Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
2006-os nyári babák
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 543, 544, 545  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
evinene

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 28, 20:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tényleg hol vagytok??

Mindenkinek szép estét!!

Végre 1hét után sikerült regisztrálnom ( kitöltenem az idokép.hu oldalon a teszteket helyesen)
Most már én is észlelő lettem Razz Razz Razz Razz Razz
Úgyis mindig az időjárást vizslatom állandóan Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Évikém már jobban van szerencsére 2napja lázas volt viszont le van tapadva a hurut picit így Rinathiol szirup is kell nemcsak Cataflam cseppek

Jó étvágyat kívánok a vacsihoz Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 28, 16:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
evinene

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 24, 23:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Sziulvi!!

Igen nemrég anyukám is mondta nem felejteik el a babák, hanem egy fejlődés igrásra készülnek és tutira ez van babádnál is Goofyka Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 24, 23:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Noémi - Így nagyban meg még szupibbak a szülinapi képek Smile

Zsuzska - úgy látom, tényleg örült Csucsu a bicónak Smile Zsombi meg valami zabálnivaló a videókon! főleg a 3.-on Smile

Teofil - én is minen jót (jobbat) kívánok nektek! Írj csak bátran, örülünk, ha segíthetünk. Nekem is van olyan ismerősöm, aki úgy született, mint Vandácskátok, és most egy gyerekorvos felesége, és 3 gyönyörű gyermek édesanyja Smile Szóval fel a fejjel. A feleségeddel mi újság ? Helyre fog jönni idővel ? Nagyon drukkolok neki, ős őt is üdvözöljük.

Hatalmas grfatula Flórinak és Zsombinak a menésért!

Goofyka - ne aggódj Tündi miatt, hamarosan ő is elindul. Azt olvastam valahol, hogy nem gond, ha a babák ezt-azt elfelejtenek, amit addig tudtak, mert igazából nem felejtik el, csak valami fejlődési ugrás előtt állnak, és arra készülnek fel. Ha azután azt az új dolgot begyakorolták, a régebbi tudásuk is visszatér majd.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 23, 19:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Goofyka, Noarozsa: minden jót kívánok a nyárra nektek! Laughing Vigyázzatok magatokra és a babákra, pihizzetek sokat !!!
Vissza az elejére
galamb

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 23, 08:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Goofyka,
ne aggódj, Gergő is sokmindent elfelejtett amikor beteg volt, de utána újra megtanult mindent. Meg nagyon különböző ütemben fejlődnek a gyerekek. Zolcsi már 10 hónaposan egyedü ment, Bogi már betöltötte az egy évet. Gergő pedig ki tudja mikor fog?! Van az utcánkban egy 16 hónpos kislány, még mindig csak úgy megy, ha fogják a kezét. Azt mondja a dokinéni, hogy nem kóros. Tehát fel a fejjel!!!
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 22, 16:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzskanéni én is így vagyok vele párom nélkül tavaly is olyan nem jól éreztem magam Confused Confused Confused Confused

[^]  
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 22, 12:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Goofyka, akkor hamarosan Tündi is elindul.. Smile mindennek megvan a maga sora, csak türelem kell(ene), hogy kivárjuk.. Öcsi tegnap este egyedül elindult, 3 méternyit ment is, azóta is próbálkozik...Csucsu pölö 13 hósan tette ezt meg, minden gyerek más és más, api pl. 18 hósan indult el. Szóval nincsen még lemaradva Tündi.
Nekem is sokszor eszembe jut, hogy ki kéne menni a nyaralóba a gyerekekkel, de api nélkül nem akarok..Mehetnék, hiszen nem vagyok beijedve a 2 gyerektől, csak api nélkül olyan rossz. Hiányozna mindenkinek.

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 22, 11:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzska szuperek a képek!! A torták is nagyon jól néznek ki, biztos finomak is voltak.

Noémi Bendi igazi kisfiu már a képeken, élőben is. És miket kapott még?

Teofil én is nagyon sajnálom ami veletek történt, nem igaz, hogy ilyen előfordulhat, biztos igaza van Evivenének hogy lehet hogy tudta az orvos, csak el titkolta, mert mondtad hogy a vége felé jártatok már. Sajnálom.
Nyugodtan kérdezz bármit amit akartok, válaszolunk rá ha tudunk.

Anita gratula Flórának nagyon ögyes kislány lehet, bátor.

Galamb Tündi visszafejlődik szerintem, amiota beteg volt, már azt sem tudja amit eddig tudott. Még nem megy önállóan, csak kézenfogva, de azt nagyon sokáig birja. Múltkor megkerültük az egész házat, aho lakunk, és még akart menni, hát az én derekam nem birja annyira.

Sajnos nekem sincs sok időm, meg már az igazság unom magam itthon, meleg van, néha itthon sem vagyunk, ha be is kapcsolom a gépet, elolvasom mit irtatok, de válaszolni már nincs időm.
Szeretnék lemenni a telekre, cak egyedül nem merek Tündivel.

De azért probáljuk fenn tartani ezt a topikot is ha lehet.
galamb

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 21, 22:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,
ne hari, de elég kevés időm van mostanság, lusti vagyok mindkét topikba ugyanazt leírni!

Anita,
gratula Flórának!!!

Tényleg Goofyka, Tündi megy már? Bocsi, ha már írtál róla, de az utóbbi heteket elég felületesen olvastam vissza!

Noémi,
nagyon édes Bendi, igazi nagyfiú már!!! Jól áll neki a néger-pofi is!

Teofil,
a tesóm felesége is nyúlszáj-farkastorokkal született. Nagyon sok műtéten átesett, de nem sikerült esztétikailag teljesen rendberakni őt, mert belefáradt, nem vállaltak több műtétet. Ezt nem azért írom, hogy elkeserítselek, hiszen 30 év alatt biztos sokat fejlődött az orvostudomány. A lényeg, hogy amikor 1995-ben a Szigeten megismertük őt akkor is a barátaival volt ott, egy év múlva a tesóm felesége lett. Azóta van egy gyönyörű, egészséges 8 éves kislányuk!! A lényeg, hogy vannak barátai, van családja, munkahelye, tehát ugyanolyan teljes életet él mint bárki más!!!
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 21, 16:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gratulálok Flórinak én is!!

Torta, az oviban lévőt kérditek ugye, a gyümis tetejűt? Nos valami tiramisu vagy gesztenyés torta féle volt, nem tudom...igazából fini volt nagyon, én is ettem belőle. De a nagy meleg miatt a cukiban kicsit megfagyasztották, és annyira hideg volt amikor ettük, hogy az ízét nem tudtam megjegyezni, de fincsi volt a krémje..nem az a margarinos lócar, hanem főzött kéremmel volt.Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
timso.1980

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 21, 13:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Anita: FLÓRINAK HATALMAS GRATULA!!!!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
evinene

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 21, 12:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Anita gartulálok Flóra baba elindulásához Exclamation Laughing Laughing Laughing Laughing

[^]  
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 21, 11:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Anita: Nagy gratula Flórinak!!!
szbanita

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 21, 11:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
balcsiról felugrottunk kicsit,megyünk majd vissza.
Megosztom veletek az örömhírt: ELINDULT FLÓRI.
Zsuzska szupi az a torta. összefutott a nyál a számban.
Teofil sajnálom a történteket .
megyek olvasok kicsit... Smile
^]   [^]  
Vissza az elejére
noarozsa

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 20, 16:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Teofil - nagyon sajnálom, de biztos vagyok benne, hogy Vanda nagyon helyes kislány! Az orvosok ma már csodákra is képesek úgymond, és biztosan helyre tudják hozni Vanda arcocskáját. A feleséged bénulásának lehet tudni az okát?Persze ha nem baj h megkérdeztem.
És nyugodtan tegyetek fel kérdéseke, amire tudunk válaszolunk, és örülünk h itt vagytok!

Zsuzska - nagyon jók a képek és a videók, látom Zsombi is szeret pancsolni (ki a kádból Very Happy )
Mondjuk a lábujjas képen én egy nayg sötétséget látok csak......
Bendi 2006.06.12. 18:40, 2950g, 52 cm
[^]   Hanna 2010.05.21. 18:30, 3286g, 52 cm
[^]  
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 20, 16:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek kellemes délutánt

Teofil a dokik azért várnak még a helyreállító műtéttel mert jobb , ha nagyobb korában végzik el ezt onnan tudom, hogy párom falujában sok kis gyerek született így és születik is sajnos
( könnybelábadt szemekkel olvastam mert itt mindenki tudja hogy mi is megjártuk Évikémmel a pokol kapuját ugyanis 560gramml és 30cvel született a 25.hétre/ nagyon precízen 24.hét 5.napján
és a candidagombás fertőzésbe majdnem belehalt 12.naposan

Remélem a ti életetek kislánykátok életkéje is jóra fordul bízom benne hogy szépen helyre fogják állítani a szájátSmileSmileSmile/ nem is tudom hogyan tudjátok őt itatni mivel kislányom akinek ilyenje nincsen nem tud még egy évesen sem pohárból inni mivel annyira félre nyelt már sokszor
De azért felháborító, hogy nem közölte veletek a dokitok , hogy az UH on mi a helyzet azt látnia kellett volna Mad / szerintem tudta az csak nem akarta veletek közölni nene ezt gondolja Embarassed Embarassed /

[^]  
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 20, 16:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Teofil, sajnálom, hogy így elbánt veletek a sors..Leljetek sok örömet a pici lányotokban, hiszen ő igazán nem tehet semmiről...Sajnos tényleg szörnyű volt még olvasni is ezeket a sorokat. Kívánom, hogy ezután tényleg minden alakuljon szépen.

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
teofil76

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 20, 15:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv Nektek!!!

Meséljek magunkról? Hát sajnos nekünk nem jót osztott az élet. Én tartom el a feleségem és kislányom akik sajnos betegek. Feleségem ragaszkodik hozzá, hogy írjak Nektek, mert Ő nem tud. Azokat a kérdéseket fogom felrakni amit Ő kérdez.
A terhességet nagyon élvezte, de a vége felé elkapott egy nagyon csúnya virust, amire a kislányunk majdnem ráment, feleségem a szülés után lebénult. A nőgyógyász meg nem vette észre hogy a kislányunk nem fejlődik ugy ahogy kéne. Nyitott szájpadlással született, az arca nem valami szép igy másoknak, de akkor is a mi kislányunk. Szopizni igy egyáltalán nem tudott, igy kiskanállal vagy pohárból probáltuk itatni.
Amikor megszületett kislányunk vettem egy digitális fényképezőgépet, de eladtam, tudjuk rosszul hangzik, de sajnos nem reklámozzuk a lányunkat igy. Csak filmes képek vannak róla, amit betudnék másolni, de nem szeretnénk. Valószinűleg plasztikai sebészeten fogják helyre tenni a kis arcát, de az orvosok még várnak vele. Sajnos igy nem sok barátunk van mert ha ki is megyünk mindenki szörnyülködik ha meglátják Vandát.
Pedig nagyon helyes kislány, már megy, szépen játszik, stb.
Mi csak szeretnénk Veletek beszélgetni esetleg tanácsokat kérni, hátha vannak hasonló helyzetben lévők mint mi.

Üdv, Teofil
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 20, 07:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kis gazember, mindig megtalálja a szárítót..Smile
[^]  
lábujjak bekapása:
[^]  
az egyik kedvencem Smile
[^]  
bicó a tulajjal:
[^]  
a torta, és most látom rjata, hogy megvan a kis szarka, aki lecsipegette a cukorgyöngyöket Smile
[^]  
Ő volt az: Smile Öcsi mellett Smile
[^]  
ballagós torta:
[^]  
[^]  

és videó dömping:
bocsi érte...
http://s143.photobucket.com/al.....ide000.flv
http://s143.photobucket.com/al.....e001-1.flv
http://s143.photobucket.com/al.....ide004.flv
http://s143.photobucket.com/al.....e002-1.flv

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 20, 06:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Noémi, nagyon szuperek a képek..CSucsunak tejszínes torta volt az első, ő is hasonlóan nézett ki, csak tejszínhabbal. Közben meg mindenkit megkínált tortával a maga módján..marokkal adta a tányérokra, így szinte nem is kellett rágni. Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
noarozsa

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 19, 22:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hejhó!

NA voltunk dokinéninél - Bendi nem vírusos csak simán taknyos Very Happy
De azért sajnálom szegénykémet mert nem tud a takonytól aludni, én meg a sok smacitól szintén taknyos lettem...

Bendinek csokitortája volt és mind a kétszer jól összekente magán Very Happy de nem baj mert annyira tetszett neki, nem fosztottam volna meg a maszatolás örömétől a világ minden kincséért sem.

Gree - meglestem Hankit, nagyon cukika, igazi csajszi már a videó meg haláli jó, eszméletlen mozgékony ő is!

Szilvi - köszike, héát el is fáradtam rendesen, mondjuk még van pár doboz amiben a ruháink vannak, de az is csak azért, mert nincs ruhásszekrényünk Very Happy .
a kép a családi szülinapon készült és itt még csak a maszatolás elején járunk ahol még egész tiszta volt a gyerek, utána jött csak az igazi - lett egy nméger fiam Very Happy .

[^]  
[^]  
[^]  
[^]  
[^]  
Vissza az elejére
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 19, 10:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Evinene - ez szerintem mindenhol így van Smile Smile Smile Az anyák főztjénél nincs finomabb Smile Smile Wink

Noémi - tényleg ügyi voltál a költözésnél, hogy már kész is vagy mindennel. Nem találom nagyban az avatar képedet, pedig nagyon tetszik! A családi szülinapon volt ?
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 19, 06:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hellóka!
És milyen ízű volt a torta???

Evinene, szia, láttam amoda a képeket...

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 18, 21:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek kései szép estét kívánok !!

Végre mi is haza támadtunk majd 2hét múlva megint megyünk a telekre( mert anyukám nem akarja hogy akkor legyünk kint amikor ők is mert az neki nem pihenés miveé így én főztem amíg kint voltunk nem ő
ha kint van visszaváltozom gyereknek Embarassed Embarassed Embarassed

Na adtam a fehér színemnek egy pofont végre a párom is megjegyezte, hogy Baloghné de barna vagy Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Goofyka jobbulást kívánok nektek remélem már jobban van Tündikéd

Szilvi végre kiderült mi is az a tárcsa a másikban olvastam és végre fény az éjszakában Razz Razz Razz Razz Razz
Ja van vogunk így tárcsa tutira nem lesz
Viszont volt ma is partfeltöltés ezerrel és nálunk kint a telken egyszer sem esett az eső Laughing Laughing
Viszont Pestet telibe kapta

Majd nemsokára teszem fel az új képeket is az albumba Razz Razz

Évika ma a meleg miatt csak kétszer evett és nincs a gyomra összeszűkülve mert evett egy 180ast és egy 170es adagot ja reggel és este amúgy átaludta szinte a napot de ebben a melegben nem csodálom és nem vittem még sem be a tóba a pancsoldába a partnál , mert mindenki akik kint voltak nehogy berakjam még ( pedig kisfiamat 6hónaposan lazán betettem de mindenki szerint Évike más eset
Jelentem van egy fogunk végre látszik a teteje a recéje szóval nem lesz fogatlan a lány Razz Razz Razz Razz Razz

Akik aludni térnek nyugis alvást kívánok mindenkinek
( hátam leégett a tóban mert naná hogy úszógumiba belefeküdtem a vízen és persze hogy állandóan háttal a napnak voltam Confused Confused alvás csak késő éjjel ezmiatt

[^]  
Vissza az elejére
noarozsa

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 18, 21:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja de!
[^]  
Vissza az elejére
timso.1980

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 18, 21:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Noémi: a profilodat nem javítod?
Vissza az elejére
noarozsa

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 18, 21:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja nem is írtam, Bendi megtanult felmászni a kanapéra-ágyra stb.. Sőt már a lemászás is egész jól megy, eleinte csak nekiindult előre mintha nem is lenne ott szakadék, de mostmár egész ügyes.
A lépcsőkért meg amúgy is megbolondul és mindenre felmászik, feláll, még a porzívóra is megpróbált ma amivel kb 3 napja össze ven nőve. Very Happy
[^]  
Vissza az elejére
noarozsa

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 18, 20:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree - bizony, és már rend is van! Ügyi voltam nagyon!
[^]  
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 18, 20:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Noémi: Akkor gyors volt a költözés és a net megérkezése is.
noarozsa

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 18, 20:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzskanéni!

Nem vonom kétségbe! ;-D
Köszönjük! Timsótól kapta Bendi ezt a fenomenális tortát!
[^]  
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 18, 20:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Noémi, jobbulást Bendinek...
és nekem spec. nagyon bejött a tortája...Smile
a képeket is néztem ám. Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
noarozsa

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 18, 20:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

halika!

Na végre megjött a netünk (átért a 14. kerületből Very Happy )
Még nem tudtam visszaolvasni szinte semmit és a képeket sem néztem még meg, sajna Bendivel már lassan egy hete szenvedünk mert takongócos lett, ma este meg már 38,1 a láza popsiban ami nem olyan vészes de mikor akartam, neki a kúpot adni észrevettem h áprilisig volt felhasználható, így inkább megvárom ezt az éjszakát és holnap lemegyek a gyogyótárba kerül amibe kerül. Sajna elkezdett köhögni is ma reggelre, így holnap vagy holnap után dokinénihez megyünk, attól függ h holnap délután tud e még holnapra adni időpontot vagy csak másnapra, elég gáz ez a jelentkezz be betegrendelésre dolog.

A szülinapok nagyon jók voltak (mindenkié), csak úgy röpül az idő, a skacok nőnek mint a bolondgomba.

Természetesen az összes elmaradt szülinaposnak, hófordulósnalk sok boldogságot kívánok!

Teofil - Üdvözöllek köztünk és gratulálok a kislányodhoz, természetesen bárhova írhatsz ahova kedved tartja! Légyszi írj magatokról és a kislányotokról!
[^]  
Vissza az elejére
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 18, 18:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Goofyka - én szoktam nézni minden babsit a képeken Smile Tündi nagyon csini volt pl. a Dávid szülinapján is abban a narancssárga kis rucijában Smile De azt is láttam, hogy Bendi azülinapnál is ruciban kezdtetek, aztán gondolom nem tudott benne mozogni, és áttértetek bodyra Smile
Igazi kis hölgy már - a hiszti is ezt mutatja Smile
Gyuszónál még én is csapkodtam, Dorcinál már csak jót nevetek rajta. Nagyon édes, ahogy hátracsapja a fejét, becsukja szemét, és kivár egy kicsit, hogy akkor most ordítson-e, vagy mégis úgy alakul a dolog, ahogy ő szeretné Smile
Amúgy igaza van Zsuzskának, a figyelemelterelés a legjobb módszer ilyenkor, vagy ha már akkora, hogy ott lehet hagyni, ahol éppen hisztizik, akkor egyszerűen faképnél hagyod. Nincs közönség, nincs hiszti Smile
Jobbulást Tündikének Smile

Szia Teofil! Írhatsz bármelyikre, mindkettőt olvassuk Smile Gyere nyugodtan, ha nem vagy szégyenlős, hátha a mi apáink is kedvet kapnak az íráshoz Smile
Vissza az elejére
teofil76

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 18, 17:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdvözöllek Benneteket!

Szeretnék csatlakozni hozzátok, ha nem baj, hogy én egy apuka vagyok, olvasom már rég az itteni fórumokat, igazából nem tudtam pontosan eldönteni hova írjak, mert van majdnem két egyforma oldal.
Van egy kislányunk aki most lesz 1 éves.

Üdv Teofil
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 18, 14:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dehogyis hülye....
ez teljesen normálisnak mondható az ő korában
Zsombi is csinál hasonlókat, meg Csucsu is csinált...igaz a Csucsuét nehezebben viseltem, de most már tudom mi várható.
ők még nem tudják másképpen kifejezni magukat, és valahogy csak kell próbálkozni...
amúgy én is kivárom soxor, cagy a kezébe nyomok 1 kekszet, vagy kiflit, aztán lehet visítani.. Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 18, 13:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzska közsi, azért ez jól esik, hogy talán annyira nem utáltok.

Hisztire meg néha felidegesit akkor csapkodok neki, vagy hangosan szólok rá. Ez gáz, de idegesit annyira, hogy igy török ki.

Néha meg megvárom mig abbahagyja, fapofával.

Ma is reggilénél adom neki kanállal a yoghurtot, egyszer csak hátravágja magát és ordit, fetreng, várok-várok, csak megkérdeztem tőlle, hogy abbahagytad?, erre rám nézett, vissza ültettem nonrmálisan, elhallgatott, és újra adtam neki a yoghurtot. Ki érti ezt? Hülye....
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 18, 13:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hisztire semmit sem lehet tenni, csak a kivárás, esetleg elterelni valami másra a figyelmet, vagy csak egyszerűen nem észrevenni, hogy hisztizik, bár fogalmam sincsen ? idők kortól válik be a nem foglalkozom veled című téma...
Tündikét néztem én is a Bendi bulis képeken, kis csokis pofi...és micsoda loknijai vannak már..nem semmi kiscsaj ő sem. és azok a szép szemek... Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 18, 13:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Bocsi hogy eltüntem, közben Tündi lázas lett szerdától. Nagyon rosszul volt, de már amár egész jól ban, kapott gyógyszert, a torkára mert az is piros volt. De amiota beteg nagyon hisztis nem eszik nem iszik semmit szinte, ha elé rakjuk a kaját csak kostolgatja, ha segiteni akarunk neki, ogy hogy egye, akkor orditva hisztizik, áhh,,nagyon fárasztó mostanság, ide alig jutok. Sajnos.

Azért örülök hogy ide is irtok, bár nem sokan, és nem sokat, talán nem fog bezárni a bazár hogy ez nem megy annyira.

Benid tényleg nagyon aranyos volt a szülinapjhán, és tényleg jók lettek a képek, bár azt sajnálom, hogy a másik topikban engem meg sem emlitenek, vagy Tündit.

Ennyire utál mindenki?
És csak azért mert álitólag én bántottam meg Deliaht?

Hisztire mit lehet csinálni, ti hogy kezelitek ezt?
Gree

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 17, 15:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Noémi: a képek alapján jól sikerülhetett a szülinap. Bendi nagyon drága még mindíg.
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 16, 14:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Láttam a másik fórumon a Bendi szülinapi képeket, nagyon aranyosak a srácok!

Goofyka - meggyógyultál már ?

Noémi - átköltöztetek ?
Vissza az elejére
galamb

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 15, 22:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Megvan végre az új gépem, a régi teljesen meghalt néhány ezer fotóval együtt:cry: Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad !

Szóval nem valami nagy lelkesedéssel olvastalak benneteket, nem semmi csajok vagytok Shocked Shocked ! Véleményem persze van...no comment!
Vissza az elejére
fodorjudit

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 14, 08:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Hosszú ideje most jutottam gép elé! Örülök, hogy már vége ennek a vitának, a megoldásnak nem annyira! A véleményem már inkább megtartom magamnak!

Bendi drága!

Nagyon nagyon boldog szülinapot kívánunk!
Alex, Patrik, Judit

[^]  
Vissza az elejére
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 14, 00:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi Goofyka! Remélem ma is jót alszik Tündi, mint tegnap. Várjuk a Bendiszülinapos képeket!

Én akkor voltam így, hogy baromira felfáztam amikor Dorci a pocimba volt. A mostoha körzeti doki meg se nézett, csak elzavart a nőgyógyászhoz, az meg adott valami antibigyót, és pikk-pakk elmúlt. De normál esetben (amikor nincs baba a pocimban) nem szoktam elmenni ilyesmivel orvoshoz, csak iszok, mint a gödény. Az jót szokott tenni. Meg hogy valami meleget csavarok a hasamra ha alszom olyankor.
Vissza az elejére
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 13, 21:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocsánat megint eltüntem, ide oda kell rohangálnom mostanság, albérlet, meg lakás ügy.

Meg az a fránya 9eFt-os paucs is feltörte a lábamat, és nagyon fáj. Pedig Dr. Batz-os, gondoltam jól járok vele, de soha többett nem veszek ilyet. Maradok a szar kinainál, az legalább nem töri fel.

Köszönöm a tanácsokat, a sok viz ivás kicsit segitett, már nem fáj annyira ha wc-zek.

Évike tök ari a távirányitóval. Az oltásokat meg inkább nem fogom beadatni neki, félek a következményektől.

Szilvi tök jók lettek a képek, ari Dorci, láttam a másik topikba.

Kedden Bendi szülinap volt, tök jó volt, majd ha ráérünk bizots lesz kép is. Utána mi még mentünk nagypapit felköszönteni, Tünsi alig aludt. Éjszaka végig laudta az éjszakát, a saját ÁGYÁBAN.

Kiváncsi leszek a mára.
De remélem igazatok van és megoldodik ez a z alvás probléma.

Most megyek mert kezdődik a Heroes.
Szép álmokat.
evinene

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 13, 15:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok szép napot kívánok mindenkinek!!

Ma találkoztunk egy nagyon ari anyukajelölttel ( lombikozni fognak ha az anyagiak is összejönnek) Képzeljétek ott nem esett, a párja meg nagy addodással közli hogy vigyázzunk mert szakad az eső ja egy kerülettel arrébb volt a 13.ban mi meg majdnem Dunakeszinél Újpest 14-es villamos végállomásánál Razz Razz Razz
Amikor hazafelé tartottunk a villamossal rögtön kiböktem , hogy na nézsd csak a Béke térnél már volt zuhi

Szilvi köszike látod a kicsik milyen ügyesek tudnak lenni én is múltkor kisfiamat gyanúsítottam meg hogy biztosan Évikét ő piszkálta aztán ki is derült , hogy Évike magától fordult abba az írányba Razz Razz

Jó étvágyat kívánok az ebédhez útólag is Razz Razz Razz

[^]  
Vissza az elejére
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 13, 07:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szép napot mindenkinek!

Látszik, hogy profi távirányítós már Évike is Smile A mi távirányítónk is így néz ki. Samsung ?
Én meg Rékát büntettem meg mindig, hogy bekapcsolja a TV-t, Réka meg mindig mondta, hogy Dorci volt. Persze nem hittem el, mert mindig pont mesecsatornán volt, amikor bementem.
Na, a múltkor, ahogy Rékáék kirándulni voltak a sulival, Nyuszi megint megkaparintotta a távirányítót, és ahogy bementem ment a mese a TV-ben. Akkor jöttem rá, hogy a 10 egyszámjegyű gombból 4 mesecsatorna, úgyhogy akár Dorci is tud magának mesét csinálni tényleg. Rögtön vissza is vontam Réka büntetését Smile
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 23:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[^]  

Így fogja a lány a távírányítót Smile Smile Smile Smile Smile

[^]  
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 18:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Anita itt vannak a példák hogyan kell színesben vagy vastagon írni vagy mindkettő de ez meghatározott sorrendet kíván

Hozzászólások formázása
A hozzászólásokban a fórum programja lehetőséget biztosít a betűk
- színének, [color= szín angol neve] szöveg [/color]
- méretének, [size= …] szöveg [/size]
- vastagságának, [b ] szöveg [/b]
- jobbra döntésének, [i ] szöveg [/i]
- aláhúzásának [u ] szöveg [/u]
beállítására. (A megjelenítés érdekében a formulákba felesleges szóközöket tettem, ezek NEM kellenek a parancsban!)

Fontos: ha a szögletes zárójelek akár egyike is hiányzik, a formázás nem jelenik meg. Teendő: a billentyűzeteden kitörlöd a szöveg környékéről a formázást biztosító parancsokat, és újraformázod a szöveget a gombokkal. Bátrabbak a zárójelek begépelésével is próbálkozhatnak Wink, a szögletes zárójeleket az Alt Gr + F illetve Alt Gr + G billentyűkombinációkkal tudja elővarázsolni

[^]  
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 17:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok szép napot kívánok mindenkinek Exclamation Exclamation Razz Razz Razz Razz Razz

Én is végeztem már mindennel voltam vásárolni a Dm-ben a kuponkáimat váltogattam befelé meg gyüjtöttem a kb 5könyvbe pontokat is Razz Razz Razz

Szerintem fejlődés ugrásban van a lányod Goofyka sok az új élmény és csak anyáékkal tudja feldolgozni lehet ezért van ez az új alvási szokása
És ne aggódjál Zsoltikámmal 3éves koráig együtt aludtam 1éves korától amikor kinőtte a kiságyat nem volt ágya nem fogja megszokni a lány kisfiam is már szeret külön aludni az ő kis vacokjában

Ja akiket érdekel ezért lehet beadatni a pneumo elleni védőoltást is nemcsak a másik agyhártya gyulladás ellenit(

http://www.babaszoba.hu/topics/articles?aid=241

részletesen kifejti a betegségeket amiket okozhat ez a kórokozó

Noémi bendinek boldog első szülinapot lény üdvözölve az 1évesek táborában

Anita egy trükk amikor kijelölöd a két közé közvetlenül írjál ne elé vagy mőgé kb 6hónapomba került mire rájöttem és van egy olyan hogy FAQ ott leírja részletesen így jöttem rá a minta is meg van csinálva hogyan lehet színessel írni vagy vastagon van egy sorrend csak akkor sikerülhet

[^]  
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 543, 544, 545  Következő
2 / 545 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés