Kedves Fórumozók!

Sajnos a Családinet.hu fóruma 2013 dec. 5-én spamtámadás áldozatává vált, ezért a fórumhozzászólásoknál lehetnek problémák. Kollégáink igyekeznek a lehető legkevesebb veszteséggel visszaállítani egy korábbi állapotot.
Az ebből fakadó kellemetlenségekért elnézést kérünk Tőletek!

Megértéseteket köszönjük!

Családinet szerkesztők

Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
enquist-softy cipők

Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
lilcsa

HozzászólásElküldve: 2010, Nov. 28, 23:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kedves zöldfülü!
ha valóban problémád van és nemcsak az átlátszó reklámokat akarod hallani...vagy éppen indítani..
akkor nagyon egyszerű dolgot javasolnék neked:

kapcsold ki a számítógépet,járd végig az összes boltot,ahol forgalmazzák a téged érdeklő cipőt..
ÉS MEGTUDOD !
..hidd el,ez lesz a legjobb neked is és nekünk is!
Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zoldfulu

HozzászólásElküldve: 2010, Nov. 28, 15:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Diane Smile))))))))))

amugy vannak ennél gázabb témák is, pl megcsókoljam e a pasimat vagy se, hogy mondjam meg a bnőmnek hogy kicsi a melle, stb, stb...

na mindegy, nekem objektyv véleményeket szeretnék olvasni, hogy most jó-e az enquist vagy sem... vagyn inkább másikat ajánlanátok-e?
mert tényleg jót nevettem Diane hsz-én, kisdani szüleinek sorsán pedig elérzékenyültem, alma harcosságán fellelkesültem, de a derekam csak fáj, és most már jó lenne ha legalább mérséklődne, de inkább elmúlna.

köszi.
Vissza az elejére
Diane

HozzászólásElküldve: 2010, Nov. 27, 10:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

JAAAA! Ugye ez nem reklámszagú? Ha igen tudok ajánlani egy jó légfrissítőtVery HappyVery HappyVery Happy!!!!
Vissza az elejére
Diane

HozzászólásElküldve: 2010, Nov. 27, 10:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha ennyire fontos ez a cipő téma, gondoltam én is megosztom a tapasztalataimat.
Én eddig madaras tecsóst hordtam, kiváló a tapadása az aszfalthoz, nem csúszik, kényelmes, és olcsó, ha mozgólépcsőn használod, szinte siklik, ahogy a jégen is. Teljesen megváltoztatta a tartásomat, azóta büszke vagyok, és örömteli, ja és a vizelettartási gondjaim is megszűntek, arról nem is beszélve hogy már azokon a napokon sem vagyok rosszkedvűVery HappyVery HappyVery Happy!!!!!!!!
Vissza az elejére
kis_dani

HozzászólásElküldve: 2010, Nov. 27, 10:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

almA82: Ha élnének a szüleim, akkor biztos büszkék lennének rám, de én egy elhagyott, államigondozott árva vagyok! (bár ez nem tudom miért fontos neked)

Én erre válaszoltam először te nethuszár Wink

"Kedves REKLÁMOZÓK !
A teljes oldalas ismétléseitek és tukmálós ajánlásaitok nemcsak hiteltelen és átlátszó,de már túlontúl idegesítő!
Valós tapasztalatokat szeretnénk olvasni,nem MARKETING BLA-BLÁT !!!!"
Vissza az elejére
alma82

HozzászólásElküldve: 2010, Nov. 26, 22:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kisdani: Gratulálok, a szüleid büszkék lehetnek rád, már meg tudsz állni a két lábadon egyedül is!
Nem lehetne inkább, hogy mindenki foglalkozik a maga dolgával, és van annyira toleráns, hogy ha vmi zavarja akkor inkább elhagyja a topikot, és nem kötözködik? köszi!
amennyiben értelmes hozzászólásod van, és hihetetlen módon még a témával is kapcsolatos lenne, úgy arra vevő vagyok. egyébként meg innentől fogva nem vagyok partnered ebben a beszélgetésben!
Vissza az elejére
kis_dani

HozzászólásElküldve: 2010, Nov. 24, 15:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alma82: Én Chat-elés és fórumozás közben szoktam azt is alkalmazni, hogy megszólítok vkit, elkerülve a fél oldalas idézetek ismételgetését. Remélem tudtam újat mondani neked!
Vissza az elejére
alma82

HozzászólásElküldve: 2010, Nov. 23, 23:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kis_dani írta:
Na evvel egyetértek én is, ne idézgessétek egymást már! Vagy lehet ugyan az az ember két felhasználó névvel és magával beszélget????????

azt hiszem ez a gomb azért van hogy mindenki tudja kinek szól a válasz.
ha zavar, akkor írj a honlap tulajának, hogy szedje le a gombot, vagy ne olvasd a fórumot.
Vissza az elejére
kis_dani

HozzászólásElküldve: 2010, Nov. 01, 23:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na evvel egyetértek én is, ne idézgessétek egymást már! Vagy lehet ugyan az az ember két felhasználó névvel és magával beszélget????????
Vissza az elejére
lilcsa

HozzászólásElküldve: 2010, Nov. 01, 22:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves REKLÁMOZÓK !
A teljes oldalas ismétléseitek és tukmálós ajánlásaitok nemcsak hiteltelen és átlátszó,de már túlontúl idegesítő!
Valós tapasztalatokat szeretnénk olvasni,nem MARKETING BLA-BLÁT !!!!
Vissza az elejére
alma82

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 28, 19:03    Hozzászólás témája: Re: na milyen a RollSTep? Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="margarita67"]
alma82 írta:
Üdv! milyen a cipőd? Kellemes?Smile

Ígéretemhez híven, jelentkezem. Igaz, kicsit megkésve - már két hete hordom a RollSTEP cipőt - de nem akartam elhamarkodottan véleményt írni, hiszen mint tudjuk: "lakva ismerjük meg egymást"... Nos, az első napokban kicsit megrémültem, ugyanis ez a cipő is nyomta a bütykömet, igaz nem volt olyan intenzív a fájdalom mint az enquist esetében. Viszont az egyik gyógytermékeket árusító üzletben rátaláltam egy szilikonos bütyökvédőre, ami drágának sem igazán nevezhető, mióta ezt használom azóta egész nap tudom viselni a lábbelit, igaz olykor-olykor még most is felszisszenek. Mostanra már egészen jól megbarátkoztam azzal, hogy nem olyan légies érzés járni benne mint az MBT-ben, kicsit keményebb a talpa, viszont ennek a stabilitásnak köszönhetően nem is kell benne olyan tudatosan lépkedni, állás közben sem kell egyensúlyozni. A belső kiképzése pedig egyszerűen elképesztő, határozottan érzem ahogy formálja a lábfejemet, és miután leveszem, még nagyon sokáig olyan, mintha talpmasszázson lettem volna. Összességében határozottan állíthatom, hogy a RollSTEP mind minőségében, mind árában egy jó választás a gördülőcipők piacán.

örülök hogy jó lett!!! ezek szerint akkor megbízhatunk a Batzban:). akkor bátran választom én is ezt a fajta cipőt!
Vissza az elejére
margarita67

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 25, 21:06    Hozzászólás témája: Re: na milyen a RollSTep? Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="alma82"]Üdv! milyen a cipőd? Kellemes?Smile

Ígéretemhez híven, jelentkezem. Igaz, kicsit megkésve - már két hete hordom a RollSTEP cipőt - de nem akartam elhamarkodottan véleményt írni, hiszen mint tudjuk: "lakva ismerjük meg egymást"... Nos, az első napokban kicsit megrémültem, ugyanis ez a cipő is nyomta a bütykömet, igaz nem volt olyan intenzív a fájdalom mint az enquist esetében. Viszont az egyik gyógytermékeket árusító üzletben rátaláltam egy szilikonos bütyökvédőre, ami drágának sem igazán nevezhető, mióta ezt használom azóta egész nap tudom viselni a lábbelit, igaz olykor-olykor még most is felszisszenek. Mostanra már egészen jól megbarátkoztam azzal, hogy nem olyan légies érzés járni benne mint az MBT-ben, kicsit keményebb a talpa, viszont ennek a stabilitásnak köszönhetően nem is kell benne olyan tudatosan lépkedni, állás közben sem kell egyensúlyozni. A belső kiképzése pedig egyszerűen elképesztő, határozottan érzem ahogy formálja a lábfejemet, és miután leveszem, még nagyon sokáig olyan, mintha talpmasszázson lettem volna. Összességében határozottan állíthatom, hogy a RollSTEP mind minőségében, mind árában egy jó választás a gördülőcipők piacán.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Yahoo Messenger MSN Messenger
alma82

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 20, 12:15    Hozzászólás témája: na milyen a RollSTep? Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv! milyen a cipőd? Kellemes?Smile

Tegnap végre megtapasztaltam, milyen is RollSTEP-ben járni. Egy teljesen új modellt sikerült megismernem, még a honlapon sem láttam ebből a típusból. Jövő héten (ha a munkáltatómtól megérkezik az egészségpénztári tagdíj támogatás) mindenképp megveszem. Az MBT után nagyon érdekes volt, hogy nem engedi kifelé dőlni a lábfejem, nagyon kényelmes viselet és nem is tűnik annyira bumfordinak. Most már sokkal óvatosabb voltam mint az enquist esetében, legalább negyed órát sétáltam a cipőben és meg is lett az eredménye, ugyanis kb. 10 perces sétálgatás után derült ki, hogy ebből a modellből nekem kicsi a 38-as, a lábujjaimnak egy idő kényelmetlen volt. A 39-es méret viszont tökéletes, remélhetőleg jövő héten már abban lavírozhatok. Ismét bóklásztam a neten, és erről a márkáról csak jó tapasztalatok olvastam, az ára pedig - bár ez sem nevezhető olcsónak - középkategóriás. Egyelőre bizakodom, hogy ezt a döntést nem fogom megbánni, de amint használói tapasztalataim is lesznek, mindenképp megosztom mindenkivel itt a fórumon.[/quote] Very Happy Very Happy
Vissza az elejére
alma82

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 10, 22:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="margarita67"]
alma82 írta:
Bocsi, az előző Neked szólt!
sikerült dönteni?

Tegnap végre megtapasztaltam, milyen is RollSTEP-ben járni. Egy teljesen új modellt sikerült megismernem, még a honlapon sem láttam ebből a típusból. Jövő héten (ha a munkáltatómtól megérkezik az egészségpénztári tagdíj támogatás) mindenképp megveszem. Az MBT után nagyon érdekes volt, hogy nem engedi kifelé dőlni a lábfejem, nagyon kényelmes viselet és nem is tűnik annyira bumfordinak. Most már sokkal óvatosabb voltam mint az enquist esetében, legalább negyed órát sétáltam a cipőben és meg is lett az eredménye, ugyanis kb. 10 perces sétálgatás után derült ki, hogy ebből a modellből nekem kicsi a 38-as, a lábujjaimnak egy idő kényelmetlen volt. A 39-es méret viszont tökéletes, remélhetőleg jövő héten már abban lavírozhatok. Ismét bóklásztam a neten, és erről a márkáról csak jó tapasztalatok olvastam, az ára pedig - bár ez sem nevezhető olcsónak - középkategóriás. Egyelőre bizakodom, hogy ezt a döntést nem fogom megbánni, de amint használói tapasztalataim is lesznek, mindenképp megosztom mindenkivel itt a fórumon.

Kíváncsi vagyok melyik típus ez? és a tapasztalataidra, mindenképp oszd meg velünk!!!
Vissza az elejére
margarita67

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 09, 22:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="alma82"]Bocsi, az előző Neked szólt!
sikerült dönteni?

Tegnap végre megtapasztaltam, milyen is RollSTEP-ben járni. Egy teljesen új modellt sikerült megismernem, még a honlapon sem láttam ebből a típusból. Jövő héten (ha a munkáltatómtól megérkezik az egészségpénztári tagdíj támogatás) mindenképp megveszem. Az MBT után nagyon érdekes volt, hogy nem engedi kifelé dőlni a lábfejem, nagyon kényelmes viselet és nem is tűnik annyira bumfordinak. Most már sokkal óvatosabb voltam mint az enquist esetében, legalább negyed órát sétáltam a cipőben és meg is lett az eredménye, ugyanis kb. 10 perces sétálgatás után derült ki, hogy ebből a modellből nekem kicsi a 38-as, a lábujjaimnak egy idő kényelmetlen volt. A 39-es méret viszont tökéletes, remélhetőleg jövő héten már abban lavírozhatok. Ismét bóklásztam a neten, és erről a márkáról csak jó tapasztalatok olvastam, az ára pedig - bár ez sem nevezhető olcsónak - középkategóriás. Egyelőre bizakodom, hogy ezt a döntést nem fogom megbánni, de amint használói tapasztalataim is lesznek, mindenképp megosztom mindenkivel itt a fórumon.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Yahoo Messenger MSN Messenger
alma82

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 07, 15:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocsi, az előző Neked szólt!
sikerült dönteni?

margarita67 írta:
RollSTEP szaküzlet van nálunk is, hamarosan beugrok és felmérem a kínálatot. Nekem is úgy tűnik, hogy gondos kutatómunka áll mögötte, és árában sem annyira húzós, mint például az MBT. Bár csábít még az a gondolat, hogy esetleg rendelhetnék MBT-t egy aukciós oldalról (ott kb. fele annyiba kerül mint az itthoni szaküzletekben, állítólag külföldi boltok polcairól kerültek le) csak attól tartok, hogy ha nem tudom felpróbálni, akkor ismét ráfaragok. Ezeknél a cipőknél rendkívül fontos, hogy a láb jól illeszkedjen, és még egy márkán belül is lehetnek különbségek. (Gondolom én, laikus...)

Hű, én is a RollSTEP-pel szemezek Very Happy

[url]gordulocipo.blog.hu[/url]-n jókat írnak róla! a honlapjukon is hasznos infókat olvastam, szóval elég csábító. Nagyon Kíváncsi lennék a véleményedre, mikor tervezel ilyet venni?

NEm tudom, a Softyval/Enquist-tel nem vagy egyedül, a netet böngészve nem sok jót olvastam róluk, szóval nem Te voltál az egyedüli...
[/quote]
Vissza az elejére
alma82

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 06, 08:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

konca írta:
Rolling Eyes
Én nem nagyon bízom ezekben az aukciós oldalakon rendelhető termékekben... az a baj, hogy nagyon sok tapasztalat szerint ezek hamisítványok! szerintem ne engedj a csábításnak, mert ha mégsem eredeti, nem tudsz mihez kezdeni!
Vissza az elejére
margarita67

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 05, 19:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

RollSTEP szaküzlet van nálunk is, hamarosan beugrok és felmérem a kínálatot. Nekem is úgy tűnik, hogy gondos kutatómunka áll mögötte, és árában sem annyira húzós, mint például az MBT. Bár csábít még az a gondolat, hogy esetleg rendelhetnék MBT-t egy aukciós oldalról (ott kb. fele annyiba kerül mint az itthoni szaküzletekben, állítólag külföldi boltok polcairól kerültek le) csak attól tartok, hogy ha nem tudom felpróbálni, akkor ismét ráfaragok. Ezeknél a cipőknél rendkívül fontos, hogy a láb jól illeszkedjen, és még egy márkán belül is lehetnek különbségek. (Gondolom én, laikus...)

[url]gordulocipo.blog.hu[/url]-n jókat írnak róla! a honlapjukon is hasznos infókat olvastam, szóval elég csábító. Nagyon Kíváncsi lennék a véleményedre, mikor tervezel ilyet venni?

NEm tudom, a Softyval/Enquist-tel nem vagy egyedül, a netet böngészve nem sok jót olvastam róluk, szóval nem Te voltál az egyedüli...[/quote]
Vissza az elejére
alma82

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 05, 15:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

margarita67 írta:
Szia!

Az mbt-n és az enquiste-n kívül próbáltál mást? van esetleg más cipővel tapasztalatod? köszi!

Szia!

Egyelőre ezzel a két márkával sikerült megismerkednem. Hozzáteszem, hogy ezek a cipők tényleg nagyszerűek, csak igen alaposan fel kell mérni a kínálatot mielőtt az ember rászánja magát a vásárlásra. Hasonlóságuk ellenére mindegyik más és más, és míg az egyik embernek nagyszerűen beválik, a másiknak nem biztos, hogy az a legmegfelelőbb lábbeli. Nekem az enquist-ben járni szó szerint kínlódás volt, de szerencsére sikerült elajándékozni az unokahúgomnak, aki viszont maximálisan elégedett vele. Nagyon kíváncsi lennék még a RollSTEP-re, illetve a nagyujj ízületének deformációja miatt orvos tanácsolta a Stretchwalkert, ezt is szívesen kipróbálnám, de én vidéki vagyok és egyelőre csak Budapesten van szakboltjuk.[/quote]

NEm tudom, a Softyval/Enquist-tel nem vagy egyedül, a netet böngészve nem sok jót olvastam róluk, szóval nem Te voltál az egyedüli...
Vissza az elejére
margarita67

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 04, 22:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Az mbt-n és az enquiste-n kívül próbáltál mást? van esetleg más cipővel tapasztalatod? köszi![/quote]

Szia!

Egyelőre ezzel a két márkával sikerült megismerkednem. Hozzáteszem, hogy ezek a cipők tényleg nagyszerűek, csak igen alaposan fel kell mérni a kínálatot mielőtt az ember rászánja magát a vásárlásra. Hasonlóságuk ellenére mindegyik más és más, és míg az egyik embernek nagyszerűen beválik, a másiknak nem biztos, hogy az a legmegfelelőbb lábbeli. Nekem az enquist-ben járni szó szerint kínlódás volt, de szerencsére sikerült elajándékozni az unokahúgomnak, aki viszont maximálisan elégedett vele. Nagyon kíváncsi lennék még a RollSTEP-re, illetve a nagyujj ízületének deformációja miatt orvos tanácsolta a Stretchwalkert, ezt is szívesen kipróbálnám, de én vidéki vagyok és egyelőre csak Budapesten van szakboltjuk.
Vissza az elejére
alma82

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 04, 11:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

margarita67 írta:
Nos, szomorúan kell megállapítanom, hogy nem vagyok hős... Sad Végigszenvedtem a mai napot az enquist cipőben, ennyi elég is volt belőle. Amióta az MBT-t hordtam, teljesen elfelejtettem a bütyök fájdalmat (olykor még azt is, hogy egyáltalán van lábam) de ma iszonyatos fájdalmaim voltak, sőt még most is hasogat a nagyujjam elég intenzíven, pedig már nincs rajtam a cipő. Hozzáteszem, hogy ülőmunkát végzek, de még ebben az állapotban is kínlódtam. Mivel nem értek a lábbelik kiképzéséhez és csak a saját tapasztalataimra tudok hagyatkozni azt kell hogy mondjam: akinek már eldeformálódott a lábfeje, komolyan gondolja meg milyen típus mellett dönt. Talán megelőzésképp valóban érdemes az enguist-et választani, és a hagyományos cipőknél egészségesebb viselet, de nekem sajnos nem vált be. Szóval kedves Attila68! Ha már ennyire elégedett vagy ezzel a márkával, akkor van egy 38-as (egy este lakásban és egy napig irodában hordott) enquist cipőm, 2010. szeptember 27.-én vásárolt, fél év garanciával, saját dobozában, 10/e forintért... Wink

Szia!

Az mbt-n és az enquiste-n kívül próbáltál mást? van esetleg más cipővel tapasztalatod? köszi!
Vissza az elejére
frozenhot

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 29, 12:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

MBT-t használtam eddig, de idén beruháztam rollSTEP-re... nem voltam elégedetlen a 3 betűssel, de érezni a különbséget, és nem csak az árában! sokkal jobb a lábujjaknak, nem kell behúznom őket, a rolstepp cipőmben kényelmesen állok órák hosszát is, ami nekem sajnos kötelező a munkám miatt. felőlem mindenki azt választja amelyik számára szimpatikus, de ha tanácsot szeretne, én ezt tudom ajénlani. konkjrétan az atlanta típust választottam, ez tetszett nekem!
Vissza az elejére
margarita67

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 28, 17:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos, szomorúan kell megállapítanom, hogy nem vagyok hős... Sad Végigszenvedtem a mai napot az enquist cipőben, ennyi elég is volt belőle. Amióta az MBT-t hordtam, teljesen elfelejtettem a bütyök fájdalmat (olykor még azt is, hogy egyáltalán van lábam) de ma iszonyatos fájdalmaim voltak, sőt még most is hasogat a nagyujjam elég intenzíven, pedig már nincs rajtam a cipő. Hozzáteszem, hogy ülőmunkát végzek, de még ebben az állapotban is kínlódtam. Mivel nem értek a lábbelik kiképzéséhez és csak a saját tapasztalataimra tudok hagyatkozni azt kell hogy mondjam: akinek már eldeformálódott a lábfeje, komolyan gondolja meg milyen típus mellett dönt. Talán megelőzésképp valóban érdemes az enguist-et választani, és a hagyományos cipőknél egészségesebb viselet, de nekem sajnos nem vált be. Szóval kedves Attila68! Ha már ennyire elégedett vagy ezzel a márkával, akkor van egy 38-as (egy este lakásban és egy napig irodában hordott) enquist cipőm, 2010. szeptember 27.-én vásárolt, fél év garanciával, saját dobozában, 10/e forintért... Wink
Vissza az elejére
margarita67

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 27, 22:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szép estét!

Húúúúúúúúú! Én azért keresgéltem véleményeket a gördülős talpú cipőkről, mert eddig MBT-t hordtam, de amióta a lábamra került (ez már több évet jelent) egyetlen alkalommal voltam hajlandó ún. körömcipőt felvenni - a lányom ballagásán - de amint véget ért a ceremónia, azonnal visszacseréltem. Az állandó használat ellenére a cipő nagyon jól bírja a strapát, egyedül az orra kopott meg, gondoltam nem ártana munkába egy újat venni. A barátnőm részt vett egy enquist tanfolyamon, biztatott, nyugodtan döntsek e mellett a márka mellett. Nos, hallgattam rá. A két cipő ég és föld. Hogy melyik az égés? Az MBT-ben nem éreztem, hogy van bütyköm, az enquist-ben hasonlóan fáj, mint a körömcipőkben. Az MBT cipőbe stabilan helyezkedett el a lábam, az enquist-ből kijár a sarkam, pedig tökéletes a méret. Ebben nem érzem azt a megnyugtató biztonságot és egyben légiességet, mint az MBT-ben. Már az első felvételnél sikerült megszabadulnom egy bőrdarabtól az oldalán, aminek a funkciójára még nem sikerült rájönnöm. Meglehet csak díszítésnek szánták. Mondjuk az eladó udvariasan figyelmeztetett arra is, hogy a nyelvét ne húzzam a cipőnek, mert kiszakadhat. (Lehet, hogy már többen visszavitték a lábbelit eme probléma miatt?) Nos, egyelőre ezek a tapasztalataim (első nap) az új topánkámmal. Pillanatnyilag egyetlen érv szól mellette, hogy jelentősen olcsóbb volt az MBT-nél, de ha csak ennyi marad meg a jó tulajdonságaiból, akkor mégsem bizonyul jó befektetésnek. Mindenesetre hősiesen viselni fogom, hátha megpurcan fél év alatt, és akkor lesz részem az alant részletezett reklamációs kálváriában...Wink Ja, és hozzáteszem: egyik márkához sem fűz semmilyen érdek, csupán a saját egészségem és jó közérzetem tartom szem előtt. Szeretném, ha mások is leírnák a cipők használatával kapcsolatos tapasztalataikat (főleg ha több márkát is hordott).
lilcsa

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 13, 23:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

amit te zsörtölődésnek nevezel,azt én elfogulatlan tájékoztatásnak tartom.. míg te lojális vagy a márkádhoz,én márkafüggetlenként tájékoztatom a vásárlót eme márka kétes eredetéről és valós jelenéről.
Eredet alatt értem a korábban Softy márkanév alatti gyártást ( amivel bennünket is megkerestek forgalmazásra, de elutasítottuk...pedig magyarok vagyunk ! )
Eszembe sem jutott hitedből kitéríteni,csupán elfogulatlan tájékoztatást adtam!
...de itt bővebben lehet olvasni erről a témáról..

http://www.softy.biolap.hu/softycipok.html
http://www.panaszfal.hu/index......498.0.html
Vissza az elejére
Attila68

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 12, 22:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Lilcsa!
Ha Te egy rutinos eladói pozícióból beszélsz, akkor azt is tudhatnád, hogy akciózni szokták a kifutó modelleket is, hogy aztán felfrissítsék a kollekciót... de nem szeretnék Veled tovább kakaskodni; további jó zsötölődést kívánok Neked! Smile Mi továbbra is kitartunk az Enquist mellett! Nem sikerült lebeszélned róla...
Üdv.: Ati
Vissza az elejére
lilcsa

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 12, 19:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bölcs nem vagyok, csak tapasztalt...
A tudományos vizsgálat pedig neked fontos, a tudatos vásárlónak,aki ezt el is hiszi !
Ja és még annyit...akciózni szerinted mit szoktak ?
Ami nagyon megy ....?

A hozzászólás legutóbb lilcsa által 2010, Okt. 29, 00:35-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Attila68

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 11, 23:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Lilcsa!
Sajnálom, hogy ilyen negatív vagy... Sad Én csak a tapasztalataimat írtam le ide, Te pedig gúnyolodsz. Azt kívánom Neked, hogy próbáld néha másik szemüvegen keresztül is nézni a világot és ne csak a rosszat lásd meg mindenben! Gondolom most is majdnem könnyeket csaltam a szemedbe... Smile
További jó bölcselkedést! Hidd azt, hogy igazad van, ha ez megnyugtat! Smile
U.i.: remélem úgy mondasz véleményt minden márkáról, hogy mindet letesztelted és utánanéztél, hogy melyik mögött milyen tudományos vizsgálati anyag van!
Vissza az elejére
lilcsa

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 07, 21:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

konca írta:
Rolling Eyes
Attila
ez olyan szép volt,hogy könnyek jöttek a szemembe!
Gondolom Te annak is örülsz,hogy még néhány ügyes magyar meggazdagodott itthon
( gyucsányorbántorgyán hogy csak a legnagyobbakat említsem..)
azóta a Scholl,Sketchers és a Rieker is küzd ezekért a nemes célokért, amit nevezzünk egyszerűen HASZONNAK!
Ja és ha annyira buzog benned a magyar öntudat,akkor ajánlom figyelmedbe a magyar Dr.Batz által gyártott Rollstep gördülő talpú cipőket is..
( bár szakmabeliek tudni vélik annak is a gyenge minőségét, de mint igaz magyart, téged ez ne is befolyásoljon !)
Vissza az elejére
Attila68

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 05, 19:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Smile
Én az Enquist cipőkre eszküszöm! Nálunk már mindenkinek van a családban és csak jót tudok mondani! Csak azt sajnálom, hogy nem vártam egy picit a bevásárlással, mert most látom, hogy hatalmas akciót hírdetett a cég! Nagyon nagy tiszteletem ezé a magyar terméké és hogy a cég olyan társadalmi dolgokat is felkarol, ami a többi gördülő talpas cég eszébe sem jutott eddig! Nem azt érzem, hogy itt valaki csak gyorsan meg akar gazdagodni, hanem tényleg nemes célokért is küzdenek! Gratuálok!
Vissza az elejére
lilcsa

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 17, 00:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

most így néz ki a softy weboldal..
..a bolt ZÁRVA....

http://www.softy.biolap.hu/softycipok.html
Vissza az elejére
lilcsa

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 05, 15:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Érdekes olvasmány a valós tényekről és a silány minőségről, reklamációs problémákról a softy-enquist gyógycipőkről.
softy károsultak

http://www.panaszfal.hu/index......98.15.html
Vissza az elejére
lilcsa

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 28, 23:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát már bocsánatot kérek,de egy cipő 30-50.000 forintért ne kopjon már ki fél év alatt !!!!! Nem a tájékoztatással van itt probléma,hanem a minőséggel !
Mivel gyógy lábbelikről beszélünk,feltételezzük,hogy nem alkalmanként...hanem mindennap fogjuk használni! Márpedig egy munkás-vagy katona bakancsot sem púder. . Smile bőrből gyártanak,hanem erős marhabőrből ! És ha ilyen minőséget nem tud garantálni egy drága cipő,akkor megkérdőjelezhető nemcsak a minősége,de még a hatékonysága is ! Több fórumon is találkozhatunk ezen ismert terápiás cipők minőségi reklamációs eseteivel, ki-ki döntse el,hogy melyik márkát és minőséget választja ! természetesen,amelyikre a legkevesebb panaszt,és őszinte dicséretet hall.
Egyébként az Enquist cipők a softy gyártójának az új kiadása,ezáltal fenntartásaim vannak eme márkával is !

[/img]
Vissza az elejére
Attila68

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 26, 23:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem értem miért kell itt egymásnak ugrani? Mindenki hordja azt, ami neki bevállt; írja meg róla a hasznos tudnivalókat, tapasztalatait és a többi márkát hagyja békén. Ez lenne a legetikusabb...
Én az Enquist cipőt hordom és nagyon meg vagyok elégedve! Kedves VeBe! Szerintem a Te esetedben az volt a gond, hogy helytelenül nem tájékoztatott Téged az eladó a bőr tulajdonságairól. Nekem is az a fekete Energy modellem van amiről írtál, de nekem elmondták, hogy ez ún. púderbőr, ami használat során az alapbőr színére kopik. Ez a jellegzetessége. A silány minőségjelzőt szerintem nem érdemlik meg, mert igenis tetszetős és különleges bőrökből vannak a cipők.
Vissza az elejére
Voere

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 28, 23:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lilcsa írta:
Kedves vore ! Én irigyellek téged !
Egyrészt mert ilyen okos vagy!
Szerinted én hogy vettem volna egészségpénztári kártyával RYN cipőt adómentesen ?! Csakis úgy,hogy azt elfogadja az összes eg.pénztár, a CE minősítés miatt....tudod olyan van a Scholl cipőknek is! Ja és nem orvostechnikai,hanem gyógyászati segédeszköznek van minősítve ! Tanfolyamot meg neked kéne végezni a bőrminőségekről. Elsőosztályú bőrből készült-e az a cipő,ami pár hónapos normál használat mellett ennyire megkopik,még ha járóránca is van ?
Irigyellek azért is,hogy Te csip-csupp ügyek miatt nem rohangálsz reklamálgatni,még ha 50,000 forintos cipővel is lenne gondod.Vagy nagyon elfoglalt vagy,és gazdag ,esetleg nem vagy tisztában a jótállási és reklamációs kárrendezés szabályaival.....vagy esetleg szakmabeli cipőkereskedő vagy,és nyomod itt az ingyen marketing sódert....

Kedves Lilcsa!

Azért én megnézném, hogy a cipőn valóban szerepel a CE! Egyébként a Ryn ORKI minősítést használ amit elfogadnak az egészségpénztárak, de mindegy! Egyébként orvostechnikai eszköz, de ez is mondegy, valószínű, hogy te jobban tudod én meg akkor visszaadom a diplomámat!
Családom használja, több féle modellt és semmilyen probléma nem volt, de az is lehet, hogy nem a földön járunk, hanem repülünk és így nem kopik a cipő!
Egyébként, mint jogász ember tisztában vagyok a szabályokkal és ha megengednéd ki is javítanálak, mert a lábbelikre nem jótállás van, hanem szavatosság! Nem mindegy! De ezt is biztosan jobban tudod, mint én aki nap mint nap ezzel foglalkozik!
A másik dolog, hogy téged nem tanítottak meg arra, hogy ne turkálj más pénztárcájában?!
Nem azért nem vittem vissza a cipőimet, mert gazdag vagyok, de kár is ebbe belemenni, mert a lényeget úgysem értenéd. Részemről szeretném itt lezárni ezt a meddő vitát, nem vezet sehová!
Én nem meggyőzni akartalak , távol álljon tőlem, hord azt a márkát amelyiket csak akarod!A lényeg, hogy segítsen az egészségi állapotodon! Az a baj, hogy te minden megalapozottság nélkül állítasz dolgokat és még azzal sem vagy tisztában, hogy jótállás vagy szavatosság vagy garancia, a CE-ről meg ne is beszéljünk.Igazából ez sem érdekes, csak így sok embert félrevezetsz és azt valjuk be nem etikus! Ha neked nem jött be az nem azt jelenti, hogy a másiknak sem fog! Én csak a tényeket vázoltam és ezeket az információkat mindenki megtalálhatja, ha kesergél egy kicsit!
Üdv
Vissza az elejére
lilcsa

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 28, 22:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves vore ! Én irigyellek téged !
Egyrészt mert ilyen okos vagy!
Szerinted én hogy vettem volna egészségpénztári kártyával RYN cipőt adómentesen ?! Tanfolyamot meg neked kéne végezni a bőrminőségekről. Elsőosztályú bőrből készült-e az a cipő,ami pár hónapos normál használat mellett ennyire megkopik,még ha járóránca is van ?
Irigyellek azért is,hogy Te csip-csupp ügyek miatt nem rohangálsz reklamálgatni,még ha 50,000 forintos cipővel is lenne gondod.Vagy nagyon elfoglalt vagy,és gazdag ,esetleg nem vagy tisztában a jótállási és reklamációs kárrendezés szabályaival.....vagy esetleg szakmabeli cipőkereskedő vagy,és nyomod itt az ingyen marketing sódert....

A hozzászólás legutóbb lilcsa által 2010, Okt. 29, 00:34-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Voere

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 28, 17:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv Mindenkinek!
Hihetlenül és kikerekedett szemmel olvastam, ahogy az Enquist cipőkről írtatok! Nos én már 1/2 éve használom. Az összes piacon lévő márkát megvizsgáltam mielőtt döntöttem volna!
Sok embert láthatunk, ahogy látványosan befelé dőlő bokákkal büszkén araszolgat az MBT cipőjében, és közben meg van róla győződve, hogy milyen jót tesz magának. Ha ha az X-láb jó.. Ezért én úgy döntöttem, hogy nem lesz Mbt-m!
Ryn- nincs CE minősítése! ( ez azt jelenti, hogy nem orvostechnikai eszközként van a piacon!) Felejtő!
Enquist- hordható, CE minősítéssel rendelkezik( gondolom, hogy nem a két szép szemükért kapták meg!!!)nem ortopéd és nekem segített! Aki meg azt írta, hogy műbőr javaslom, hogy végezzen el egy tanfolyamot, hogy ne írjon baromságokat! Az összes cipőjük bőr!
Azt a cipőt én is ismerem ami "kikopott"! Az nem kikopott, hanem (de mint már utalatam az előbb is egy bőr ismereti tanfolyamra lel kéne menni) az a bőr sajátossága és csak a járóráncoknál fehéredik! De amikor megvette akkor is láthatta, hogy az a betét nem teljesen fekete! Kérdem én miért nem tiszta fekete cipőt vett? De tudom miért, mert akkor nem tudott volna reklamálni!
Egyébként hihetetlen, hogy egyes embereknek mennyi szabadidejük van, hogy ilyen dolgokkal tudnak foglalkozni. Azért irigylem őket! Nálam is megfordult már 3000-50000 Ft-ig cipő és ha volt is probléma, nem rohantam egyből vissza az üzletbe. Ennek több oka is volt: nem volt időm rá, vagy jelentéktelen volt a hiba, pl elvált a talpa-hát megragasztottam, na bumm! Nem kell ám felfújni a dolgokat, mert azért atrtunk ott ahol tartunk! Egy kicsit etika tudatosabban kellen élnünk!
Hát csak ennyit akartam !
Szép napot!
Vissza az elejére
lilcsa

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 27, 01:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon sajnálom,hogy sokan ráutaltak ezen terápiás lábbelik vásárlására,és sajnos a borsos ára miatt ( MBT, RYN ) olcsóbb termékekkel próbálkoznak. Nekem volt mbt szandálom,amit munkában használtam és csodálatos volt mindaddig,amíg a talpa szétmorzsolódott.Sajna 8 hónapos volt,ezért 16 ezer forintért javították meg. Mivel cipő is kellet már, RYN lábbelit választottam,és több mint egy éve hibátlanul edzi a lában! Sokkal jobb,pedig elsőre nagyon szokatlan volt.Megnéztem egy enquist cipőt is,de több mint nevetséges,sőt silánynak sem nevezném..Nemcsak mérethiányos(csak 43-g van férfiméret) de katasztrofális az anyag minőség...olyan mintha műbőr lenne ! Nem ajánlom senkinek !
Vissza az elejére
VeBe

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 15, 18:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csatlakozom az előttem szólóhoz! Soha ismétlem SOHA nem vásárlok ebből a termékből és mindenkinek elmondom, hogy ő se tegye!

mint termék szenzációs, de hát csak sima MBT koppintás. az anyaga totálisan silány!

pár hét után azt tapasztaltam, hogy egy helyen a bőr kikopott teljesen, és a fekete szín egyszerűen kezd lekopni. Természetesen visszavittem és leesett az állam, amikor megkaptam a választ:

A bőr hibáját kijavították, de a fekete bőrnek ez a sajátossága, hogy kifakul... egy TÖK FEKETE cipőnek egy része egy idő múlva totálisan fehér lesz... épp ezért a csere nem jogosult...

Eldobom az agyamat, hogy ilyen szemetet sóztak rám! a következő lépés a fogyasztóvédelem, meglátom ők mit mondanak.
Vissza az elejére
softytulajdonos

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 11, 10:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm a segítőkészséget, de ez nem az Ön feladata.
A garancia ill. a szavatosság felelőssége a gyártóé és a forgalmazóé, ha a gyártó felszívódott, akkor a forgalmazónak kell helyt állnia.
Lassan engem már nem az én esetem, károm érdekel, hanem a jelenség és az, hogy ilyent valaki vagy valakik bűntetlenül megtehetnek.
Vissza az elejére
konca

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 10, 17:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A köv. levelet pü- ben küldtem és nem hívott pedig a cipőt nem töllem mint kereskedőtöl vásárolta és én mégis felkínáltam a segítséget. Még mindig várjuk hívását! Szívesen segítünk amiben tudunk!

Nagyon sajnálom, hogy csalódott a termékben de azt leszögezhetjük, hogy nem a termékben csalódott hanem a kereskedőben aki azt eladta önnek. Sajnos a rendszer amelyben a cipőket forgalmazták már nem müködik és csak bolti forgalomban lehet cipőt vásárolni ez azt jelenti, hogy a forgalmazó cég is változott sajnos az őn cipőjét az előző forgalmazó a softy marketink kft tudja cserélni és ki kell neki cserélnije ha a számlája 6 hónapnál nem régebbi:

Softymarketin kft
7700 Martonfa
Szabadság u 15

Abban egyetért velünk, hogy a termék egy kíváló találmány gondolom különben nem vásárolta volna meg.
Nyugodtan hívjon a pü-ben megadott telefonszámon visszahívjuk megpróbálunk segíteni.
Vissza az elejére
softytulajdonos

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 10, 15:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A forgalmazónak tudtommal jelenleg nincs pénze, a forgalmazó viszont a gyártóra mutogat, hogy a gyártó nem veszi tőle vissza a selejtet.
Tipikus magyar eset: a másikra mutogatunk és cégek mögé bújunk.
Tény: a garancia a gyártó felelőssége, ha nincs gyártó, akkor a forgalmazóé.
Jelenleg van gyártó, csak sunnyog. Olyan, mint a strucc: ha bedugja a fejét a homokba, azt hiszi , hogy nem látja őt senki sem.
Aki egyszer cserbenhagyott, mitől lesz korrekt legközelebb?
Nagy nyilvánosság előtt ígért mindent a gyártó, de azt már elfelejtette.
Pesten a saját fülemmel hallottam és a saját szememmel láttam az ígéreteket.
Vissza az elejére
konca

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 10, 12:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rolling Eyes

A hozzászólás legutóbb konca által 2012, Jún. 15, 08:47-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
softytulajdonos

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 07, 13:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Soha többet nem veszek softy cipőt, mert a 3 hetet használt cipőcskénket nem cserélték ki garanciában. Úgy tudom, hogy többen jártak így.
Szégyellhetik magukat a selejtet gyártók!
Vissza az elejére
konca

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 04, 23:43    Hozzászólás témája: enquist-softy cipők Hozzászólás az előzmény idézésével

Rolling Eyes

A hozzászólás legutóbb konca által 2009, Okt. 22, 10:16-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.