Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Autosport fan lányok
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 42, 43, 44  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
stella05

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 21, 22:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

üdv minden F1 rajongónak!

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
mercedes68

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 17, 21:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Felhőcske !

Maradhatsz itt is, de ha szereted Kimit is át is jöhetsz !
Én várlak !
Már négyen vagyunk.
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 17, 20:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor most én hová írjak? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Vagy nyissak Alonso Fan topicot? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
betsy

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 10, 23:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[^]  

Ők békésen megférnek együtt... itt miért a veszekedés? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

[^]  
Vissza az elejére
Esztella

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 10, 18:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok. Örülök hogy igy járt Alonsó!!!!!!!!!!!! Remélem a Mekinél sok ilyenbe lesz része!!!!!!!!!!! Bocsi de nekem meg ez a véleményem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 10, 16:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok

Szegény kicsi Fernando Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

De Sumakkert betolták az első helyre legalább!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Egy jó hír volt ma összesen, hogy Sumakker BEFEJEZI Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 10, 08:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Bocsi lányok,de dühöngeni jöttem Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Igazat kell adjak Gábornak azok után hogy Alonsot megbüntették mert állítólag feltartotta Massát Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Ki a franc ez a Sumi hogy mindent megtesznek azért hogy megint Vb-t nyerjen Question Question Question Question Question Question Question
Massát visszafogták, aztán rákenik Alonsora Question Question Question Question Question Question Question
Sport ez egyáltalán, vagy szimpla üzlet Question Question Question Hánynom kell tőlük. Confused Confused Confused Sumi meg menjen végre a büdös francban, hagyja érvényesülni a fiatalokat Exclamation Exclamation Exclamation
Huhhhh, na ez jól kijött.Nem akartam senkit megbántani,ez a véleményem. Remélem ennek ellenére Alonso jó helyen fog végezni és végre Kimi is révbe érhetne már! Vagy ő meg már tuti megy a Ferrarihoz és így segíti- kell segítenie- Sumit????? Bocsi, de most teljesen kiábrándultam a F1-ből!
Hajrá Alonso,csak azért is Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
ozá

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 09, 12:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na akkor duplázva de ide ért a tippem!
ozá

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 09, 12:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

.mert itt nem leszek megtalálható.

ÁMEN

a tippem:

pole: Button

1. Alonso
2. M. Schumacher
3. Button

Leírom ide igaz elküldtem már Anettnak sms-ben is!
Lanett

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 09, 12:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ági tippjei:

Pole: Button
1.Alonso
2. M. Schumi
3. Button

Kata!
Én a magam részéről lezártnak tekintem az ügyet.
Az hogy bemásoltam egy részét a beszélgetésünknek, nem hiszem hogy nagyobb bűn lenne mint mások privátbeszélgetéseibe beleovasni. Ja és ha valóban ezt teszem legalább nem kürtölöm széjjel, bocsi. Ennyi.
És engem k***a nem érdekel a győzelem, a játék a fontos és az hogyha valamit elkezdek fejezzem is be.
Tényleg nagyon sajnálom hogy így alakult, mert én nagyon kedveltelek.
Domi 2

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 09, 11:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja és még valami! Anett...miért gondolod azt, hogy ez bosszantana engem ha ti folytatjátok? Miért gondoltok rólam folyamatoan rosszat??

így legalább lesz esélyetek a győzelemre ha én kiszállok Laughing Laughing bye
Vissza az elejére
Domi 2

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 09, 11:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!

Lányok! Akkor szeretném tisztátni a helyzetet! NEM ZÁRTAM LE A JÁTÉKOT!! Ez Mercedes agyszüleménye lehet...ugyanis annyi történt, hogy azt mondtam, hogy Andor és én kiszállunk!!! Attól ti még tovább játszhattok. erről ennyit

a másik dolog pedig Anett! Igen nagyon megbántottál, tudod te is jól, hogy mivel...soha többet nem tudnék megbízni benned!! Aki így elárulja a barátnőjét...no comment. én úgy gondolom hogy én téged soha meg nem bántottalak...

ami a másik ügyet illeti, Mercivel mindent letisztáztunk este..ugyhogy ő majd elmondja neked a dolgokat...biztos vagyok benne hogy mindent be is másol majd neked amit cheteltünk..nálatok ugyis ez a szokás nem igaz?? Laughing

minden jót lányok.

és ha lenne a számomra még mondanivalótok azt vagy mailben vagy pedig tudjátok a telefonszámom...mert itt nem leszek megtalálható.

bye
, Kata
Vissza az elejére
mercedes68

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 09, 11:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Anett és a többiek.

Anettnak igaza van abban, hogy miért pont most hagyjuk abba, hiszen már nincs sok hátra a 2006-os idényből.
Viszont a játék gondolata az enyém volt, amiben mindenki szívesen résztvett.
Ezért nekem van elsődleges jogom ezt lezárni.
Ha valaki akar, akkor az kiléphet, de nem lenne előnyös.

Ezért én is felrakom a tippjeimet.
Aki akarja, az folytatja, aki nem az nem. Legyen mindenkinek a saját döntése.

Pole: Kimi Raikkönen

1.) F. Alonso
2.) Kimi Raikkönen
3.) F. Massa
Lanett

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 09, 09:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves tipptársaim!

Ez a tippelős versenyt közösen találtuk ki, közösen játszottuk.
Én úgy gondolom, hogy az egy dolog, hogy Kata lezárta a versenyt. De nem dönthet a többiek nevében. Azt hiszem annak idején pont Kata írta Ágikának hogy legalább a játékot ne hagyja abba és csinálja végig. Én most ugyanezt kérem Tőled Kata, mert ez így kerek.
Én folytatni szeretném, semmi másért csak az elvek miatt.
Kata! Nagyon sajnálom hogy így alakult a helyzet, és bocsánatot kérek ha megbántottalak, de a helyzet kiindulásáért felelős okkal még mindig nem vagyok tisztában.

Szóval a tippjeim:
Pole: M.Schumacher
1. M. Schumacher
2. F.Alonso
3. F.Massa

Kérlek rögzítsd őket Mercike és ezúton kérek minden illetékes személyt a tippek elküldésére!
mercedes68

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 08, 22:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ági, Anett !

Ne írjatok többet tippet !
A játékot Kata lezárta !

mau

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 02, 22:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na sziasztok!

Én sem értem,hogy miért kellett,hogy ennyire eldúrvuljon ez az egész!?

Habár Én még tudom fokozni,ha gondolod Gábor,DE A LÁNYOKAT EBBÖL HADJUK KI!!!!!!Ha gondolod megadom az imél cimem.

a mocskolódást nem én kezdtem,söt szerintem én nem is mocskolodtam,csak tényt állapitottam meg.

Én elismerem és el is ismertem az Alonso tudását is,nem hogy a Kimiét!!!!

A csalás,kontra büntetés: légyszives vedd elö a vidi kazijaidat 1997.Nézd vissza kitöl vették el az összes VB pontját,fele annyi szabálytalanságért mint amennyi az Alonso az idén csinált Scumival és Dornbossal.

Sugok neked:Schumitol,igy lett Villeneuve a VB nyerö 1997-ben!

Kinek milyen idegrendszere van?Kergette már Alonso a Shumit az idén 15 körön keresztül sikertelenül,pedig akkor még "a szabálytalan "ellensúlyos lengés csillapitó is segitette és kergette a Schumi Alonsot,eredmény,a 6. igy megtett kör után akkorát hibázott Alonso,hogy örülhetett a bentmaradásának.

Most valoban nem tudta megelözni Öt a KIRÁLY,mert az Ö autolya más részekre volt szerintam beállitva,az Alonsoé pedig erre a kanyarra.

De ettöl függetlenül valoban jol csinálta.

Mindent feltett egy lapra,mert ahogy nyilatkozta is,tudta,ha Schumi megelözi esélye sincs megfoni.

Azt pedig,hogy ki mennyire sport szerü,vagy nem sport szerü szerintem az idei évben ezt a fogalmat elhagyhatjuk.

Talán az egyedüli versenyzö,aki a saját hibáit nem akarja másra kenni,az a Kimi, lásd Hungaroring az idén,nem kente a Liuzzira az ütközést,hanem bevalotta,hogy Ö szurta el,mert a tükröt nézte,nem gondolta,hogy ott akarja elengedni.

Ill. ezt már félve irom le,de még a Schumi szokta elismerni ha hibázik.

u.i.:Igen még kulturált formában irtam,irok,mert én azért igyekszem tiszteletben tartani mások véleményét,kedvencét,mert ha nem igy tettem volna..... olvass vissza jópár oldalt és meglátod mi a véleményem az Alonsorol,de már nem irom le,nem feszegetem,mert a Lanett is neki szurkol és tiszteletben tartom.

Uto U.I.: A Doni tetteiröl csak annyi,hogy ez nem gerincesség vagy sem,csak válalja a véleményét és tisztában volt vele,hogy te "gerincesen" olvasod a topikot de nem jelentkezel be.

Én csak ennyit akartam legyetek jok és tarsátok tiszteletben egymás véleményét és NE VESZEKEDJETEK!!!!

Ne feledjétek,ez csak egy délibáb és nem a valos világ,legalább is a számunkra,egy barátság többet ér bármitöl.
Lanett

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 02, 20:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gyerekek!
Most ezt miért kell?

Azt hittem ez arról szól, hogy tiszteletben tartjuk egymást, szurkoljon az akárkinek.
Nehogy már ez miatt egymásnak essetek!

Nem szabad hagyni, hogy így eldurvuljon itt a hangulat!Jó?
mercedes68

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 02, 19:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kata !

Na ez volt a durva !

Miért írtad, hogy én áradozok a Gáborról ? Attól mert szimpatikus egy srác, attól még nem több. Nem is ismerem, azt sem tudom hogyan néz ki.
Miért feltételezel rólam bármit is.
Ezt a egészet abból szürted le, hogy szóban hoztam őt, hogy miért is ment el a fórumról.
Amúgy Anettnek is szimpi volt. Egyedül neked nem !

Ne feledd !
Azért mert egy nézetem van egy sráccal (Schumi utálat) nem jelent többet.

Kár, hogy már leírtad a barátságunkat. Azt hittem többet jelentek neked egy ilyen incidensnél.
Domi 2

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 02, 18:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ÁÁÁÁ már vártalak Gábor...gratulálok...ismét bebizonyítottad, hogy mennyire gerinces vagy..én ismerem ezt a szót hidd el...amit írtam neked..egyébként nem mailben hanem az iwiwen...azt neked írtam, nem a nagyközönségnek...na...látod??? ez is különbség kettőnk közt..de tulajdonképpen tök mindegy mert vállalom amit írtam.

nem mondok mást, csak olvass vissza...ha értelmesen figyelmesen elolvasod a hsz-eket, nem hiszem el, hogy nem érted..értitek meg Mercivel, hogy nem személyeskedés volt..hanem vélemény...ami pedig Mau-t illeti, neki legalább annyi joga van ide írni mint neked..sőőőt...

és remélem most örülsz, mert nem tudom mivel bolondítottad magadba ezt a lányt/Merci/ de nap mint map csak rólad áradozik..képes miattad feláldozni a barátságunkat ...szépen ellöktél tőle...köszönöm Gábor.
sajnos nincs itt hányós emotikon..mert most rád az illene...pfujjj
Vissza az elejére
williams

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 02, 18:18    Hozzászólás témája: Domi ! Hozzászólás az előzmény idézésével

Dominak !

Írsz nekem egy mailt 2 napja, idézem :

" Az Autosport fan lányok nevű topikban..a nick nevem Domi..tudom, tudom...kicsit nyers voltam veled... bocsesz ..ilyen vagyok nnna...remélem nincs harag

tudom melyik csapatot utálod nagyon..oké tiszteletben tartom ezt..nekem sem ők a kedvenceim...csak szeretem a realitást...de a vélemény az vélemény akár a te részedről, akár az enyémről...ezt tartsuk tiszteletben és nem lesz gond.

Merci is nagyon nem szereti Schumit...én neki is ugyanugy megmondtam akkor a véleményemet..de ennyi...ettől még ugyanúgy ő a legjobb a barátnőm...szal gyere vissza a fórumra... "

Aztán meg a HÁTAM MÖGÖTT itt a fórumon megint írod a baromságokat nekem.
Te nem ismered a szavakat, amit leírsz.
Én nem vagyok gerinces ?
És akkor ezt miért nem az E-mailba írtad ? Oda nem mered leírni ???
És akkor te mi vagy ? Ideírjam ?
Most meg már megint te mocskolsz engem.
És még hogy Mau kulturált formába ír ide ? De nem nekem !

Mau,
és te mit írogatsz nekem ?
Ugyanaz a mocskolódó stílusod van, mint Dominak.
„ De látom is a versenyeket ?” Írogassál saját magadnak az undorító stílusodból !

A büntetések hol maradnak a csaló emberednek ???
A szabályok mindenkire ugyanúgy vonatkoznak, nincs kivétel.
Úgyis Alonso nyeri a VB-t, makkernak nincs már idegrendszere, lásd legutóbb 8-as kanyar.
Vissza az elejére
Domi 2

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 02, 17:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[^]  

[^]  

[^]   ezt a csajt láttam a ringen én is...volt aki lefotózta a körmeit mert úgy volt kifestve neki mint a német zászló
Vissza az elejére
mercedes68

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 02, 15:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Természetesen Anett és Mau is jöhet a másik topicra, már amennyiben Kimi rajongók.
Sajnos elkerülhetetlen volt ez a kavarodás, hiszen nem csak egy pilótát szeretünk, és mindenki a sajátját védi.
Még jó, hogy Anett nem sértődős.

Remélem az utolsó mondatodat nem írtad komolyan, mert kezdek megsértődni. Wink Wink Wink Wink Wink Wink

Pusza, este jövök chetre.

Merci
Domi 2

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 02, 12:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kis Sanyiék megint nyertek!!! Meglesz a bajnokság is sztem!!! Laughing Laughing
Vissza az elejére
Domi 2

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 02, 12:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szóval ezek szerint Anett és Andor ne írjon az új topikodba??? Ekkora hülyeséget Merci, már ne is haragudj...na mindegy te tudod mit akarsz..ez a fórum amugy is csak arra jó mostanában, hogy cikkeket tegyél fel amit amugy bárki eltud olvasni ha érdekli őt valamelyik forma1 es oldalon.

Gábor az aki bekavart ebbe a fórumba..addig nem volt semmi gond..és tudod mi a legszomorúbb, hogy annyi gerincesség sincs benne hogy ha már olvassa amit írunk..mert tudom hogy olvasta pl. Mau hsz-ét akkor legalább már hozzászoljon..ha már így felbolygatta a kedélyeket.

ugyhogy a te szavaiddal élve akkor a "kutyát nem érdekli " hogy jön e Gábor vagy sem...ha annyira csíped...privizzetek Wink Wink
Vissza az elejére
mercedes68

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 02, 11:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha a Forma1-ről szól a hozzászólás, akkor rendben.
Szerintem mondjunk véleményt, akár pozitív, akár negatív !
De ez csak a pilótákat, csapatokat érje, ne a fórum társainkat.

Én sajnos az utóbbi időben inkább az utóbbit tapasztalom.
Mindegy, majd csak elmennek a felhők.

Azért nyitottam az új topicot, hogy oda csak az írjon, aki Kimit szereti.
Bár oda irhatunk olyat is, hogy más pilótát miért nem szeretünk, de ott a kutyát sem fogja ezt érdekelni, mert Kimit mindenki szereti !
Domi 2

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 01, 19:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

HALI!!

Mercike! Teljesen felesleges volt ez az új topic!! Minek?? Ez a mi fórumunk, maradjunk csak itt szépen!! Wink Wink

Ami pedig azt illeti..pontosan a Forma-1 ről szól ez a fórum...és tudod ki volt az aki legelőször olyat írt ami esetleg nem ide való?? A kis kedvenced a Gábor..olvass csak vissza...az hogy Schumira azt írta, hogy mind a 7 VB címét csalással szerezte meg...szal azért elgondolkodtató ez ám , de nagyon..és ha erre valaki reagál az nem tudom miért baj..a személyeskedést pedig csak annyira vittem bele én, vagy pl Mau..amennyire még kulturált formában lehet..de ez adja magát..ha valaki drukkernek vallja magát és mégis ilyet ír egy ilyen emberről..elkerülhetetlen hogy egy pici személyeskedés bele menjen...egyébként az egészhez annyi hozzáfűznivalóm lenne még, hogy érdemes lenne azon is elgondolkodni, hogy miért van ilyen véleménye egy Alonso drukkernek..amikor Alonso nagyon mélyen tiszteli és elismeri Schumit..és ő a példaképe..szal ennek semmi értelme nem volt amit Gábor itt elkezdett...az új topikot pedig töröld ki..ez az én személyes véleményem.....na pussszka!! Wink Wink
Vissza az elejére
mercedes68

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 01, 13:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

fiúk, lányok !

Én nagyon szeretném, ha ez a fórum megmaradna, és a Foma1-ről szólna, nem a személyeskedésről !

Ki-ki a maga kedvencét istenítse, a neki nem tetsző pilótákról, istálókról írjon hozzászólásokat.

Jó lenne, ha saját magunkat kihagynánk ezekből.
Vagy csináljunk egy olyan topicot, ami külön-külön más-más pilótákról fog szólni ?
És ki-ki a saját kedvencéről oda fog irogatni.

Van egy olyan érzésem, hogy ha ez így megy tovább, nem marad itt senki sem.

Én maradok itt is, de csinálok egy új topicot is.
Ha valaki szereti Kimi Raikkönent, az írjon oda is.

Puszi
Maradok mindenki barátja !

Merci
mau

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 31, 21:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó estét mindenkinek!

Bocsika,hogy csak ilyenkor jövök,de ezt nem hagyhatom szó/betü/ nélkül.

Imádom mikor olyan emberkék okoskodnak,akiknek,igy vissza olvasva,annyi közük van a technikai sportokhoz,mint tyúknak az atomfizikához.

"Én felveszem a versenyeket BI-BI-BIIIII."

De látod is öket,vagy csak nézed?

Mert ahogy olvasgattam a forumot,rajtad kivül mindenki látja,de Te csak nézed.

Igaz nem tudom mit csodálkozom,hiszen valoban nehéz lehet elviselni,ha valaki mindent elér,minden rekordot megdönt és még mindig Ö legjobb!!!

De ne idegeskedj a nandikád is nyert már két VB cimet /az elsöt,meg az utolsót/.

Lanett:Bocsánatot kérek töled az iméntiért!!!!!!

Na mindegy. Legyetek jók és szurkoljatok a KIRÁLYNAK!!!!!!
Hajrá Scumacher,na és üsse kavics Kimi.

Az erö legyen veletek!
mercedes68

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 31, 21:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon remélem, hogy nincs nagyobb baja és indul a jövőheti futamon.

Raikkönen az előzetes tervek szerint csütörtökön kezdte volna meg a munkát Monzában, hogy megfelelően felkészüljön a jövő hétvégén megrendezésre kerülő Olasz Nagydíjra.

Igen ám, de a múlt heti Török Nagydíjon elszenvedett balesetét követően még mindig úgy érzi, pihenésre van szüksége.

Raikkönen számára már az első kanyarban véget ért az isztambuli megmérettetés, mert miközben mindenki próbálta elkerülni Fisichella megpördült autóját, Speed hátulról telibe találta a McLarent, melynek következtében a finn pilóta bal hátsó defektet kapott.

Kimi abroncsait ugyan lecserélték a szerelők és úgy tűnt, folytatni tudja a körözést, pár kanyarral később autója irányíthatatlanul a gumifalba csapódott. A McLaren versenyzője már a futamot követően is hátfájásra panaszkodott, mely a hét közepéig nem enyhült, így orvosai tanácsára kihagyja a monzai tesztprogramot.

Raikkönent Paffett helyettesíti csütörtökön az olasz ringen.
mercedes68

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 31, 20:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gábor !

De jó, de jó, hogy újra itt !
Éreztem, hogy mégsem veszed komolyan a dolgokat.

Mesélj, merre jártál ?
Szereted a kirándulást ? Milyen gépen szoktál játszani ?

A pletyiknek már nem ülünk fel. De előbb vagy utóbb Kiminek is döntenie kell, mert lejár a szerződése.
Szívem szerint maradhatna a Mekinél, mert nekem így kerek:
KIMI + McLaren Mercedes.
Én nagyon bízom benne, hogy a Meki nagyot fog fejlődni és jobb lesz, mint valaha bármely F1-es autó volt.
mercedes68

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 31, 18:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
williams

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 31, 18:46    Hozzászólás témája: Visszatértem Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok !

Néhány napra igaz, hogy eltűntem, egy picit gondolkoztam és dolgoztam is, néztem bocikákat, hektárokat meg sokat autóztam szép tájakat láttam a határban és végül is itt vagyok a lányok ( Merci és Domi ) meghívására és közkívánatomra újra.
Úgy látom, új tag is van Kimi személyében, aminek szerintem mindnyájan örölünk.
Most kéne írnom valamit a Forma-1-ről, de sajna ezen a héten nincs verseny.
Naptár nélkül is tudom, hogy a jövő héten lesz Monza, addig otthon megyek egy pár kört a gépemen.
Akkor sziasztok és Go Kimi (mármint rendesen végig a versenyeken )
aki állítólag már Törökországban aláírt a Renaulthoz ( www.formula.hu ).
Gábor
Vissza az elejére
mercedes68

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 30, 22:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ágika !
Közellenség ?

Én kifejezetten csípem Gábort !
ozá

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 30, 21:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az érzés kölcsönös!
Vissza az elejére
Domi 2

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 30, 20:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!

Ági! Humorod a régi...na de hagyjuk ezt...gondolom, ha kizárólag Gáborral szeretted volna közölni az elöbbi infót...akkor írtál volna neki egy pü-t..de mivel itt tetted, ezért biztos vagyok benne, hogy azért, hogy én is elolvassam...nos látom nagyon a szívedre vetted, hogy nem tartozol már közénk Laughing Laughing Laughing , de hidd el nem hiányzol..legalábbis nekem...minden jót Laughing
Vissza az elejére
ozá

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 30, 19:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szegény Gábor te lettél az új első számú közellenség?
Sok sikert de kár vitatkoznod! És ez most nem bántás csak egy jó tanács!
mercedes68

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 29, 22:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

KÉT CIKK, HOGY SENKISEM TÖKÉLETES !
De ez a sport !

1.)

GPDA igazgatója, Jarno Trulli kollégái mellé állt, akik pénteken aggodalmukat fejezték ki amiatt, hogy a FIA nem büntette meg Schumacher, noha a német versenyző több alkalommal is átvágta a sikánt a Magyar Nagydíjon, miközben védte pozícióját.

Miközben de la Rosával harcolt a második helyért a Magyar Nagydíj utolsó szakaszában, Michael Schumacher többször is átvágta a sikánt, hogy megtartsa pozícióját. A McLaren versenyzője szemmel láthatóan gyorsabb volt Michaelnél, aki a száraz pálya ellenére továbbra is intermediate abroncsokkal futott.

Bár de la Rosa nem tulajdonított különösebb jelentőséget a versenyzők között pénteken kialakult vitának, Trulli kijelentette, a Nemzetközi Automobil Szövetségnek (FIA) mindenképpen fel kellene lépnie, máskülönben újra és újra megtörténnek az ilyen esetek.

"Úgy gondolom, hogy a versenyzők többsége óvatosan kezeli a sikán-átvágásokat, mert láthattuk, mi történt Magyarországon de la Rosa és Schumacher között" - magyarázta Trulli. "Nem Michael ellen akarok fellépni, hanem rá szeretnék világítani a problémára. A szövetségnek el kellene gondolkodnia azon, hogy milyen esetekben kell fellépnie, és büntetést kirónia."

"Nem azt mondom, hogy Michael bűnös, de Charlie Whitingnak, és a FIA illetékeseinek jobban oda kellett volna figyelnie a manőverre, és talán reagálnia is kellett volna az esetre."

Eközben Pedro de la Rosa megtudta, hogy mi a FIA álláspontja az ilyen esetekben: "Az álláspontjuk az, hogy ha a két versenyző nincs egymás mellett, miközben a sikán felé hajtanak, akkor az élen haladó versenyző átvághatja a sikánt anélkül, hogy büntetést kapna. Ez a szövetség álláspontja, így talán a jövőben nekünk is ki kellene aknáznunk ezt a lehetőséget."

Bár a FIA nem tulajdonított különösebb jelentőséget annak, hogy Schumacher többször is átvágta a sikánt a Hungaroringen, Trulli elmondta, mindenképpen át kell beszélni az ügyet, mert különben a jövőben is lesznek ilyen esetek.

"Még nem drámai a helyzet, de nem ez volt az első ilyet eset, és nem is az utolsó" - folytatta Trulli. "Én csak sikán-problémának hívom ezt, mikor már nem tudod teljesíteni a lassítót, és a legegyszerűbb mód, hogy átvágod azt."

2.)

Renault vezetősége köszönetet mondott Fisichellának, aki feláldozta magát a Török Nagydíjon azért, hogy továbbra is nyílt maradhasson a bajnoki címért folyó küzdelem Alonso és Schumacher között.

A Renault duója a második sorból, a Ferrari versenyzői mögül kezdte meg a Török Nagydíjat, és kis híján kiütötte egymást az első kanyarban, miközben Schumacher elszántan védte pozícióját.

Fisichella tudta, nincs más választása, blokkolnia kell fékeit, hogy ne üsse ki a versenyből csapattársát. Az olasz versenyző tövig nyomta a fékpedált, melynek következtében autójának hátulja kitört, és az első kanyarban megpördült. A Renault keresztbeállt a pályán, és miután Nick Heidfeld eltalálta, elvesztette első vezetőszárnyát.

Miközben Alonso az élmezőnyben robogott, Fisichellának már az első körben megpecsételődött a versenye. A római születésű pilóta azonban boldog volt, hogy nem ütötte ki a versenyből csapattársát, az pedig csak hab volt a tortán, hogy végül fel tudott zárkózni a hatodik helyre, mellyel a Renault megtartotta a vezetést a konstruktőrök versenyében.

"Michael Schumacher keményen cikázott, és a többieknek figyelniük kellett arra, hogy ne menjenek neki" - mondta Fisichella. "Elég későn fékeztem, de meg volt az esélye annak, hogy nekicsapódom Fernandónak, így még keményebben rátapostam a fékre, ami miatt kitört az autóm hátulja és megpördültem."

A Renault főmérnöke, Pat Symonds azonban dicsérő szavakkal illette versenyzőjét, aki elmondása szerint feláldozta magát Alonsóért.

"Fisi nagyon okosan cselekedett, mert sokkal nagyobb baj is lehetett volna. Tudta, hogy akár ki is ütheti Fernandót a versenyből" - mondta Symonds. "Keményen blokkolta a fékeit, mit sem törődve azzal, hogy kicsúszhat. Feláldozta magát Alonsóért, majd fantasztikus tempót diktálva pontszerző helyen végzett."
mercedes68

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 29, 20:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Kimi !

Végre megtaláltál minket !
Reméljük Kimi Raikkönen is ilyen szerencsés lesz, mint te !

Gyere hozzánk sűrübben, kell a Kimis erősítés.

Üdv.
Merci
Domi 2

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 29, 19:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Kimi!! Üdv itt köztünk!! Ezek szerint te is Kimi drukker vagy??? csak a nevedből gondoltam Wink ...bár én nem tudom, hogy Merci mihez gratulált neked...de én is gratulálok Wink !!!
Vissza az elejére
Kimi76

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 29, 19:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Bocsi, hogy belekotyogok:

Merci, egy kicsit átjöttem hozzátok nézelődni és ha már itt vagyok, megköszönöm Neked a gratulációt. És sajnálom, hogy Kimi újra pórul járt. "Szegény embert még az ág is húzza" Evil or Very Mad
További jó szurkolást kívánok!!!
Domi 2

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 29, 19:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tudom Merci, azért írtam, hogy "előzetes" Wink
Vissza az elejére
mercedes68

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 29, 17:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kata !

Ne feledd ez még csak terv !
Jó lenne, ha nem kivennének a futamok számából, hanem újakat is raknának bele.
Az viszont jó hír, hogy újra van Belga Nagydíj.
Domi 2

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 29, 16:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!!

Íme a jövő évi előzetes versenynaptár!!!! Merci!!!! aug 5-én ujra megyünk!!!!!

Németo-ba egy nagydíj lesz már csak, jövőre a Nürburgring..és nincs benne Imola sem Sad...
és lesz 1 hónapos szünet is Crying or Very sad

2007. március 18. Ausztrál Nagydíj

2007. április 8. Maláj Nagydíj

2007. április 15. Bahrein Nagydíj

2007. május 13. Spanyol Nagydíj

2007. május 27. Monaco Nagydíj

2007. június 10. Kanada Nagydíj

2007. június 17. USA Nagydíj

2007. július 1. Francia Nagydíj

2007. július 8. Brit Nagydíj

2007. július 22. Német Nagydíj (Nürburgring)

2007. augusztus 5. Magyar Nagydíj

2007. augusztus 26. Török Nagydíj

2007. szeptember 9. Olasz Nagydíj

2007. szeptember 16. Belga Nagydíj

2007. szeptember 30. Kínai Nagydíj

2007. október 7. Japán Nagydíj

2007. október 21. Brazil Nagydíj

Vissza az elejére
Domi 2

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 28, 19:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Merci!!Félsz, hogy jövőre nem visz ki Andor a ringre, mi??? Laughing Laughing Wink Wink

Én sajnálom ha Gábor ezért megsértődik...én ilyen vagyok, és a véleményemet akkor is le fogom írni ha ez valakinek nem tetszik...sorry... Laughing Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
mercedes68

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 28, 18:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Van még hátra 4 futam !

Szerintem ez a fórum most fog igazán feléledni.
Ki Schumit, ki Alonsot fogja biztatni.
Én személyszerint Kiminek szurkolnék !
mercedes68

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 28, 18:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kata !

Itt nem csak rád gondoltam !

Véleményt nyilvánítunk. De ettől szerintem tiszteli mindenki egymást.
Legalábbis nagyon remélem. Wink Rolling Eyes

Én sajnos nem tudom leírni ilyen nyiltam, hogy mennyire nem szeretem Schumit. Bizonyos okokból ! Wink
Ha megtenném, vagyon ki vinne ki a ringre ? Wink Wink

Puszi neked !
Este jövök !
Domi 2

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 28, 18:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mercike! Ezt bőven elbírja a nyomdafesték...gondolom rám céloztál Wink ...de ismersz...nem?? Ha már nem bírja a nyomdafesték azt priviben kapja , ne izgulj...puszi..este gyere chetre!!
Vissza az elejére
mercedes68

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 28, 18:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na szépen eluralkodtak itt az indulatok !

Ejnye-bejnye fiuk, lányok ! Wink Wink

Véleményt írjunk, de csak úgy, hogy a "nyomdafesték" is elbírja !
Remélem a barátság megmarad.

Gábor neked figyelmedbe ajánlom az emotikonokat a mondatok végén.
Látod ?, nevetnek ! Nem kell mindent véresen komolyan venni ! Wink

Amúgy, ha már mindenki csak mutogat a pályán, még a kis jégemberünk is tud ilyet csinálni.
Feltettem egy néhány videót Kimiről is. Nézzétek meg !
Nála is néha elpattan a húr. Olyat mutogatott az egyik videón, hogy én szégyeltem magam. Nem beszélve arról, amikor a pályabírót arréblöki, mert segíteni akart neki.
Nekem ez is tetszett benne, sőt megértem, mert ezen a pályán biztosan nehéz az idegeken uralkodni. De csak módjával !!!

Ezt ajánlom mindenkinek !

Puszi mindenkinek ! Wink
Merci
Domi 2

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 28, 16:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gábor!

most írjam le hogy miről vitatkozutunk??? húúúhhh
Te leírtad a saját véleményed..én pedig leírtam az enyémet..eddig stimm???? Laughing Laughing
Aztán neked nem tetszett az én véleméynem, nekem pedig a tiéd... asszem ez is követhető még Wink

személyeskedésről szó sincs..pusztán az F1 -ról alkotott vélemények és gondolatok hangzottak el...

Alonso /szerintem/ egy nagyon tehetséges versenyző...de nagyon indulatos..bármire képes hogy megszerezze a VB címet...én csak ezt akartam ebből kihozni....hogy kilökött e valakit szándékosan??? hm...nem is tudom...tudod mit???? neked van meg az összes videófelvétel....hát nézd vissza őket ha érdekel...
én pusztán azt mondtam, hogy szerintem te egy alvakult antiSchumis vagy ennyi.,...a stílusom pedig ilyen..vagy megszoksz, vagy megszöksz Wink Wink Laughing Laughing
Vissza az elejére
williams

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 28, 16:21    Hozzászólás témája: Most miről vitatkozunk ?! Hozzászólás az előzmény idézésével

Domi !

Most miről vitatkozunk ?
Nem én kezdtem a személyeskedést, hanem Te !

Ha valaki mutogat és bele kell gondolni , hogy mit művelhet a versenyen = ?
Ez mi lenne ?

Miért, Alonso már nekiment valakinek szándékosan a versenyen ?
Nehogy már ő legyen az indulatos !

Meg módfelett örülnék, ha nem gúnyolodnál + mocskolódnál velem.

Gábor
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 42, 43, 44  Következő
1 / 44 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés