Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
2005. Nyári babák
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 362, 363, 364  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Csmarti

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 13, 20:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Minyu!
Megértem, h. szereted Very Happy!
Akinek csicsás, az ne nézze Laughing!

Márti
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
minyu

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 13, 20:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én inkább csak képet teszek fel Smile
Kicsit csicsás, de úúúúúgy szeretem Very Happy

[^]  

pusz mindenkinek

[^]  
[^]  
[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Banett

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 13, 19:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Barbi
Teljes szívemből szóltál!

TÁMOGATOM A ZÁRT TOPICOT!
És szeretném végre én is, hogy újra csak azokról a dolgokról olvassak, amik VELÜNK, BABÁINKKAL, CSALÁDAINKKAL történik a hétköznapokban (jó - rossz egyaránt!!!). Ha kell legyen mézes-mázas! Wink
_Barbi_

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 13, 19:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nem irok semmit, csak annyit,hogy áldom a számitógép kitalálóját amiért létezik scroll dwn...
Mert én ugyan végig nem olvsom most már ezt a sok vitát, elejétöl kezdve elegem van belöle.
Nem értem,miért nem lehet abbahagyni, vagy felfogni,hogy ide azért járunk,mert a gyerekeink egyidösek, és nem azért,mert mindenkinek mindenröl ugyanaz a véleménye.
Tegnap nosztaligás hangulatom volt,elkezdtem a Babaneten a topikunkat olvasni az elsö sortól kezdve. Hát lányok, lehet valakinek az a mézes-mázos stilus, de olyan más volt még akkor. Csak pocakokról volt szó, és szeretve szóltunk egymáshoz.
Aztán megtaláltam a panaszkodós oldalt, emlékeztek rá???TAVALY NOVEMBERBEN már ugyanez az "anyázás" ment itt...

Szóval nincs új a nap alatt.
Azért remélem aki akart elment,aki meg marad, most kezdjünk tiszta lapot,és elöre! Jó???

Barbi
Mzx

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 13, 19:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kerkyra, én is lemaradtam Sad.

Márti, elegem van, nálam is betelt a pohár, úgyhogy én benne vagyok a zárt topicban! Sad

[^]  
Vissza az elejére
Kerkyra

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 13, 19:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vikó!
Igen, sajna már letöröltem. Úgy éreztem, nincs helye a mocskolódó szavak közt. Sad
Vissza az elejére
vikó

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 13, 19:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Juj, ez már tényleg kicsit sok... Sad

Wica!

Videók nagyon tetszenek! Smile

Kerky!

Sajna nem tudtam elindítani amiket feltettél. Letörölted közben? Sad

Most megyek is, fürdetés következik.

pusza:

Viki

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
1én

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 13, 17:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Régi topikosok ne olvassátok.....pls!

Dorka és Tsai!

Köszönöm, hogy fogadatlan prókátorként nevemben és még sokak nevében írtál; bár erre én nem kértelek... Ezért a jövőben ne általánosíts, ne próbálj saját gyávaságod árnyékából a névtelen tömeg látszólagos ereje mögé elbújni! Ha van valami a begyedben, ereszd ki konkrétan, úgy, mintha valóban te mondanád --> ne mások nevében írkálj!

Bizonyára ismered a mondást: "Ahol eszünk,oda nem sz@runk!" ---> Ha ahhoz nincs arcocskád, hogy be-beírkálj a topicra, akkor légyszíves ne fekáliázd össze! Ha mégis kibukik belőled a csordultig lévő fent említett tartalom, tedd ezt meg "otthon" = a saját topicodban! Ott úgysem tűnhet fel, mert mint írtad Timmbának: "meg is jelentél ott...kavarni a szart...". Nos valamit kavarni valahol csak úgy lehet, hogyha van ott az a valami... Ugye érted?! Ha nem (amit inkább sejtek alábbi írásod árnyaltságából következtetve), megvilágosítom: Fekália van nálatok...

Nos, ha már látatlanba is képes vagy szimpátiát éleszteni magadban topicba írok iránt, akkor nyilván megvan az a képességed is, hogy pszichoanalízist állíts fel. Bizonyítottad eme zsenialitásod azzal, hogy néhány hozzászólás után kapásból megmondtad mi a baja Timmbának... Ez egyszerűen lekörözi Dr. House zsenijét! Csak így tovább és közeledsz a célodhoz: a kategorisan leírható antiszocialitáshoz...

Van még pár gondolatom az irományodhoz, de tartok tőle, oly mértékig kellene leegyszerűsítenem a választ, hogy az komolyan közelítene stílusában a vulgalitáshoz. Ezért csak annyit: Le az álszentséggel, a "nyomizással", a sunyisággal...! Vagytok elegen (mint mondtad: legalább 3 topic-ra valóan), alakítsatok másik topicot, foglaljátok le ott magatokat, ne rontsátok el mások örömét! Ellenkező esetben lehet, hogy átmegyünk mi is és odasz&runk a küszöbötökre!
Vissza az elejére
Csmarti

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 13, 17:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Wica!
Nem. Nem hal meg a remény Very Happy!

M
Vissza az elejére
Csmarti

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 13, 17:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mégis csak kellene az a bizonyos zárt topik ... Sad
Vissza az elejére
Wica

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 13, 17:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dorka35 írta:
Talán nem ártana, ha itt is bátorságra kapna néhány régi topikos is, nemcsak a jöttmentek...

Tudod, drága Dorka!
Néhányunkból nem a bátorság hiányzik, hanem egyszerűen kerülnénk a meddő vitákat, mint ahogy ez is az.
És jó lenne, ha már valaki tiszteletben tartaná azt, amit mi, (akik még itt maradtak) szeretnénk. Hogy ígyekszünk szép dolgokra terelni a témát, remélünk és próbáljuk ezt a topicot helyrehozni....tehát jó lenne, ha ez a "Never Ending Story" befejeződne már!! És ezt mindenkitől kérem, ismerőstől és ismeretlentől egyaránt!!

Remélem, hogy nem hal meg a remény!..
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Vanda

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 13, 17:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kérlek Titeket, fejezzétek már be!
Miért kell mindig, újra és újra felvenni a kesztyűt? Question Question

A szép szavak, kedves kérlelések semmitmondóak voltak Exclamation

Most mindenki számbaveszi a sérelmeit és zúdítjuk sorra egymásra Question
Mi értelme ennek?

Vanda
Timmba

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 13, 16:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Drága Dorka! Én osztottam ki páratokat és jeleztem, nem olvasom a továbbiakat, viszont a profilomban akkor és most is jelen van e-mail címem (Babaneten is), amennyiben valakinek személyes mondandója lett volna, akkor van annyi sütnivalója, hogy oda ír. Nem tette! Szóval ennyi esze(d) van! Megérdemled!
dorka35

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 13, 16:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor mostmár merek én is írni, nem kell félnem, hogy vesztegetik rám az idejüket azok, akiket irritálnak a jöttmentek: nem ez az igazi nevem, most regisztráltam, csak azért, hogy leírhassam a véleményemet, azok helyett is, akik nem mernek jönni most sem, vagy kedvük, erejük sincs már...
Annakidején én is írtam a babanetre, és én is Hanee miatt nem jöttem ide...mindenki tudja, hogy rengetegen vagyunk így ezzel, 3 topikot meg lehetne tölteni velünk..mint ahogy indult is uj nyári topik a babaneten...Annakidején meg is jelentél ott, drága Timmba, kavarni a szart, csak miután kiosztottak páran, behuztad füled-farkad, és eloldalogtál...Talán nem ártana, ha itt is bátorságra kapna néhány régi topikos is, nemcsak a jöttmentek...
Mert tudod, mi a baj Veled? Hogy öncéluan, csak a pocskondiázás öröméért fitogtatod a stílusodat...

És, hogy én miért írok? Mert mindennap olvasom ezt a topikot, mert a fiam "idevaló" lenne, mert sokan szimpatikusak ismeretlenül is, sokat tanultam Tőletek...Nem ez az első ilyen jellegü vita, és nem is a második...csak a kiváltója ugyanaz a személy mindig...aki már többször fenyegetőzőtt, hogy nem jön többet, amikor néhányan meg merték neki mondani, aztán valahogy mégis mindig megjelent ujra...és ritkította tovább a topikot.
Szar érzés lehet, ha valakinek egyszercsak megmondják...az meg egyenesen bosszantó lehet, ha számára ismeretlenek teszik...Az ilyenekből az ember előbb-utóbb tanul...így, vagy ugy...Csak a nagyon fiatalok, és a buták futnak neki ujra es ujra...És ilyenkor kellene működnie egy természetes szelekciónak, a legtöbb topikban így van ez...
Kár, hogy itt nem működött, és szép lassan kihalt az élet.

Kitartást kívánok az ujjáélesztéshez azoknak, akik elgondolkodtak már azon, hogy anyák vagyunk mind, különbözőek, akiket a világ legcsodálatosabb dolga köt össze, és hozott ide.

ui. nincs a gépemen hosszu u.
Vissza az elejére
Banett

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 13, 15:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Márti! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Eszter dumája hihetetlen jópofa! A legjobb a gödröt beásítottam, meg a várva várt utca, amit megvesztek neki! Wink Smile Nálam ezek viszik a prímet!
Barátnőm kislányát kérdezte egyszer az apukája, mikor még csak 4 év körüli volt, mint Esztered, hogy házat vegyenek, vagy autót? Egyszerre a kettő nem fért bele a család költségvetésébe. Erre a pici lány le is adta azonnal a rendelést:
- Autót inkább, apa! De legyen olyan nyitott tetejű és benne barbie telefon. Laughing Laughing
Imádom az ilyen kis dumásakat!
Banett

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 13, 15:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kerkyra
Kár lett volna ezeket a képeket eldugni előlünk! Smile Irtó aranyos Zétény! Édesen pakolgatja a kis csülkeit! Wink Irigy vagyok még mindig - valószínűleg már az is maradok - azért a csodálatos környezetért, ahol éltek. Tök jó lehetett, ahogy sütögettetek!
Timmba

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 13, 14:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lányok, most kezdtem visszaolvasni, hogy valami jót is írjak Smile

Tehát így utoljára, aztán nem vesztegetem senkikre, jöttmentekre szavaimat:
Vivien (azaz így biztos nem hívnak téged), a sárdobálásra te is megjelentél, "felettébb okos" nő lehetsz (amennyiben nő vagy)!
Amúgy én 4 fórumon vagyok azonos Nicknévvel, e-mail és msn címmel, valamint lelőhelyem városával... ez már sok neked ugye? Úgy hiszem, te elolvasod a választ annak ellenére, amit írtál. Jellemző a pitiáner hozzáállásodra, de a többiek kedvéért inkább nem bocsátkozom részletekbe.
Most lehet örülni, mert Hanee nem jön! Kiváncsi vagyok, hogy te és a kis haverjaid miért nem hoztatok létre egy 2005. nyári babák szakadár topikot, ahol az azonos korú gyermekeitek mellet még a közös nevező: Hanee egyöntetű utálata? Valamint tényleg érdeklődéssel követem majd az "új-régi" - most csatlakozott - tagok topikunkon nyújtott teljesítményét.
Wica

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 13, 13:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kerkyra!

Köszi. És tényleg, ez az időszak (is) nagyon édes, de fársztó is, a lakás állandóan romokban, ahogy Banett is írta.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Wica

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 13, 13:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még egy szót a vitáról:
Pü-ben tisztáztuk a dolgot, és én értettem félre, miszerint:
saját szavaimat idézem: "Hanee-val sem értek egyet amikor a diploma meglétét valamilyen inteligencia quocienshez köti, ez nagyon nagy botorság!! Én most, 33 évesen fogom befejezni a főiskolát, nos, akkor ha ezt nem tehettem volna meg a körülményeim miatt, akkor hülyén halnék meg?"
Nos, a szavait rosszul értelmeztem, ezért bocsi!

A többit továbbra is fenntartom!
Kerkyra

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 13, 13:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Wica!
Haláli a két videó! Laughing
Ha belegondolok, hogy nemsokára Zétény is ilyen önállóan garázdálkodik majd... Alig várom! Very Happy

Banett!
Very Happy

Akkor a tegnapi képek, így telt a délutánunk.
Amíg folytak az előkészületek, majd a hús sült, addig Zétény eljátszott a járókában. Ha elunta magát, sétáltunk egyet, kicsit még ügyetlenül, de egyre jobban megy neki! Very Happy
[^]  
[^]  
[^]  
[^]  
[^]  
Ez pedig a ráadás. Wink
[^]  
Vissza az elejére
Csmarti

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 13, 13:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eszter aranyköpéseiből néhány:

"-Nagyi, mi az rajtad?"
"-Anyajegy."
"-Nagyijegy!?"

"A krém beszívta a bőrömet!"

"-Apa, mi az ott?"
"-Tüdőgondozó."
"-Tüdőmotozó?"

"Ott a rossz gyerekek kiásták a gödröt, én meg beásítottam!"

"Inkább azt szeretném tudni, hogy melyik utcát vesszük meg nekem."

"Megbocsátom Anyának, hogy esik az eső!"

Nos, most ennyi Very Happy ! Lehet, h. csak holnap tudok jönni legközelebb.

Sziasztok:

Márti
Vissza az elejére
Banett

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 13, 13:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Wica
Ez tündéri! Annyira ismerős, ahogy nálunk is Ábel tekeri a wc papírt, meg leszedi a zsebkendőt, és mellé még sorolhatnám, hogy miképp szedi szét a lakást apró miszlikekre. Smile Evil or Very Mad
Ez tényleg nagyon jó ötlet volt, hogy feltetted a videókat! Wink

Kerkyra
Ne kímélj minket, ide azokkal a képekkel!!!! Wink Smile

Márti
Már akartam kérdezni, hogy múlt héten nem voltál véletlenül a Lőportár utcában, szerdán? Annyira ismerős volt egy lány, totál rád hasonlított, de merszem nem volt, hogy odamenjek hozzá, szia Márti! Volt már ehhez hasonló beégésem. Embarassed Laughing

Képzeljétek, Ábel egy tünemény. Legújabb tudománya, hogy minden reggel, mikor felébred úgy kiabálja az anyát, mint egy kis partra vetett hal, aki a vízért kiabál. Elolvadok tőle teljesen. Embarassed Emellett igazi dumagéza lett. Jaj nekünk! Dirigál ezerrel, hogy oda és ide, meg ne. Szóval, kezdi észrevenni, miképp lehet minket "terrorizálni". Laughing Laughing
Wica

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 13, 12:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csmárti!
"Az én babám 2006. márciusi. Azért visszajöhetek, ugye"
Very Happy!

Egyéként:
"A remény hal meg utoljára! "
Hát igen, és épp ezért még itt vagyok és..kérek..
Kerkyra!!
Kérek képeket, please, please!
Próbáljuk feldobni a topik életét!

Én egy-két videóval próbálkozom:

[^]  
[^]  
Kerkyra

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 13, 12:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Márti!
Laughing
Vissza az elejére
Csmarti

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 13, 11:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kerkyra!
Az én babám 2006. márciusi. Azért visszajöhetek, ugye? Laughing (Vicc, vicc, vicc! Csak próbálom elűzni rossz kedvemet!)
Vissza az elejére
Csmarti

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 13, 11:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kerkyra!
Én szeretném látni a képeket Very Happy! Most visszaszaladok vasalni, de a köv. szünetben szívesen megnézném Very Happy!

M
Vissza az elejére
Kerkyra

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 13, 11:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Nálam vékonyodik a cérna. Sad
A topik címe 2005. Nyári babák, és róluk esik a legkevesebb szó a napokban! Sad
Úgy érzem, minden kérés pusztába kiáltott szó... Sad
A tegnap elmaradt képeket már nincs is kedvem feltenni.

Banett!
Köszi! Smile

Timmba!
De igen, Siesta. Ehhez a luxushoz ragaszkodom. Wink

Timurr!
Én is Johit ajánlom grape ügyben, ő a szakértő. Smile
Vissza az elejére
Csmarti

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 13, 11:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Wica!
A remény hal meg utoljára! Very Happy Én is bízom benne, h. visszatérünk a normális kerékvágásba!
(Pont vmelyik nap gondolkoztam azon, h. lehet-e itt is zárt topikot csinálni, mint a Babaneten!? Csak sajnálnám azokat, akik infókat gyűjtögetnek, ötleteket kapnak, ... tőlünk, és nem akarnak írogatni, mert a körülményeik, idejük nem engedi Sad . Lehet, h. választás elé kerülünk???)
Köszi, remélem, h. napokon belül kiengedik a Mamit!

Mit csináljak Sárával? Ma is olyan nyűgös, nem eszi meg a gyümölcsöt, csak cicizni akar. Please, help me!

Márti
Vissza az elejére
Wica

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 13, 10:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csmarti!

Anyukádnak gyógyulást kívánok!
Wica

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 13, 10:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Jó reggelt"

Na most már tényleg nem tudom szó nélkül hagyni!
Senki pártjára sem állok, mert nagyon nehéz lenne. Épp ezért, és azért, hogy a kedélyek lecsendesüljenek inkább hallgattam...
Én is túlzónak találtam a hangnemet, amelyet Hajni és Hanee megütött főleg Mmónival szemben a tej miatt, de csendben voltam, mert ez az Ő vitájuk és nem az enyém! Később meg azon akadtam ki, hogy számomra ismeretlenek (még ha az igazi nevüket is használják) (akik feltételezem, mindent tudnak rólam is.. Shocked ) jönnek és kiosztják itt az embereket, bárki is legyen az. Tőlük pláne nem fogadom el azt a hangnemet! Ez magánügy, ha ide nem írtok, akkor az!! Hanee-val sem értek egyet amikor a diploma meglétét valamilyen inteligencia quocienshez köti, ez nagyon nagy botorság!! Én most, 33 évesen fogom befejezni a főiskolát, nos, akkor ha ezt nem tehettem volna meg a körülményeim miatt, akkor hülyén halnék meg? Ezt ugye te sem gondolod komolyan? Banettet inteligens nőnek tartom és sok más embert is, akik nem tudtak vagy nem akartak diplomát szerezni. Vagy most valamit félreértettem?

Na most kinek a pártján állok? Azt hiszem nem tudok választani... egyszerűen csak normális hangnemben írott, szórakoztató írásokat szeretnék itt olvasni, szép képeket látni. Még nem adtam fel a reményt, hogy itt megint a régi legyen minden, de ha sokáig folytatódik, akkor nekem sem lesz ahhoz türelmem, hogy ezt a fórumot továbbra is olvassam. Azon töröm a fejem, hogy majd nyitok egy új fórumot, egy zártkörűt, ahol nem olvashatja bárki amit írok (oda nagyobb nyugalommal raknám fel a gyermekem képeit) egy ilyen fórumba írogatok már több mint 5 éve (teljesen más témában és korú emberekkel) egyetlen hátránya, ami az előnye, hogy oda nem tud "betévedni" ismeretlen, ami nagy kár, mert sokszor csatlakozott már hozzánk értékes emberke..na szóval ezt nem akarnám én sem, így most még maradok, és várok türelemmel, hátha rendbe jön minden!

Na , csak ennyit akartam mondani...és bocsi, hogy nem tudtam "távol maradni" a vitától..

Na pussz
Wica
Csmarti

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 13, 10:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Johanna!
Örülök, h. vagy legalább msn-en, ha ide nem is írsz időhiány miatt Very Happy! Nekem arra nem marad időm sajnos! Van fotó Fanniról? Olyan kíváncsi vagyok rá? Embarassed

Márti
Vissza az elejére
Csmarti

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 13, 10:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jól kezdődik a mai nap is ... Sad

Pipocska!
" ... ez egy annyira szabad fórum, hogy mindenki azt ír, amit akar."
Ezzel teljesen egyet tudok érteni, csak számomra továbbra is fontos a stílus, a hangnem! Ne mérjünk kettős mércével! Hanee-nak Nem szabad! felkiáltással Zsuzsi és Adrienn -vagy bárki más- fogalmazhat úgy, ahogy tették? ...
(Nem kötözködni szeretnék veled, félre ne érts, de ez szerintem hozzátartozik a tényekhez:D!)

Hanee elment ..., kíváncsi vagyok, h. hányan csatlakoznak hozzánk azok közül, akik miatta nem vettek részt a fórum életében aktívan!?!?

Köszönöm, a gyógypuszikat átadom majd anyukámnak Very Happy! Mondtam neki, h. igyekezzen kifelé a kórházból, nem szeretném, ha lemaradna Sára keresztelőjéről Wink! Most vasárnap lesz Very Happy.

Banett!
Persze, megfeledkeztem a páratartalomról Laughing. Hát úgy könnyű Laughing! Az élő szobor nekem is nagyon tetszett! 4 óvó néni, 4 év alatt? SZÖRNYŰ Sad!

Vikó!
Very Happy Nálunk a távirányító "tányívó" volt és maradt Very Happy. Nagyon szeretem a gyereknyelvet!

Még mindig van vasalásra váró ruha Sad, úh. megyek is Very Happy:

Márti
Vissza az elejére
johanna1975

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 13, 10:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Jesszusom milyen vita lett itt. Ahogy néhányan írtátok én is azt hittem rossz helyet nyitottam meg.

Nos...én is eltűntem, oka is volt, de mégsem pocskondiáztam itt senkit, megpróbáltam magamban lerendezni. És valószínű akivel problémám volt tudta és tudja is, de mégsem akartam itt semmit közölni, mert ez kettönk magányügye. Szóval névtelenül kiosztani tényleg nem szép dolog...

Persze rengeteget dolgoztam és Fanni is állandóan igényli a társaságomat és milyen jól teszi,k mert egyre ügyesebb és okosabb, és édesebb.... szóval jó vele lenni egyszóval.

Köszönöm azoknak akik hiányoltak és Püt is irtak.

Márti: dehogy van baj...

Timmba: engem érdekel, hogy itt mi folyik és mi van a babócákkal.

Vikó: bocsika, hogy leléptem a msnről, de Fanni rendszeresen lebontja.
Vissza az elejére
BSZZS

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 13, 10:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Timmba !

Először is nem neked szántam irományomat de nagyon köszönöm ,hogy reagáltál te engem minősítettél én téged nem tehát kettőnk közül magamat tartom különbnek.
Alkottál rólam egy véleményt ami nem biztos ,hogy rám illik nem gond.
A nevem az a becsületes nem bújtam állnév mögé..
Nem félek azoktól akik kimondják véleményüket sőt van amiből tanulok.
Vannak nálam olvasottabb emberek ez bizti azok tudását elismerem.
Vesztesnek nem érzem magam kétgyerekes szép családdal rendelkező családanya vagyok a kisfiam 9 éves az iskolába már sok szép sikert elért ami engem nagyon büszkévé tesz.Kislányom 3 éves a gyereknevelésbe így úgy érzem rendelkezek egy ici-pici tapasztalattal.
Igazad van ez az első irományom ide vagy is most már második de ha jól megnézed a regisztrációm nem tegnapi .
Az egyik topik társatok legjobb barátnőm akit én személyesen jó pár éve ismerek és mikor őt érte bántás és kritika Hanee által akkor az dühített fel így már rég óta írni szeretem volna.

Kedves Hanee!

Olvas már egy kicsit vissza én úgy látom vállaltam a nevemet!!!!!!!

Eladó=Ritáék nem???
Igazából nem értem az ön gólt !!!!!!!
Szapultad őt ?Tudtommal igen.

Mondtam egy szóval is ,hogy Banett jogász????
Szerintem nem.......

De mint mindig most is csak magadat fényezed!!!!

Köszönöm szépen ,hogy felismertétek a helyes írási hibáimat ismételten tanultam valami újat!!!!!

ZSUZSI
Vissza az elejére
hanee

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 13, 08:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ehhez a tegnapi dologhoz "röviden" én is szeretnék reagálást írni, ha már főképp engem érint a dolog..

Kedves BSZZS!
Nem tudom, vajon honnan tudod, hogy Ritáéktól vettük a lakásunkat?! Ezt egyedül azok tudják, akik egy éve, amikor ez történt, itt voltak! Tehát a régi topictársak. Én direkt nem írtam nevet, amikor a gáz bekötésről volt szó (vissza lehet keresni!), mert nem akartam becsületsértő és a kellőnél jobban bántó lenni. Engem nagyon bántott a dolog, épp ezért úgy gondoltam van jogom leírni (márpedig miért ne lenne), de név nélkül írtam, mégegyszer mondom DIREKT, csak annyit, hogy az "eladó".. ezzel eléggé öngólt lőttél sajnos.

Az anyatejről szólva én Pipocskának hálás vagyok azért, mert adott nekem tejet, és ezt többször, több topicban meg is említettem, név szerint.. DE! nem fogok ezért egész életemben vezekelni, sőt lassan talán megtanulom, hogy SOHA senkitől ne fogadjak el ezentúl semmilyen szivességet még akkor sem ha ő ajánlja fel és nem én kérem, mert még évek múltán is nekem dobják, hogy legyek hálás. Ráadásul nem is az illető, hanem olyanok, akiknek ehhez közünk nincs!

Ha lehet viszont itt említsük meg azt, hogy akinek szerintem hálás lehetek az Csmarti, aki este elment Pipocskáékhoz a tejért, fagyasztó táskával, és elhozta hozzánk a város másik végére, Budára az akkor még sokkal kisebb lányával, Eszterrel! Ő az, aki ezzel igazán fáradt szerintem.

Az élettapasztalat (így egybe írják!) nem a gyermekek számától és az életkortól függ. Ha ezen múlna, Magyarország legokosabb és legtapasztaltabb emberei lennének az 50 éves 14 gyerekes cigány asszonyok. De ebbe bele sem szeretnék menni. Pusztán azért nem fogok senkivel több tisztelettel beszélni, vagy viselkedni, mert több gyereke van mint nekem.
Lehet, hogy tévedek, de Banett tudtommal nem jogász (de még csak nem is joghallgató), így nem tudom szakmailag mit tett le nálam többet az asztalra..

Kedves Kritikus!
Látom neked már volt annyi gerinced, hogy legalább a nevedet vállald.

Én viselem a kritikát. De különböző fogalmi rendszerben élünk úgylátszik, mert számomra ez, amit ide leírtatok karöltve nem kritika, hanem gusztustalan ócsárolás.
Nem tetszthet mindenkinek a stílusom, ugyanakkor én soha senkivel ilyen hangnemet nem ütöttem meg, soha senkiről ilyeneket nem írtam és nem mondtam.

Maradjak a szabásvarrásnál? Én ezt hobbiból csinálom! Nekem való, én választottam, nem kényszerből űzöm, ezzel keresek egy kis pénzt, amit a lányomra költhetek. Szerintem ezen semmi lenéznivaló nincs, főképp, hogy emellett még egyetemre is járok és egyszerre csinálom mindezeket a háztartás és a gyerek mellett.

A szoptatással kapcsolatban ROSSZUL! emlékszel. Nem, mintha bárkinek bármi köze lenne hozzá, de szoptattam, igaz csak 1 hónapig, de nagyon sok mindent elkövettem, hogy legyen tejem. Sajnos nem lett, valahogy túltettem magamat rajta és mostmár tudom azt is, hogy akkor milyen hibákat követtem el, amik közül a legelső az volt, hogy leírtam ide a problémát. A szoptatás vagy nem szoptatás intim dolog. Soha nem állítottam, hogy jobban tudok bárkinél is szoptatni. Hogy is állítottam volna ilyet? Az viszont lehet, hogy másoknál jobban ismerem az elkövethető hibákat és a csapdákat, mert én sokat elkövettem, sokba beleestem, olyanokat is, amikre nem is gondolna az ember, hogy hátráltathatja a szoptatást. Ettől én még nem vagyok szoptatási szakértő, de azért véleményem lehet. Bár ez utoljára kb. egy éve volt itt téma, nem is értem minek hozod fel?

Banett:
Neked sem nagyon írnék mást, mert azután hogy küldtem egy pü-t, csak annyira voltál képes, hogy közölted velem, hogy gyerekes vagyok.. Lehet, hogy gyerekes, hogy kiállok magamért, de erről nem fogok leszokni később sem, maradjak inkább gyerekes.

Akkor leírom ide, mert nem volt foganatja privátban: Idejössz és leírod, hogy neked nem kell a vita és te nem is jössz inkább többet. Majd visszajössz, mintha mi sem történt volna(?), és egy olyan hozzászólással nyitsz irányomban, amilyen hangnemet én soha nem ütöttem meg senkivel szemben, veled szemben főleg nem, ráadásul akkor, amikor már réééég nyoma sincs vitának.. Ez nem felháborító? Ráadásul a végén közlöd, hogy neked ne is írjon erről senki mert nem reagálsz.. miért? Ha nem vállalod azt ami utána van, vagy nem vagy kiváncsi mások ezzel kapcsolatos véleményére, minek írsz ilyet?

Kedves Pipocska!
Benned csalódtam a legnagyobbat, habár mindig van lejebb..

Nekem erre a fórumra ez volt az utolsó hozzászólásom.

Azt az időt amit Veletek töltöttem, ezentúl majd Lilivel töltöm inkább.

Kedves Többiek, főleg Kerkyra, Mzx, Csmárti, Timmba, Hajni, Wica, Vanda, minyu, Gem, Drika és még páran, akiknek most a neve esetleg nem jutott eszembe..

Nektek köszönöm, hogy nem vettetek részt ebben a falkaszerű támadásban, és Tőletek elnézést kérek, hogy tovább húztam ezt a témát, és a kedélyeket, remélem veletek még beszélünk az életben!

Viszlát!

hanee
Vissza az elejére
Banett

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 13, 08:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ajaj!

Kerkyra
Még nem volt alkalmam, hogy gratuláljak a házhoz és Zétény meneteléséhez. Ügyesek vagytok! Hitelhez nagy kalappal!

Vikó
Jó fej Vikike! Nálunk Virág óta az alibudi = aludni maradt meg. A párnáját is még mindig alibudinak hívja. Laughing
Irigyellek titeket, hogy Szabinak még semmi extra nincs a suliban. Nálunk már olyan komolyan (véresen) belekezdtek az ötödikes tananyagba. Iszonyatos sokat kell tanulnia. Mad Crying or Very sad Ezt nem tartom normális dolognak.
A tenger..... - jaj, ne is mondd! Nézve a képeket, már mennénk is. Virág is nézegette és mondta is, hogy de jó lenne megint ott lenni! Remélem, tényleg összejön az esküvő. Igazából csak pénz függő. Nagyon sok a benzin költség, így az autó ilyen hosszú útra kilőve, mert egy nap autóval oda és utána egy nap vissza. Ha sikerülne valami jó kis repülőjegyet kifogni, akkor megéri 3-4 napra elmenni, egyébként sajnos nem megyünk. Sad

Timmba
Tudod, nagyon sokan vannak, akik igen is, pontosan azért mentek el a fórumról, mert Hanee-nak olyan a stílusa, amilyen. Sajnos, ezek az emberek szívesen jönnének, ha ő nem lenne itt. Nem az a baj, hogy ide írogat, hanem ahogy azt teszi. Egyáltalán nem probléma, hogy véleménye különbözik másokétól, vagyunk itt jó néhányan, akik nem mindig értünk egyet a másikkal. De nem fakadunk ki, ha nem sikerül igazunkról meggyőzni őket. Viszont ő az, aki nehezen fogadja a kritikát és el sem tudja képzelni, hogy másnak is igaza lehet, vagy más eltérően gondolkodik. Ilyenkor belendül és oszt. Észt (?) - ezt döntse el mindenki maga. Szóval, csak oda akarok kilyukadni, hogy eddig nem is tudtam, hányan, de hányan vannak, akik jönnének (az utóbbi napokban rengeteg pü-t és emailt kaptam olyanoktól, akik pont miatta nem jönnek - eléggé megdöbbentő volt számomra), és érdekli is őket a többiek élete, de nem kívánnak részesei lenni ennek a pocskondiázásnak, ami elég gyakran megy itt. Jó lenne, ha ennek vége lenne már!
Abban igazad van, mint ahogy Mártinak is, hogy inkább a babákról és magukról írjanak! De nem teszik. És nem azért, mert nem viselik el a kritikát. Csupán csak nem hiányzik nekik, hogy ki legyenek osztva - nem is akármilyen stílusban -, ha másképp látnak dolgokat.

Márti
Anyukádnak jobbulást!
Óvónénis stori szomorú és elkeserítő. Áronnak a négy év alatt négy óvónénije volt, mert az óvodai belviszályok miatt minden évben új jött. Ez olyan gusztustalan.
Köszi kérdésed, meleg a gyerekek nagyon jól bírták, ott a páratartalomnak köszönhetően sokkal tűrhetőbb, mint nálunk. Víz mellett meg főleg tűrhető! Laughing Wink

Pipocska
Köszi, az autónk tényleg nagyon kényelmes. Kicsit féltünk tőle, hogy sokat fogyaszt, meg ki tudja mi romlik el rajta (ez a mi formánk), de semmi nem volt. Sőt, a fogyasztása remek és semmi deffekt és társai nem szóltak bele a kényelmünkbe, nyaralásunkba. Wink

Vanda
Én nem láttam egy árva képet sem sajnos az esküvőtökről, mert mire hazaértünk, már törölve voltak az eléhetőségi helynél.
Esetleg bele lehet kukkantani valahol, mert kíváncsi vagyok rátok!
Egybéként nekünk is aug. 26-án volt az esküvőnk. Wink
Élőszobor: gyerekek kellőképpen féltek tőle, ők nem mertek odajönni velem. Nekem meg annál jobban tetszett. De itt rengeteg "szobor" volt még. Döbbenetes volt a profizmusuk.

Wica
Hát, igen, neked nem kell Firenzéről mesélnem sokat, a szívedben van. Nekem is, imádom! Nem tudok betelni vele, pedig már sokadszor voltunk ott. Anyuék is jöttek velünk, és kérdezték is, hogy nem unjuk-e még? Áááááh, ezt nem lehet megunni! Smile Kissé elfogult vagyok Sienaval is, ahol a barátnőm lakik. Jártál ott? Egy igazi gyöngyszem Toszkánában - igazából az olaszok hívják így, de teljes mértékig megértem.

És utólag köszönöm a dicséreteket a családom nevében a képekre!
Timmba

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 13, 04:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A tegnapi kétismeretlenes "klu-klux-klános" megjelenésen kiakadtam és hangot is adok méltatlankodásomnak, úgyhogy kapaszkodjatok! Nem Hanee-függő, hogy felszólalok, a sunyi felbukkanásuk az, ami dühítő.

Hát nem furcsa, hogy ketten, akik eddig nem vettek részt a topik életében érdemben, mégis hirtelen és váratlan, egyszerre időzítették eme gyönyörű belépőt?
Hát nem érdekes, hogy szintén ez a két ember, kiknek a Családinet fórumain eddig a lent jegyzett nevek alatt ez az első (az egyetlen) hozzászólásuk - gyors egymásutánban -, ugyanabba az emberbe rúgnak bele? Érdemes elgondolkodni, ha olyan örömet okoz számukra a topik, hogy állandóan itt lógnak és naprakészek, miért nem volt egy pozitív megjegyzésük sem más jelenlévők felé.

Tegyük fel: egy családi perpatvar kellős közepén beállít a szomszéd. Bekopog, sőt, köszön is, majd közli – szerinte - kinek van igaza a vitában. Úgy gondolom, hogy egyik érintett vitázó fél sem venné jó néven beleszólását/beszólását. Sőt! „Menjen a francba!" - és elzavarják. Pedig ők ismerik őt, tudják a nevét (az igazit), sőt, még azt is, hogy hol lakik, továbbá a szomszéd még köszönt is – azaz rém udvarias volt -, mégis abba ugat, amihez semmi köze!

"Kritikus"-nak és "BSZZS"-nek címezve a topikra írtak miatt, uezért reagálásom ide a fórumra - akik nem bírják idegekkel, hagyják abba még itt az olvasást! Shocked

Kedves Zsuzsa v. hogy a fenébe hívnak igazából!
Az emberek iránti tiszteletet valóban nem lehet könyvből megtanulni, viszont helyesen írni meg lehet, igen-igen, meg lehet tanulni, úgyhogy ess neki!
Mindnyájan egyetérthetünk abban, hogy szép gesztus volt Pipocskától az anyatej adományozása Lilynek. Azonban pár liter anyatejért az ember nem adja el a lelkét, nem lesz lekötelezve egy életre.
Az a véleményem, hogy Hanee stílusa nem volt gusztustalan, a tied szerintem annál inkább. Nyilván ezért bújsz álnév mögé és jellemedből adódóan a névtelen telefonhívásokkal zaklatás sem állhat tőled távol… gyáva kis senki vagy! Téged nyilván lenéznek! Félsz azoktól, akik kimondják a véleményüket és olvasottabbak mint te! Egy vesztesnek tartalak – sz@r neked!

N. Adrienn v. akárhogy is nevezed magad!
Eloszlatom a tévképzeteidet. Bár semmi közöd hozzá, de Hanee szoptatott, és maradjunk is ennyiben! Ez egy elég intim dolog ahhoz, hogy pofátlanul, névtelenül beleüsd az orrod! Remélem, lesz egy tucat gyereked és elmondhatod, mennyivel is okosabb lettél, mint most nem vagy, addig pedig járhatsz a nagycsaládos etnikumhoz a nyóckerbe okosodni. Logikádból kiindulva, ha egy 4 gyermeket számláló családban 3 gyerek elhalálozik, úgy - a már egy gyermekes - anyuka IQ-ja csökken? Biztos van benne ráció, csak nem találom... Te nem Hanee, hanem saját magad miatt hagytad el a topikot… azaz mégsem hagytad el…mi is van most? Ha utálod és eldöntötted, hogy nem írsz, akkor miért idegesíted magad azzal, hogy olvasod? Feltehetőleg te nem bírtad elviselni annó a kritikát és a legelső adandó alkalommal bele is rúgtál tegnap Haneeba. Tanulság: annak ellenére, hogy felnőttél és legalább két gyereked van, nem lett belőled egyenes ember! Furcsállom jelenléted a topik olvasótáborában, hiszen, mint írod, nem tartod normális embereknek azokat, akik maradtak. Idézlek: „vajon miért miattad nem jönnek a normális emberek a fórumra soha többet” – ezzel minősítetted magad, tehát egy idióta vagy, hiszen írtál… IDE, ahol véleményed szerint már csak a nem normálisok maradtak. Ha ezt nem ismered be, akkor pedig ellentmondásba keveredtél… nocsak…te észlény! Nesze neked!
vikó

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 12, 22:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Magnézium...
nekem anno azt mondta a doki, hogy a tablettát szinte lehetetlen túladagolni, nem úgy, mint a pezsgőtablettát. HOgy pontosan miért is? NA azt én már nem fogom tudni elmagyarázni tudományosan, de biztos úgy van. Very Happy

Johi!

Engem is nagyon érdekel mi van veletek!!! Igaz mess-en váltottunk két szót, de az tényleg nem volt sok. Látom Te sem érsz rá túl sokat a gép elé ülni. Én is az alvásidőt használom most. Cool

Oltás..
nekünk csak az 5 hós után volt kis hőemelkedés. MOst a 15 hóstól tartok picit,mert a napokban volt a védőnő és ő azt mondta, hogy egy hét, 10 nap után szokott tőle felszökni a kicsik láza. Azt mondta, hogy ez a legcarabb oltás az összes közül... Confused
Remélem jól fogja viselni a kicsikém.

Ma voltam angolon /kötelező, mert enélkül nem kapom meg majd két év múlva a bizimet/. Elég alap volt /szerencsémre Cool /, nagyon okosnak éreztem magam végre! Smile

Márti!

Szabinak egyelőre nagyon tetszik a suli, náluk még nincs olyan nagy hajtás. JObbanmondva leginkább a tavalyi tananyagra ismétlése, illetve bővítése folyik. Persze most vannak új tárgyat, azok közül is a történelem tetszik neki a legjobban. Remélem nem hagy alább a lelkesedése!
Ovónéni... sajnálom. Ez elég szomorú. Azért remélem Eszter hamar kiheveri, és az új ovónéni is aranyos!
Anyukádat sajnálom, gyógyuljon jóóól meg!

Banett!

Képek gyönyörűek! Jaj, a tengerpart.... de mennék már vissza!
Remélem tényleg tudtok menni majd ősszel az esküvőre!

Gratulákat nagyon köszi Mindenkinek! Szabi tényleg nagyon büszke. Na meg mi is! Smile
Tényleg egyre édibbek, főleg ezekkel a dumákkal. Már egyre több szó van a repertoárban.
Szabi emlékszem azt mondta a távirányítóra, hogy tányító. Én azóta is úgy hívom. Laughing

Én meg azt mondta a négerekre, hogy zöld ember. Esküszöm, nem vagyok színtévesztő! Cool

Na megyek aludni, mert hosszú volt a nap. /az angol 19.20-ig tartott + az utazás, szoknom kell/.

jaj, Minyu, köszi a levelet, mindjárt nézem!!!

Puszik:

Viki

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TimurrMaja

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 12, 22:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timmba

Nagyon köszönöm a válaszod,igen asszem írok privit.Most olvasom itt hogy mi van itt,igazából babanet óta követlek benneteket Very Happy ,de nagyon sajnálom ezt a sok vitát.Én is megtanultam,hogy a fórumozáshoz néha bekell fognom a szám vagy hogy úgy mondjam lekell tojnom az adott témát.Na mindegy nem akarok ám belkotyogni,eddig is csöndbe voltam úgyis maradok Very Happy

Az mindenesetre tuti,hogy nagyon jó fej vagy Very Happy

Timi
Vissza az elejére
Timmba

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 12, 22:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timurr, én nem vagyok otthon grape'-ban, de írj Johanna1975-nek e-mailt, mert ő biztos. Azért olvass minket, hátha jön még hozzáértő.

Szerintem Hanee-nak is inkább mailt írj.
TimurrMaja

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 12, 22:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ne haragudjatok a belekotyért ,de szeretnék kérdezni pár dolgot.

Olvastam ,hogy többen adjátok az ökonetes graipfut cseppet a babáknak,szeretném megkérdezni,hogy hogyan kell adagolni?Maja 16 hónapos.Vettem én is,de az eladónak nincs infója róla.

Hanee
Tőled kérdezném még,hogy varrsz méég angólpólyákat,ilyesmit?Légyszíves ha igen küld el privibe a honlap címét.

Köszi előre is

Mindig olvaslak benneteket,mint májusi csemete anyukája,édesek a gyerkőcök Wink
Timi
Vissza az elejére
Timmba

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 12, 21:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kerky, csak nem Siesta cipő? Tudom, húzósak, de nagyon jók Smile
Fütyesz... én gondolom, hogy gond lesz vele, de majd meglátjuk.
Agyhártyagyulladás elleni oltás Ricsót sem ütötte ki, ő egy éves kora alatt kapta... többet.
Brendonban én szülés előtt néztem ruhákat és cipőket, de annyira letaglózott az áruk, hogy azóta sem. Párom, annó Megatoysban vett angolpólyákat, ennyi a textil tőlük Smile Azok jók, továbbá féláron sikerült az utolsó darabokat.
Kerkyra

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 12, 21:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Képek törölve, a Photobucket épp karbantartás alatt.
De holnap is van nap! Wink
Jó éjt mindenkinek!
Vissza az elejére
Kerkyra

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 12, 21:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timmba!
A ház jelen állapotában nem nevezhető bababarátnak, bár egyelőre csak a radiátorok cseréje zajlik. Magyarul oltári kosz van/lett. Persze Zétényt ez nem zavarja, vígan sétálgatunk szobáról szobára, és noha a költözés még odébb van, szokjuk a légkört mindannyian. Smile
Nálatok is "gond" van a fütyivel?
Látom, Neked azt mondta az orvos, hogy nem vészes az oltás utóhatása. Bár gondolom, ez is mindenkinél más.
Az agyhártyagyull. elleninél nálunk bejött a nagy átlag, nem volt semmi tünet.

Mmóni!
Jó, hogy írtad a járástanítást, fogalmam sem volt, hogy nem jól csinálom, valahogy olyan természetesen jött.
Igaz, most már csak egyik kezét fogom, a másikkal bőszen egyensúlyoz. Smile
A hitel már folyamatban, várjuk az értékbecslő jelentkezését.

Vikó!
Gratula Vikikédnek, gondolom Szabi nagyon boldog. Smile

Johi!
Engem érdekel, mi van Veletek, és örülök, hogy jelentkeztél! Smile

Banett!
Csodálatosak a képek, jó volt látni benneteket, és öröm volt egy kicsit utazni, ha virtuálisan is. Very Happy

Tegnap Zétényt meglepte Apukája egy klassz kis szobacipővel, mert az anyukája nem engedte ki a konyhába, hogy mezitláb mászkáljon a hideg kövön. Még a Brendonnal kapcsolatban akartam is írni, hogy egyáltalán nem voltam megelégedve az ottani cipőválasztékkal, ráadásul azt sem tudták megmondani, mikor és mi várható... Hozzáteszem, az eladó hölgy kivételesen segítőkész és udvarias!
Úgyhogy irány a belváros, mintabolt, 100 féle cipő a megfelelő méretben is. Smile Az árát ne kérdezzétek, remélem, lassan nő a gyerek lába. Rolling Eyes Igaz, most már van 10% kedvezmény. Laughing
Kihasználtuk a mai gyönyörű időt- ajándék ez a vénasszonyok nyara- és a szabadban sütögettük a pecsenyénket. Smile
Mindjárt feldobok pár képet is.
Vissza az elejére
Timmba

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 12, 19:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elkezdtem vissszaolvasni és másokkal egyetemben, először azt gondoltam, rossz topic jött fel.

Kerky, amit írtál "kisműtétről" nagyon bababarátnak hangzik. Lehet, hogy a te dokinőd már drasztikusabb beavatkozást látna jónak énfiamnál? Végülis nincs két egyforma kuki Smile
Brendonnak tényleg kellene egy hasonló kaliberű versenytárs... mint tudjuk, a Megatoys nem volt az, hisz a tulajok uazok voltak.
Hogy tetszik Zéténynek az új szoba? Felfedezte, megszokta már a házat?

Bannamari, akartam volt mindig írni számodra, aztán mindig a vita-vita, úgyhogy most eszembe is jutottál. Nagyon röhögtem a szerzeményeden, nálam is csipogós popsi követendő példaként áll SmileSmileSmile Jó fejek a gyerekeid, sok mindent értenek már. Kilók meg kit érdekelnek, ha apránként is, de növekedjen, egészség legyen és ennyi, slussz-passz Smile. Puszi nektek Írj máskor is!
Pipocska

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 12, 16:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Zsuzsi!

Úgy látom te is azok közé tartozol, akik csak nyomon követik a topikot, de nem kívánnak részesei lenni.
Pü-ben több emberrel is tartom a kapcsolatot, akik hasonlóan cselekszenek. Sajnos a legtöbben azért ami itt időről időre kialakul.
Teljesen egyetértek veled is!

Kedves Adrienn!

És itt még egy kicsit Zsuzsi.

Komolyan szinte a számból vettétek ki a szvakat. Bár az igazság az, hogy azért nem is írtam eddig, mert lehet, hogy ennyire finoman, mint ti már nem tudtam volna megfogalmazni. Evil or Very Mad
Köszönöm nektek, hogy ti, hogy ti is hangot adtatok a véleményeteknek, hisze ez egy annyira szabad fórum, hogy mindenki azt ír amit akar. Twisted Evil
Kerkyra

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 12, 16:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Biga!
Szerintem a 15 hós "csak" egy oltás.
Én nem is hallottam, hogy ennyire durva, ahogy Hanee írta. Igaz, nem is kérdeztem rá, v. olvastam róla.

Hanee!
Timmba!
Aláírom, a Brendon ötletes és jó minőségű árut tart többségében, mi is nagyon sok holmit vettünk ott, főleg eleinte. Persze van ellenpélda is bőven, mint pl. a nadrág, amit a keresztelőre vettem: márkás és drága, ennek ellenére kifelejtették belőle a pelenkának a helyét, ergo használhatatlan, de ezt meséltem akkor.
A játékok esetében pedig jártam úgy, hogy a szomszédos Tescoban ugyanaz nézett rám a polcról, persze nem ugyanannyiért (Symba(?)).
Talán ha lenne hasonló kaliberű áruházlánc, akkor a versenyhelyzet javítana valamit, persze lehet, hogy ez csak naivitás.

Hajni!
Mmóni!
Köszönöm a javaslatokat, hozzászólásokat! Smile
A mi orvosunk 1 éves korig nem engedte, hogy Zétény fütyijéhez hozzányúljak, és meg kell mondjam, az ismerőseim többsége furán nézett rám emiatt, mert ők sokkal korábban elkezdték, természetesen saját orvosaik tanácsára.
Krémet mi is kaptunk, használjuk is. Móni, Ti mit kaptatok?
Hajni, az általad említett teáról nem hallottam, mi kamillással tisztítjuk, de rá fogok kérdezni.
A műtét valójában nem műtét, és nem kell sebész hozzá, Zéténynek hátul, kétoldalt van egész kicsit letapadva a bőr. A doktornő szerint azért kell "fellazítani" vmi szondával, hogy ne gyulladjon be még véletlenül sem.

Most mennem kell, de jövök a folytatással...
Vissza az elejére
Kerkyra

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 12, 16:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Hmmm... Azt hittem hirtelen, rossz helyen járok...
Egyetértek Mártival, a személyes ügyek rendezésére nem ez a megfelelő felület.

Később jövök...
Vissza az elejére
Csmarti

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 12, 15:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Mindeni, aki olvassa ezt a topikot!

Szépen kérlek Benneteket, h. írjatok a babáitokról, én szívesen olvasom Very Happy! Komolyan írom és gondolom!
Ha viszont Hanee-val van problémátok, akkor az észrevételeket Privát Üzenetben beszéljétek meg vele!

Nagyon köszönöm: Márti
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 362, 363, 364  Következő
2 / 364 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés