Kismamaruha - hogyan ne? |
|
Többen megjegyezték, hogy szerintük egyáltalán nem szép a pocakra simuló póló. Pedig még a kismama felsőkről nem is nagyon írtam. Majd azokra is kitérek, de idáig azt tartottam fontosnak, hogy arról írjak, mitől nem idétlen a szoknya vagy a nadrág.
Tovább haladva a témában most a kismamaruhákról írok és a példa kedvéért inkább a bő fazonú ruhákat mutatom be - az is hoz elég sok vicces látványt. Ígérem, rátérek a kismama felsőkre is - most azonban nézzük meg, mi kell ahhoz, hogy egy ruha csinosan mutasson a kismamán. KLIKK a képre!
Hozzászólások (3 - 1)
|
|||||
|
sziasztok! köszönöm szépen a hozzászólásokat - sajnos csak most jutottam ide, hogy én is bekapcsolódjak igen pote, tökéletesen igazad van: ízlések és pofonok. ezért is tettem fel két féle típusú ruhát illusztrációnak. és abban is igazad van, hogy a piros ruci is tök jó - az egyk kedvenc nyári ruhám negyven fokban. csak ahogy a cikkemben is írom (http://kismamaruha.net/magazin/kismama-divat/108-szoknya-utan-a-ruha-hogyan-ne) ahogy egy remek ruha pocak nélkül, pocakkal olyan idétlen, kényelmetlen és egyáltalán nem praktikus a menyasszonyi ruha pedig nem esküvői ruhából kismamaruha, hanem kismama esküvői ruha köszönöm az észrevételeket és ha kérdés vagy bármi felmerül bennetek, nyugodtan kérdezzetek, kommenteljetek, örömmel állok mindenki rendelkezésére! bendzso=rindt kata mumONboard kismamaruha outlet |
||||
|
|
|||||
|
|||||
|
Nem tudom, de nekem is inkább a bővebb fazonú ruha jön be a nagypocakra, mint a simulós. |
||||
|
|
|||||
|
|||||
|
Mindig mosolyogva, (kicsit irigykedve) nézem a csinos nagypocakosokat! Igen is csinos a pocakra simuló póló is! | ||||
|
|
|||||


szólj hozzá!
küldés e-mailben






Csak bejelentkezett felhasználók írhatnak hozzászólást!