Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
2007-es nyári babák
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 1067, 1068, 1069, 1070  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
greti75

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 15:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Beber, milyen rendes férjed van! Smile
Odafigyel, hogy mit eszel!

A tej, sajt, joghurt menni fog nekem is, a tojás is, a húst meg hetente párszor azért meg tudom enni.
Csak a sok tésztavacsorát sajnálom már előre. Smile

A tojásról jut eszembe: nyersen ugye nem szabad a terhesség alatt? Vagyis viszlát tiramisu ... Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Beber

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 15:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gréti, kiváló fehérjeforrás! Épp ezért nekem már az is a fülemen jön ki:::Smile))))
Biztosan nem kell sokat változatni az étkezési szokásokon, nekem tényleg csak a hormonkezelés miatt volt, bár volt aki nem tartotta be aztán semmi baja nem lett, de én iyen hülye vagyok, komolyan veszek mindent. De legalább nyugiban voltam és vagyok amennyire lehet:) Floriolban sült húst eszem minen nap tojás és almakörettel, mellé tejet iszom és eszem a terhesvitamint:) Gondolom így festettem le magam:) Na jó, majdnem így is van, mikor férjem nem "felügyel" igyekszem kicsit kilengeni, de sajnos tömi belém a fehérjéket és a békesség kedvéért megeszem. De szerintem is azt egyen a kismama ami jólesik neki (na meg nem árt a babának nyilván, de ezt úgyis mindenki így csinálja)
greti75

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 15:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én nem nagyon szeretem a húst. Persze, ha szükséges, akkor leerőltetem egyszer-kétszer, de képtelen lennék minden nap húst enni. Én olyan tipikus tészta, süti és csokievő vagyok (voltam, mert azért mostanában igyekszem odafigyelni). Szerintetek a tojás is jó fehérjeforrás? A tojást uis legalább szeretem.
Vissza az elejére
Beber

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 15:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mondjuk nekem a fehérje evés "tonnaszám" a lombikos hormonstimuláció miatt volt először (ott fontos, mert segít megakadályozni a túlstimulációt) , de most, hogy terhes vagyok ugyanazt kéri: húst egyek és értékes fehérjéket...Mind1, ez a legkevesebb "áldozat". Mondjuk úgyis húsevő vagyok. Volt olyan lombikos lány, aki vega volt és a hormonkezelés miatt rászokott a húsra, mert a legtöbb fehérje abban van.. Na, az a nem semmi!
Beber

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 15:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem reggel 1 Elevit este 1 folsav van. Gréti, szedjél csak Elevitet vagy Gravidát. Egyébként lehet így mindkettőt, de ha nem orvos mondta volna én is csak az Elevitet szedném.
Ladyb. annyira nem tudom tartani, de a húst azért eszem minden nap...igyekszem. Meg hanyagolom a köretet. Hát ez az:) Megeszem amit megkívánok, bár nem vagyok kívánós hál' Isten. Még...
Ladybird

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 15:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Beber írta:
Jó reggelt lányok! Ez csak próbaüzenet, hogy megnézzem a vonalzóm, hogy változnak-e rajta a napok...Bocs:)
Igen Gréti ez normális!
http://videa.hu/play.php?v=dAe9YYcUcxXvlJxL
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
greti75

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 15:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm, köszönöm! Az normális, hogy olvasom a sorokat és könnyes a szemem a meghatottságtól? Smile

Valahogy ki kell bírni még azt a 2 hetet.
Az Eleviten kívül még kell szedni külön folsavat? Hisz az Elevitben is van 0,8 mg.
Vissza az elejére
Ladybird

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 15:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jézusom Beber!
Én már hetek óta rá se bírok nézni a húsra, igaz eddig sem volt a mindennapi étkeim közt, de most egyenesen undorom van tőle. Csak a zöldséget, gyümölcsöt (bár ez kijön), főzeléket és a tészta féléket bírom megenni.
Hát ha ezt be tudod tartani akkor le a kalappal!
Persze oda kell figyelni a kilókra, de szerintem ha valamit megkívánsz akkor csak nyugodtan!
Vissza az elejére
Ladybird

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 15:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gréti!
Ki fogod bírni, mi az a 2 hét...! Gyorsan elmegy ám. Gondolj arra hogy mennyit vártál eddig arra hogy ez a csöpp kis élet megfoganjon! És lám! Igaz hogy 9 hónapra volt szükség hozzá, de meg van és már a tied. Csak nagyon vigyázz magatokra! Wink
Vissza az elejére
Beber

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 15:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ladybird, ha nem eszel "zöldeket" meg gyümölcsöt akkor tényleg kell. Vegyél be egy folsavat és egy terhesvitamint, egyiket reggel másikat este, az a tuti. nem elég csak a csonterő ha nem vagy zöldség/gyümölsös. Na de majd az orvos úgyis elmond mindent. Azenyém nagyon szigorú. 10 iló hízás, húst hússal és almával, szinte 0 szénhidrát, sütke, csokika, stb. Bólogattam nagyokat, de azért nem furdal a lelkiismeret ha megeszek 2 tányér milánóit:)
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 15:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor meg ajánlom figyelmedbe a terhes vitaminokat, Elevit vagy Gravida. Ebben minden ottvan, ami kell, esetleg a csonterőt, ami ugye kalcium, szedheted mellette. Mondjuk én az első harmadban naponta szedtem, utánna meg, ahogy az eszembe jutott. Meg vérvételek előtt 1 héttel újra naponta. Laughing
Most viszont naponta szedem, amíg szopik Manó. De néha azért most is elfelejtem ám. Very Happy

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ladybird

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 15:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzskanéni!
Köszi a tanácsot!
Azért gondoltam a Béres cseppre, mert sajnos nem tudok banánon kívül más gyümölcsöt megenni. Minden felnyomja a savam. És mivel elöttünk van még a bacis időszak így gondoltam hogy kéne valami pótlás. A Béres csonterőt viszont elkezdtem szedni, mert arra rá van írva kogy különösen ajánlott terhesség és szoptatás alatt. Persze sok zöldséget eszek!
Vissza az elejére
Beber

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 15:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ladybird, szedjál fosavat meg Elevitet vagy Gravidát , ahogy Zsuzska írta. Ezeket az orvos is fogja mondani úgyis. Ja, meg nekem azt is mondta az orvosom, hogy Floriollal főzzek, abban van Omega3 ami nagyon fontos (miután a pisztráng és lazac javaslatára mondtam, hogy azt azért annyira nem engedhetem meg magamnak, hogy rendszeresen ilyesmit egyek).
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 14:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Grety: Laughing Laughing . Én is alig bírtam magammal, csak én ki tudtam harcolni egy hamarabbi uh-t. Wink

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ladybird

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 14:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Isten ments! Nem szedek én még semmit sem, főleg addig nem amig nem tudom biztosan hogy nem ártalmas. A fitotékában ajánlotta a kis hölgy hogy a Béres cseppet lehet szedni, de nem mertem amig a doki rá nem bólint. Csak megkérdeztelek titeket hátha tudtok róla valamit.
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 14:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ladybird, az elején fontos a folsav, ezt lehet szedni, sőt egyesek szerint kötelező. Van akkor még a magneb6, ezt is lehet szedni, és a terhes vitaminok, Elevit vagy Gravida. Az utóbbi az olcsóbb. De amúgy meg, az a legjobb, ha a táplálékkal tudod bevinni ezeket a vitaminokat. Szóval nagyvonalakban ennyi. Béres csepp, szerintem nincsen benne olyan anyag, ami árthatna a babónak. De azért kérdezz meg egy dokit vagy a védőnőt, ha megkapod a kiskönyvedet. Laughing

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
greti75

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 14:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi mindenkinek a biztatást! Smile
28 (max 29) napos a ciklusom. Ma van a 29. nap. (Jó, jó, tudom ...) Tegnapig még soha nem volt pozitív a tesztem, még egy kicsit sem, pedig már ez volt a 9. hónap, hogy teszteltem.
Soha nem szokott fájni a hasam, ha megjön, de most egy kicsit fura érzés. Nem mondom, hogy fáj, csak egy kicsit érzem, hogy "van hasam".
A melleim pedig fájnak, bár az néha mensi előtt is szokott. Más tünetem nincs, pedig már 2. napja egyfolytában a terhesség tüneteit keresem magamon. Talán még az, hogy nem esett le az alaphőmérsékletem, ma reggel 37,0 volt.
Csak azt tudnám, hogy bírom ki még 2 hétig! Smile
Vissza az elejére
Beber

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 14:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát Ladybird én semmit nem merek beszedni az az igazság, kérdezd meg az orvost majd. Én nem szedném a helyedben, de ez mondjuk nem mérvadó. Gondolom majd úgyis mond valami terhesvitamint ha nem szedsz még. Gondolom immunerősítésnek szeded csak, nem? Szal' az orvos megmondja. Legalábbis én úgy vagyok vele.
Gréti, 6 hetesen már fogsz látni bizony sokmindent:) Ha nem jön meg és pár nap múlva is + a teszted sztem nyugodtan beleélheted magad:) Úgysem tudsz mást tenni!
evinene

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 14:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gréti legyen úgy akkor nóra napon fog születni Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
greti75

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 14:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm a gratulációkat (bár tudom, hogy még korai)! Próbálom nem túlzottan beleélni magam (ez nem olyan könnyű), de remélem, hogy minden rendben lesz.

Nektek és mindenkinek egészséget és gyönyörű babákat kívánok! Remélem, nyárig már együtt maradunk! Smile
Vissza az elejére
Ladybird

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 14:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Beber!
Köszönöm a felvilágosítást! Razz
Így már érthető a dolog. Én tuti elsírom magam már az első ultrahang során. Alapba is elég érzékeny vagyok, a babavárás meg azt hiszem még jobban elérzékenyít.
Azt nem tudjátok véletlenül hogy lehet e terhesség alatt Béres cseppet szedni? Vagy nem javasolt?
Vissza az elejére
Beber

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 14:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gréti, gratulálok!
Ladybird, nem bántottál meg szerintem senkit:) Én lombikos vagyok, nekem sem sűrűbben UH mint a "normál" terhességnél, csak azért kell mennem a 12. hét előtt UH-ra 2x is, mert az elsőnél megnézte, a + teszt után, hoyg tényleg terhes vagyok-e (ez a tuti ugye, amikor látszik az embrió), a jövő hetire (az elsőre 10 nappal) meg azért kell mennem, hogy megkeressük a másikat mert az nem látszott még a múlt héten és ki kell zárni, hogy esetleg méhenkívüli legyen a másik míg rendesen fejlődik az egyik. Szóval megkeressük a másikat is (mert kettőt tettek vissza) amit nem találtunk még koraterhességben:) Aztán nekem is ugyanúgy megy mint nálatok. legalábbis, ahogy atudom a már tapasztaltabbaktól a klinikán.
Ladybird

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 14:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gréti!
Bár korai a gratulálás én mégis megteszem! Gratulálok!!! Very Happy
Tudom mit érzel most, én is így voltam és talán mindenki más is.
Ilyenkor szeretné az ember világgá kürtölni, de mégis tudod hogy még nem lehet.
Vigyázz magadra, pihenj amennyit tudsz és eszedbe ne jusson megemelni semmit!!! Wink
Vissza az elejére
Ladybird

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 14:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Remélem nem bántottam meg senkit! Csak nem vagyok tapasztalt ebben a témában. Ez az első terhességem és mindenre kiváncsi vagyok, ezért jó olvasni az írásaitokat. Nem biztos hogy minden nap írni fogok, lehet hogy jobbára csendes megfigyelő leszek, de itt leszek minden nap! Wink
Vissza az elejére
greti75

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 14:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Lehet, hogy kicsit túlzás, hogy máris ebbe a fórumba írok, de nagyon izgatott vagyok.
Tegnap reggel (az elmaradt mensi első napján) csináltam egy tesztet és pozitív lett. Vagyis azt hiszem. A második vonal nagyon halványka lett, de azért nagyító nélkül is látszott 4 perc után.
Álmos szemmel majdnem kidobtam a tesztet, amikor észrevettem, hogy nem csak 1 vonal látszik! Ez volt a 9. hónap, hogy próbálkoztunk.
Persze még nem merem elhinni, hogy kisbabánk lesz.
Bejelentkeztem a nőgyógyászhoz, két hét múlva tud fogadni (ha jól számolom, akkor leszek 6 hetes). Szerencsére a rendelőjében van UH, így már lehet, hogy látni is fogok vmit.
Ha valóban várandós vagyok és minden jól megy és még jól is számolok, akkor 2007. júl. 11-én születik meg a baba!
Üdv.
Gréti
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 14:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zsuzska néni ladybird én a lányommal 7.hetesen nekem akkor már dobogott a szíve ja jobb minőségüvel néztek mint anno a fiammal sztkban de már modernebb volt a gép csodálkoztam is hogy megmutatták a szívhangját/ voltam uhon és a lánnyal sűrübben néztek uhangon mint a fiammal a kisfiammal kb volt 4összesen a lányommal a 25,hétig volt vagy 6 mivel 2szer is bevéreztem vele meg a kötelező 3. és amikor szültem akkor is vagy szor 3féle uhanggal szerintem az orvostól és a terhességtől is függ és a háttértől milyen volt az előző terhesség mivel én vetéltem a kisfiam és alányom között

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 14:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Ladybird én sem voltam lombikos, és nekem sem volt sok uh, ott valamelyest másképpen van a dolog, de azt a lombikos anyukák tudják pontosan, én nem akarok hülyeségeket írni. Nekem is az 5. hét végén kezdett el láthatóan dobogni a kis szive a babónak. Azután meg csak a 12. héten kellett menni tarkóredős uh-ra. De ez orvosonként és városonként is változó arány. Nekem pl. az egész terhesség alatt volt összesen 4 vagy 5 kötelező uh, meg 1, amikor is elmentünk 4d-sre. Ja, meg amikor már bent voltam a kórházban akkor volt még egy.
Kellemes pocisodást és rosszullétmentes első harmadot kívánok mindenkinek. Ha esetleg kérdésetek lenne, és segíten itudunk, akkor írjatok nyugodtan nekünk a 2006. nyári topicba. Wink

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 14:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zselykemami:
Mekkora volt akkor a baba? Emlekszel?

Ladybird:
Szia! Nekem nem lombik babam van, closti segitsegevel spontan baba. Laughing Viszont mivel mar voltak elozo terhessegeknel gondjaim, ezert neznek surun.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
Zselykemami

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 14:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem a 6ik héten volt az első ultrahang és a doki már akkor mutatta, hogy nézzem csak, ott dobog a szivecskéje...persze én nemnagyon láttam semmit, de hallani lehetett!!!
A legjobb a 12 hetes uh volt, mert akkor már emberkeformája van!!! Laughing Laughing
Jajj, de irigy vagyok rátok!!!!!! Wink Wink Embarassed Embarassed Olyan jó pocakosnak lenni!
Drukkolok nektek, hogy minden a legnagyobb rendben menjen!!! Laughing
[^]   [/img]
[^]  
[^]  
Vissza az elejére
Ladybird

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 13:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Kismamák!

Új vagyok amint látjátok, most regisztráltam és szeretnék részt venni ebben a topikban. Én a 8. hétben járok, és szerencsére nem émelygek, csak minden ami vitaminos a savamat nyomja fel.
Elolvastam az írásaitokat és javítsatok ki ha tévedek, de ha jól látom akkor nagyrészt lombik programon vettetek részt ugye?
Nem mintha számítana, csak nem értem hogy nektek mért van ennyi ultrahang, mikor én még nem voltam, vagyis még nem küldött el a doki bácsi. Jövő héten megyek hozzá második alkalommal vizsgálatra. Remélem csinál ultrahangot is, mert már nagyon kíváncsi vagyok. Very Happy
Vissza az elejére
Beber

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 12:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ó, köszi Ildi. Ha eddig nem voltam nyugodta a méretek miatt, mostmár tényleg az vagyok:) Tudom, hogy nem panaszkodzs,persze, hogy jobb lett volna. Na de majd a jövő héten!
Fura, hogy már én is az UH-kat várom, pár hónapja még olyan egyszerű dolgokon izgultam, hogy a tüdőszűrésem rendben legyen (biztos voltam, de akkor is), aztán a hormonok, aztán legyen petesejt, aztán megtermékenyüljön, aztán osztódjon , stb. És minden olyan hihetetlen volt, hogy sikerült. És elképzelni sem tudtam, hogy pozitív tesztem lett meg ilyenek. Aztán tessék. Szóval csoda dolgok ezek. Na, most nem is tudom, hoyg jött ez. Mindenesetre Tanczy, már csak 2 és fél óra:::Smile)))))
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 12:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Beber:
Mult heten szerdan nekem is csak 5mm volt a petezsakocska. Most mar ha jol latom most a monitort epp 14mm mert a doki. Szoval tenyleg szepen novoget. Jo nem is panaszkodom, csak azert a fenebe is jobb lenne egy kis pulzalasnak orulni most Embarassed Na de majd ez is eljon. Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
Beber

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 12:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hú de nagy Ildi! Gratulálok! nekem olyan kis picike volt még múlt héten kedden! legalábbis a petezsák. Mindenki másé sokkal nagyobb volt mint az enyém én is tökre paráztam emiatt mondjuk, hiába mondta az orvos, hogy minden rendben van. Na de aztán megnyugtattam magam:)
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 12:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Itt a kis dragasag.
[^]  
[^]  
Vissza az elejére
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 11:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ildi!

Ne idegesítsd magad! Ha a doki nem aggódik, akkor neked sem kell.
Az a lényeg, hogy fejlődik a baba!
De keresd meg jövő héten a nőgyógyászodat, és ő biztosan csinál UH-t és megnyugszol!

Azért irigyellek, hogy túl vagy az UH-n! Nekem még 3 óra... Olyan lassan megy az idő, hogy csak na.
Elvileg nálam már kellene lennie szívhangnak is, holnap leszek 7 hetes. Rolling Eyes
Nekem sincs már vérvétel Confused
Beber

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 11:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Persze megnézte a ciklushormonokat a lombik miatt és nyilván mindenkinél más a helyzet, gondolom ahol esetleg van hormonális gond ott többször nézik vagy nem tudom, hogy van ez, bár ahova én járok klinika ott mindenkinél többnyire ugyanúgy megy a "menet". Csak azt akartam ezzel mondani, hogy mindenki másnak itt vérvételek vannak meg hormonszint, stb. (én is így gondolnám különben, hogy ez a normális). nekem semmi nem volt, de az orvos ezt csinálja 30 éve és ha azt mondta , hogy így kell lennie és minden OK, akkor az úgy is van jól! Ha nem úgy lenne azt megmondta volna.
Beber

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 11:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ildi! Grrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!! Akkor meg főleg ne hergeld magad feleslegesen! Ha teheted menj el a jövő héten is és akkor meg is nyugszol teljesen! A babának semmi baja nem lesz tőle.
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 11:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Beber:
Na ez a sulykolas dolog ram fog ferni azt hiszem... Embarassed Neked biztos elotte mindent megcsinaltak, azert nem kivancsi a doki mar a mostani allapotokra.
Vissza az elejére
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 11:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Beber:
Hat igen, igazabol en lehet meg csak ma vagyok pont 6 hetes, ha a tuszorepi szuri alapjan kalkulalok... Rolling Eyes
Vissza az elejére
Beber

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 11:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja, nekem sosincs vérvételem pl. Mármint eddig nem is volt mióta terhes vagyok, csak az UH. Aztán nem is érdekel, az orvos szerint minden jó, úgyhogy én is megnyugodtam ebben. Te is nyugodj meg, az égvilágon semmi nem történt tegnap és ma sem! És nem is fog 9 hónapig. Én csakis a "normális" állapotokra vagyok hajlandó gondolni, majd sulykolom ezerrel Neked is!
Beber

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 11:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nahát Ildi igazán nincs miért aggódnod! Hisz az a lényeg, hogy a dokit nem aggassza a dolog te lány! Mondom ezt én, aki ugyanígy szokott csinálni:) De tényleg ne aggódj, az orvos mondta volha ha valami nem OK! Úgyhogy nyugi! Szívhang a 6. hét végére van, Te is tudod, hogy nyugodtan belefér az időbe! Semmi baj nincs, amíg az orvos nyugis Te is legyél szépen az! így viszont nem is bánom, hogy csak hétfőn megyek, aznap töltöm be pont a 7.hetet, akkor már biztosan lehet szívhangja. Egyébként az UH egyáltalán nem árt.
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 11:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na megjottem. A baba a doki szerint optimalisan fejlodik, jelenleg 2-3 mm nagy. Csak az aggaszt engem (a dokit abszolut nem), hogy nem volt szivhang. Legutobb 2,2 mm volt a baba es volt mar szivpulzalas Sad Na nem baj, bizom a dokiban, meg remelem, hogy nem pont tegnap vagy ma tortent valami. Embarassed A terhesverkepem optimalis, bar egy ertek elter, de a doki nem is hozta szoba, azt se tudom mi az. Szerencsere a mindig kicsit hatarertek folott libego koleszterinem is optimalis. Shocked A dokival azt beszeltem meg, hogy csak ket het mulva megyek ujbol, bar felajanlotta, hogy egy het mulva is mehetek, mert akkor mar ugye tuti a szivhang. Hat ez van... Most izgulhatok, hogy mi van odabent Rolling Eyes Mondjuk a sima nogyogyimhoz ugyis mostanaban kell menni elso uh-ra, hatha epp jovo heten. Ezert is nem akartam annyi uh-t Rolling Eyes
Progira megint szurtak, annak delutan lesz eredmenye.
Vissza az elejére
Beber

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 11:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanczy, remélem 5-ig végzel, hogy még ma megtudjam mi van:) Sajna otthon nincs netem, na de majd ha már nem dolgozom lesz!Smile Hú, bár már ott tartanék. Szóval biztos nem a mensitől, de minden hülyeségre gondol az ember. MOndjuk van tippem, mert szegény férjem is olyan mint egy kiskamasz, még sosem láttam ilyennek...ez a "cölibátus" ugye nem tesz jót a bőrnek:Smile))
Én hétfőn-nov. 6-án-megyek legközelebb, délre. Szóval Te máris jobb helyzetben vagy a mai 2 óráddal:)
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 10:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Beber!

Én még rágom a kefét, mert csak kettőre kell mennem. Confused
Ildi szerintem hamarosan érkezik, mert 9 ment a doktorbácsihoz Smile
Neked mikor kell menni legközelebb?
A pattanások miatt meg ne aggódj, az bármitől lehet, de a mensitől BIZTOSAN NEM! Smile
Beber

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 02, 10:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó reggelt LÁnyok! Ildi, Tanczy, mi volt az UH-n? Nagyon várom már a híreiteket!
Nekem meg az arcom pont úgy néz ki mikor meg szokott jönni a fene egye meg, mármint lett egy pár pattanáskám. Na de nyilván nem jön meg, csak ilyen hülyeségekre is gondolok. HOgy minek pattansáos a fejem mikor most szép kellene legyen a bőröm, nem?
gigaboszi

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 01, 12:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Lányok!

De jó látni, hogy már Ti is babát vártok és 2007 nyarán is születnek majd babócák Laughing Laughing Laughing
Nagyon drukkolok, hogy átélhessétek azt a csodát, hogy csemetétek legyen. Kívánok mindenkinek nagyon boldog, problémamentes terhességet, szülést...

Kérdéseitekkel, gondjaitokkal gyertek nyugodtan hozzánk!
Áron: 2011.04.12.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 01, 00:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na lanyok kezdem magam terhesnek erezni Laughing Ma mar tobbszor a rokak kerulgettek, de ma megmenekultem eddig toluk. Es a mellem is egyre nyilvanvalobb valtozason megy keresztul. Az alvas meg.... na arrol nem is beszelek, mert hot ciki mennyit alszom.
Ha nagyon figyelek magamra, akkor olyan erzesem van, mintha mar lenne belul kis pulzalas, de meg nem vagyok benne bizti, hogy tenyleg a baba vagy csak az en szivem ver iszonyat tempoban kozben Embarassed Na majd csutortokon reggel megtudom Smile
Vissza az elejére
delilah

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 31, 13:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Cool

A hozzászólás legutóbb delilah által 2008, Jún. 14, 15:52-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 31, 13:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nkata:
Hat ez elegge bosszanto. En is gondoltam rad, amikor hallgattam a hireket. Sad

Tanczy:
Jo lesz az a kis pihizes meglatod Laughing Meddig fogsz dolgozni? Meddig szeretnel?
Vissza az elejére
nkata37

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 31, 12:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem szombathelyi a dokim,nagyon mérges lettem mikor láttam a híreket. Pont most kellett kitalálni ezt a hülyeséget?! Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Ami még ugyanolyan közel, és jó is lenne az Zeg, de az meg ugye más megye... Mad
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 1067, 1068, 1069, 1070  Következő
1068 / 1070 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés