Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Egyedülálló anyák klubja
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5  Következő

Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
VenterSz

HozzászólásElküldve: 2016, Márc. 21, 23:15    Hozzászólás témája: Bemutatkozás Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,
Örülök hogy rátaláltam erre a fórumra, remélem azért még nem tűnt el teljesen bár látom hogy mostanában kevesen szólnak hozzá, pedig szerintem a téma örök és mindíg lesznek egyedülálló anyák...Sajnos..
Az én történetem sem egyedülálló ahogy elolvastam az előttem szólokat. Férjem akinek már van egykislánya alőző házasságából akkor hagyott el mikor négy hónapos terhes voltam. Pedig a babánk nem "becsúszott", hanem inszemináció útján hoztuk össze. Közben véletlenül derült ki hogy régebb óta van valakije mint ahány hónapos terhes vagyok. Teljesen kétségbe voltam esve hogy egyedül maradtam terhesen. Egyedül csináltam végig a terhességet, sokat sírtam, pedig próbáltam a babám miatt erős maradni. Szerencsére szüleim és anyósomék mellettem álltak és végig támogattak, mind lelkileg, mind fizikalilag. Férjem mikor lebukott - megnéztem a telefonját - elköltözött barátnőjéhez akivel azóta is él. Decemberben megszületett kisfiam, karácsonyt bent töltöttük a kórházban, egyik szemem örült a kisfiam miatt hogy itt van velem, a másik sírt hogy egyedül maradtunk, vagyis kettesben és ennek nem így kellene lennie, egy családnak kellett volna születnie. Azóta három hónapos a kisbabám, szerencsére egy örök mosolygós, mindíg vidám kisfiú akire ha csak ránézek kárpótol mindenért. Szerintem nekem azért küldte őt az ég hogy ne legyek egyedül. Szomorú vagyok hogy neki apa nélkül kell felnőnie, de kezdek már túllépni mindenen és kettesben boldogan élni kisfiammal. Nem mondom hogy könnyű, vannak rosszabb napok, de próbálom mindíg a jó oldalát nézni é kisfiamnak megadni mindent hogy boldogan és kiegyensúlyozott anya mellett nőjjön fel. Remélem itt találok olyan anyákat akikkel tudjuk támogatni egymást ezekben a nehéz, de mégis gyönyörű időszakban. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
moevaaz

HozzászólásElküldve: 2016, Jan. 24, 22:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Sziasztok! Segítségeteket kérném a készülő szakdolgozatomhoz!☺ Pár perc az egész, olyan anyukák válaszaira lennék kíváncsi akik dolgoznak és 0-6 év közötti a legkisebb gyermeke Smile Köszönöm!

https://docs.google.com/forms/d/1B5k_1sIXDkll8sqSQAQfV1Jg6sNZIPHworODikeQ1ug/viewform?usp=send_form
Vissza az elejére
DDani

HozzászólásElküldve: 2016, Jan. 06, 16:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Anya szeretnél lenni?
Sajnos manapság egyre gyakoribb, hogy a nők nem találnak megfelelő partnert, aki a gyermekvállalásban társuk lehet.
Sokan ennek ellenére belevágnának akár az egyedülálló anyaságba is.
Ezekben az esetekben lehet szükség egy spermadonor igénybevételére.
Én nemcsak spermadonor szeretnék lenni, hanem a gyerek számára szeretetet, biztonságot, anyagi és érzelmi hátteret adó, de külön élő apa is lennék.

Egészséges, fiatal (40 éves), melegszívű, gondoskodó, értelmiségi férfi vagyok. Testmagasságom 185 cm, hajszínem barna. Családomban semmiféle komolyabb átörökíthető genetikai betegség nem fordult elő.

Amennyiben azok közé tartozol, akiken donor sperma igénybevétele segíthet, kérlek, vedd fel a kapcsolatot velem a következő email címen: pamancsoska@freemail.hu

Nemcsak spermadonor szeretnék azonban lenni, hanem a születendő gyereknek anyagi és érzelmi hátteret is biztosítanék.

Írj egy rövid bemutatkozást, és egy elérhetőséget. Minden esetben válaszolni fogok.
Vissza az elejére
EGYLAK.

HozzászólásElküldve: 2015, Dec. 29, 18:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

teglu írta:
Sziasztok! Olyan problémám van, hogy párom Németországban dolgozik három és fél éve, mindig sietett haza hozzánk, nagyon szerette a családját! Van egy közös fiúnk aki hat éves. Sajnos egy hónappal ezelőtt elhagyott minket hirtelen, mert összejött egy nővel! Most fenyegetőzik, hogy elveszi a gyereket! Kisfiát nem látogatja, csak a telefonba ordít velem! Csak saját magával foglalkozik, meg persze az új nővel! Mit tudok tenni, hogy ne vegye el tőlem? Fiam nem is szeretne vele sehova menni, fél hogy nem hozza vissza! Azt tudni kell, hogy nagyon erős kapocs van a fiam meg köztem, tudja hogy rám számíthat!

Szia Teglu! Sajnalom, hogy igy alakult az eletetek,nem lehet egyszeru! En ugy gondolom, hogy ha a gyermeket te rendesen ellatod, akkor nem lehet ok arra, hogy nala helyezzek el kulfoldon. O koltozott kulfoldre, o dontott arrol, hogy ott akar elni. Ha a gyereket akarja latni, neki kell Mo-ra menni, es meglatogatni. Neki kell megoldani. Amugy o a ferjed hivatalosan? A masik meg az, hogy en nem hiszem, hogy az uj no annyira repesne azert, hogy egy 6 eves kisgyerekrol gondoskodjon..Talan nem akar fizeti a gyerek utan, igy inkabb oda venne.
Vissza az elejére
teglu

HozzászólásElküldve: 2015, Dec. 29, 10:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Olyan problémám van, hogy párom Németországban dolgozik három és fél éve, mindig sietett haza hozzánk, nagyon szerette a családját! Van egy közös fiúnk aki hat éves. Sajnos egy hónappal ezelőtt elhagyott minket hirtelen, mert összejött egy nővel! Most fenyegetőzik, hogy elveszi a gyereket! Kisfiát nem látogatja, csak a telefonba ordít velem! Csak saját magával foglalkozik, meg persze az új nővel! Mit tudok tenni, hogy ne vegye el tőlem? Fiam nem is szeretne vele sehova menni, fél hogy nem hozza vissza! Azt tudni kell, hogy nagyon erős kapocs van a fiam meg köztem, tudja hogy rám számíthat!
Vissza az elejére
kiscsillag90210

HozzászólásElküldve: 2015, Szept. 28, 07:35    Hozzászólás témája: Egyedül vagy mégsem Hozzászólás az előzmény idézésével

Kezdek belefáradni abba, amit párom csinál velem, azt hiszem egyedül maradtam 7 és fél hónapos terhesen munka, minden nélkül. Elképzelésem sincs mihez kezdhetnék. Többit privátban.
Vissza az elejére
Lacikaaa

HozzászólásElküldve: 2015, Márc. 02, 23:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

doika írta:
Sziasztok,

úgy alakult hogy én is egyedül maradtam a terhességemmel...
még nagyon az elején vagyok, de szívesen beszélgetnék hasonló szituban lévő kismamákkal, lelkileg sokat segitene...mert a környezetem nagyrésze nem nagyon támogat ...

Szia hasonló helyzetben vagyok en is sajnos egyedul maradtam! Ha van kedved szívesen beszélgethetunk!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
Lacikaaa

HozzászólásElküldve: 2015, Márc. 02, 23:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok ! Egyedul maradt kismamákkal szeretnek beszélgetni! Jelenleg 5 hónapos terhes vagyok es a parom 4. Hónapban elhagyott! Nagyon nehéz túl tennem magam ezért is szeretnek beszélgetni sorstársaimmal! Szerencsére nagyon jo szüleim vannak haza költöztem hozzájuk de akkor is nagyon nehéz ! Tervezett baba volt! Kidobott es most szeretne békülni velem de ezt számomra lehetetlenség megbocsájtani! Ugyan is kidobott terhesen!! Es egyiknap békülne,másik nap lemond a gyerekről!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
erikxon

HozzászólásElküldve: 2015, Márc. 01, 13:23    Hozzászólás témája: sziasztok anyucik Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok látom nagyon sok anyuka van itt akivel egy cipöbe járok èn is egyedűl maradtam a 2 èves lányomal ès kiadó szobát keresek ha lene itt olyan anyuka aki tudna ebe segiteni a rám esö rèszt fizetnèm van munkám dolgozok de egyedűl nem tudnèk egy egèsz lakást kifizetni.nagyon köszönöm
Vissza az elejére
zsofai

HozzászólásElküldve: 2015, Feb. 20, 19:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! én most olvastam a leveleket ezen az oldalon ,ezért ugyérzem aktuális a felajánlásom.Én egy olyan civilszervezetben dolgozom ahol támogatást nyujtunk minden olyan édesanyának és várandos kismamának akik gyermekét az apa nem válalja,illetve válalta fel. Aki ilyen hejzetben van és érdekli,hogy miben és hogyan tudunk segíteni az kérem írjon nekem a zsofai@freemail.hu címre
Vissza az elejére
doika

HozzászólásElküldve: 2015, Feb. 18, 20:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

úgy alakult hogy én is egyedül maradtam a terhességemmel...
még nagyon az elején vagyok, de szívesen beszélgetnék hasonló szituban lévő kismamákkal, lelkileg sokat segitene...mert a környezetem nagyrésze nem nagyon támogat ...

A hozzászólás legutóbb doika által 2015, Márc. 01, 14:26-kor lett szerkesztve, összesen 3 alkalommal.
Vissza az elejére
Clara76

HozzászólásElküldve: 2015, Feb. 17, 13:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, Smile
Most találtam erre az oldalra, ahol hasonló cipőben járok jó néhányótokkal.
37 évesen szültem a harmadik kisfiamat. Teljesen egyedül nevelem a 11 éves féltestvérével. Az "apuka" még a megfogantatás után elhagyott, ráadásul nem is magyar, a család vidéken, exférj külföldön. Szeretnék ismerkedni és kölcsönösen segiteni (nem anyagilag) egymást: vigyázni a másik picijére, közös programokat szervezni stb. Az én kisfiam most 16 hónapos, örülnénk ha barátokra találnánk, Ő is én is, biztosan enyhitené a magányos napjaink nehéz súlyát.
Bizakodva és örömmel várom a leveleket ha lehetséges Budapestről, de vidékiekkel is szivesen leveleznék.
klari001@freemail.hu
Minden jót kivánok Nektek Smile
Üdvözlettel:
Klára
Vissza az elejére
Szezsu

HozzászólásElküldve: 2015, Jan. 20, 10:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Öt hónapos kismama voltam,mikor egyedül maradtam! A párom előzetes letartóztatásba került s azóta is ott van! Most másfél éves a kislányom! Eleinte nagyon sok segítséget kaptam! Babaruhákat,kiságyat,pelust,mindent amire szükségünk volt! Anyagilag a szüleim támogatnak minket! Fizikai segítségem nem nagyon volt/van! Mindent egyedül kell megoldanom! Az ismerősök lassanként eltűntek,a családommal nagyon nem tudok beszélgetni a gondjaimról! A kislányom bölcsibe jár,munkát keresek,hogy ne szoruljunk a szüleim segítségére! Röviden ennyi! Azért írtam Nektek,hogy tudjátok mindent meg lehet oldani! Én szerencsés vagyok,hogy a szüleim támogatnak,de azért megjártam a hadak útját! Viszont rájöttem mennyire erős vagyok és sokkal többre vagyok képes mint azt gondoltam! Egy gyerek kihozza az anyából a legtöbbet! Most már nincs előttem akadály! Nem hiszem,hogy a párommal valaha is együtt leszünk,mert azt nem tudom neki megbocsájtani,hogy itt hagyott minket a ...-ba! (Bocsánat!) De köszönöm neki,mert soha nem tudtam volna megismerni ezt az oldalamat! Úgyhogy kedves kételkedő babavárók,anyukák! Hajrá! Mindent bele! Előttetek a boldog jövő! A gyereked mosolyánál nem ér semmi többet! Ja,de! A nevetése! Smile
Vissza az elejére
Levella

HozzászólásElküldve: 2015, Jan. 10, 23:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok.Segìtsen valaki! Hogyan lehet megnézni a hozzászólásokat?
Köszönöm
Vissza az elejére
Levella

HozzászólásElküldve: 2014, Dec. 27, 23:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok. Egyedülálló anyuka vagyok. Budapesten lakom, egyelőre a párommal, de szėtköltözėst tervezek amilyen hamar lehetséges. Egyedül nem tudok bėrelni lakást anyagi kereteim miatt. 13 ėves fiammal keresek hozzám hasonló helyzetű anyukát, aki benne lenne egy közös lakásbėrlėsben. Ideális lakhelyek lennėnek a lV.,XIII. kerületek. De más lehetőséget is mėrlegelek. Várom jelentkezėseteket. Köszönöm.
Vissza az elejére
liliom24

HozzászólásElküldve: 2014, Dec. 27, 02:44    Hozzászólás témája: Együtt könnyebb Hozzászólás az előzmény idézésével

Vidéken lakom,Keresek olyan fiatalt aki várandós, akinek nincsen megoldva a lakhatása,csak olyat aki szeretetre vágyik,szereti a falusi csendes életet,segitséget nyujtanák,értek a gyerekneveléshez,ittlakással,rokkant vagyok, jólenne valakivel beszélgetni.Van családom, de külföldön dolgoznak.A többit csak személyesen.
Vissza az elejére
Pinky24

HozzászólásElküldve: 2014, Dec. 20, 17:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Smile

Én is egyedül vagyok, és sajnos nem sok támogatóval mellettem. Mindenki le akar beszélni, és én magam is amellett vagyok, hogy várnom kellene még, nem vagyok erre kész, anyagilag nem bírnám stb..... hétfőre van megbeszélve a műtétre az időpontom. Van még másfél napom eldönteni, hogz mit is szeretnék, eléggé kétségbe vagyok esve. Logikailag végiggondolva nem érzem azt, hogy ez jó döntés, megtartani, viszont érzelmi szálon pedig szeretném, azt hiszem. Ha bárki tud valami használható ötletet mondani, tanácsot, jelezze kérem Smile.

Anyukámmal élek, jelenleg nincsen munkahelyem, egy hete érkeztem haza külföldről, és most teljesen sokkban vagyok.... mindenki azt mondja, hogy az én döntésem, de nem érzem azt, hogy mellettem állna a családom teljes mértékben. Sad
Vissza az elejére
Bugh

HozzászólásElküldve: 2014, Dec. 14, 12:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Én is szívesen ismerkednék, beszélgetnék veletek. Én is mint itt sokatok egyedül maradtam. Májusra várom a babát. Sajnos Én nagyon nehezen viselem, így gondoltam hátha tudtok segíteni, ki hogy jut tovább ezen.
Üdv. Kata
Vissza az elejére
zenti

HozzászólásElküldve: 2014, Dec. 12, 23:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok, aki fenn van facebookon, csatlakozzon a nem vagy egyedül csoportba, mégiscsak frissebb, naprakészebb, stb. igaz, most csináltam, úgyhogy kellenek még tagok Smile
szép estét, itt a link:
Vissza az elejére
Mosolygo

HozzászólásElküldve: 2014, Dec. 11, 15:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ahogy telik az idő egyre inkább úgy tűnik én is egyedülálló anyuka leszek. Most 13 hetes a pocaklakóm. Eddig szegeden laktam, a párommal már egy éve megromlott a kapcsolatunk, és azóta sem jutottunk túl a gondjainkon. Mióta kiderült, hogy terhes vagyok végre (majd két évig nem estem teherbe :S ) megijedt és megkaptam hogy már nem szeret úgy mint régen és nem akar velem élni, de a babát szereti és ne is várjam, hogy lemond róla ha úgy döntök így is megszülöm. Sad Aztán nekem kellett mérlegelnem a dolgokat: sokat vártam erre a babára, mindig is anya akartam lenni, de egyedül? nagyon megrémített a helyzet. :S Azóta felköltöztem pestre az unokatesóimhoz. Itt segítenek nekem, és vannak itt már gyerekek is, viszont mégis egyedül érzem magam. Hiába beszélek róla a családomnak, akik igyekeznek nekem segíteni mégis úgy gondolom, hogy egy hasonló cipőben járó tudna csak megérteni engem. :$ Örülnék és szívesen venném ha tudnék beszélgetni veletek, esetleg találkozni is szívesen. Smile
Írjatok!
Boldog babavárást Smile
mucika8

HozzászólásElküldve: 2014, Dec. 07, 10:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Úgy alakult, hogy én is csatlakoztam a klubhoz. Bár még csak terhességem elején állok, úgy néz ki, hogy egyedül fogom felnevelni a babámat. Szívesen ismerkednék, beszélgetnék egyedülálló anyákkal, várandósokkal, hogy hogyan csináltátok végig az egészet, kaptatok-e segítséget stb. Még nem tudom mi vár rám, de picit sok a kétség bennem....

Üdv
Vissza az elejére
Anda79

HozzászólásElküldve: 2014, Dec. 06, 22:13    Hozzászólás témája: Üdvözlet Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Új vagyok itt, jelenleg 10 hetes várandós vagyok és egyedül. Voltam már az őrület határán, elkeseredve, de jelenleg már optimistán tekintek előre. Segítsük egymást! Szerintem az sokat számít és talán kihúzzuk egymást a "gödörből". Puszi Mindenkinek.

Üdv, Andi
Vissza az elejére
Gabross

HozzászólásElküldve: 2014, Dec. 02, 16:22    Hozzászólás témája: Ismerkedés Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Kismamák.

Szeretnék veletek ismerkedni és barátkozni a nevem Gábor. Jelenleg Budapesten élek.
Én 35 éves 182 cm, 73 kg normál testalkatú fiatal férfi vagyok. Nem iszok és nem dohányzok. Főként fiatallabb kismamával ismerkednék akinek még pár hónapos babája van vagy aki még áldott állapotban van.
Örülnék neki ha lenne kedvetek barátkozni velem. Nekem még nincsen gyermekem és singli férfi vagyok. De remélem hamarosan megtalálom majd a párom akitől gyermeket várhatok.
Várom mielőbbi leveled.
Elérhetőségem:
gabross26@gmail.com

Üdvözlettel: Gábor
Vissza az elejére
HuszkaBarbara

HozzászólásElküldve: 2014, Nov. 25, 17:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Huszka Barbara vagyok, a Semmelweis Egyetem Egészségtudományi Kar negyed éves szülésznő hallgatója.
Az első gyermeket váró kismamák segítségét szeretném kérni, amennyiben van néhány szabad percetek, kérlek töltsétek ki a kérdőívemet, amely a szakdolgozatom elkészítéséhez szükséges.
Válaszaitokat előre is köszönöm !
https://docs.google.com/…/1xTXpCGLtZuba9JE6v6G-PHh…/viewform
Vissza az elejére
Alina27

HozzászólásElküldve: 2014, Nov. 18, 14:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedveseim!
Látom nem vagyunk itt olyan sokan, de hátha találnék itt hozzám hasonló nőket és főleg lelki támogatást.
Egyedül várom a babám, áprilisra. Apuka elhagyott az elejétől, mert hogy már ez nem megy nekünk...de szerintem a baba miatt.
Úgyhogy a napjaim most töprengéssel és depresszióval telnek.
Hogyan juthatok túl ezen?
Minden jót nektek!
Vissza az elejére
Kata86

HozzászólásElküldve: 2014, Nov. 18, 11:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves ZeBe!

Kicsit kimaradtam innen, most olvasom csak az okt. 20-i bejegyzésed. Ez idő alatt néhány dolog változott, úgy döntöttem, nem költözöm el kisgyerekkel az otthonunkból. Albérletet hiába kerestem, kisgyerekkel nem akarták egyiket sem kiadni nekem, pedig biztos, jó munkám van. Apa ezt tudomásul vette, nemigen hagytam más lehetőséget, max azt, hogy vegyen a fiának egy kis lakást, és akkor eltekintek a további gyerektartástól. Persze ezt nem tudja jelenleg megtenni, így elfogadta, hogy maradunk. A fiát nagyon szereti, bár szerintem több időt is tölthetnének együtt.

Sokszor éreztem én is azt, hogy mindent nekem kell megoldani, hiába beszélünk meg valamit, neki mindig közbejött egy fontos munka, elintéznivaló, edzés... szóval sokszor egyedül vagyok mindennel.

Ezt követően Apa elment egy külföldi üzleti útra, és mire hazajött, mintha kicserélték volna, (a maga módján) bocsánatot kért, és átbeszéltük a dolgainkat. Az érzelmek és a kémia is megvan köztünk, de elég bonyolultak a körülményeink, viharosnak mondható a kapcsolatunk, ezért a hétköznapokban nehéz megteremteni a békét, harmóniát. De jó volt 1 hét egyedül a kisfiammal, megtapasztaltam, milyen lenne apa nélkül (nyugisabb, kiszámíthatóbb volt, mert csak a saját időbeosztásomat kellett figyelembe venni), de a fiamnak és nekem is hiányzott. És ugyanezt kinn ő is megérezte, így most visszarendeződünk, egyenlőre úgy fest, sikerrel.
Remélem, ez tartós is marad, mert leginkább a kisfiamat viselte meg a feszültséggel teli időszak.

Te hogy bírod egyedül a kisfiaddal? Apukája nem is akarja látni?

Nekem sokat segített, hogy "kiírhattam magamból" a gondjaimat, remélem, ha másban nem is, ebben azért tudunk segíteni egymásnak!

Üdv: Kata
Vissza az elejére
adventurer79

HozzászólásElküldve: 2014, Nov. 18, 01:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Gyors segítségre,ötletre lenne szükségem...!nem bírom már fenntartani az albérletemet,így keresnék 1 másik hasonlo helyzetben lévő karakán,talpraesett egyedülállo anyukát,akinek lenne spiritusza egy ilyen összebútorozáshoz Zugloban,"együtt könnyebb" jeligére:)én 35 múltam,kisfiam 5 lesz
Vissza az elejére
ZeBe

HozzászólásElküldve: 2014, Okt. 20, 09:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsófi! Irtam vissza, egyenlőre a kimenőben látom, de ha nem kapsz semmit jelezd kerlek, mert akkor vmit nem jol csinaltam.

Üdv!
ZeBe

HozzászólásElküldve: 2014, Okt. 20, 09:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Kata!

Nah ez se lehet egy kellemes szitu. Igazából úgy érzed korrektül áll az apa hozzátok? nem zavar, h nektek kell elmenni? Ez nem gond?
Mi okoz problémát? Segít nektek vmiben?

Mi az ami leginkább bánt Téged?

Én például sokszor azt érzem, h el van nézve mellettem, hogy olyan természetes, h mindent megoldok. Minden én vagyok egyszemélyben és közben megszakad a szivem a fiam után, mert nem lehet annyit vele amennyit szeretnék.
Vissza az elejére
Kata86

HozzászólásElküldve: 2014, Okt. 17, 12:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én is friss regisztrált vagyok, sajnos bekerültem az egyedülálló anyukák csapatába. Olvastam a friss leveleket, remélem, tudjuk segíteni egymást. Az én kisfiam 2,5 éves. Most még együtt élünk az apukájával, de hosszas vívódás után arra a döntésre jutott (én még adnék esélyt a kapcsolatnak, de tiszteletben kell tartanom), hogy a fiammal költözzünk el a lakásából, otthonunkból. Mivel eddig is a belvárosban laktunk (Bp), így az albérlet is csak itt jöhet szóba, ide köt a munka és a bölcsőde, a fiam kis barátai is. Nagyon elkeserítő az bérbeadók hozzáállása. Eddig csak olyan visszajelzést kaptam, hogy "kisgyerekkel kösz ne", pedig biztos állásom van, átlagosan jó fizetéssel.
Nagyon félek az egyedülléttől, hogy meg tudok-e adni minden fontosat a fiamnak, és elég erős leszek-e egymagam szembenézni az élettel. Nem igazán tudok számítani senkire, a szüleim vidéken élnek, nemrég elváltak, ezért már a bátorító szavak is sokat segítenének.

Remélem, tudunk majd egymásnak segíteni.
Kata
Vissza az elejére
ZeBe

HozzászólásElküldve: 2014, Okt. 16, 16:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv Mindenkinek!

Olvasgatok írásokat és jó lenne, ha visszajönne az élet a topicba.

Nekem van egy majdnem másfél éves (17 hónapos) fiam, apukájával még nem sikerült találkoznia, kisvárosnak mondott településen élek, ahol mindenki "tökéletes", tehát engem rendesen kinéznek, pedig csak a gyerekemnek élek. Jó lenne néha csak pár sort váltani hasonló helyzetbe került anyukákkal.

Ahogy láttam, sokakon már az is enyhített valamit, hogy írt és valaki elolvasta. Sajna ismerem, az érzést.

Kitartást Mindenkinek!

Banya
Vissza az elejére
Batizi.

HozzászólásElküldve: 2014, Okt. 13, 12:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Smile

Jár errefelé még valaki? Új hozzászóló vagyok.
Külföldről "szöktem" haza a kisfiammal, nálunk is rémesen alakult a történet az apukával. Eléggé el vagyok keseredve, de
a pici miatt nem fogok (próbálok) mély depresszióba zuhanni ugye:)

Örülnék ha valakinek lenne kedve találkozgatni Budapesten, játszótér/játszóházba menni stb. Bármilyen programra vevők vagyunk.Smile Én 27, pici pedig 7 hónapos lesz.

Írjatok lányok, úgy beszélgetnék valakivel Very Happy
Szép napot mindenkinek

Zsófi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
deapapp

HozzászólásElküldve: 2014, Szept. 26, 11:50    Hozzászólás témája: Sziasztok Anyukak! Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehet, hogy furcsanak tunik majd a hozzaszolasom, de tanacsot szeretnek kerni toletek. Roviden osszefoglalom a helyzetemet: 28 eves no vagyok es babat szeretnek. Volt 2 komoly kapcsolatom, de a ferfi egyik esetben sem allt keszen a csaladra es egy ideje hiaba probalkozom part talalni. Elkezdtem azon gondolkodni, hogy egyedul vallaljak babat.
Tobb ok is van ami miatt bizonytalan vagyok a dontesben. De a legfontosabb az, hogy nem akarok onzoen donteni. A baba szempontjait akarom eloterbe helyezni. Mert ok, hogy en, mint no keszen vagyok az anyasagra, de neki szuksegletei lesznek. Eloszor is szeretnem ha a gyerekemnek lenne apukaja, mert egy babanak kell egy apa. De nem szeretnem ha rossz apa mellett none fel es vegkepp el akarom kerulni azt, hogy elhagyja az apukaja azert, mert megunta az apaszerepet.
Nekem anyum es apum is volt, hazasok voltak mielott vallaltak engem, de igazan egyikuk sem volt mellettem. Egy vagyok a rengeteg olyan gyerekbol, aki ugyan "egesz" csaladban nott fel, de nem volt boldog es nyugodt gyerekkora. Szuloi vitak es veszekedesek kozott kicsit "elfelejtve" novekedett. A sok vita mellett sem anyunak sem apunak nem volt turelme a gyerekre. Szoval ezt nem akarom a babanak, szo sem lehet rola, hogy csak a gyerek miatt eljek kapcsolatban. Szeretem es sokat koszonhetek mindket szulomnek es jo kapcsolatban vagyunk ma is, de sok hibat kovettek el. Hibakat, amiket en nem akarok elkovetni. Ok meg mindeg hazasok, de sajnos nem boldog hazassag, egyutt maradtak megszokasbol.
Egyszer valaki azt mondta nekem, hogy "olyan anya leszel, amilyen az anyukad volt, mert abbol tanul a gyerek, amit lat". De nem ertek eggyet ezzel, sot. Ha sok es fajdalmas hibat kovettek el szuleink, akkor biztos vagyok benne, hogy mi nem fogjuk megismetelni azokat. Mert nem akarunk olyan fajdalmat a babanknak, amit mi ateltunk. Ezert olvastam es olvasok rengeteget anyukaknak szolo konyveket, forumokat, gyerekpszihologiat, tanacsokat pszihologusoktol, anyukaktol, tanaroktol. Tudom, hogy konyvekbol nem tanulod meg az anyasagot, de utmutatot ad ahhoz, hogy minel egezsegesebb lelki fejlodest biztosits a babanak.
Mindeg is anya akartam lenni, mar gyerekkent sem vagytam karrierre, sem vilagutazasra. Kozeledek a 30 fele es lassan elerkezettnek latom az idot a babara. Anyagilag meg tudnam oldani egyedul is, de sok ketsegem van. Gondoltam, hogy olyan anyukak, akik ebbol vagy abbol az okbol egyedul nevelgetik a gyerekeiket, tudnanak tanacsot adni nekem.
Talan ugy gondoljatok nem tartozom ebbe a kozossegbe (es igazatok is van, hiszen meg nem vagyok anya es nem nevelem egyedul a gyerekem), de ti tudtok igazan tanacsot adni, hogy mennyire nehez illetve mennyire jo egyedul anyanak lenni. Milyen pozitiv es milyen negativ hatasokkal jar ugy nektek, mint anyuka, de foleg a babanak ez.
Egyetlen vagyam, hogy boldog es kieegyensulyozott embert neveljek, aki megallja a helyet az elet minden teruleten.
Kerlek valaszoljatok nekem, ha lesz egy kis idotok.
Gratulalok az erotokhoz es buszkek lehettek magatokra!
Koszonom.
Vissza az elejére
Molly22

HozzászólásElküldve: 2014, Aug. 04, 23:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Mamik!

Ahogy olvasom ezt a sok szomorú történetet, úgy érzem, az enyém semmi ehhez képest. Nem is ragoznám túl, a szokásos megcsalás, agresszív viselkedés a téma annyi különbséggel,hogy én még nem mertem eljönni. Az én kérésem az lenne, hogy aki már túl van ezen a lépésen, és tudna segíteni ebbe a témába, meséljen már arról,hogy az anyagiakat hogyan tudta megoldani? Milyen juttatások járnak, ha nem vagyok házas vagy esetleg az apa nem ismeri el a gyereket, hogyan lehet gyerektartást követelni tőle? Kitől milyen segítségre lehet számítani? (önkormányzat stb...)
Vissza az elejére
lizalee

HozzászólásElküldve: 2014, Júl. 25, 14:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Hűha, elég halottnak tűnik ez a topic, de azért hátha mást is erre sodor a szél... Smile
Én egy 35éves, 18 hetes kismama vagyok, aki a 'válassz: vagy én vagy a gyerek' játékon a gyereket választotta... Smile
Ha jár erre hasonló helyzetben lévő, budapesti anyu, akinek éppúgy hiányzik egy kis társaság, segítség, lelkitámasz, miegymás, mint nekem, ne habozzon írni! Smile

Liz
Vissza az elejére
betty.toth

HozzászólásElküldve: 2014, Ápr. 23, 21:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Szomorú de egyben kicsit jó érzés olvasni hogy nem egyedülálló az esetem.Röviden elmesélem nektek ha már rátaláltam erre az oldalra.
Jelenleg 33 hetes terhes vagyok.16 hetes voltam amikor megtudtam hogy valaki lakik a pocakomban.Addig meg jött,rosszul sem voltam,semmi tünet nem volt. Ekkor a gyerek apjával már szinte alig beszéltem. Tulajdonképpen sosem voltunk rendes pár,inkább alkalmi kapcsolat volt de ettől függetlenül én szerettem öt. Amikor elmondtam hogy mi a helyzet,kellemesen csalódtam. Ugyan sokkot kapott(ami érthető) de azon aggódott a legjobban,hogy itta alkoholt nem is keveset és ő sem élt túl példamutató életét és emiatt talán nem lesz egészséges a baba. 2-3 hétig rendszeresen keresett aztán egyszer csak eltűnt.ennek már 3 hónapja azóta annyit sem kérdezett meg hogy jól van-e a baba. Megijedt,megfutamodott ,idő közben arra jutott hogy nem is az övé...nem tudom mi az oka. Hetekig depressziós voltam,rengeteget sírtam és abszolút nem tudtam örülni a babának. Sokszor éreztem hogy nem szeretem(ezért azóta is haragszom magamra) és meg örökbeadás is eszembe jutott valamint olyan gondolataim támadtak hogy jobb lenne ha elmenne a baba,ha meg se születne.(ezekért legszívesebben szembe köpném magam.nem is értem hogy juthattak ilyenek eszembe,borzasztó)
Aztán a legnagyobb elkeseredésemben egyszer csak fogtam magam,abba hagytam a sírás és azóta teljes boldogságban várom a gyermekeket. Bármit megtennék érte és meg is fogok.
Szerencsére nekem van segítségem.De így is nehéz és az is lesz de mint mondtam bármire képes lennék érte!
Sajnálatos hogy ilyen "férfiak" léteznek. De rájöttem hogy egy nő egyedül sokkal erősebb,főleg ha már gyereke is van. Kívánom hogy mindegyik nehéz helyzetbe került kismama és anyuka sorsa jobbra forduljon. Egy gyerekkel nehéz lesz de rossz biztosan nem. Olyan dolgokat fogtok elérni egyedül amiről nem is gondoltátok hogy képesek vagytok rá. Pedig azok vagytok,csodás anyák lesztek,mindent megfogtok adni a gyerekeiteknek ok pedig nagyon sok boldogságot fognak okozni. Hiába tűnik kilátástalannak most minden. Ugyan nem tudok egyenként segíteni azokon akiknek szükségük lenne rá,ha lenne lehetőségem segítenek. Így csak bátorítani tudlak titeket. Mert akármi történik ezután,ha ránéztek arra a pici emberkére aki belőletek lett,minden jobbnak tűnik majd. Mindenesetre a "kedves" apukákat teljesen ne felejtsétek el,mindig lesz helye a gyerektartásnak Very Happy
Szóval sok erőt,egészséget és boldogságot kívánok minden Szuperanyukának Smile Fel a fejjel,kitartás,minden rendbe jön!!!
Vissza az elejére
Mazsola1111

HozzászólásElküldve: 2014, Ápr. 23, 18:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! A 36. hétben vagyok, gyakorlatilag nincs hol laknom. Egy barátomnál és a kedvesénél élek most 1 szobában...Hasonló sorsú,egyedül álló anyával társulnék, Budapesten. Köszönöm! Timi
Vissza az elejére
EGYLAK

HozzászólásElküldve: 2014, Ápr. 17, 02:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Giny!

Kivulallokent mindig konyebb targyilagosan latni a helyzetet. Fiatal vagy meg, akarhogy is gondoltad korabban, ez a baba a pocakodban van mar, mert a sors igy akarta..igy alakitgatta az utatad, nem az o hibaja. Ne erezd ugy, hogy hiba volt, hogy nem akarod..mar probalj elore nezni, es abban biztos lehetsz hogy sok oromet fog okozni. Anyanak lenni csodalatos dolog! A gyermek apjarol is hamar kepet kaptunk a leirtak alapjan...felelotlen ember, hiba volt vele leallni, persze a szerelem vak, te pedig fiatal, es tapasztalan voltal. Kerdezi a masik hozzaszolo, hogy szereted-e? Hat egy olyan ferfibol hamar ki lehet abrandulni, aki igy viselkedik. Lelkedbe tipor, elkuld, megver...mirol is beszelunk?!
Koltozz haza anyukadhoz, azt irtad szamithatsz ra. Milyen kicsi az a lakas? Csak van hely egy agynak, vagy matracnak? Kicsinek mozeskosar..barmilyen megoldas jobb, mint ez a felallas. Jarj utana milyen szocialis juttatast kaphatsz egyedulallo anyakent, van ahol lehet adomanyhoz jutni... Vannak lehetosegek, arra koncentralj, hogy ezeked tard fel. Biztosra veszem, hogy ha anyukadnal laksz, o elobb lemondana meg az ennivalojarol is a te reszedre, mint a gyereked apukaja....Ha mar most igy reagal ez az ember, mi lesz ha ott lesz a siro kicsi, hogy fogja idegesiteni. Edesanyad biztos tud majd tamogatni..Gondolkodj el, hogy milyen munkat tudnal talalni a jovoben, ha anyukad be tud majd segiteni a gyerekfelugyeletbe. Okosan kell gondolkodnod, es tervezned. Kezd el epiteni a jovod, ne masra szamits, hidd el hogy kepes vagy ra. ...most a legfontosabb a nyugalom, es a biztonsag.
Vissza az elejére
Esztus83

HozzászólásElküldve: 2014, Ápr. 09, 10:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Giny!
Nagyon elszomorodtam a történeteden. Nehéz tanácsot adni, mert nem vagy könnyű helyzetben. Én 3 hónapos terhesen költöztem el a páromtól egy barátnőmhöz egy hónapra, azóta egyedül élek, vagyis most már a kisbabámmal, de nekem volt hova mennem. Anyukádhoz nem tudnál átköltözni? Egyébként szereted még a párodat? (Bár nehéz lehet egy olyan embert szeretni, aki kezet emel egy terhes nőre.) Barátokra számíthatsz?
Vissza az elejére
Giny88

HozzászólásElküldve: 2014, Márc. 30, 14:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!Ma lettem itt tag,és sajnos nem is örömömben.Szeretném a tanácsotokat kérni.Párommal 2 éve vagyunk együtt,szóba sem került a gyerekvállalás,mivel én munkanélküli vagyok/voltam,és albérletben egy fizetésből éltünk.A kapcsolatunk sem volt már a legjobb,amikor októberben megtudtam,hogy terhes vagyok(25 évesen).Én egyáltalán nem örültem,mert nem terveztem gyereket,épp hogy egyik napról a másikra éltünk.(A páromnak egyébként 2 gyereke van,az első házasságából,velük sem törődött,rá is ment a kapcsolata,csak utólag látta be a hibáit...)Nos,elmondtam a páromnak,sírva,hogy terhes vagyok,és hogy nem akarom megtartani...ő erősködött,hogy de,ő szeretné,minden rendben lesz,stb...Mivel ezt már hallottam tőle,és tényleg nem volt jó a kapcsolatunk,én az eszemre hallgattam,és eljutottam addig,hogy már meg volt az időpont a "műtétre".A párom állandóan könyörgött,hogy bízzak benne,ő megváltozik,kimegy külföldre dolgozni,én és a pici leszünk a legfontosabbak neki...végül lemondtam a műtétet,megtartottam a kisbabát,de folyamatos kételyeim voltak.Nos,ott tartunk,hogy 23 hetes terhes vagyok,ugyanúgy egyik napról a másikra élünk,a párom nemhogy külföldre nem ment dolgozni,itthon sem nagyon akar.Folyamatos anyagi gondjaink vannak,amik ugye kihatnak a kapcsolatunkra.Veszélyeztetett terhes vagyok,amit ő nem vesz figyelembe,ugyanúgy elvár mindent,mintha nem is lennék terhes.A véremben kevés a vas,mert nem tudok megfelelően étkezni,nem telik vitaminra.Sőt még ruhám sincs,ami jó lenne rám,így 23 hetesen,mert nincs pénz venni,így ki sem tudok mozdulni a házból...Nem akarom ezt tovább ragozni,túl hosszú lenne...és nem is a panaszkodás a lényeg.Veszekedések alkalmával azt vágja újabban a fejemhez,hogy senki nem kért hogy tartsam meg a gyereket,belőlem úgy sem lesz jó anya,nem is szeret engem,és sosem akart gyereket.Költözzek el,mert elege van a "nyavalygásomból",hogy nekem semmi nem jó...Pár napja a fejemet a falba is beverte,ami sebes is lett.
A tanácsaitokat szeretném kérni....mit kéne tennem?Max.az anyukámra számíthatok,de ő rokkantnyugdíjas,és egy pici lakásban él.
Vissza az elejére
kati.mama

HozzászólásElküldve: 2014, Márc. 29, 21:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Anyukák! 4 éves kisfiammal társulnánk albérletbe Budapesten vagy Budakeszin! Írjon akit érdekelne!
Vissza az elejére
Abadri

HozzászólásElküldve: 2014, Márc. 29, 19:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Van egy hálós járókánk ami fölöslegessé vált! Szívesen ajándékba fölajánljuk!Smile
Vissza az elejére
Abadri

HozzászólásElküldve: 2014, Márc. 29, 19:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Molly33!
Tobb mint egy éve én is kétségbe voltam esve, mert 11 hetesen egyedül maradtam.
Apuka nagyon szeretett volna kisbabát, aztán mégis megijedt a felelôsségtôl... Sajnos rengetegen vagyunk hasonló cipôben.
De azt mondom Neked, hogy kitartás, mert egy életed legszebb idôszaka elôtt állsz!Smile Amíg az embernek nincs gyermeke, addig nem is tudja, hogy mulyen borzasztóan üres az élete...!
Egyedül voltam a várandósság ideje alatt (veszélyeztetett terhesen, nagyon rossz anyagi körülmények között) majd a szülôszobában! Aztán jött az a bizonyos elsô nagyon nehéz 3 hónap. Abban sem volt segítségem. Mindig arra gondoltam, hogy ha a Nôk a háború ideje alatt (pl.dédnagymamám) képes volt egyedul gyermeket nevelni és mindenrôl egyedül gondoskodni, akkor én is képes vagyok rá.
És igen...azóta a kislányom 9 hónapos, rendezôdött az életem, óriási a szerelem kettônk között, és soha nem szeretném vissza kapni az elôzô életemet!
Az apukája soha nem érdeklôdik, küldtem fotót a babáról, de semmi reakció. A baba az én nevemet kapta és egyenlôre még nem jelentettem a gyámhatóság felé, mert abban remenykedem én naív, hogy majd fel lángolnak benne az apai érzések...de úgy tûnik ezek csak hiú ábrándok!
A lényeg: lesznek nagyon nehéz pillanatok, DE a legszebb életszakaszhoz ért az életed!!! Próbálj meg csak a babára koncentrálni! Ne szomorkodj, mert az a babára is hatassal van!
Ha kérdésed lenne jelezd bátran!
Minden jót kívánok!Smile
Vissza az elejére
petra777

HozzászólásElküldve: 2014, Márc. 22, 22:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

szeretném a segítségeteket kérni. Piackutatást végzek 3-7 éves gyerekek szüleinek körében a matrica/foglalkoztató füzetek használatával kapcsolatban. Egy barátnömmel szeretnénk egy válalkozást indítani. Ez mindössze pár percet venne igénybe.

https://www.surveymonkey.com/s/9H33WH2

Nagyon hálás vagyok és elöre is köszönöm!

Petra
Vissza az elejére
Vialona

HozzászólásElküldve: 2014, Márc. 21, 08:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

5 hónapos a fiam és vidékre kényszerültünk. 3 hónap után lassan be kell látnom, nem boldogulok anyu mellett Sad és visszatérnénk Budapestre.

Valaki, aki el tudná képzelni a közös együttélést, kérem jelentkezzen! Segítve egymást, de nyilván külön élettérrel.
Vissza az elejére
Molly33

HozzászólásElküldve: 2014, Feb. 23, 21:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
17 hetes hetes kismama vagyok és a párom elhagyott azok után, h négy év után lombikkal sikerült teherbe esnem. Kivagyok, ezt nem tidom hogy bírom ki, kérem aki volt ilyen helyzetben meséljen, adjon erőt, biztasson....
Vissza az elejére
PAK

HozzászólásElküldve: 2014, Feb. 02, 23:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gyertek, töltekezzetek Smile Vagy csak csevegjünk, meséljetek, minden érdekel Smile Várlak szeretettel! Smile
Vissza az elejére
Dindike

HozzászólásElküldve: 2014, Jan. 04, 16:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok ! Én pár évvel ezelőtt nagyon aktív tagja voltam a lombikos fórumnak. Sajna úgy alakult, hogy most inkább illik rám az "egyedülálló anya" kifejezés. Eszembe jutott, hogy rákeresek itt a jó öreg Csaladinet-en sorstársakat keresve.
Szóval: hahóóóóó ... van itt valaki ??? Smile
gumboka

HozzászólásElküldve: 2013, Okt. 18, 15:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyedülálló anya 28 hónapos kisfiával hasonló helyzetben levő anyukát keres akivel közösen bérelhetnénk lakást Székesfehérváron!
andi.

HozzászólásElküldve: 2013, Okt. 17, 13:41    Hozzászólás témája: kutatásban való rélszvétel Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Anyuka! Smile

Keszeg Andrea, harmadéves pszichológushallgató vagyok a Károli Gáspár Református Egyetemen és a segítségedet szeretném kérni. A szakdolgozatom elkészítéséhez keresek, olyan EGYEDÜLÁLLÓ ÉDESANYÁKAT, akik legalább két éve elváltak, és egyedül nevelik 6-10 éves gyermeküket.Egy- a családszerkezetet vizsgáló- új eljárás segítségével dolgoznék, amiben figurák segítségével kéne a családtagokat megjeleníteni egy sakktábla szerű táblán, majd pedig egy tesztet kéne kitölteni. Egy alkalommal kéne találkoznunk, a találkozó 1, maximum 1,5 óra hosszú lenne.Visszajelzést -amennyiben igény van rá- tudok adni.

Ha ismersz olyan budapesti édesanyát, akire a fönti leírás illik, vagy pedig te magad szívesen részt vennél a vizsgálatban, kérlek jelentkezz! A vizsgálat természetesen teljesen anonim. Mindenkinek nagyon köszönöm, óriási segítséget jelent!

A jelentkezők az andikeszeg@gmail.com e-mail címen keresztül tudnak kapcsolatba lépni velem. Szeretettel várom a jelentkezéseket és mindenkinek köszönöm a segítséget!

Andi
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5  Következő
1 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés