|
Sziasztok,üdvözlet mindenkinek!32-éves hölgy vagyok,párom 36 éves!Nagyon szeretnénk kisbabát!Sajnos nemrég kiderült,hogy férjemnek azoospermiája van(sem élő-sem élettelen sperma nem található az ondójában).Megultrahangozták és kiderült hogy mindkét heréjében diffúz microlíthiasis található,un.pehér pontocskák-meszesedések!Úgy néz ki,hogy ezeken az apró meszesedett falakon nem jut ki a spermium,sőt most már ott tartunk,lehet hogy a here biopszia(ami kb.1-hónap múlva lesz) sem sok jóval bíztat,bár talán ott legmélyen lesz 1-2 egészséges,életképes
spermium!MI NAGYON BÍZUNK BENNE!!!
Nagyon jó lenne olyan emberek jelentkezése,akik hasonló problémával küszködnek,vagy esetleg küszködtek!Nagyon sok kérdésem lenne,esetleg tanácsokat elfogadnék(akár alternatív megoldásokat,mert egy hónap múlva biopszia,erősödnénk altájon)!A páromról még annyit,hogy nem dohányzik-nem iszik alkoholt-nem szed semmilyen gyógyszert,hetente 3-szor sportól(nem keményen,csak lazán)-nem szaunázgat-nem vesz rendszeresen forrófürdőket ,egyszóval szinte minta életet él!Úgyhogy értetlenül állunk,kissé kétségbe estünk!Mit kellett volna másképp csinálni,mit kéne MOST másképp csinálni,hogy lehessen vér szerinti saját gyermekünk?vitamin?másfajta táplálkozás?valamilyen gyógytea?
Most is könny szökik a szemembe,úgyhogy nézzétek el ha összefüggéstelenül írogatok esetleg!Új vagyok itt a Családnet.hu-n,sokszor azt sem tudom hol keressek,hol kérdezhetek,ráadásul nem vagyok gyors és gépíró?Remélem azért mindent leírtam ahoz,hogy valaki felvegye velem a kapcsolatot,még akár egy-két bíztató szó is elég lenne!Nagyon köszönöm előre is a válaszokat!Üdvözlettel:moncsi!
|