben lesz meglátod! Mág múlt héten minden hülyeségre gondoltam (amire egyébként eszembe nem jutott volna csak sajna olvas az ember egy s mást) na de egy tégla is a fejemre eshet vagy kiderülhet holnap, hogy rákos vagyok vagy akármi. Na , nem is akarok bedurvulni ilyen hülyeségekkel, csak azt akarom mondani, hogy ezek is megtörténhetnek akár mégsem így jövök el otthonról reggelente. Úgyhogy nyugigumi, minden rendben lesz meglátod! Magam is meglepődöm magamon, hogy ilyen lettem, nem tom mi lel 2 nap alatt, de érzi azt az eber, hogy rendben van minden, nem igaz?
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 30, 17:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanczy:
Csutortokon mindketten remelem nagyon megnyugszunk. Wink
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 30, 17:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Beber!
Jó a vonalzód! Smile

Annyira irigyellek benneteket, hogy ilyen pozitívak vagytok! Bennem annyira bennem van a félsz, hogy katasztrofális Sad
De talán csütörtökön megnyugszom egy kicsit.
Zselykemami

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 30, 17:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Közben sikerült is..ügyes vagy! Laughing Laughing
[^]  
[^]  
Vissza az elejére
Zselykemami

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 30, 17:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Beber: szerintem legegyszerűbben a babafalva. hu-n tudsz vonalzót csinálni, merthogy az magyar...ha nem sikerülne, szívesen segítek.. Laughing
[^]  
[^]  
Vissza az elejére
Beber

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 30, 17:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ó!!!!!!!! Sikerült!!!!!! És mindenhova betette! Jaj, de klassz! Hi-hi! Befejeztem a vonalzó témát nyugi:)
Beber

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 30, 17:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, a fene egy meg, ez nem sikerült. Mindegy, próbálkozom megint. Szóval egy gólyát láttatok volna ha összejött volna...
Beber

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 30, 17:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát ez nagyon jó Ildi! gen, nagyon jó fej volt. Hozzáteszem összekaptunk ezen kicsit, mert annyira azé' nem szívesen ment, de megtette és ez a lényeg!
Na, most kíváncsi vagyok lesz-e vonalzóm.Gólyát tettem, mert még nem tom' 1 vagy 2 baba van és bár egyáltalán nem vagyok babonás, de nehogymá' egy baba legyen a vonalzómon ha 2 van:Smile)))
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 30, 16:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Beber:
Nagyon nagyon klassz a ferjed, hogy enniy ido utan elment kivizsglatatni magat. Az en ferjem meg most is huzodozott, es epp egy hettel meguszta. Smile Penteken kellett volna mennie es hetfon terhes lettem Smile
Vissza az elejére
Beber

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 30, 16:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ildi! eddig nagyon sima volt az út mégha lombikkal is jött össze hála az Istennek. Szóval 4 hónapja próbálkoztunk, rutinból elküldtem a férjem spermavizsg-ra (ugyebár ennek hiányában velem nem foglalkoztak volna na meg 4 havi próbálkozás utén ki is nevettek, de tényleg), ahol kiderült, hogy csakis lombik jöhet szóba annyira rossz a spremakép. Miután kibőgtem magam másnap már egy meddőségi klinikán ültünk. Ez volt augusztusban és most már itt is vagyok a nyári babavárók közt! Úgyhogy ennyi az én mondhatni sikersztorim! (és mostmár nem fogom mindig odaírni, hoyg lekopogom, meg remélem sikersztorim meg minden, mert az és kész:).
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 30, 16:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Beber:
Huuu de jo, ezt kellene nekem is, de mar naprol napra jobb a hozzaallasom es a gondolataim kezdenek nekem is pozitivba menni... Szep vonalzot tegyel csak fel!
Meg nem nagyon ismerlek, meseld el, hogy sikeredett a terhesseg, legyszi! Laughing
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 30, 16:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hú, de jó látni, hogy egyre többen lesztek a topicban, csak így tovább, és mindenkinek jó babavárást kívánok.

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Beber

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 30, 16:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló Lányok! Becsatlakozom ide! Én nem tudom mi történt velem, de egyáltalán nem izgulok és semmi rossz érzésem nincs, annyira biztos vagyok benne, hogy minden rendben lesz. Mostmár tényleg csinálok ilyen vonalzót is mint nektek van.
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 30, 16:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hol vagytok lanyok? Kepzeljetek, reggel nalam rokacsapat volt Embarassed Na ez is elkezdodott. Utana meg megint a szokasos reggeli utani 2 oras alvas kovetkezett. Fantorpikus milyen almos tudok lenni Shocked
Ti hogy vagytok?
Hu en mar annyira varom a csutortokot, de ugy erzem jo hireket fogok kapni. Most jo erzesem van. Smile
Vissza az elejére
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 30, 00:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsókuci:
Szia! Smile Ajanlottal valami linket, de nem latom Embarassed

Lanett:
Jol vagyok, most epp kicsit hulla faradtan. Szuper estem volt, de most megyek agyba vagom magam.
Holnap jovok! Szep almokat mindenkinek!
Vissza az elejére
Lanett

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 29, 21:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello Lányok!

Zsókuci kimamapajtás!
Szia itt is!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Tanczy, BIldi kismamipajtások!
Mi újság? Remélem mindenki jól van.
Vigyázzatok magatokra, ne stresszeljetek, az nagyon fontos.

Ma vendégeink voltak az első unokatesómék és van egy 2,5 éves és egy 7 hónapos lánya. Imádnivalóak.
És képzeljétek el, ő az az uncsitesóm akivel legjobban bírjuk egymást, nem tudtak a lombikról és anyuéknak is megtiltottam hogy elmondják akárkinek is. És az unokatesóm jött be és azzal kezdi, hogy "Képzeld el kb. 1 hónapja azt álmodtam hogy ott voltál nálunk az öledbe ült a kisgyereked majd kicsattantál a boldogságtól, azt nem láttam hogy fiú-e vagy lány de hosszú haja volt úgyhogy szerintem lány volt." És 1 hónappal ezelőtt volt a lombik.
Nagyon jót babáztam, majd teszek fel róluk képeket. Annyira aranyosak mindketten!

Vigyázzatok magatokra mindannyian.
Zsókuci77

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 29, 14:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Deliah,

én is mindig nézem Very Happy Csodás ez a kép, köszönjük! Very Happy

[^]  
Vissza az elejére
delilah

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 29, 14:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Cool

A hozzászólás legutóbb delilah által 2008, Jún. 14, 15:51-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Zsókuci77

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 29, 13:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanczy,

hát, nem tudom, holnap megyek először a saját nődokimhoz (mert múlt héten "raktak ki" a BMC-ből), én nem bánnám, ha láthatnám Őket, de szerintem egy héten belül felesleges 2x... De majd rákérdezek, hogy mikor láthatom újra a Kicsibogyókat Very Happy

Minden rendben lesz csütörtökön meg a hátralévő időben is, meglátod Smile Drukkolok!!!!

[^]  
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 29, 12:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsókuci,

mikor mész legközelebb babalesőbe?

Próbálok nem stresszelni, de elég nehéz. Majd ha csütörtökön minden OK lesz, akkor megnyugszom egy kicsit, csak már nagyon szeretnék a 8. héten túl lenni.
Zsókuci77

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 29, 12:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanczy,

Sajnálom, hogy ilyen rossz emléked van, de a lényeg, hogy most a pociban növöget a baba és nem lesz semmi baj! Tünetek: annyira más mindenkinél szerintem. Nincs két egyforma terhesség még egy nőnek sem, nem hogy kettőnek. Én sokszor émelygek, minden nap sokat csuklom Very Happy, a cicik nőttek és aluszékony vagyok. De más meg nem émelyeg, meg semmit nem érez. Szóval ez szerintem nem mérvadó. Ne keress tüneteket, minden rendben lesz! Very Happy Nagyon sokat számít, hogy ne szorongj és ne parázz mindig valamin, az a Kicsinek sem jó, hidd el! Smile

Puszi.

[^]  
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 28, 20:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsókuci,

hát egyszer már átéltem, de annak sajnos nem volt jó vége (missedab), de most mindennek rendben kell lennie! Smile
Vannak tüneteid? Én állandóan azt keresem magamon. Confused
Zsókuci77

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 28, 20:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanczy,
Köszönöm a fogadtatást! Smile
Szerintem egy napon nem múlhat, hallhatjátok már biztosan! Smile Jóóó érzés nagyon. Very Happy

[^]  
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 28, 20:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanczy én is elcsodálkoztam rajta, mert a kisfiamnál még nem hallatszott aztán a lányomnál 7hetesen már igen / biztoan az 5évvel későbbi korszerűbb technika révén én is meglepődtem/ a dokibácsi felhangosította/

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 28, 20:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Zsókuci!

Üdv itt köztünk!
Remélem mindkét baba jól érzi majd magát a pocakodban! Smile
A sógornőm is a BMCbe jár, ők inszemeznek!

Szóval a 7. hétben már látszott a szívhang?
Nekem 6+6nál kell mennem, akkor talán már ott is látnak valamit Smile
Zsókuci77

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 28, 19:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocs, most vettem észre, hogy 2x ment el...Sad

[^]  
Vissza az elejére
Zsókuci77

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 28, 19:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

én is szeretnék hozzátok csatlakozni, Lanett ajánlotta ezt a topikot Smile Köszönöm. Smile

Mi is BMC-sek vagyunk, lombikban vettünk részt, és sikerült! Very Happy Egyelőre úgy néz ki, ketten vannak a pocimban, de a dokim azt mondta, hogy az egyik babó még veszélyben van, mert sokkal kisebb a petezsákja, mint a tesókáé... Persze Mi még reménykedünk, hogy behozza a lemaradást, és Ő is velünk marad Very Happy

Jelenleg a 7. hétben vagyok, és én vagyok az a csaj, akiről Lanett írt, csütörtökön voltam UH-on, aznap léptem be a 7. hétbe, és mindkét babónak hallottuk a szívhangját! Very Happy

Baratodildi,
a 6. héten alakulnak ki a vérerek, és a 6.hét végére kezd működni a szivecskéjük! Very Happy

Ajánlom amúgy mindegyikőtöknek az alábbi linket, itt hétről-hétre, majd hónapról-hónapra tudjátok követni a babáitok fejlődését! Very Happy Szerintem jó kis oldal Very Happy

További boldog pocakosodást mindenkinek!

Zsókuci
Vissza az elejére
Zsókuci77

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 28, 19:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

én is szeretnék hozzátok csatlakozni, Lanett ajánlotta ezt a topikot Smile Köszönöm. Smile

Mi is BMC-sek vagyunk, lombikban vettünk részt, és sikerült! Very Happy Egyelőre úgy néz ki, ketten vannak a pocimban, de a dokim azt mondta, hogy az egyik babó még veszélyben van, mert sokkal kisebb a petezsákja, mint a tesókáé... Persze Mi még reménykedünk, hogy behozza a lemaradást, és Ő is velünk marad Very Happy

Jelenleg a 7. hétben vagyok, és én vagyok az a csaj, akiről Lanett írt, csütörtökön voltam UH-on, aznap léptem be a 7. hétbe, és mindkét babónak hallottuk a szívhangját! Very Happy

Baratodildi,
a 6. héten alakulnak ki a vérerek, és a 6.hét végére kezd működni a szivecskéjük! Very Happy

Ajánlom amúgy mindegyikőtöknek az alábbi linket, itt hétről-hétre, majd hónapról-hónapra tudjátok követni a babáitok fejlődését! Very Happy Szerintem jó kis oldal Very Happy

További boldog pocakosodást mindenkinek!

Zsókuci
Vissza az elejére
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 28, 19:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudjatok, mikortol dobog a baba szivecskeje? Azt tudom, hogy kb 6 hetesen latszik uh-n, de elotte nem is pulzal, vagy csak nem latszik meg?
Vissza az elejére
Ditke22

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 27, 18:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szép estét Kismamik!

De jó, hogy lett egy újabb topik!

Minden Kismaminak nagyon boldog babavárást kívánok! És az ?szieknél mindig megemlítettem, a sok-sok babarugdosást is. Szóval kívánom, hogy kés?bbiekben érezzetek sok-sok babarugdosást!

Ditke a 2006. ?sziekt?l
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
dorcsika

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 27, 17:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Kismamik!
Mindenkinek kellemes babavárást kivánok, de jó hogy újabb és újabb fórumok jönnek létre!!!!!

Dorcsika a 2006 ?sziekt?l

[^]  

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 27, 15:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdvözlök minden kismamit!!!
Kellemes babavárást és pocakosodást kívánunk mindannyiótoknak!
Jókivánságok terén meg csatlakozom a 2006. nyári topicos társaimhoz!!!

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zselykemami

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 27, 13:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanczy:spontán, de akkor, mikor már nem is gondoltunk rá... Laughing Laughing Én azt hittem, hogy már sohasem lesz babánk... Embarassed Embarassed
[^]  
[^]  
Vissza az elejére
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 27, 13:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Most írják a lányok nálunk, hogy megnyílt a 2007-es nyári babák topic Smile
Boldog pocakosodást, könny? szülést és mosolygós egészséges babákat kívánok mindannyiótoknak!
Ahogy már Gree is írta, élvezzétek ki minden napját, mert - bár most még nem hiszitek el - nagyon gyorsan elszáll az a 9 hónap Smile

Szilvi a 2006 nyáriaktól
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 27, 13:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ildi,

én is állandóan aggódom Confused
Figyelem magam, hogy van-e valami jel stb...
Ha nem érzem a hasam azon parázom, ha görcsölget akkor meg azon...
Még jó,hogy eléggé el vagyok foglalva hétközben és nem jut rá annyi id?m.
De jöv? héten ?szi szünet lesz a f?iskolán... Wink

Zselykemami,
nekten spontán babótok van, vagy kellett hozzá a doktorbácsik közrem?ködése?
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 27, 13:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most nezem 2007 tavaszi babas topik nincs is. Shocked Nem lesznek tavaszi babak??? Shocked
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 27, 13:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy végre lett ismét nyári babás topic. Laughing Laughing
Mindenkinek nagyon jó pocakoskodást kívánok. Élvezzétek ki minden napját. Laughing Laughing Laughing Laughing
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 27, 13:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zselykemami:
Hu az rengeteg ido (nekem a 2,5 ev is rettenet soknak tunik), tenyleg megerdemlitek, hogy a kisteso mar sokkal sokkal hamarabb jojjon. Hallottam olyat, hogy terhesseg utan van aki sokkal konnyebben esik teherbe, de mondjuk a Prolaktin miatt szoptatva azert nehez Rolling Eyes Olyan jo lenne ha tenyleg nem lenne tunetem, bar azert a tunet megnyugtato is tud lenni. Rolling Eyes
Ma neztem egesz szepen novoget a mehecskem. Erzem a bugyikon...
Vissza az elejére
Zselykemami

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 27, 13:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ildi: lehet, hogy egyáltalán semmi tüneted nem lesz... Embarassed nekem abszolút semmi tünetem nem volt...az els? ultrahangig féltem is , hogy lehet, hogy nem is vagyok várandós.. Embarassed na, de mikor megláttam!!!!!!! Laughing Laughing
Nem bánnánk, ha gyorsan jönne a kistesó, Zsezsire 8 évet vártunk...remélem most nem kell ennyit!!!!! Laughing Laughing
[^]  
[^]  
Vissza az elejére
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 27, 12:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zselykemami:
Ilyen hamar varjatok a kistesot? Nagyon edes a kis kepecske. Wink Milyen kulonleges neve van! Nagyon tetszik!

Riet:
Nagyon varlak, hogy csatlakozzal! Laughing

Lanyok, ez az egesz terhesseg egy parazas lesz, vagy csak a legeleje ennyire nehez? En allandoan keresem magamon a tuneteket? Ti? Anniyra probalok pozitivan gondolkozni, meg nem aggodni, hogy csak majdnem sikerul... Embarassed
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 1068, 1069, 1070  Következő
1069 / 1070 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés