Kedves Fórumozók!

Sajnos a Családinet.hu fóruma 2013 dec. 5-én spamtámadás áldozatává vált, ezért a fórumhozzászólásoknál lehetnek problémák. Kollégáink igyekeznek a lehető legkevesebb veszteséggel visszaállítani egy korábbi állapotot.
Az ebből fakadó kellemetlenségekért elnézést kérünk Tőletek!

Megértéseteket köszönjük!

Családinet szerkesztők

Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Spirál

Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Skiddy

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 24, 17:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönjük szépen !!! Smile

[^]  
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 24, 17:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

BARNABÁSNAK BOLDOG SZÜLINAPOT KIVÁNUNK!

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Skiddy

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 24, 17:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A tabletta jobb védettséget ad mint bármi más Smile 99,9% már ha rendesen szedi az illető.

Mi is lányt szeretnénk Smile lehet te azért látod könnyebbnek,mert ti 4en voltatok tesók én egyke voltam Smile
Tény, hogy a nagyfiam sokat segít,de vele is van bőven teendő ,mellé ülni tanulni közben a kicsi is nyúz minket,mert játszana Smile

[^]  
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 24, 16:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Skiddy, én eleve 4 gyereket szerettem volna. De 3-nál megállunk, aztán majd látjuk, hogy jöjjön-e a 4. gyerek. Nem vagyok tőle megijedve, mi is 4-en nőttünk fel. Very Happy
Érdekes, de nekem most 2 gyerekkel sokkalta könnyebb, mint régen 1 gyerekkel, még netezni is jut időm. Bezzeg Csucsuval...akkor aztán örültem, hogy élek. Most már árjöttem, hogyan osszam be az időmet, meg nem lesz világvége, ha éppenséggel nem szerdán van felmosva, hanem pénteken. Wink
Én ilyen nagycsalád párti vagyok. Meg azért jó lenne egy kiscsaj is a családba.
Hát igen, de azért a méhen belülieknél kevesebbszer lesz terhes valaki, mint a tablettáknál. Ha jól tudom...

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Skiddy

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 24, 16:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Olyat is hallottam már aki spirál mellett lett terhes,de hát semmi sem 100% Smile

A méhen belüli hormonális fog. gátló kivétele után is lehet terhes az ember Smile

Szeretnél 3dik gyereket? Smile húú én nagyon félek, hogyan fogom bírni Smile

[^]  
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 24, 16:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sőt van, aki tabletta mellett esik teherbe.

Skiddy igazad van, de nekünk akkor ez egy összegben is gondot jelentett volna, meg én még szeretnék szülni, legalább egyszer. Laughing
De ha visszaszámolsz, akkor az is nagyon megéri, bár nem tudom, hogy mennyivel másabb érzés az, mint a spirál? Végülis majdnem ugyanolyan az alakjuk, nem? Question

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Bejczy

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 24, 16:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem értem, sokan miért félnek, hogy a spirál levétele után már nem lesz gyerekük? Hiszen ez nem egy hormonális fogamzásgátlás... a tabletta után is teherbe esnek a nők! (általában)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Skiddy

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 24, 15:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzskanéni Smile
Nekem nem volt kellemes érzés a spirál addig az egy napig sem amíg fent volt Smile
Ha kiesik azt észreveszed Very Happy
Igen az ára az 35 körül van ,de 5 évre ad védettséget és az évi 7ezer forint nem sok Smile már ha pl.: a gyógyszer árát nézem, persze a spirál árban kedvezőbb Smile akinek csak ez a szempont.
Én már nem szeretnék több gyerkőcöt szülni Smile

[^]  
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 24, 15:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bejczy, ez nem olyan egyértelmű, mivel itt nálunk most megszűnik az a hely, ahol eddig rendelt, és hogy utánna átveszik-e a másik helyre, nem tudom...de majd felhívom. Laughing

Skiddy, nekem eddig még nem esett ki, vagyis nagyon remélem. Laughing
A méhen belüli hormonális fogigátlón én is gondolkodtam, de egy kicsit húzós az ára. (35.000 körül vannak) Szóval így maradt a spirál. Vizsont van 1-2 ismerősöm, aki spirál levétele után ugyanúgy teherbe esett pikk-pakk időn belül. Pedig sokan félnek, hogy ezután már nem lesz gyerekük.

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Skiddy

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 24, 15:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én az első gyerkőc után rakattam fel spirált , de nekem kiesett és utánna nem rakattam vissza és a dokim sem javasolta.
Ha a picur megszületik én méhenbelüli hormonális fogamzásgátlót használok majd Smile

[^]  
Bejczy

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 24, 14:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzska!
Nem értelek...
Hogy-hogy hová kell, hogy menjél? Hát gondolom Őhozzá, nem? Wink
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 23, 20:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bejczy, hát nekem ilyet nem csinált a dokim, majd tavasszal kell visszamenjek +rákszűrés is egyben. Csak azt nem tudom, hogy hova kell majd menjek.. Very Happy

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Bejczy

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 23, 16:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Benesz!

Én a Goldlily-t tetettem fel szülés után 6 héttel Szekszárdon, 5500 Ft volt. 1 hónap múlva hívják vissza az embert egy uh-ra, hogy ellenőrizzék, jó helyen van-e a spirál.
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 22, 22:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát azt nem tudom, talán Mona Lisa..?
A dokimtól vettem. Laughing

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
benesz

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 22, 19:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzskanéni Smile
Köszi! Smile
És milyen spirálod van?

Én elvileg jövőhéten megyek a 6 hetes kontrollra, akkor rakná fel a doki. Csak szeretném még egyszer körüljárni a témát. Embarassed

Én a fémérzékenyeknek való Goldlilyt vettem. Olyat használ valaki?

A.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 22, 19:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Evinene Laughing köszi

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 22, 19:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na benesz itt van kedves zsuzskanéni szakértőnk és már válaszolt is Exclamation Exclamation Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 22, 19:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Benesz!
Én a második gyerek után tettetem fel, és nagyon jól tettem. A szülés után 6 héttel a kontrollkor tette fel a doki. 7000-be került, eddig nem tapasztaltam semmi rosszat. Az elején persze vérezgettem meg fájdogált kissé a hasam, de ez tartott kb. 1 hétig. Azóta meg semmi gondom. Olcsóbb is, és így tuti. hogy nem felejtem el bevenni a gyogyit minden este. Wink

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
benesz

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 22, 18:40    Hozzászólás témája: Spirál Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Második gyermekem születése után spirált tervezek felrakatni. Érdekelne mindenféle vélemény a témával kapcsolatban.
Köszönöm!
A.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.