Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Babát szeretnénk, de nem jön össze!

Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Kokuszmatrac1

HozzászólásElküldve: 2016, Júl. 30, 13:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Most vagyok túl az első spontán vetélésemen (remélem, az utolsó). Mielőtt teherbe estem volna terveztem, hogy elmegyek a Dévai intézetbe, de végül elengedtem, mert egyszercsak összejött a baba. Mivel a téma sajnos újra aktuális lett, kérdezném, hogy kinek mi a véleménye/tapasztalata a Dévai intézetről?
Köszi szépen!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Anita59

HozzászólásElküldve: 2015, Márc. 18, 14:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is éveken át próbálkoztam, de nem sikerült teherbe esnem. Aztán elmentem a Mens Mentisbe, ahol nagyon alaposan kivizsgáltak és sikerült kideríteniük a problémát. Nagyon kedvesek és segítőkészek voltak. Most 2 éves a kislányom! Ajánlom mindenkinek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Gittus

HozzászólásElküldve: 2006, Máj. 08, 08:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lusyliu, kimberli, mindkettőtöknek azt ajánlom, forduljatok egy meddőségi központba. Ott kivizsgálnak, és tudnak segíteni.
lusyliu, ne add fel, 5 év alatt miket próbáltatok ki? Orvosnál voltatok? Mit mondanak? Volt inszemináció, lombik?
Erőt meríthettek a mi történetünkből, olvassátok el, http://gportal.hu/portal/gitta-oldala/ a Love story avagy a családom története menüpont alatt!

Ne adjátok fel! Mindent meg kell próbálni!

Írjatok, ha segíthetek valamiben!
http://gportal.hu/portal/gitta-oldala/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
lusyliu

HozzászólásElküldve: 2006, Máj. 02, 11:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kimberli írta:
Sziasztok!
Több hónapos próbálkozás után sem sikerült még teherbe esnem. Nekem már van egy 10 éves lányom, a páromnak még nincs -tudomásunk szerint- gyereke. Az a gondom, hogy fogalmam sincs kihez kellene fordulnunk a problémánkkal. Egy ismerősöm, aki abban a szerencsés helyzetben van hogy babát vár, a saját orvosánál rákérdezett a problémánkra, az orvos azt mondta hogy elsősorban, mivel nekem már van gyerekekem a páromat kellene megvizsgálni, csak azt sajnos elfelejtette mondani hogy hová kéne ezzel fordulnunk.
Ha valaki tudna nekem ebben segíteni, azt nagyon megköszönném.
Üdv mindenkinek.
Sziasztok én 5-éve nem esek teherbe, és már ott tartok, hogy felhagyok az egész küszködéssel, mert az egészből nem látom a kiutat. Nem tudom még mi többet tehetnék?
vivien

HozzászólásElküldve: 2006, Máj. 01, 11:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja nem néztem a dátumot bocsi!!!!
Vissza az elejére
vivien

HozzászólásElküldve: 2006, Máj. 01, 11:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mufi,

A Hsg-t tényleg nem elsőre csinálják. Én 1 évig jártam a SOTE 1-re. A helyedben messze elkerülném.
Vissza az elejére
Mufi

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 12, 22:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon köszönöm lányok Laughing Több mint 2 éve próbálkozunk de sajna semmi eredmény Crying or Very sad Elmentem az itteni kórházba de nem nagyon tetszett az orvos hozáállása a dolgokhoz :xFontos rögtön HSG vizsgálattal kezdeni?Elég sok mindennek utánna néztem a neten és ez csak a 4. helyen van a vizsgálatok sorában.Itt nálunk nem tudnak hormon vizsgálatot csinálni.Viszont a HSG-től egy picit félek!Még 1x köszönöm!!!
Vissza az elejére
Mufi

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 12, 22:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon köszönöm lányok Laughing Több mint 2 éve próbálkozunk de sajna semmi eredmény Crying or Very sad Elmentem az itteni kórházba de nem nagyon tetszett az orvos hozáállása a dolgokhoz :xFontos rögtön HSG vizsgálattal kezdeni?Elég sok mindennek utánna néztem a neten és ez csak a 4. helyen van a vizsgálatok sorában.Itt nálunk nem tudnak hormon vizsgálatot csinálni.Viszont a HSG-től egy picit félek!Még 1x köszönöm!!!
Vissza az elejére
Jitter

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 12, 19:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na tessék Smile Mufi, sok sikert!!!!!!!!! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Mex

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 12, 19:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mufi, nekem is csak pozitív tapasztalataim vannak a Murber dokival. Nagyon lelkiismeretes és mindent meglehet vele beszélni Laughing .

Ha az ambulanciára mész nem kell karton csak a doki neve és valami hivatalos papír, hogy ki is vagy valójában Sok sikert Wink
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 12, 19:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mufi!!!!!!!!
nekem a mulber csináéta a második inszeminácómat!!
és tessék itt alszik az eredmény a vállamon!!!
elég sokat uh-zot a pasi engem... ha érdekel mesélhetek.....

üdv kriszta
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Mufi

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 12, 18:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm még 1x a segítséget! Laughing Már nagyon várom a 20-át Smile Remélem ott tudnak segíteni nekem!!! Embarassed
Vissza az elejére
Jitter

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 12, 16:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem, sajna nem ismerem Confused Én csak 1x akartam oda menni, de teljesen elbátortalanodtam! Kartont kell csináltatni, arra ügyelj! Smile Sok sikert!
Vissza az elejére
Mufi

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 10, 22:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jitter,köszönöm a választ!Kicsit meg voltam ijedve tőle,hogy feleslegesen vettem ki szabadságot és csak időpont egyeztetéssel mehetek.Dr Murber Ákosról tud valaki valamit?
Vissza az elejére
Jitter

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 10, 20:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mufi, szerintem nem...
Vissza az elejére
Mufi

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 10, 20:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni tőletek.Meg tudnátok nekem mondani ha az I. számú klinikára szeretnék menni nőgyógyászhoz oda kell időpontot kérni?
Vissza az elejére
kimberli

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 09, 18:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Lányok!
Nagyon szépen köszönöm a kedves hozzászólásokat!
Már bejelentkeztünk egy andrológia-i vizsgálatra, hétfőn megyünk 10-re. Beutaló nem kell, telefonon adtak időpontot. Ingyenes is, bár azt mondták a telefonban, hogy amennyit a páciens gondol, ez szerintem pozotívum.
Kedves Gitta!
Nagyon remélem hogy ez nem kísérletezés lesz, csak elsősorban ennek a vizsgálatnak az eredményére lennénk kíváncsiak, de bármit mondanak, mindenképpen fogunk tovább menni, mert ezt soha nem szabad feladni. De azért nagyon bízok benne hogy ha itt nem lesz "gond" akkor talán mégsincs akkora probléma.
Mindenestre tényleg nagyon köszönök mindenkinek- mindent.
Sziasztok!
Vissza az elejére
titti

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 07, 01:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Kimberli!
Nem mindenütt kell urologiára beutaló, ez területenként eltér, nálunk pl. nem kell.
Szerintem is telefonon érdeklődjetek először.
Mi is így tettünk, és így már első alkalommal az 5 nap "szünet" után ment a férjem az andrológiai vizsgálatra, hogy ne kelljen 2x várnia órákat.
Vissza az elejére
Yasmine

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 06, 21:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kimberli
Előbb mindenképpen hívd fel a dokit,szerintem az andrológia.lap.hu-n van településenkénti elérhetőség.
Aztán ha érdekel,van egy nagyon jó dokinéni pesten,meddőségi dolgokban is nagyon profi!
Vissza az elejére
Dakini

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 06, 21:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kimberli!
Lehet, hogy nagyon ijesztően hangzik és talán korainak tartod, de hidd el ennek a kezeléséhez csak a meddőségi szakemberek értenek Magyarországon. Ha elmentek egy ilyen helyre, komplexen fognak foglalkozni mindkettőtőkkel és megfelelő sorrendben fogják elvégezni a vizsgálatokat és az esetleges kezeléseket is.
Attól, hogy van már gyereked Nálad is kialakulhatott azóta bármi sajnos.
Nagyon sok ember tapasztalata ez és a sajátom is, hogy nem érdemes várni, nőgyógyászokkal és andrológusokkal kisérletezni, mert nem értenek hozzá, valójában Ők kisérleteznek Veletek és csak megy az idő.
Nagyon sok sikert!

Pusza Gitta

http://www.kep.tar.hu/dakini
http://www.ikreskonyv.hu
Vissza az elejére
kimberli

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 06, 16:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Yasmine!
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet! Szóval akkor az urológiára kell mennünk. Gondolom beutaló kell a háziorvostól.
5 nap????
Akkor tehát úgy menjünk oda hogy 5 napig semmi és akkor rögtön lehet mintát adni, vagy előbb mejnünk el és majd ott megmondják? Vagyis azt szeretném kérdezni, hogy ha odamegyünk, akár rögtön meg is tudjuk csináltatni?
Üdv.
Vissza az elejére
Yasmine

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 06, 16:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kimberli
Szia!Andrológus végzi a spermiogramm vizsgálatot,az urológián megmondják,hogy ki foglalkozik ezzel.Egy óra alatt megvan az eredmény,előtte 5 teljes napig nem szabad akciózni! Laughing
Vissza az elejére
kimberli

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 06, 15:01    Hozzászólás témája: Babát szeretnénk, de nem jön össze! Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Több hónapos próbálkozás után sem sikerült még teherbe esnem. Nekem már van egy 10 éves lányom, a páromnak még nincs -tudomásunk szerint- gyereke. Az a gondom, hogy fogalmam sincs kihez kellene fordulnunk a problémánkkal. Egy ismerősöm, aki abban a szerencsés helyzetben van hogy babát vár, a saját orvosánál rákérdezett a problémánkra, az orvos azt mondta hogy elsősorban, mivel nekem már van gyerekekem a páromat kellene megvizsgálni, csak azt sajnos elfelejtette mondani hogy hová kéne ezzel fordulnunk.
Ha valaki tudna nekem ebben segíteni, azt nagyon megköszönném.
Üdv mindenkinek.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés