Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
2006-os nyári babák
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 543, 544, 545  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 13:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Goofyka, meg a kamillás ülőfürdő is segíthet...
nálunk sincsenek kitiltva a skacok, de Csucsu egyre kevesebbet jön át..Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 13:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Alvás dologhoz nem tudok hozzászólni, mert mi együtt alszunk még mindig, éjjel ebben a melegben ébred Dorci van, hogy óránként is, de néhány szippantás után vissza is alszik, én meg jóformán magamhoz sem térek ennyi idő alatt, úgyhogy nem zavar. Majd nemsokára - amikor már tud lelkesedni érte, veszünk neki egy jó kis gyerekágyat, és onnantól az lesz a helye. Persze kitiltva sosem lesz a mi ágyunkból sem, mint ahogy a nagyok sem voltak soha, de ahogy nőnek, mégis egyre kevesebbszer jöttek.

Noémi - klassz, hogy ilyen ügyesen alszik Bendi. Azért én sem bánnám, ha Dorci átaludná az éjszakát.

Goofyka - igyál nagyon sokat, az jót tesz ilyenkor. Hamarosan Tündi is rájön a járás ízére, tuti. Nálunk Gyuszus 14 hónaposan indult el, Réka 12, Dorci meg 11 (ha az ágyon járást is beleszámítjuk, akkor 10).
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Gree

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 13:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Noémi: Nyugi nem.....
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noarozsa

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 11:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi is egy szobában vagyunk (még) de Bendi végigalussza az éjszakákat, kb 8-1/2 9től reggel 8ig tutira.
Szerencsém van ebből a szempontból, meg napközben alszik 1* 1,5-2,5 órát.
Bendi 2006.06.12. 18:40, 2950g, 52 cm
[^]   Hanna 2010.05.21. 18:30, 3286g, 52 cm
[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 11:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Noémi ne törödj vele szerintem ugy is azt gondolnak amit akarnak, nem tudod megváltoztatni. Én szeretlek téged, szerintem vannak még akik igy gondolják.
Itt most engem utálnak, azért.....amiért, de hiába mondom, hogy én csak ezt meg azt szerettem volna, azt hiszed elhiszik? Hát nem, meg van a véleményük rőlam és kész, ha nekik igy jó akkor legyen igy.
Én akkor is néhány emebert ugyanugy kedvelek mitn eddig. Aki meg engem nem kedvel, én sem őt. Ennyi.

Álmatlan éjszakát is probáltuk már, sajna nem jött be. Majd védőnénivel konzultálok, bár ő sem fog enek örülni. De ez van.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
noarozsa

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 11:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lányok! köszönöm mindenk a köszöntéseket, aranyosak vagytok!
Remélem ti nem az alapján ítéltek meg engem, hogy kivel barátkozom, és ha esetleg neketek ő nem szimpi akkor én sem... Sajna ez nekem így jött le.

Mi már a költözés közepénél tartunk, a héten meg már el is költözünk végre.

Goofyka - szerintem egy két álmatlan éjszaka után már sima ügy lenne, persze azt előbb át kell vészelni, de mi is csináltuk ezt amikor Bendi hajnali evő volt.
[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 11:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már mindent kiprobáltam, hagytam sirni, cumival probálkoztam, áhh nem megy. Annyi helyünk meg nincs hogy magam mellé tegyek egy ágyat, vagy szivacsot. Erre már én is gondoltam, hogy léezsedem a kiságy egyik oldalát és odatámasztom amiénkhez, de sokan lebeszéltek róla, hogy az ugy nem stabil. Mert nem átalakitható ágya van.
A kúp sem segit.
Klinikai eset.

Már alig várom hogy költözzünk.

Azt hiszem felfáztam vagy elkaptam vmit, fáj ha pisilek. Tudtok rá vmit?
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 10:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

úgy nehéz lesz...bár ha esetleg a kiságya mellé tudnátok letenni valami szivacsfélét, és ha felkel Tündi ott összebújni vele...onnan hamarabb vissza tudod tenni az ágyába, és talán nem is ébred meg...
bár nálunk külön szoba van, és ez így működik, náluk van a szivacs...
Csucsunál 1 szobánk volt, de ő nem volt ilyen visítós, ha felriadt elég volt 1 simizés.

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 10:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzska nem külön szoba, nincs külön szobánk, egy szobában van minden. Nappali, háló, gyerek birodalom.
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 10:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

külön szobában alszik Tündi??? mármint külön szobában van az ágya?

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 10:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok! Olyan meleg van kinn!

Evinene tudod hogy felesleges volt a pü, most már hagyjuk, jó. Évike nagyon ügyi, hamarosan mindent fog csinálni, gondolom, hogy akarnál te is több babut, mindenki igy van ezzel.

Noémi neked nem irok semmit, mert csak, meg amugy is, meg tudod hogy mit gondolok, meg ma ugy is megyek felköszönteni Bendust!!!! Itt nem kap semmit, de ott, huhuhhh!!!

Timso köszönjük a meghívást, szerintem jót csináltál, ott leszünk.
Danika meg hát nem is tudok mit mondani, irigykedem. Tök jó hogy igy megy már. Bárcsak Tündi is menne.

Szerintem még ő akkor sem fog elindulni amkior én kicsiben, én állitólag 13 hónaposan indultam el.

Anita nektek is gyratula Flóra lépéseihez, majd kaphatnánk néhány képet róla?

Jaj lányok segitsetek, tanács kéne: Amiota 1 éves lett nem alszik az ágyában éjszaka, csak velem hajlandó aludni. Igaz fürcsi után mindi az ágyába tesszük le, és el is alszik, de felébred, sikitózva ordit kb 11-hajnali 2 között. amikor oda megyek hozzá, kiveszem, ujból elringatom, elalszik az ölemben, leakarom rakni és már ordit.
Probáltam hogy oda teszek neki egy hálóingemet, igy aludt is, de csak egyszer aludta végig igy az éjszakát, azota sem válik ez be. Mit csináljak?
Nem akarom hogy hozzászokjon, mert már hozzászokott, mi lesz később, nagyobb lesz, és nekünk meg amugy sem lesz magán életünk?
szbanita

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 09:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem nem megy ez a beszúrokm meg s7zíneset írok. sose csinálja pedig tényleg kijelölölm
^]   [^]  
Vissza az elejére
szbanita

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 09:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

BENDINEK NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!!!!
^]   [^]  
Vissza az elejére
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 09:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bendinek nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánunk!
[^]  
[^]  
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 08:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bendi Drága: Isten éltessen első születésnapodon!!! Kívánjuk legyél nagyon boldog!!! HAnka, Gree

[^]  
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 07:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timso, ez csúcs!!!! gratulálok Daninak, meg nektek is persze, hiszen csak örökölte ezt valakitől..Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
timso.1980

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 07:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 06:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szilvi, nekünk minden alacsony ami a vasmegkötéshez tartozik... összesen 8 csillagunk van a véreredményben, és ebből 3-4 teljesen le van maradva. Bár azt is tudom, hogy általánosságban vannak az eredmény-határok, egy csecsemő más, de láthatod Dorci eredményéhez mennyire le van maradva az Öcsié. vagy Öcsijé Smile inkább az 1, jó, nem?

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 06:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bendi Baba: isten éltessen első szülinapodon, nőj nagyra anyukád legnagyobb örömére!!!
[^]  
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 06:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Bendi baba!
Kívánok Neked nagyon boldog 1. születésnapot!!!!
[^]  
[^]  

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 23:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

noarozsa 2009ben de ezt úgy számítottuk ki páromal hogy pesten sok az ügy és így de lehet hogy már ősszel jön a papír mint 2002ben is ez volt úgy kapott még 3hónap haladékot

köszi hogy szurkolsz igen Évike miatt kéne még hogy velünk legyen de remélem csak ősszel jön az a papír

[^]  
Vissza az elejére
noarozsa

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 22:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én ezekhez a szintekhez nem tudok hozzászolni, mert nekünk születése, illyetve a 2 bnapos kórházi nyaralás óta nem csináltak vérképet se, mondjuk elvittem szemészetre mert nekem rossz a szemem de az övé mint a sasoké Very Happy .
[^]  
Vissza az elejére
noarozsa

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 22:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Évinéne ne izgulj! Nem, úgy volt h csak 2008-ban kell mennie? Na de drukkolunk h ne kelljen!
[^]  
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 22:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szilvi nekünk azt mondták hogy 120tól jó a Hemoglobin és a reff tatomány is ez Évike papírjain Laughing Laughing Laughing Laughing

19,2a vasa na én ezért nem értem az étvágytalanságot de tényleg nem fér bele több kaja ma meg is kaptam mindent kihányt az utolsónál Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Ja igen akiknek nem jött meg már ( késik ) nem úgy mint Szilvi, hogy még azóta sincs meg amióta dorcija él Laughing Laughing Laughing
szurkolok a babához

Én is szeretnék még de hát bizonytalan minden és ez is sok lesz ha egyedül maradok 1évig( ma is jött egy hivatalos papír és összerezzentem na Zsolti menned kell, aztán nem az jött hanem más hivatalos papírka

[^]  
Vissza az elejére
noarozsa

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 22:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timso - lehet te teszed jól és nem írsz véleményt, nekem is azt kéne lehet......

Timsótesó - egyetértek veled!

Szilvi - Bizti nagyon finom kis puszikákat kaptál Dorcitól,én is szeretnék, de csak levegőbe puszit kaptam eddig Very Happy az is valami...

Gree - lett teszt? Nagyon tetszik a gyöngyöd!

Goofyka - na jó most már hagyjuk ezt, nyugi van..
[^]  
Vissza az elejére
timso.1980

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 22:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Sikerült este lekamerázni Dani lépegetését, de most hulla fáradt vagyok, meg fáj a fejem meg a derekam. A szokásos!

Ha lehet én ebből kimaradnék, van véleményem, de leírni nem akarom.
Csak annyit, hogy azért tegnap este óta vannak kissebb sírhatnékos időszakaim. Felnőttek vagyunk vagy mi?????
De nem is érdekel a dolog. Csak egy kicsit csalódott vagyok, de ez az én kis naivságomból fakad........

Jó éjt Mindenkinek!!
Vissza az elejére
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 22:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzska - itt bújom Dorci leleteit, de csak az egyiken találtam olyat, hogy "Vas" , az Dorcinak 10,3 volt, és 5,4-28,6-ig jó. Nekünk a HGB-nk volt alacsony 110-113 (123-153 a jó) , azért kaptuk a Maltofert.

Itt meg úgy besötétedett negyed 8-kor, mintha már 10 óra lenne, dörgött, villámlott, fújt a szél. Szerencsére Gyuszó még el tudott menni a tejért, de aztán bizony jó nagy zuhé volt.
Vissza az elejére
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 22:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Huuh sok a fantáziája a másik topik létrehozójának: "Új 2006-os nyári babák". Csak ugy elmondom, hogy a moderátorok ennek nem fognak örülni, nem lehet két hasonló nevű topikot létrehozni. Talán egy kicsit szét kéne nézni ez ügyben mielőtt cselekedne.

Szép lesz ide-oda irogattok majd. Nem lenne egyszerűbb itt maradni? Vagy akkor lehetne a neve inkább csili-vili topik, akkor nem zárják majd be.

Én is gondolkodtam ezen hogy nyitok új topikot, de mivel mondtam az illetőnek, hogy akár nyithat ő is, erre rá is kapott. Amugy meg én hoztam létre anno ezt a topikot, nehogy má én menjek el innen, mert vkinek nem tetszem.

ÉS még annyi csak hogy lássátok nem csak én vagyok a hibás ebben a veszekedésben, nem én irtam csunyákat, nem én sértettem meg több mindenkit, még mindig állitom a véleményemet fejeztem ki. Amire sok ember megsértődött. Tehát amint látom velem van bajotok, azért sem maradtok itt, inkább elpártoltok máshová, nemhogy rábeszéltnétek az illetőt, hogy nem kéne felhúzni magát olyan dolgokon, ami valójában megsem történt, és mehetne minden a régiben.
evinene

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 21:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szilvi az tényleg jó lehetett( Évike is ma sokat nevetgélt az apját tapicskálta lábaival

Itt csak fúj a szél akkor most délre vonult el alattunk a vihar ilyet Laughing Laughing Laughing Laughing

felhőfoszlányok az égen ennyi Razz Razz Razz Razz

[^]  
Vissza az elejére
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 21:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A törcsiket sikerült beszedni 5 perccel a vihar kitörése előtt Smile Már be is vannak hajtogatva a helyükre Smile

Jobbulást Évike pocijának!

Anita - Dorci is állandóan cicin van Smile Időnként már tényleg terhes tud lenni a dolog, de látom rajta, hogy ő meg annyira, de annyira élvezi... Úgyhogy még pár hónapig bizti szopizunk.

Elég sz@r napom volt ma - és nemcsak a fórumos balhé miatt, de este minden jóra fordult. Ha tudnátok milyen fincsi babapuszikat kaptam Dorcitól... Smile Smile Ez javította meg a napomat Smile

Nekem semmi bajom sincs egyikőtökkel sem, úgyhogy én ezentúl mindkét topicot nézni fogom. De remélem nem lesz később egy 3., 4. , 5., stb topic is, mert már az is nagyon szomorú, hogy ketté szakadtunk.
Nem érdekel, hogy ki volt az oka - a gyerekeimnek is ezt szoktam mondani, ha veszekednek, hogy én nem tudok, és nem is akarok igazságot tenni olyan dologról, amit nem láttam a saját 2 szememmel. Márpedig a lényeget, az összeveszés valódi okát szerintem mi kívülállók nem tudtuk meg, a villogás csak ál ok volt. Nálunk egyik monitoron sem villog és nem is zavaró, pedig a régebbi már több mint 3 éves, de jól vannak beállítva.
De nehogy leírjátok a valódi okot, mert akkor újra kezdődik minden. Téma részemről mostmár tényleg lezárva !
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 21:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok szép estét kívánok mindenkinek!!! Razz Razz Razz Razz Razz

Lánykám az egész vacsit kibukta de tudtam az okát ma még nem kakilt és ha nem teszi akkor pocjija van tele
kikakiltattam és eltűnt a szélcső Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad mindenhol keretük és a legjobb hogy 1négyzetméteren belül nincs ám meg a pelusában a ruhák között mindenhol ja még a fördőszobában is mert utána kiszoktam mosni8 vízzel a belsejét Razz Razz Razz Razz Razz

[^]  
Vissza az elejére
noarozsa

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 21:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello mindenki!

Csak egy uccsó hsz ehhez a témához:

Zsuzska - te valóban nem láthattad akkor Delilah hsz-t, amit küldött (megjegyzem én nem privizek), és elég felháborító stílusú és tartalmú volt amit nem tűrök el senkitől sem, gondolom te sem türnéd el, vagy mégis??
[^]  
Vissza az elejére
delilah

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 20:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

új topic megnyitva, no comment....

Noémi! Undorító, ahogy a hátam mögött fikáztad a kisfiamat! Azt ajánlom, kerülj el jó messzire!

A hozzászólás legutóbb delilah által 2008, Jún. 14, 15:27-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 19:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsombi is ezt csinálja...bár inkább a kádban nem úszom meg szopi nélkül.lassan melltartóban megyek fürödni.
ma volt a vnéni, mondta, hogy lassan jöhet az elválasztás, de én sajnálom szegényt, bár tény, hogy a z eredeti minimum szopis időszakot 3*-osn túlteljesítettem.

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
szbanita

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 19:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Irigy vagyok a kistesók tervezgetése miatt. Nálunk ilyen sajnos nem lesz. Sad Boldog vagyok hogy ez kettő kistündérke is megadatott nekünk.
Bár erőm se lenne most hozzá szerintem. Flóra most hogy beteg volt szinte állandóan szopizna. Nagy ívben dobja el az üveget löki el a poharat. szint e könyörög na adjál nekem cicit Smile
^]   [^]  
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 19:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szilvi, akkor megnyugodtam, hoyg lesz mibe törölközni estére. Smile
jó kis napotok volt ma is. ÉS gondolom oltári megkönnyebbülés, hogy le van adva a pályázat.
Én is csak arra várok, hogy tanácsadás legyen, és megyünk is az redménnyel, reményeim szerint holnapután..
nálunk most egy kis szünet van, mivel július-augusztusban kéne foggania a babának, hogy leányzó legyen... Smile szóval most gyorsan stop van..Smile
szerintem mi is maltofert kapunk majd.

Gree, ügyes vagy, de engem nem tud kikapcsolni a bingyizés, egy ideig talán elvagyok, csak türelmetlenné válnék a végére, vagyis sejtem..
Akkor Hanki is hamar eltipeg nemsokára..hű, ezt nagyon érdekesen sikerült leírnom

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 19:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kész lett a pályázat végre, Api el is vitte beadni. Egy gonddal kevesebb végre... A törölközők is megszáradtak. Tán ki kéne mennem beszedni, még a harmat előtt...
A zenesuli évzáróján is túl vagyunk Smile

Zsuzska - Dorci is eszik Maltofer cseppeket, hetente 1-2-szer jut eszembe általában, hogy adjam neki. Símán megissza, ha a vizébe csepegtetem a kávéscsészéjébe.

Mensi - nekem még sehol semmi mindig. De a sűrű szopira és a Cerazettre fogom. Másra úgysem tudom...

Gree - ügyi vagy, nagyon jól néz ki az a karkötő Smile

Könyörgöm lányok nyissatok inkább egy dühöngő topicot ott kapjatok hajba, itt meg törjön ki végre újra a béke !
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 18:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzska: NE tudd meg milyen jól kikapcsolja az agyam a gyöngyizés. AMit láttatok az az első ilyen művem azóta már sokkal szebbeket is csináltam.

Timsótesó: nincs hozzá merevítőm csak úgy simán fűzöm.
Egyenlőre magamnak gyártok, hogy minden ruhámhoz legyen. Meg persze a családom nőtagjainak ajándékba. Ha már magamnak unom akkor majd eladásra is készítek.

Anita. Nagyon ügyike Flóra. Mi még csak 3 lpést megyünk önállóan, meg persze kézenfogva azért többet.
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 17:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

régen én is gyöngyöztem, bár nem ilyeneket csináltunk a suliban Smile
most már nem lenne hozzá türelmem.

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 17:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree képzeld Nóra húgom is ebben utazik csak hobby szinten de it a másik tociban hordja Anincsn a karkötőt amit húgom gyártott Laughing Laughing Laughing Laughing

[^]  
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 17:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ja, így már értem, mármint Flórát..azt hittem, olyan maga előtt tologatósról beszélsz...
tényleg nálatok volt a himlő is, a cégeskocsi meg tényleg nem rossz...sajnálom,hogy nem kaptatok.
és remélem,hogy igaza lesz a jósnőnek.

most

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
szbanita

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 16:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

babytaxi formájában. Wink
gyógyulnak a pöttyök. szomorú vagyok mert a apa munkahelyén cégesautó osztás volt és reménykedtünk hátha neki is jut egy de sajna nem.Pedig megérdemelné ....
A lakáseladással is szenvedünk bár tegnep egy jósnő megjosolta hogy ősszel áron el tudjuk adni.
^]   [^]  
Vissza az elejére
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 16:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzska én sem sértődtem meg, de akkor minek hozod elő ha túl kéne már lépni rajta?
Igen meg lehet hogy épp a Deliahtól Noéminek való hozzászólás miatt, nem vettem észre mit irtál, bocsi. De ugy látom te meg azt nem láttad mit irt Deliag Noéminek. Tudom, hogy Annácskát véded, csak tudnám miért, mert én senkiről róla sem mondtam itt semmit. Ő fogta magát és igy döntött.

Na én ezt befejeztem.
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 16:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Anita köszi..
veletek mi van??ezek szerint Flóra szárnyakat kapott??? Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
szbanita

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 16:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Visszaolvasgattam kicsit... jó kis ribillió .
Zsuzska részvétem.
Gratulálunk az első lépésekhez. Nekünk ez még csak akkor megy ha toljuk a baby taxit de akkor nagyon.
^]   [^]  
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 16:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én nem vagyok megsértődve csak kezdek belefásulni ebbe az egészbe. valahogy át kéne már ezen lépni nem?
Csak ezért írtam amit írtam, mert ezeket már ma 1* elbeszéltem.
Csak úgy látszik rám sem figyelnek eléggé...és a mosolygás a végén nem sejtetet semmit???
Kár, hogy ennyire mindent magadra veszel. Pedig ebben nem volt semmi bántó, szerintem

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 16:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Goofyka, az hogy Ti mit priviztek nem az én dolgom, nem is tartozik rám...ki is akarok ebből maradni, de azért nem hiszem, hogy szenvedő alanyai vagytok az egésznek a Noémivel..mindenhez 2 pólus kell....én hagyom, hogy elmondja bárki is a véleményét, de azért mégiscsak lehet ezt másképpen is, nem egyből a másikra ugrani.
Szerintem itt már régen nem a véleményről van téma. Itt már másról van szó. de eddig is többet foglalkoztam ezzel, mint kellene.

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 16:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzska megne egyél, mit sértődsz meg már na!!! Kérdezni sem szabad?
Akkor elárulnád mit szabab, ha már olyan okos vagy?????
Segitenem sem szabad, érdeklődnöm sem, döntsd már el mit akarsz, beszélgetni vagy beszólógatni????
Goofyka

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 16:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzska nyugi, nem tudsz másról ugy néz ki. Annácska miket irt Noéminek, meg nekem mit küldött pü-ben vissza.
VÉLEMÉNYE van mindenkinek, miért nem hagyod hogy más is elmondja?
Timsotesó gondolom most látta, igy leirta a véleményét, de ennyi, most már nem fogunk róla beszélni. Ugyhogy maradj és nyugi.
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 11, 16:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Goofyka, ha figyeltél volna Rám is ebben a fene nagy balhézásban, akkor tudnád mit eszik Zsombi, és mivel csk készülünk a státuszra, ezért még semmilyen szert nem kapott, nem ájuldozik bőrszine szép pirospozsgás... Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska

A hozzászólás legutóbb Zsuzskanéni által 2007, Jún. 11, 16:31-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 543, 544, 545  Következő
3 / 545 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés